hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

22 Bookface

príspevkov
3
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 20.4.2012 17:57
posledná zmena 23.4.2012 20:13
1
20.04.2012, 17:57
Augustin Sokol.
22 bookface.
Úsek 22 bookface je pokračovaním predchádzajúceho úseku 21 bookface.
Nápoj pre kozmonautov je vyrábaný v dokonale sterilnom prostredí z destilovanej vody. Do vody sú potom dodatočne postupne pridávané jednotlivé chemické prvky. Sú pritom pridávané presne v takýchto hmotnostných pomeroch ako v minerálke z kúpeľov v Brusne! Nakoniec je nápoj vzduchotesne uzavretý vo fľaši so spätným ventilom.
Na priam zázračné účinky tejto minerálky som najprv upozornil Šáriku. Nuž a ona to potom odovzdala ďalej Šárike juniorke. Ako štafetový kolík.
Prečo sú ale takéto chemické prvky práve v tejto minerálke?
Prvou pravdepodobnou príčinou môže byť, že jej prameň sa nachádza v rámci lokality Slovenského rudohoria: {
slovenské rudohorie

odkaz

odkaz


„Vďaka svojej pestrej geologickej stavbe bolo Slovenské rudohorie v minulosti miestom ťažby rôznych rúd.“
} Druhou pravdepodobnou príčinou zase môže byť, že sa v tejto minerálke nachádza aj stroncium. A navyše je tam v obzvlášť účinnej kombinácii s inými chemickými prvkami: {
stroncium

odkaz

odkaz

„Stroncium je pomerne mäkký, ľahký kov, ktorý búrlivo reaguje s kyslíkom i vodou a v prírode sa s ním preto stretávame iba vo forme zlúčenín.“
} Ale ako to vlastne celé funguje aj v skutočnosti? To je vskutku otázka priam pre samotného Hamleta.
none
2
20.04.2012, 18:02
a daaaaaaaaaaaaaaal???
none
3

2. 20.04.2012, 18:02

a daaaaaaaaaaaaaaal???

23.04.2012, 20:13
Ahoj Rains, možno Ti to bude teraz pripadať, že sa tu hrám na nechápavého,
ale ja som zrejme vskutku asi nechápavý,
takže ja nechápem,
že čo si mi tým tu mienil povedať ....
večná to otázka pre literárnych kritikov:
„Čo tým chcel básnik povedať?“
none

najnovšie príspevky :

havran [zobraz vlákno] pred 4 hodinami
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 83 927 B vygenerované za : 0.084 s unikátne zobrazenia tém : 36 289 unikátne zobrazenia blogov : 539 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Vaše modlitby prinášajú úžasné výsledky ... Úprimná modlitba spravodlivého človeka má veľkú moc a prináša obdivuhodné výsledky. Jakub 5,16 Keď bol Ježiš popravený na kríži, nielenže zmyl všetky vaše hriechy svojou drahocennou krvou, ale dal vám a...

citát dňa :

Radšej ísť do školy, ako nespať vôbec.