Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

22 milionov Eur denne!

21
reakcií
1796
prečítaní
Tému 15. júna 2010, 14:14 založil rains.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
21. 08. 2019
12
22. 09. 2010
82
21. 01. 2011
62
27. 08. 2016
7

1.
označiť príspevok

rains
   15. 6. 2010, 14:14 avatar
tak toto je suma, ktoru spotrebuje novy urad vytvoreny v Bruseli. Ako uviedol nemecky "der Spiegel" jedna sa o ministerstvo zahranicnych veci, ktore bude zamestnavat 8000 zamestnancov. Rocne naklady tejto institucie predstavuju 8 mld Eur!! a to uz je co povedat. Naklady na prevadzku su rozdelene na platy, diety a sluzobne cesty - a pre pomocne projekty po celom svete. len pre zaujimavost, plat Eurodiplomata predstavuje 17 000 eur mesacne.
Urad este ani nezacal poriadne fungovat a uz ma prvy skandal na krku. Omylom bolo prevedenych an spatny ucet v Etiopii 65 mil. Eur. Smola pre EU... Kde Eurouradnici aspon teoreticky nesu zodpovednost do vysky svojho rocneho prijmu za taketo preslapy, tak v tomto urade nie. Pre uradnikov min. zahranicnych veci neplati trestnopravna zodpovednost!
Potrebuje EU takyto urad, ked ma kazdy krajina min. zahranicnych veci a diplomatov po celom svete, alebo je to len Mega urad na mrhanie peniazmi? Nedali by sa tieto prostriedky v casoch hospodarskej krizi vyuzit inak? A ma vobec este Europska centralna banka ponatie o tom, kolko fin. prostriedkov je v obehu? alebo strati prehlad podobne ako FED? Nestane sa nahodu to, ze ak preniknu oficialne udaje o "natlacenych" eurobankovkach napovrch, ze to sposobi inflaciu v Eurozone a naslene oslabenie Eura voci dolaru?

2.
označiť príspevok

gombička žena
   15. 6. 2010, 17:47 avatar
nuž aby reč len tak nestála..celý monštrum EÚ parlamentu..ja osobne považujem za..hnisavý vred (slušne povedané   ) na tele..všetkých členských štátov...
mala by som však otázočku??? ( ako obyčajne   )..teraz keď ..SMK.. ostala pred bránou slovenského parlamentu..ich poslanci ostanú v EÚ parlamente, alebo zbalia si kufre.. aj so svojimi asistentmi a pojdu domov (tiež slušne povedané  )

4.
označiť príspevok

rains
   15. 6. 2010, 19:30 avatar
ostanu tam dovtedy, pokym im vydrzi mandat europoslanca
Súhlasí gombička

10.
označiť príspevok

gombička žena
   16. 6. 2010, 07:15 avatar
keby baba rozmýšlala..príde na to aj sama (monológ   )

17.
označiť príspevok

bombardér300 muž
   25. 8. 2010, 23:02 avatar
Nerozumiete, že všetko čo vchádza do úst, ide do brucha a vylučuje sa do stoky? Ale to, čo vychádza z úst, pochádza zo srdca a poškvrňuje človeka. Lebo zo srdca vychádzajú zlé myšlienky, vraždy, cudzoložstvá, smilstvá, krádeže, krivé svedectvá, rúhanie. Toto poškvrňuje človeka
(Nerozumiete, že všetko čo ide do ľudského brucha ide do žalúdka potom preč z jeho tela. Ale veci ktoré idú z úst sú veci, pochádzajú zo srdca, a tieto sú veci ktoré robia človeka nečistého. Pretože z jeho srdca idú zlé myšlienky, ktoré ho vedú k vražde, cudzoložstvu, a iným nemravným veciam: lúpeži, klamstvu a ohováraniu iných. Tieto veci robia človeka nečistého.)

19.
označiť príspevok

david lane muž
   25. 8. 2010, 23:06 avatar
...a nekedy idu z ust,ale nie 0d srdca zvysky 0beda...p0 d0brej 0pici...b0mb0s.

3.
označiť príspevok

postoy-lea
   15. 6. 2010, 17:50 avatar
Rains nezamestname sa my dvaja do toho Bruselu?

5.
označiť príspevok

rains
   15. 6. 2010, 19:30 avatar
sestricka..uz aj ja som nad tym uvazoval...

