hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Ak náhodou ešte neviete. Covid 19 je zrušený a na Covid nikto neumrel!

príspevkov
17
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 1.10.2020 18:17 Čeka
posledná zmena 1.10.2020 22:10
1
01.10.2020, 18:17
none
2
01.10.2020, 18:23
Čeka- nie sme lekári. No už dlhšie uvažujem o C19 ako o faktore podporujúcom aktívne prebudenie sa nemoci, ktorú človek má a neprepukla.
none
5

2. havran 01.10.2020, 18:23

Čeka- nie sme lekári. No už dlhšie uvažujem o C19 ako o faktore podporujúcom aktívne prebudenie sa nemoci, ktorú človek má a neprepukla.

01.10.2020, 19:25
havran, pýtal som viackrát, tuším i Teba, kto zomrel na chrípku? ...existuje aspoň jeden človek, ktorý podľahol chrípke? Prečo nik s kritikov závažnosti korony nedokáže na túto jednoduchú otázku odpovedať? Lebo nie sú v tejto problematike znalí? Ak je to tak, potom ako je možné, že o korone vedia už viac?
none
6

2. havran 01.10.2020, 18:23

Čeka- nie sme lekári. No už dlhšie uvažujem o C19 ako o faktore podporujúcom aktívne prebudenie sa nemoci, ktorú človek má a neprepukla.

01.10.2020, 20:53
J.Tull odpoviem ti na chrípku nikto nikdy nezomrel .Chrípka iba oslabuje imunitu . U niekoho tak že dostane infarkt u ineho ine ochorenie . Lebo na chrípku sa nezomiera . Covid 19 však zabíja obyčajne špecifickým spôsobom ktorý sa presne identifikuje podľa metodiky .

Znamená to že pacient u ktorého bol identifikovaný covid 19 nemusel zomrieť na covid 19 a nemusel byť vôbec zaradený do ľudí ktorí zomreli na tuto pandemiu

havran ty nikoho neprebúdzaš iba čítaš dezinformačne bludy , ktoré opakuješ . Povieš že ale ved ja iba opakujem to iste čo hovoria virologovia a WHO a môžu ma i klamať . Ano to je fakt môžu i klamať ale to nedokazuje že expert na virusové ochorenia je Mazurek , Rostas , Marček , Harabin , Kotleba a spol dezinformátorov .
Ani doktor Bukovsky nie je etalon pravdy a to čo hlasa o kovide sa XY krat ukazalo ako zmes hoaxov hodných zem a vekov .
none
3
01.10.2020, 18:32
havran tak to si ma prekvapil . Z tvojich komentov som mal pocit že si mudrbe a i infektolog
none
4
01.10.2020, 19:03
Takže nik nezomrel na Covid, ale teda ani na tu chorobu, zomrel vôbec tohto roku niekto?
none
7

4. Nadja 01.10.2020, 19:03

Takže nik nezomrel na Covid, ale teda ani na tu chorobu, zomrel vôbec tohto roku niekto?

01.10.2020, 20:59
Následok príčiny umrtia na covid 19 je špecialna metodika .

Pre príklad

V nemocnici v Nitre zomrel pacient, ktorý mal koronavírus
Presnú príčinu smrti bude nemocnica poznať po pitve zosnulého pacienta.

Muž mal COVID-19 a bol napojený na pľúcnu ventiláciu. Nachádzal sa v nitrianskej nemocnici, informuje My Nitra.

65-ročný pacient mal podľa dostupných informácií zomrieť v sobotu. Presná príčina úmrtia zosnulého zatiaľ nie je známa, ukáže ju až pitva. Muž mal pozitívny test na koronavírus a bol napojený na pľúcnu ventiláciu. Správu budeme aktualizovať.
odkaz
👍: Nadja
none
8

7. Osvietený 01.10.2020, 20:59

Následok príčiny umrtia na covid 19 je špecialna metodika .

Pre príklad

V nemocnici v Nitre zomrel pacient, ktorý mal koronavírus
Presnú príčinu smrti bude nemocnica poznať po pitve zosnulého pacienta.

