hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Aké máte skúsenosti s kávovarom Delonghi EC 850?

príspevkov
9
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 14.5.2016 18:19
posledná zmena 28.2.2017 21:04
1
14.05.2016, 18:19
Rozmýšľam nad kúpou tohto kávovari odkaz Máte s ním niekto skúsenosti? Oplatí sa zainvestovať do tohto kávovaru? Počul som, že teplota kávy nie je práve ideálna. Aký máte nato názor?
none
6

1. 14.05.2016, 18:19

Rozmýšľam nad kúpou tohto kávovari http://kavovary-recenzie.sk/kavovar-delonghi-ec850/ Máte s ním niekto skúsenosti? Oplatí sa zainvestovať do tohto kávovaru? Počul som, že teplota kávy nie je práve ideálna. Aký máte nato názor?

20.12.2016, 23:09
Ja som si tiež kupovala kávovar z klarstein a došiel v poriadku a ide až do teraz 🙂 a nepočuvaj ostatných. Ty tam nevedia ani kde sú nie to ešte radiť s kávovarom
none
2
14.05.2016, 21:43
Môj nazor je že ani jeden kávovar ktorý pretláča horúcu vodu cez kávu tlakom nieje dobrý , nie s technického hladiska alebo že by išla zlá káva ale z hygienického, mal som kávovar iba do vtedy ked sa mi jeden kamarád opýtal že ako často ho čistím a ja že skoro stale musím sitko vypláchnuť , a to je všetko? opýtal sa, že raz za čas ho celý rozoberiem a poprepla****em ho ale to je chyba povedal mi
kávovar sa musí po každom použití dôkladne!! vyčistiť lebo inak sa v kanálikoch robia plesne ktoré pri ďalšom použití idú rovno do kavy a preto je z hygienického hladiska nie výhodný kávovar, uprimne kto ho bude po každom použití dokonale umývať? to nie je ani v priručke na obsluhu, a to nerobia ani v kaviarniach a nedajbože že ti stoji napr. tyžden tak tam musí byť podhubie
preto ja taký kávovar už nepoužívam ale mám prekvapkavaci kávovar tam je jednoduchá údržba a káva je trochu iná ale dá sa zvyknúť a ešte ked si doma meliem kvalitnú kávu je výsledok o poznanie lepši

chcel si poradiť!!
👍: dorota
none
4

2. mamaleone 14.05.2016, 21:43

Môj nazor je že ani jeden kávovar ktorý pretláča horúcu vodu cez kávu tlakom nieje dobrý , nie s technického hladiska alebo že by išla zlá káva ale z hygienického, mal som kávovar iba do vtedy ked sa mi jeden kamarád opýtal že ako často ho čistím a ja že skoro stale musím sitko vypláchnuť , a to je všetko? opýtal sa, že raz za čas ho celý rozoberiem a poprepla****em ho ale to je chyba povedal mi
kávovar sa musí po každom použití dôkladne!! vyčistiť lebo inak sa v kanálikoch robia plesne ktor...

15.05.2016, 10:51
najlepsia kava je z mocca kavovaru, :-) sice ta mozno trafi slak aka je sila
none
3
15.05.2016, 10:49
nemam tusenia povec ty, oplati sa?
none
5
15.12.2016, 23:16
Mne sa veľmi tento kávovar nepáči. Ja som si kúpila tento odkaz a som sním veľmi spokojná. Je to ich vlastná značka a zatial som sním žiaden problém nemala 🙂
none
7
09.01.2017, 21:10
S týmto kávovarom som sa ešte nestretla. Ja som si cez net kúpila tento odkaz odporúčam 🙂)
none
8

7. anka_hanka 09.01.2017, 21:10

S týmto kávovarom som sa ešte nestretla. Ja som si cez net kúpila tento http://www.klarstein.sk/Kuchynske-spotrebice/Kavovary/Sagrada-Rossa-800-W-3-5-bar-4-alky-stroj-na-espresso-nerezova-oc.html odporúčam 🙂)

09.01.2017, 21:24
To vážne? A kúpila si si ho za bezplatné šírenie reklamy?
none
9
28.02.2017, 21:04
Emmm ten nepoznam, no pred nedávnom som si kúpila tento odkaz z vlastných skusenosti je proste best 🙂)) odporúčam
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 101 305 B vygenerované za : 0.147 s unikátne zobrazenia tém : 49 491 unikátne zobrazenia blogov : 860 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Vstúpiť do manželstva neznamená vzdať sa slobody, ale vymeniť osobnú slobodu za spoločnú.