Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

200 rokov Americkeho terorizmu.

2
reakcií
100
prečítaní
Tému 26. mája 2019, 02:16 založil PartOFgod.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 5. 2019, 02:16 avatar
Súhlasí Kasafran

2.
označiť príspevok

Kasafran
   26. 5. 2019, 16:34 avatar
(1) PartOFgod,
už dochádza neodvratný historický moment, že aj americký a usizraelský druh medzinárodného terorizmu - sionfašizmus - odchádza a aj odísť zákonite musí na smetisko svetových dejín...

3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   28. 5. 2019, 12:33 avatar
Jake pak co pak. Kazdy jeden clovek ktory je zamestnany podpisuje hmotnu zodpovednost za majetok ktory spravuje. Ta sebranka 150 tich zlodejov mafianov vrahov vlastizradcov skorumpovanych s.i.s karov fetakov danovych colnych a pozemkovych podvodnikov uzernikov ktory nam maju sluzit a spravuju nas majetok nas 5.000.000 odmieta prijat hmotnu zodpovednost
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:56,  Odvazi preto ze v tom kroku ma podporu Vladimira Vladimirovica
dnes, 05:45,  A neplet sem izraelskeho jehovu ked ten jehova si ty si jeho castou ci v to veris alebo nie a ked...
dnes, 05:41,  Jaky izrael vidis snad ze devinska je v izraeli ? A s duchom svatym sa mozes spojit a o jehovu...
dnes, 05:36,  Pozor aby si sa taky nenarodil v druhom zivote ale ani druhy zivot ti nepomoze pokial nebudes...
dnes, 05:31,  Ked je vhodne svetlo skor ju citim
dnes, 05:04,  Neviem, čo je zlé na tom. že som humanista, a zároveň neviem, čo mám robiť s diskusným...
dnes, 05:04,  Počuj, Izrael: Jehova, náš Jehova, je jediný Jehova. Milovať budeš Jehovu, svojho Jehovu...
dnes, 05:00,  Blaha ma humanne nazory, takze kludne k svetskym humanistom moze patrit.
dnes, 04:57,  Bolsevik, ktory vyhlasi sam seba za humanistu? :)
dnes, 04:55,  To nie je vtip, ak je niekto hrdý na to, že je humanista.
dnes, 04:54,  ty by si si rozumel so starym ranexilom. vidsis auru?
dnes, 04:53,  Nepoznáš Blahu. Sám verejne povedal, že sa hlási k svetským humanistom.
dnes, 04:53,  je to for, vyhlasovat sameho seba za humanistu
dnes, 04:52,  Aha, robíš logickú chybu. Úplnú odluku cirkví od štátu žiadali náboženské...
dnes, 04:52,  Blaha ani Kasafran nema problem s Bibliou, cirkvou a nabozenstvami. a ani nevyhlasuju samych seba...
dnes, 04:46,  Zaujímavé, že ti nevadí, že marxista Blaha je humanista, že fašista Kasafran je humanista....
dnes, 04:44,  mas rovnake nazory ako bolsevici a marxisti. tiez mali problem s cirkvou a nabozenstvami
dnes, 04:42,  Meaculpa, na základe čoho ma obviňuješ z toho, že som boľševik a marxista? Máš na svoje...
dnes, 04:41,  Zatiaľ nie je dobre preskúmaná samotná abiogenéza.
dnes, 04:40,  to je for, ked bolsevik a marxista nazve sam seba humanistom
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Za svoje skúsenosti musíme v živote platiť. Ak máme šťastie, dostaneme zľavu.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(48 223 bytes in 0,719 seconds)