6.
označiť príspevok

Boris muž
   15. 6. 2010, 20:13 avatar
a ved si natlacia, co je to problem? ich miesta nebudu ohrozene vdaka nasej poslusnoti  

18.
označiť príspevok

bombardér300 muž
   25. 8. 2010, 23:04 avatar
Vážené diskusné spoločenstvo pre dnešom vám prajem pokojnú "dOBRú NOC A SLADKé SNY"a zajtra ak dožijem ozvem sa zas

7.
označiť príspevok

Boris muž
   16. 6. 2010, 02:58 avatar
Z lacného kraja

Iveta Radičová má v Novej Dedinke dom postavený na súkromnom pozemku, za ktorý však majitelia nedostali ani korunu! Je síce pravda, že formálne kúpila parcelu od obce, kde vznikla štvrť zbohatlíkov z Bratislavy, ale obec protiprávne predala aj pozemky, ktoré jej nepatrili. Zúfalí majitelia už pani profesorku niekoľkokrát oslovili, aby sa nejako vyrovnali, no ona im odmieta pomôcť, aby dostali za svoj majetok aspoň nejakú finančnú náhradu. Lenže podľa mňa je to rovnaká situácia, ako keď si za lacný peniaz kúpite ukradnuté auto, a keď sa na to príde, nik sa vás ani nespýta, auto polícia zhabe bez náhrady škody. Radičová ako veľká obhajkyňa súkromného majetku by mala ísť príkladom a majiteľom pozemku vrátiť, o čo ich úrady okradli.
Ľudmila Sulíková, Bratislava
www.noveslovo.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Arabeska

8.
označiť príspevok

Arabeska žena
   16. 6. 2010, 06:40 avatar
Mikloš má vraj chatu z ebenového dreva  

9.
označiť príspevok

Arabeska žena
   16. 6. 2010, 06:46 avatar
presnejšie - vraj podlahu  

11.
označiť príspevok

rains
   16. 6. 2010, 08:11 avatar
Miklos pocas posobenia na min. privatizacie spreneveril 1 miliardu SK!!!! a vraj za ne kupil banu na zlato v JAR

20.
označiť príspevok

bombardér300 muž
   25. 8. 2010, 23:09 avatar
"bORIS"prosím Ťanepúšťaj aspoň tu bulvárne klebety ,lebo premiérka Radičová si nedovoli zakopnúť hneď v úvode svojej kariéry na tomto poste je to slušná dnás slovákov dôstojne reprezentujúca dáma vdova po veľkom humoristovi-kritikovi politických špičiek žiaľ už nebohom Stankovi Radičovi -daj jej pokoj ona aj tak o tejto diskusnej relácií nevie "Dobrúnoc"

22.
označiť príspevok

Boris muž
   25. 8. 2010, 23:12 avatar
Radicova je tupa chora zena. Suhlasi aj s americkou zakladnou na slovensku..

12.
označiť príspevok

tatko muž
   16. 6. 2010, 08:22 avatar
Kiez by nam kazdy minister financii ''spreneveril'' len 1 mld.Sk!To by sme sa mali jak osipane v psenici!!!Aj na sto rokov dopredu!

13.
označiť príspevok

hubatá žena
   16. 6. 2010, 23:29 avatar
Môže p. Radičová, k. Mikloš pochopiť človeka čo žije z 300-400 € mesačne? Uverí že musí z tohto príjmu platiť nájomné, elektriku, úver, dopravu..... a teraz aj aktuálnu protipovodňovú poistku? A to je ešte rád ak má robotu a nejaký príjem má. Môžu mať takýto ľudia cit pre chudobného, chorého, nevládneho, starého alebo dieťa? Obyčajný človek potrebuje od vlády aby mu zabezpečila prácu a je mu jedno či vláda bude modrá, alebo strakatá. Volebná kampaň a samotné voľby nám zožrali peniaze ktoré sa dali využiť inde.

