Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

20. apríl - ide niekto na predpokladové skúšky do Ružomberka na Filzofickú fakultu??? alebo je tu niekto, kto na tú fakultu chodí??? prosííím

2
reakcií
2228
prečítaní
Tému 19. apríla 2010, 18:07 založil Alica.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Alica žena
   19. 4. 2010, 18:07 avatar
Prosím INFO

2.
označiť príspevok

Veronika Hadobásová žena
   19. 4. 2010, 20:39 avatar
A to čo sú za skúšky tie predpokladové skúšky?

3.
označiť príspevok

marska
   20. 4. 2010, 00:47 avatar
na filozofickú fakultu chodím a aj ďalší rok sa chystám...ale v Trnave a Košiciach
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:21,  1,....a was ist das - "uhlíková stopa"? ....što takóje?
dnes, 22:19,  (5) Boris, to sa ešte ukáže - a niekto si bude možno musieť zaspievať Waldovu pieseň...
dnes, 22:19,  3,....ale to je nepodstatné! Aj Biblia niečo také predpokladá, len teraz je ten...
dnes, 22:19,  V Čechách sú čo sa tolerancie homosexuálov týka ďaleko pred nami. Nedávno totiž za...
dnes, 22:17,  * hanby :-)
dnes, 22:17,  list zidom nepisal augustín....*10*10*10
dnes, 22:17,  36. Osvieteny nezakladá jebnuté témy ako "prazdne fórum, chyba na Df, je tu málo zien,...
dnes, 22:15,  (6) Boris, áno - veď tí raconálnejšie založení neoliberáli si musia dávať väčší...
dnes, 22:14,  reaguj na 70 a nechytaj sa toho comu nerozumieš.....je jasne že v tebe slovo mimozemstan...
dnes, 22:14,  70,....nie nemáš pravdu. Biblia slovami Boha hovorí ,že on dal "zem ľuďom"! A...
dnes, 22:12,  Nuž čakal som, či Zelenskyj nebude ďalšia bábka západného kapitálu, ale vyzerá to tak,...
dnes, 22:11,  Viaceré náboženské texty končia takzvaným koncom sveta, ktorý je spojený so skazenosťou...
dnes, 22:11,  (3) Boris, zvonka možno, ale treba si uvedomiť, že Zelenskyj musí už aj zvnútra...
dnes, 22:09,  58,....... ale ja tebe verím. Len taký detail, si..... zelený a máš aj tykadlá? A sem tam...
dnes, 22:06,  Nevšimol som si, že by si ty dávala súhlas, keď sa niekto vyjadrí o Osvieteného troll...
dnes, 22:05,  uznavas Shagara, že tento svet nie je nasím domovom?....neodbocuj.....
dnes, 22:04,  To je jasné Kasafran, čudoval by som sa keby sa ho zastávali. Ale postrehol som pár aj...
dnes, 22:03,  mufko neklam!
dnes, 22:02,  31. ale ked sa niekto vyjadrí o jeho troll témach , tak nedávaš súhlasy ;) ale chapem kto by...
dnes, 22:00,  (4) Boris, tých možností je určite aj viac. Dúfam však, že si si všimol okamžité...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Krása nie je vždy pravá tak, ako pravda nie je vždy krásna.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(50 172 bytes in 0,499 seconds)