Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

A možno bude aj účinkovať proti COVID 19. (Obézny chrapúň ukradol z diskusie na PĽH)

1
reakcií
99
prečítaní
Tému 14. augusta 2020, 10:45 založil ardun.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

ardun muž
   14. 8. 2020, 10:45 avatar

2.
označiť príspevok

ardun muž
   14. 8. 2020, 10:45 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:05,  Kecaj si koľko chceš. Ja ti píšem ako to bude. A všetko príde už za pár mesiacov. Tak...
dnes, 21:04,  6 Zaznamenávam si: Od 1. decembra 2020 bude na Slovensku kovidová mortalita 10 percent.
dnes, 21:04,  t-e-ó-m-a minule si hovoril " Len vyčkaj do oktobra " Datum sa posunul ???
dnes, 21:03,  Každý jav má svoju príčinu a tie zlé veci samozrejme tiež. Väčšinou tú, že ľudia sú...
dnes, 21:03,  Ľudstvo sa dozvie skutočnú pravdu. Skutočnú históriu. Skutočné duchovno.
dnes, 21:02,  Každý jav má svoju príčinu a tie zlé veci samozrejme tiež. Väčšinou tú, že ľudia sú...
dnes, 21:01,  Zlo vie že už mu neostáva veľa času. Preto je taký chaos vo svete. Snažia sa narobiť...
dnes, 21:00,  Osvietený ty a tvoja modla budete stíhaní za šírenie poplašnej správy. Vieš , že na...
dnes, 21:00,  Len vyčkaj. Dezinformácie šíria tí tvoji ilumináti. Čoskoro nastane odhalenie.
dnes, 20:59,  t-e-ó-m-a ako že" Dozvieme sa skutočnú pravdu" Veď ty ju vieš už dnes ....
dnes, 20:58,  Na covid 19 zomrelo zatial 1000 000 ľudí. Pandemia je ešte len na začiatku už o mesiac...
dnes, 20:56,  Čo chvíľa nastane udalosť. Mimozemské bytosti svetla sa konečne oficiálne ukážu. Trump o...
dnes, 20:56,  Keď vás to nepohne, tak sa ani do tejto témy nemotajte a dajte si rúško a zalezte pod posteľ.
dnes, 20:51,  Lemmy- už som si myslel, že sa ti vracia rozum, ale teraz si to posral. Na C19 zomrelo doteraz...
dnes, 20:49,  t-e-ó-m-a čo máš proti nám iluminátom ???
dnes, 20:47,  Ľudstvo sa začína prebúdzať a nastanú čo chvíľa zlaté časy a tomu nezabrániš ty ani...
dnes, 20:44,  Do konca roka výjde na povrch všetka lož ktorou bolo ľudstvo kŕmené. A tí tvoji satanisti...
dnes, 20:38,  Ty si dostal koľko rán do hlavy ked ti tak hrabe ? :)
dnes, 20:29,  Hej, je to šou. .. Ale stojí to za tú polku, si myslím, lebo to môžu potom naučiť aj...
dnes, 20:26,  Koňmi. *04
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Krása nie je vždy pravá tak, ako pravda nie je vždy krásna.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(51 640 bytes in 0,373 seconds)