21.
označiť príspevok

bombardér300 muž
   25. 8. 2010, 23:11 avatar
ver tomu ,že pani Radičová pokiaľ jej napíšeš Ťa pochopí

14.
označiť príspevok

zlatka žena
   21. 6. 2010, 14:03 avatar
oducila som 40rokov ako ucitelka na zakladnej skole .dnes som na dochodku a ako obcianke tohto statu mi neda spavat pozicka bohatemu grecku kde dochodcovia maju dochodok 2000eur a k tomu este 13. a 14. dochodok a pritom ja po 40.tich rokoch mam dochodok necelych400 eur.ak zaplatim najomne a energie nezostava mi ani na zakladne potraviny, pretoze som chora a musim si doplacat lieky . slovensko sa tvari ako bohata krajina ktora rozšafne rozdava peniaze svojich občanov kde kade zatial co väčšina ludí v našej krajine zije na hranici biedy.rozmyšľam načo nam je taka mašineria politikov, poslancov, primatorov, starostov ,prednostov,županov atd a dalšich uradníkov pri 5000000 narode. a to ešte pripočítajme ľudí v nevyrobných sferach.takto gazdovat je zločin voči nam obycajnym ludom. aka smotanka, akí prominenti. aké celebrity su to iba zlodeji a podvodníci co rozkradli a nadalej rozkradaju tento stat.

15.
označiť príspevok

rains
   21. 6. 2010, 14:09 avatar
dobry den pani zlatka,
stabilizacny fond, ktory sa mieni podpisovat a ktory si prehadzuju fico a radicova medzi sebou nie je o pozicke ale o stabilizacii meny Euro ako takej. Sluzi na to, aby sa podobne krizi statov eurozony neopakovali.
cely system dochodkov si krajina nastavuje sama. V grecku sa do dochodku chodilo v 27 rokoch, a neboli vynimky ani 53 rocny dochodci.
slovensko je podla hodnoteny ratingoviek pokladane za vyspelu krajinu, aj ked tomu realita nezodpoveda. A preto by malo dokonca prispievat na pomoc rozvojovym krajinam.

16.
označiť príspevok

Poroslav muž
   21. 6. 2010, 14:13 avatar
Mila zlatka, to ako sa veci maju clovek len tak nezmeni, ale dobry humor mu moze odlahcit srdiecko. Pozri si prosim ta toto video, a lahsie pochopis nasich politikov:
http://www.youtube.com/watch?v=DW5I34n6_N4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:50,  https://m.youtube.com/watch?v=e0m7rb9oiQ4 EU humanitarian aid and civil protection...
dnes, 03:44,  21. *39 priviazat a zbičovat
dnes, 03:11,  Opoziční poslanci žerú nervy poslancom koaličným... ale všetci spolu žerú nervy...
dnes, 03:05,  A kto ste to vy ze sa povazujete za nadludi ? Zásada ponovembrových vlád: - Čo môžeme...
dnes, 02:49,  Ako sa začína privatizačná rozprávka? - Kde bolo, tam nebude...
dnes, 02:46,  Hovorí sa, že obdobie transformácie socializmu na kapitalizmus je dobou rozkvetu. - Akého...
dnes, 01:52,  To je nepopieratelny fakt ze pokial vam od malicka vstepuju ze boh je pomstychtivy egoisticky...
dnes, 01:50,  Strašné! YouLove tu dá reč o nejakej štúdie, ktorú neviem prečo Kasafran podporil, keď...
dnes, 01:47,  Lupič prepadne ministerského predsedu a zreve: - Daj mi všetky svoje peniaze! - No dovoľte!...
dnes, 01:25,  ano oligarchom ruským je lepšie takto...oni si kupia na západe čo potrebujú...
dnes, 01:02,  Ano, vyzera to tak, ze pre Rusko je lepšie byť nezávislé od Západu.
dnes, 00:39,  19. Oki *39
dnes, 00:32,  14 teraz neodpoviem, som velmi ospalá, vrátim sa k tomu.
dnes, 00:31,  16. ale zase pravy veriaci , by na tvoju tému zareagoval bez problémov *19 proste tam vidíš,...
dnes, 00:30,  15 vies ze existujú aj **rva chlapi? raz ta jedna dostane a srandy ta prejdu, nikdy...
dnes, 00:25,  68. ja len ako , ale ty si kanálovy odpad *39*39*39
dnes, 00:25,  13 no veru *39 vseobecne sú ludia, co nosia iba nálepku krestan, aby sa vedelo rozlisovat...
dnes, 00:24,  ahoj kurvicko
dnes, 00:23,  7. počkaj, počkaj youlovka čo vieš o isláme ? okrem fanatikov čo ti prezentujú v mediach ....
dnes, 00:19,  Zato ty vyzeráš vždy rovnako, ako odpad z kanála. *21
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Starajúc sa o šťastie druhých nachádzame to vlastné.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(85 833 bytes in 0,452 seconds)