hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

22 milionov Eur denne!

príspevkov
19
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 15.6.2010 14:14
posledná zmena 25.8.2010 23:11
1
15.06.2010, 14:14
tak toto je suma, ktoru spotrebuje novy urad vytvoreny v Bruseli. Ako uviedol nemecky "der Spiegel" jedna sa o ministerstvo zahranicnych veci, ktore bude zamestnavat 8000 zamestnancov. Rocne naklady tejto institucie predstavuju 8 mld Eur!! a to uz je co povedat. Naklady na prevadzku su rozdelene na platy, diety a sluzobne cesty - a pre pomocne projekty po celom svete. len pre zaujimavost, plat Eurodiplomata predstavuje 17 000 eur mesacne.
Urad este ani nezacal poriadne fungovat a uz ma prvy skandal na krku. Omylom bolo prevedenych an spatny ucet v Etiopii 65 mil. Eur. Smola pre EU... Kde Eurouradnici aspon teoreticky nesu zodpovednost do vysky svojho rocneho prijmu za taketo preslapy, tak v tomto urade nie. Pre uradnikov min. zahranicnych veci neplati trestnopravna zodpovednost!
Potrebuje EU takyto urad, ked ma kazdy krajina min. zahranicnych veci a diplomatov po celom svete, alebo je to len Mega urad na mrhanie peniazmi? Nedali by sa tieto prostriedky v casoch hospodarskej krizi vyuzit inak? A ma vobec este Europska centralna banka ponatie o tom, kolko fin. prostriedkov je v obehu? alebo strati prehlad podobne ako FED? Nestane sa nahodu to, ze ak preniknu oficialne udaje o "natlacenych" eurobankovkach napovrch, ze to sposobi inflaciu v Eurozone a naslene oslabenie Eura voci dolaru?
none
2
15.06.2010, 17:47
nuž aby reč len tak nestála..celý monštrum EÚ parlamentu..ja osobne považujem za..hnisavý vred (slušne povedané ) na tele..všetkých členských štátov...
mala by som však otázočku??? ( ako obyčajne )..teraz keď ..SMK.. ostala pred bránou slovenského parlamentu..ich poslanci ostanú v EÚ parlamente, alebo zbalia si kufre.. aj so svojimi asistentmi a pojdu domov (tiež slušne povedané )
none
4

2. 15.06.2010, 17:47

nuž aby reč len tak nestála..celý monštrum EÚ parlamentu..ja osobne považujem za..hnisavý vred (slušne povedané ) na tele..všetkých členských štátov...
mala by som však otázočku??? ( ako obyčajne )..teraz keď ..SMK.. ostala pred bránou slovenského parlamentu..ich poslanci ostanú v EÚ parlamente, alebo zbalia si kufre.. aj so svojimi asistentmi a pojdu domov (tiež slušne povedané )

15.06.2010, 19:30
ostanu tam dovtedy, pokym im vydrzi mandat europoslanca
none
8

4. 15.06.2010, 19:30

ostanu tam dovtedy, pokym im vydrzi mandat europoslanca

16.06.2010, 07:15
keby baba rozmýšlala..príde na to aj sama (monológ )
none
15

2. 15.06.2010, 17:47

nuž aby reč len tak nestála..celý monštrum EÚ parlamentu..ja osobne považujem za..hnisavý vred (slušne povedané ) na tele..všetkých členských štátov...
mala by som však otázočku??? ( ako obyčajne )..teraz keď ..SMK.. ostala pred bránou slovenského parlamentu..ich poslanci ostanú v EÚ parlamente, alebo zbalia si kufre.. aj so svojimi asistentmi a pojdu domov (tiež slušne povedané )

25.08.2010, 23:02
Nerozumiete, že všetko čo vchádza do úst, ide do brucha a vylučuje sa do stoky? Ale to, čo vychádza z úst, pochádza zo srdca a poškvrňuje človeka. Lebo zo srdca vychádzajú zlé myšlienky, vraždy, cudzoložstvá, smilstvá, krádeže, krivé svedectvá, rúhanie. Toto poškvrňuje človeka
(Nerozumiete, že všetko čo ide do ľudského brucha ide do žalúdka potom preč z jeho tela. Ale veci ktoré idú z úst sú veci, pochádzajú zo srdca, a tieto sú veci ktoré robia človeka nečistého. Pretože z jeho srdca idú zlé myšlienky, ktoré ho vedú k vražde, cudzoložstvu, a iným nemravným veciam: lúpeži, klamstvu a ohováraniu iných. Tieto veci robia človeka nečistého.)
none
17

15. 25.08.2010, 23:02

Nerozumiete, že všetko čo vchádza do úst, ide do brucha a vylučuje sa do stoky? Ale to, čo vychádza z úst, pochádza zo srdca a poškvrňuje človeka. Lebo zo srdca vychádzajú zlé myšlienky, vraždy, cudzoložstvá, smilstvá, krádeže, krivé svedectvá, rúhanie. Toto poškvrňuje človeka
(Nerozumiete, že všetko čo ide do ľudského brucha ide do žalúdka potom preč z jeho tela. Ale veci ktoré idú z úst sú veci, pochádzajú zo srdca, a tieto sú veci ktoré robia človeka nečistého. Pretože z jeho srdca idú zl...

25.08.2010, 23:06
...a nekedy idu z ust,ale nie 0d srdca zvysky 0beda...p0 d0brej 0***...b0mb0s.
none
3
15.06.2010, 17:50
Rains nezamestname sa my dvaja do toho Bruselu?
none
5

3. 15.06.2010, 17:50

Rains nezamestname sa my dvaja do toho Bruselu?

