hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

50 dňové moratórioum na prieskum už parlament neodhlasuje .

príspevkov
30
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 12.11.2019 18:21 Osvietený
posledná zmena 18.12.2019 19:49
1
12.11.2019, 18:21
Je to moja logická úvaha .

Riskovali by priveľa .

Dnes sa totiž už vie , že na ústavnom súde by tento pamflet zhodili zo stola ale nie len to . Zrušili by i tých 14 dní

Okrem toho nálepku fašistickej koalície by asi do volieb nechcel ani smer ani sns

Slovensko má v súčasnosti predvolebné moratórium nastavené na 2 týždne pred voľbami. Ak sa pozrieme na iné štáty, už teraz sa vymykáme z priemeru. V Českej republike sú to napríklad 3 dni, v Poľsku 1 deň, dokonca aj v autoritatívnom Maďarsku sú to iba 2 dni. V celej Európe sú len dva štáty okrem Slovenska, ktoré majú moratórium dlhšie ako 7 dní, a to je Taliansko (14 dní) a Čierna Hora (15 dní). Vo svete je pritom podobne unikátne moratórium len v Bolívii, Hondurase, Kamerune a v Tunisku.

Takže nechám sa prekvapiť či sa dobrodruhovia odvážia prelomiť veto prezidentky a nechajú sa vysmiať ústavným súdom .

Osobne si myslím že k tejto debilite nedôjde zo strachu a štipky racionálneho myslenia .
👍: the X
none
2
12.11.2019, 19:28
Nič sa rušiť nebude . Poslanci už nebudú mať gule prelomiť veto prezidentky .

To že Kotlebovce a ine dezinfoidiocie budú zverejnovať idiocie nemá vplyv na moratorium


To dezinfo svet idiotov robí bežne že Kotleba ma i 86%


Ja píšem renomných agentúrach ako je focus , AKO, median

takto zvladli prezidentske volby

odkaz
none
3
12.11.2019, 19:45
Nie pre mna ja ich hodnotím iba podla ich výsledkov ktoré sú presné .

Veď je to ich biznis v ktorom platí kto je presnejší zarába peniaze .

Sú združene v asociacii a zverejnuju na akej vzorke bol vykonaný prieskum a aký bol postup tiež uchovavaju telefonické hovory ktore sú kontrolovatelne .


Nuž liberalko ano samozrejme že ak ľsns porušujú trestný zakon mali by ich odsudiť ako Mareka Kotlebu za predsj predmetov z neonacistickou symbolikou či Mazureka za neonacizmus a dalších .

Mali dôležitu úlohu sediet v parlamente nič viac ni menej zo 14 to zvládlo až 11 náckov

Mora im zaklopal na čelo

Kolesár im vyčistil žalufok že sú obyčajní nacisti

Mazureka vyhodili po tom ako ho súd uznal extremistom

Mizik sa hajil že je analfabet a nevie narabat s počítačom

atd


Proste makači

či vlastne alternatíva pravdy
none
4
12.11.2019, 20:45
Peter ja by som ešte navrhol 48 hodín ako správne lebo je moratorium .

Ja odhadujem že bude mať menej % ako v minulých volbach ak sa spoja s Harabinom nedosiahnu ani 5 %

Ono vlastne oni môžu jedine vyvolať PAT nič viac ani menej .
none
9
12.11.2019, 23:23
Ale to sa už čochvila skončí len čo Kiska zasadne do kresla premiera prevetra tých sudruhov na sudoch
none
13
12.11.2019, 23:34
To su presne tie idiocie a ****a čo tužili puštat tých 50 dní ale žiadných 50 dní dezinfošiek nebude
none
16
13.11.2019, 00:08
v dobe internetu je hociaké moratôrium trapas 🙂 a velky prešlap pre autorov tohto nezmyslu 😉 keby blbost kvitla ...
👍: Osvietený
none
17
13.11.2019, 00:13
Prieskum renomných agentur ktoré maju svoju metodiku svoje výsledky Focus , AKO . Median

zastrešené v aliancii kde sa odklada nahravka prieskumu akou metodikou boli vykonane na akej vzorke atd

Nie kotlebovske idiocie agentur o ktorých nikto ani len nepočul a zrazu ma magian 86 % a harabin 90%

Prave pre tieto ****a b bol priestor v 50 dnovom moratoriu prieskumov

Ale nezahlasuju za prelomenie veta prezidentky . Strach im to nedovolí .

Ak by koalicii fašisti sns a smer dristlo zrušia i to 14 denne na ustavnom sude
none
20
13.11.2019, 17:56
hokejis veď príspevku 25 si písal niečo uplne iné .

Stale nechapem ako stredoškolaci môžu chcieť alebo nechcieť voliť keď nemajú vek na to aby sa stali opravnenými voličmi

Ako keby si písal že deti v materskej školke si nechcu robiť vodičák

none
21
13.11.2019, 18:06
stredoškolák je osoba vo veku 14 - 18 rokov
none
22
13.11.2019, 18:14
Aká agentura robila ten prieskum detí ktoré nemajú volebne pravo ?
none
23
13.11.2019, 18:20
Aj som si myslel že to bude agentura ss a spol

Kiska na rozdiel od teba nikdy súdruhom nebol . To ty si sa po straníckých schôdzach ožieral . Kiska nikdy členom KSČ na rozdiel od teba nebol čo si zabudol ? Alebo chceš svoju minulosť na Kisku preniesť ?
Ty prieskum detí kulturblogu
none
26
13.11.2019, 18:32
ty veríš denníku N ? Od kedy ?
none
27
14.11.2019, 21:57
Že dennik N a Kiska klame tvrdíš každodenne ty . Alebo si už zabudol ?
none
28
15.11.2019, 15:12
Harabin sa v tejto kampani zničí sám samodeštrukciou
none
29
18.12.2019, 17:47
A je po 50 dnových hrdinoch
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 111 215 B vygenerované za : 0.072 s unikátne zobrazenia tém : 33 436 unikátne zobrazenia blogov : 455 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Ďakujem ti náš Stvoriteľ, chcem byť s Tebou večný priateľ, ty's život si nám podaroval, potom si sa kdesi schoval. Milujem Ťa milý Bože, nechcem s Tebou byť na nože. Moja vôľa snáď pom...

citát dňa :

Buď samouk, nečakaj, kým ťa naučí život.