Muž mal COVID-19 a bol napojený na pľúcnu ventiláciu. Nachádzal sa v nitrianskej nemocnici, informuje My Nitra.

65-ročný pacient mal podľa dostupných informácií zomrieť v sobotu. Presná príčina úmrtia zosnulého zatiaľ nie je známa, ukáže ju až pitva. Muž ...

01.10.2020, 21:05
Osvietený - vidíš a to je to čo predchádza u teba realitu. Nechápeš, že sa pripájaš k politickým prúdom koalície? V skutočnosti sa vlastne rozvíja politický boj, to vidí dnes už väčšina ľudí a vlastne takto sa dehonestuje podstata diskúsie o zdravotnej stránke C19. Vieš, že existuje špeciálny prístup na zisťovanie objektivitx tak, že sa akcceptuje priemerný názor veľkej skupiny ľudí?
none
9

8. havran 01.10.2020, 21:05

Osvietený - vidíš a to je to čo predchádza u teba realitu. Nechápeš, že sa pripájaš k politickým prúdom koalície? V skutočnosti sa vlastne rozvíja politický boj, to vidí dnes už väčšina ľudí a vlastne takto sa dehonestuje podstata diskúsie o zdravotnej stránke C19. Vieš, že existuje špeciálny prístup na zisťovanie objektivitx tak, že sa akcceptuje priemerný názor veľkej skupiny ľudí?

01.10.2020, 21:08
Ešte malá poznámka. Pritom to vôbec nie sú ľudia odborníci, ale laici.
none
10

8. havran 01.10.2020, 21:05

Osvietený - vidíš a to je to čo predchádza u teba realitu. Nechápeš, že sa pripájaš k politickým prúdom koalície? V skutočnosti sa vlastne rozvíja politický boj, to vidí dnes už väčšina ľudí a vlastne takto sa dehonestuje podstata diskúsie o zdravotnej stránke C19. Vieš, že existuje špeciálny prístup na zisťovanie objektivitx tak, že sa akcceptuje priemerný názor veľkej skupiny ľudí?

01.10.2020, 21:08
havran ty žiaden názor nemáš lebo ani nemáš mať aký . Nie si epidemiolog ani lekar iba kotlebo papuch opakujuci bludy kotlebo bludov . Ignoruješ všetky odborné argumentacie a krišíš že covid ani neexistuje . Nuž prajem ti aby ťa našiel čo najskôr a keď budeš ležať na plucnej ventilácii ak ešte nejaka bude volná tak si to uži . Ty objaviteľ
none
11

10. Osvietený 01.10.2020, 21:08

havran ty žiaden názor nemáš lebo ani nemáš mať aký . Nie si epidemiolog ani lekar iba kotlebo papuch opakujuci bludy kotlebo bludov . Ignoruješ všetky odborné argumentacie a krišíš že covid ani neexistuje . Nuž prajem ti aby ťa našiel čo najskôr a keď budeš ležať na plucnej ventilácii ak ešte nejaka bude volná tak si to uži . Ty objaviteľ

01.10.2020, 21:17
Osvietený- vidíš, to je všetko, čo dokážeš. Si arogantný sabastredný hlupák. Nechápem, ako ma môžeš spájať napríklad s Kotlebom, či nebodaj s Matovičom, alebo Ficom. To sa dokáže udiať len v tvojej postihnutej hlave. Mal by si sa trochu upokojiť a začať racionálne myslieť ak to vôbec dokážeš.
none
12

11. havran 01.10.2020, 21:17

Osvietený- vidíš, to je všetko, čo dokážeš. Si arogantný sabastredný hlupák. Nechápem, ako ma môžeš spájať napríklad s Kotlebom, či nebodaj s Matovičom, alebo Ficom. To sa dokáže udiať len v tvojej postihnutej hlave. Mal by si sa trochu upokojiť a začať racionálne myslieť ak to vôbec dokážeš.

01.10.2020, 21:24
havran čítaj dezinformačné stránky a odhaluj to je tvoj údel .
none
14

12. Osvietený 01.10.2020, 21:24

havran čítaj dezinformačné stránky a odhaluj to je tvoj údel .

