hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

34 nevie co chce

príspevkov
14
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 5.10.2015 13:20
posledná zmena 7.10.2015 08:07
1
05.10.2015, 13:20
Malsom naj kamosku zu 5 rokov.Som z nej hotovy.vela sme precestovali.vela zazili.Ale zaujem nemala.Bol som ako brat.Obcas bol sex ale z jej strany to bolo ako sport.mna to ranilo.Ja som si mezitym nasiel 2 krat priatelku..ona raz priatela.Vzdy ked som mal znamost,ma zviedla..Vosla mi do hlavy a znicila vztah.Jej vztah padol tiez.2 roky nebolo nic.Ja som si nasiel zas babu a bol som s nou 2 roky.to ze mam vztah som jej prezradil az po pol roku.Vzapati si nabalila aj ona niekoho a bolo s nim kvoli sexu.
zas to skusala.zviedla ma a potom po 3 tyzdnoch odkopla..ze vraj to zu preslo,ze ju nepritahujem o pol roka zas a pritom mi vyznala lasku.ja som vsak neragoval.bol som v soku.to ju vzalo po 3 tzdoch to skoncila.ze ju zu nepritahuje,,ze raz ano raz nie.ale zakazdym po nasom stretku plakala....mne to ale narusilo 2 rocny vztah a teraz mam strasne problemy.moj 2 rocny vztah ledva prezil..ale moje srdce k tej babe s ktorou som 2 rok je prazdne.ona ma miluje..ale ci ja ju neviem.Ta kamoska si nasla priatela.Zle je ze byva v 2 vchode.vidim kedy sa s nim stratava…
Zlomilo ma to.piatelka nic nevie…mne sa zrutil svet.mam 34 zijem v cuzdine a ta kamoska rovnako.Som na nu naviazany,.lebo je silna osobnost.a planovali sme rozne cesty do buducna.aj na rok prec,vypoved v praci a pod.nemam tu inych kamaratov ,iba ju.
Ano som naivny a hlupy..preco sa ku mne chova takto? Ma velke ego a na mne si ho masirovala.NIeje to zly clovek,ale neuvedomuje si co mi robi.V detstve ju nechvalili a ona si casto sebe musi neico dokazovat. A boji sa pevneho vztahu a to ze bude matka..ale to sa u nej meni snad kazdy tyzden.Ona sa asi este hlada…..
Zle je ze spolu ideme do Azie na 2 tyzdnovy vylet.moja pratelka nemoze a chape ma.
Ja som na dne.
none
10

1. 05.10.2015, 13:20

Malsom naj kamosku zu 5 rokov.Som z nej hotovy.vela sme precestovali.vela zazili.Ale zaujem nemala.Bol som ako brat.Obcas bol sex ale z jej strany to bolo ako sport.mna to ranilo.Ja som si mezitym nasiel 2 krat priatelku..ona raz priatela.Vzdy ked som mal znamost,ma zviedla..Vosla mi do hlavy a znicila vztah.Jej vztah padol tiez.2 roky nebolo nic.Ja som si nasiel zas babu a bol som s nou 2 roky.to ze mam vztah som jej prezradil az po pol roku.Vzapati si nabalila aj ona niekoho a bolo s nim kvo...

05.10.2015, 19:26
ja mám pocit, že hľadáte sa obaja, nielen ona : )
ak sa nedokážeš od nej odpútať a zároveň nevieš, čo k nej vlastne cítiš ....podľa mňa by si nemal vytvárať vzťahy s inými ženami, ubližuješ im a ak naozaj miluješ tú kamošku, iné vzťahy ti nepomôžu odpútať sa od nej, len ich zbytočne zraníš ... buď načas sám, nech zistíš ako je na tom skutočne tvoje srdce.
none
2
05.10.2015, 16:04
vyser sa na nu. :-)
none
3
05.10.2015, 16:27
naco s nou lezies do azie na vylet ??
none
4

3. Scarlet666 05.10.2015, 16:27

naco s nou lezies do azie na vylet ??

05.10.2015, 16:29
To pisal Enax , co to nevidite ?
none
6

4. 05.10.2015, 16:29

To pisal Enax , co to nevidite ?

05.10.2015, 16:35
enax nema gule ?
none
8
05.10.2015, 17:20
1. a ty vieš čo chceš ?????
none
9

8. majko1 05.10.2015, 17:20

1. a ty vieš čo chceš ?????

05.10.2015, 17:26
on to nevie duplom
👍: majko1
none
11
05.10.2015, 19:28
Je to vymysel?
none
12

11. dorota 05.10.2015, 19:28

Je to vymysel?

05.10.2015, 19:31
ja vždy pri podobných príbehoch si predstavím, že je to autentické aj ked možno nie je. aj tak nikto by nevymyslel nič šialenejšie ako dokáže skutočný život : )
👍: Scarlet666
none
13
05.10.2015, 19:34
16. ja si myslím že je to možné, dejú sa ešte absurdnejšie príbehy........
none
14
07.10.2015, 08:07
NIje to vymyslene..toto so 4 roky mojho zivota.V auguste mi este vyznala laskua potom koniec po 3 tyzdnoch.po kazdom stretku vraj plakala a neboloj jej ok.vraj nebola stastna,vraj ju nepritahujem.Spavaju baby aj s muzmi co ich nepritahuju?
do par tyzdnov si nsla ineho..starsieho a s nizsim vzdelanim,..je z neho paf..Aziu sme zrusili.
ja mam v hlave rozkol.som este s priatelkou ale neviem co knej citim..ak to skoncim aj snou..tak to velmi velmi tazko rozchodim..neviem ci sam to zvladnem.A musim sa aj prestahovat..tu naj kamosku nemozem vidavat ,
V priebehu par mesiacov sa mi zosypalo vsetko...ako stale...
S kamskou sme si dohodli ze s anebudeme kontaktovat..ja ked sa odstahujem,tak seknem kontakty..bude hrozne tazke..4 roky zivota..sny..tuzby.vsetko prec...
a roky mi bezia...ked zas nekohospoznam a td uz budem mat cez 36..ktora uz bude o takeho stat..mam skor dojem ze uz nepritajujem ziadnu..
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 116 767 B vygenerované za : 0.089 s unikátne zobrazenia tém : 47 798 unikátne zobrazenia blogov : 818 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Šialené zhony alebo pokoj, stromček, pod stromčekom darčeky a ľudia, ktorí sú nejakým spôsobom k sebe viazaní spolu pokope v strese či radosti... A ešte narodeniny... Pre niekoho skut...

citát dňa :

Naozaj hlúpy človek je ten, ktorý sa z chýb nedokáže poučiť.