15.06.2010, 19:30
sestricka..uz aj ja som nad tym uvazoval...
none
10
16.06.2010, 08:22
Kiez by nam kazdy minister financii ''spreneveril'' len 1 mld.Sk!To by sme sa mali jak osipane v psenici!!!Aj na sto rokov dopredu!
none
11
16.06.2010, 23:29
Môže p. Radičová, k. Mikloš pochopiť človeka čo žije z 300-400 € mesačne? Uverí že musí z tohto príjmu platiť nájomné, elektriku, úver, dopravu..... a teraz aj aktuálnu protipovodňovú poistku? A to je ešte rád ak má robotu a nejaký príjem má. Môžu mať takýto ľudia cit pre chudobného, chorého, nevládneho, starého alebo dieťa? Obyčajný človek potrebuje od vlády aby mu zabezpečila prácu a je mu jedno či vláda bude modrá, alebo strakatá. Volebná kampaň a samotné voľby nám zožrali peniaze ktoré sa dali využiť inde.
none
19

11. 16.06.2010, 23:29

Môže p. Radičová, k. Mikloš pochopiť človeka čo žije z 300-400 € mesačne? Uverí že musí z tohto príjmu platiť nájomné, elektriku, úver, dopravu..... a teraz aj aktuálnu protipovodňovú poistku? A to je ešte rád ak má robotu a nejaký príjem má. Môžu mať takýto ľudia cit pre chudobného, chorého, nevládneho, starého alebo dieťa? Obyčajný človek potrebuje od vlády aby mu zabezpečila prácu a je mu jedno či vláda bude modrá, alebo strakatá. Volebná kampaň a samotné voľby nám zožrali peniaze ktoré sa da...

25.08.2010, 23:11
ver tomu ,že pani Radičová pokiaľ jej napíšeš Ťa pochopí
none
12
21.06.2010, 14:03
oducila som 40rokov ako ucitelka na zakladnej skole .dnes som na dochodku a ako obcianke tohto statu mi neda spavat pozicka bohatemu grecku kde dochodcovia maju dochodok 2000eur a k tomu este 13. a 14. dochodok a pritom ja po 40.tich rokoch mam dochodok necelych400 eur.ak zaplatim najomne a energie nezostava mi ani na zakladne potraviny, pretoze som chora a musim si doplacat lieky . slovensko sa tvari ako bohata krajina ktora rozšafne rozdava peniaze svojich občanov kde kade zatial co väčšina ludí v našej krajine zije na hranici biedy.rozmyšľam načo nam je taka mašineria politikov, poslancov, primatorov, starostov ,prednostov,županov atd a dalšich uradníkov pri 5000000 narode. a to ešte pripočítajme ľudí v nevyrobných sferach.takto gazdovat je zločin voči nam obycajnym ludom. aka smotanka, akí prominenti. aké celebrity su to iba zlodeji a podvodníci co rozkradli a nadalej rozkradaju tento stat.
none
13

12. 21.06.2010, 14:03

oducila som 40rokov ako ucitelka na zakladnej skole .dnes som na dochodku a ako obcianke tohto statu mi neda spavat pozicka bohatemu grecku kde dochodcovia maju dochodok 2000eur a k tomu este 13. a 14. dochodok a pritom ja po 40.tich rokoch mam dochodok necelych400 eur.ak zaplatim najomne a energie nezostava mi ani na zakladne potraviny, pretoze som chora a musim si doplacat lieky . slovensko sa tvari ako bohata krajina ktora rozšafne rozdava peniaze svojich občanov kde kade zatial co väčšina ...

21.06.2010, 14:09
dobry den pani zlatka,
stabilizacny fond, ktory sa mieni podpisovat a ktory si prehadzuju fico a radicova medzi sebou nie je o pozicke ale o stabilizacii meny Euro ako takej. Sluzi na to, aby sa podobne krizi statov eurozony neopakovali.
cely system dochodkov si krajina nastavuje sama. V grecku sa do dochodku chodilo v 27 rokoch, a neboli vynimky ani 53 rocny dochodci.
slovensko je podla hodnoteny ratingoviek pokladane za vyspelu krajinu, aj ked tomu realita nezodpoveda. A preto by malo dokonca prispievat na pomoc rozvojovym krajinam.
none
14

12. 21.06.2010, 14:03

oducila som 40rokov ako ucitelka na zakladnej skole .dnes som na dochodku a ako obcianke tohto statu mi neda spavat pozicka bohatemu grecku kde dochodcovia maju dochodok 2000eur a k tomu este 13. a 14. dochodok a pritom ja po 40.tich rokoch mam dochodok necelych400 eur.ak zaplatim najomne a energie nezostava mi ani na zakladne potraviny, pretoze som chora a musim si doplacat lieky . slovensko sa tvari ako bohata krajina ktora rozšafne rozdava peniaze svojich občanov kde kade zatial co väčšina ...

21.06.2010, 14:13
Mila zlatka, to ako sa veci maju clovek len tak nezmeni, ale dobry humor mu moze odlahcit srdiecko. Pozri si prosim ta toto video, a lahsie pochopis nasich politikov:
odkaz
none

najnovšie príspevky :

havran [zobraz vlákno] pred hodinou
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 110 896 B vygenerované za : 0.128 s unikátne zobrazenia tém : 36 215 unikátne zobrazenia blogov : 538 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Chránený v Otcovi Veď aj Kristus raz trpel za hriešnikov, spravodlivý za nespravodlivých, aby nás priviedol k Bohu, keď bol podľa tela usmrtený, ale Duchom oživený. 1 Petra 3,18 Môžem vám ukázať krásny obraz Božej lásky k vám v príbehu o Danielovi...

citát dňa :

Muži sa v láske správajú ako v reštaurácii. Najprv si objednajú podľa jedálneho lístka a potom zízajú na susedov stôl.