Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

30 prípadov majora Zemana

3
reakcií
254
prečítaní
Tému 25. apríla 2019, 11:59 založil kesha1.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

kesha1
   25. 4. 2019, 11:59 avatar
Ak by mal niekto záujem môžem sem dať link na tento seriál. Práve v týchto dňoch ho pozerám od začiatku. Je tam všechno že jó , víťezný únor a taky kontrarevoluce ŕizená západem.

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   25. 4. 2019, 12:01 avatar
máme záujem o spevácne hrdielko

3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   25. 4. 2019, 15:40 avatar
aj ogrcana unrra hned v prvom diele

4.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   25. 4. 2019, 19:48 avatar
30 prípadov Miloša Zemana www.pluska.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 23:32,  (6) Lemmy, je mi Ťa skutočne veľmi ľúto najmä v tom, že si sa ako humanista dokázal až...
dnes, 23:31,  Lemmy- tu ide o čosi celkom iné. Bujnenie novotvarov nemôže presahnuť určitú únosnú...
dnes, 23:24,  301- súhlasím, len nechápem, čo s tým má kapitál..... Veď práve finančná sila...
dnes, 23:21,  13- rozumiem tvojej logike. Ja som však chcel naznačiť, že pravda je úplne iná a pre...
dnes, 23:19,  kntsz- problémy celosvetovej populácie narastajú geometrickým radom a tieto spôsobuje...
dnes, 23:16,  (56) Havran, ja viem, že náš úbohý "humanista" Lemmy sa už dávno stotožnil s...
dnes, 23:11,  Lemmy - ty si len debo a nemôžeš si rozumieť ani s vlastným zadkom a daj si pozor, aby si...
dnes, 23:09,  294- možno nepomôžu prosby k Bohu, ale pomôže jeho posolstvo, ktoré k človeku od...
dnes, 23:08,  Lemmy - ty naozaj nechápeš kde si sa dostal s tvojim myslením. Si úbohý neoliberál len krok...
dnes, 23:02,  Lemmy- pre teba sú mnohé témy z tejto doby nepochopiteľné, lebo si len primitív a to nerád...
dnes, 22:57,  https://youtu.be/yWDmwL5XAVI ked raketovy inzinier zisti ze by bol aj skvely automechanik
dnes, 22:52,  V propagácii fašizmu spočíva humánny prístup? Havran, veď ty si len hlúpy otrok...
dnes, 22:51,  106- myslím, že si predviedol exaktne fašistický postoj, bez úcty k človeku ako Božiemu...
dnes, 22:50,  Kasafran - vďaka za spásu mojej duše*40
dnes, 22:49,  Kasafran si to vysvetľuje ako ustašovci. http://www.youtube.com/watch?v=coPJoG8KYB0
dnes, 22:47,  Kasafran-chápem tvoj hmánny prístup k blížnemu, ale realita nepustí. Lemy je stratený...
dnes, 22:47,  Eštebák si rozumie s kresťanom.
dnes, 22:46,  (8) Havran, dovoľujem si Ťa usmerniť - bol to určite Maťo z Dolnej Hornej...!
dnes, 22:46,  Fašistický Krysafran, ocenený čestným uznaním predsedom KSS Hrdličkom za neviem čo v...
dnes, 22:41,  kntsz - som rád , že máme spoločný postoj k tejto veci. No dôležitý je spôsob...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ženy sa obliekajú kvôli ženám a vyzliekajú kvôli mužom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(53 800 bytes in 0,513 seconds)