Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  šport  téma
kategórie:  

75. výročie narodenia najlepšieho futbalistu sveta

0
reakcií
1869
prečítaní
Tému 23. októbra 2015, 11:07 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   23. 10. 2015, 11:07 avatar
V tento deň v roku 1940 sa narodil brazílsky futbalista, legenda svetového futbalu, Pelé, vlastným menom Edison Arantes dos Nascimento. Mal tiež prezývky O Rei (kráľ) a Pérola Negra (čierna perla). Bol súčasťou tímu, ktorý vyhral tri majstrovstvá sveta a prekonal mnohé futbalové rekordy. Na klubovej úrovni odohral väčšinu svojej kariéry v drese brazílskeho klubu Santos FC. Vo svojej rodnej Brazílií je považovaný za národného hrdinu.
V roku 199 bol zaradený medzi 11 najlepších športovcov 20. storočia a veľa ľudí ho doteraz považuje za najlepšieho hráča v histórii futbalu...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:13,  Ja som seriozna studia otvorim si ktorykolvek liek mojej babky a tam dve strany neziaducich...
dnes, 09:10,  Ale prosim ta uz sa preber a vrat sa do sucasnosti sovietsky zväz uz davno neexistuje a stalin...
dnes, 09:09,  Daj nejakú serioznu studiu :)
dnes, 09:02,  To je co je nepopieratelny fakt že v homeopatikach je ucinnej látky tolko ako keby ste za...
dnes, 08:59,  Spravne urobili co ma taka haved protiruska co pobehovat po Rusku a ist proti jedinemu statnikovi...
dnes, 08:51,  Rusové jsou tupí. Beznadějně hloupí. Jsou to amatéři nejhoršího druhu. Ignoranti na...
dnes, 08:15,  Zbohom leto, vitaj jesen. :-) Oslavme ju, a to co prinasa, aspon zopar versami Mira Valka, kym...
dnes, 08:10,  pelikán...
dnes, 07:51,  To mi na teba aj plne pasuje. *19 q(^ ^)p
dnes, 07:38,  7. V aute počúvam čokoľvek, keď cestujem sám. Prehadzujem cdčka alebo prelaďujem stanice,...
dnes, 07:21,  Verú, piatok... Počúvaš nejakú hudbu v aute, či skôr rádio? Toľko odtieňov ružovej v...
dnes, 07:13,  ... a zase piatok ... *19
dnes, 07:09,  Bóďe, to ružovkasté svetlo dnes bolo také nežné pre oči, až do duše. . . Alicia Keys...
dnes, 06:56,  "že o nas už rozhoduje Kremel ..." Ako sa len také čosi mohlo stať??? *19...
dnes, 06:26,  keď nám dnes neprídu peniaze, prídu na Slovensko vojaci zo švajčiarskeho veľkomesta !!!
dnes, 01:34,  https://sk.wikipedia.org/wiki/John_G._Roberts
dnes, 01:30,  humanitárny bombardér aby sme pochopili tvoju debatku najnovšie príspevky od tohto...
dnes, 01:22,  havran pomoc UNRRA sme dostali a velmi radi prijali . Nemala žiadne podmienky ....
dnes, 01:18,  Gabko to nie je dobrý foťak . tento je dobrý...
dnes, 00:38,  Sovietsky zväz náš večný vzor prietel a učitel takto pomahal europe *13*13*13
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Keď vás práca začína naozaj baviť, znamená to, že ju pravdepodobne robíte zle.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(50 860 bytes in 0,391 seconds)