Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

22 Bookface

2
reakcií
625
prečítaní
Tému 20. apríla 2012, 17:57 založil Gugu Sokol.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
13. 07. 2019
1
21. 06. 2009
118
20. 12. 2015
29
25. 08. 2010
21
23. 04. 2015
22
17. 10. 2016
0

1.
označiť príspevok

Gugu Sokol muž
   20. 4. 2012, 17:57 avatar
Augustin Sokol.
22 bookface.
Úsek 22 bookface je pokračovaním predchádzajúceho úseku 21 bookface.
Nápoj pre kozmonautov je vyrábaný v dokonale sterilnom prostredí z destilovanej vody. Do vody sú potom dodatočne postupne pridávané jednotlivé chemické prvky. Sú pritom pridávané presne v takýchto hmotnostných pomeroch ako v minerálke z kúpeľov v Brusne! Nakoniec je nápoj vzduchotesne uzavretý vo fľaši so spätným ventilom.
Na priam zázračné účinky tejto minerálky som najprv upozornil Šáriku. Nuž a ona to potom odovzdala ďalej Šárike juniorke. Ako štafetový kolík.
Prečo sú ale takéto chemické prvky práve v tejto minerálke?
Prvou pravdepodobnou príčinou môže byť, že jej prameň sa nachádza v rámci lokality Slovenského rudohoria: {
slovenské rudohorie

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.google.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

„Vďaka svojej pestrej geologickej stavbe bolo Slovenské rudohorie v minulosti miestom ťažby rôznych rúd.“
} Druhou pravdepodobnou príčinou zase môže byť, že sa v tejto minerálke nachádza aj stroncium. A navyše je tam v obzvlášť účinnej kombinácii s inými chemickými prvkami: {
stroncium

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.google.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

„Stroncium je pomerne mäkký, ľahký kov, ktorý búrlivo reaguje s kyslíkom i vodou a v prírode sa s ním preto stretávame iba vo forme zlúčenín.“
} Ale ako to vlastne celé funguje aj v skutočnosti? To je vskutku otázka priam pre samotného Hamleta.

2.
označiť príspevok

rains
   20. 4. 2012, 18:02 avatar
a daaaaaaaaaaaaaaal???
Súhlasí Gugu Sokol

3.
označiť príspevok

Gugu Sokol muž
   23. 4. 2012, 20:13 avatar
Ahoj Rains, možno Ti to bude teraz pripadať, že sa tu hrám na nechápavého,
ale ja som zrejme vskutku asi nechápavý,
takže ja nechápem,
že čo si mi tým tu mienil povedať ....
večná to otázka pre literárnych kritikov:
„Čo tým chcel básnik povedať?“
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 21:15,  Takto je možné zničiť krajinu ktorá je vysoko rozvinutá a jej lídri nevedia kedy sa...
dnes, 20:28,  Cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami. Za posledných 10 r. Švédi vpustili do...
dnes, 19:53,  Jiří Wolf chartista ktorý si odsedel zo všetkých chartistov najviac
dnes, 19:46,  Triáda napitých dedkov veru tajným videom nemôže byť. *13
dnes, 19:33,  Navrhli si Zamestnanci banskobystrickej župy poriadne zvyšovanie platu....
dnes, 19:32,  Vivat Lunter ! :) Väčšina prímestských autobusov v Banskobystrickom kraji nebude od soboty...
dnes, 19:24,  Trole toto video nie je tajné: https://www.youtube.com/watch?v=qoFnjqSpEdQ&feature=youtu.be
dnes, 19:20,  Tajné video. Poskladáme sa na to, aby nám ho odhalili. *19
dnes, 19:01,  Edo má zakázané priznať čokoľvek negatívne o Havlovi !
dnes, 19:00,  https://www.youtube.com/watch?v=5HUJkJZhXNo&feature=emb_logo
dnes, 18:56,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/83571830_309244063368887_6859684064501170176_n.jpg?...
dnes, 18:47,  (3) Osvietený, a podľa Teba sú to aké informácie o Tvojom obľúbenom vyše stonásobnom...
dnes, 18:47,  https://www.hlavnespravy.sk/parlamente-odznel-navrh-vystupenie-slovenska-nato-usa-nato-oznaceni-z...
dnes, 18:22,  Šokujúce????????????
dnes, 17:52,  Jiří Wolf chartista ktorý odsedel najviac z chartistov.
dnes, 17:47,  Šokujúce tajomstvo Václava Havla a zamatovej revolúcie! Skutočný hrdina Charty 77 rozpráva...
dnes, 17:30,  A preto píšem: Ej veru, inak ste mali vládnuť, mečiarovci, dzurindovci, ficovci, radičovci....
dnes, 17:28,  Pozrel som si.
dnes, 17:28,  Myslím presne tých 90 percent, ktorých myslíš ty v príspevku 6.
dnes, 17:27,  Prečo ste liberálni fašisti ? Pretože fanaticky hájite svoje, hoci aj hlúpe názory, a na...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Počestná baba nebehá za chlapcom. Kto to kedy videl, aby pasca naháňala myš?
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(52 521 bytes in 0,490 seconds)