01.10.2020, 21:29
Osvietený- toto predsa robíš ty aj z výkladom, mne stačí čítať čo tu smolíš. Aj to nie všetko, lebo si príliš nudný a monotónny. Aj dnes ti unikajú "veľké" myšlienky.
none
13

10. Osvietený 01.10.2020, 21:08

havran ty žiaden názor nemáš lebo ani nemáš mať aký . Nie si epidemiolog ani lekar iba kotlebo papuch opakujuci bludy kotlebo bludov . Ignoruješ všetky odborné argumentacie a krišíš že covid ani neexistuje . Nuž prajem ti aby ťa našiel čo najskôr a keď budeš ležať na plucnej ventilácii ak ešte nejaka bude volná tak si to uži . Ty objaviteľ

01.10.2020, 21:26
Osvietený- medzi nami je taký rozdiel, že ja ti nič zlého neprajem a je mi ľúto , že si takto postihnutý. Viem, že takto postihnutý si to neuvedomuje a všetkých vidí v opačnom garde ako je on. To môžeš dobre vidieť aj na našej politickej scéne , kde zvlášť jeden tam exceluje. Asi vieš ktorý?
none
15

13. havran 01.10.2020, 21:26

Osvietený- medzi nami je taký rozdiel, že ja ti nič zlého neprajem a je mi ľúto , že si takto postihnutý. Viem, že takto postihnutý si to neuvedomuje a všetkých vidí v opačnom garde ako je on. To môžeš dobre vidieť aj na našej politickej scéne , kde zvlášť jeden tam exceluje. Asi vieš ktorý?

01.10.2020, 21:39
havran ved temer neškodný vírus ktorý je nič oproti obyčajnej chrípke snáď nie je želanie niečoho hrozného ???

Ja by som len rád aby si ho vyskušal a potvrdil že vlastne o nič nejde ako tu denne tvrdíš .

Ja po covide 19 netužim a preto som sa nechal zaočkovať proti pneumokokom a v utorok sa dám zaočkovať i proti chrípke , kedže mám vakcínu objednanú.

Dodržiavam hygienické nariadenia a ruško mi nerobí najmenší problém .

Vieš prečo ???

Vedci VARUJÚ: Valí sa na nás smrteľná kombinácia chrípky a koronavírusu. Ako sa chrániť?

Takýto infekčný koktejl si rozhodne nikto neželá. Lenže vedci varujú, že v jesenných a zimných mesiacoch udrú oba smrteľné vírusy naraz. Zatiaľ je len jeden spôsob, ako sa ochrániť.

Prestížny vedecký časopis Science zverejnil naliehavý článok. Upozorňuje, že ľudstvo bude prvýkrát v histórii čeliť smrteľnej kombinácii vírusu chrípky a Covid-19. Lekári varujú, že ak človeka napadnú oba vírusy naraz, priebeh choroby môže byť oveľa horší a šance na prežitie menšie.
Dajte sa zaočkovať!

Ľudia lekárom dôverujú a keď ochorejú, takmer každý sa im zverí do rúk. Keď ich však vyzývajú, aby sa dali očkovať, nepočúvajú.

Proti koronavírusu by sa dalo zaočkovať len 40 percent ľudí na Slovensku. Odhalil to prieskum spoločnosti MNFORCE v spolupráci so Slovenskou akadémiou vied.
Aj tí, ktorí by chceli využiť túto možnosť, nemajú šancu, pretože vakcína proti Covid-19 bude na trhu zrejme až na budúci rok. Rozhodne sa však môžu dať zaočkovať proti chrípke.

“Zatiaľ nemáme vakcínu proti Covid-19, ale máme k dispozícii bezpečné a účinné vakcíny proti chrípke. Ich široké využitie je teraz dôležitejšie ako kedykoľvek pred tým,” píše Science.

Vedecký portál preto odhodlane vyzýva zdravotníkov, politických lídrov i zamestnávateľov, aby podporovali čo najširšiu zaočkovanosť proti chrípke v nadchádzajúcej sezóne.

Prečo je to dôležité

Vakcína proti chrípke človeka neochráni pred koronavírusom. Zabráni však značným zdravotným komplikáciám, ak pacient dostane naraz chrípku aj koronavírus. Takáto dvojitá záťaž môže byť najmä pre staršie ročníky a rizikové skupiny extra smrteľná.

“Nápor na nemocnice bude najväčší, ak sa v jednej chvíli prekryjú pandémie chrípky a koronavírusu,” upozorňuje Science.

Ďalšou výhodou je ľahšia diagnostika pri zaočkovaných pacientoch. Ak sa u nich objavia typické príznaky ako je horúčka, kašeľ a celková slabosť, s väčšou pravdepodobnosťou bude možné už od začiatku hovoriť o koronavíruse a pacienta izolovať.

Poisťovňa to preplatí

Zaočkovať sa je najlepšie od polovice októbra do polovice decembra. Slovenská lekárnická komora upozorňuje, že túto možnosť by mali využiť najmä tehotné ženy, deti, seniori, chronickí pacienti a zdravotníci.

Problémom však môže byť nedostatok očkovacej látky na trhu. Stalo sa to aj minulý rok, hoci zaočkovanosť obyvateľstva je dlhodobo pod piatimi percentami. Preto je najlepšie, ak si záujemcovia objednajú vakcínu vo svojej lekárni v predstihu. Všeobecný lekár im ju následne predpíše a poisťovňa preplatí.

odkaz
none
16

15. Osvietený 01.10.2020, 21:39

havran ved temer neškodný vírus ktorý je nič oproti obyčajnej chrípke snáď nie je želanie niečoho hrozného ???

Ja by som len rád aby si ho vyskušal a potvrdil že vlastne o nič nejde ako tu denne tvrdíš .

Ja po covide 19 netužim a preto som sa nechal zaočkovať proti pneumokokom a v utorok sa dám zaočkovať i proti chrípke , kedže mám vakcínu objednanú.

Dodržiavam hygienické nariadenia a ruško mi nerobí najmenší problém .

Vieš prečo ???

Vedci VARUJ...

01.10.2020, 21:44
havran ak začneš oponovať že je to len farma biznis . Tak nemusíš . Lebo vakcina sa objednáva rok do predu ak sa chce niekto zaočkovať a nespada do rizikových skupín alebo si vakcínu neobjednal ako to robím každoročne ja tak ju bude márne zhanať ako Nadja potvrdila . Asi chcel farma biznis zarobiť len trochu

A ešte jedna vec v komunizme mali vakcinaciu a očkovanie zmaknute na výbornu. Nikoho sa nepýtali vtrhli do školy a pome všetci TBC atd .

Preto mnoho chorôb kolektívnou imunitou uplne zaniklo .
Alebo snáď KSČ podporovala len farma biznis ???
none
17

16. Osvietený 01.10.2020, 21:44

havran ak začneš oponovať že je to len farma biznis . Tak nemusíš . Lebo vakcina sa objednáva rok do predu ak sa chce niekto zaočkovať a nespada do rizikových skupín alebo si vakcínu neobjednal ako to robím každoročne ja tak ju bude márne zhanať ako Nadja potvrdila . Asi chcel farma biznis zarobiť len trochu

A ešte jedna vec v komunizme mali vakcinaciu a očkovanie zmaknute na výbornu. Nikoho sa nepýtali vtrhli do školy a pome všetci TBC atd .

Preto mnoho chorôb kolek...

01.10.2020, 22:10
To máš tak, Keď ten zisk netrhne farmaceuticka firma, trhnú ho nemocnice, alebo nakoniec pohrebáci...
👍: Osvietený
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 133 447 B vygenerované za : 0.115 s unikátne zobrazenia tém : 47 105 unikátne zobrazenia blogov : 772 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz JA žijem v skvelom svete 😉 Svet je taký, aký si spravíš 😉 Ak vyhodíš zo svojho sveta všetkých negativistov, vypneš tv, prestaneš sa venovať "koncom sveta" a ďalším takýmto aktivitám...

citát dňa :

Všetci ľudia sú detailisti. Jedni vedome, iní podvedome.