hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

2.pilier

príspevkov
5
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 17.6.2008 22:01
posledná zmena 28.6.2008 13:48
1
17.06.2008, 22:01
ja tak trosku aktualne. do konca juna je potrebne sa rozhodnut ostat alebo vstupit, resp.vystupit z druheho piliera. rada by som si precitala vas nazor, pretoze sa neviem rozhodnut, ci vstupit. diky
none
3

1. 17.06.2008, 22:01

ja tak trosku aktualne. do konca juna je potrebne sa rozhodnut ostat alebo vstupit, resp.vystupit z druheho piliera. rada by som si precitala vas nazor, pretoze sa neviem rozhodnut, ci vstupit. diky

27.06.2008, 17:19
Druhy pilier je pekna blbost teraz vam naslubuje same veci ale potom uvidite ako vas oklamu nikdy by som nesiel do 2.piliera
none
4

3. 27.06.2008, 17:19

Druhy pilier je pekna blbost teraz vam naslubuje same veci ale potom uvidite ako vas oklamu nikdy by som nesiel do 2.piliera

27.06.2008, 19:36
Ty si asi neposluchol mudru a dobru radu PO ZASIAHNUTI FICOM SI OPLACHNITE OCI CISTOU VODOU! no vidno ze ta ten populisticky komunista uz zmanipuloval. a pre kvetinku ked neplanujes ist do dochodku skor ako o 20 rokov tak je pre teba vyhodne donho vstupit
none
5

3. 27.06.2008, 17:19

Druhy pilier je pekna blbost teraz vam naslubuje same veci ale potom uvidite ako vas oklamu nikdy by som nesiel do 2.piliera

28.06.2008, 13:48
Nikdy nehovor nikdy ! Nesleduješ, ako to je, už v zabehaných europských štátoch.
none
2
17.06.2008, 23:16
Ťažko ti radiť, ked nepoznáme tvoju situáciu.Som presvedčená o tom, že veková hranica odchodu do dôchodku sa zvýči na 65.rokov. Sme členmi EU, tak pri zavedení 2.piliera sa aj na to prihliadalo. V zabehaných šátoch Europy si aktívne pracujúci platia, nech sa to vola, ako volá, aj druhé dôchodkové zebezpečenie. Ked si vo veku, ked ešte aspoň 20. rokov budeš pracovať, tak dobre ti bude potom dva dôchodky poberať. Ja sa na spochybňovanie 2.piliera terajšou vládou pozerám, že kassa je prázdna, tak zbierajú peniaze odkial vedia.
Rozhodnúť sa musíš sama, ale nezabudni, že raz budeš aj dôchodkyňa.
none

najnovšie príspevky :

havran [zobraz vlákno] pred 4 hodinami
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 86 531 B vygenerované za : 0.075 s unikátne zobrazenia tém : 36 275 unikátne zobrazenia blogov : 539 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. POČÚVAJ bez prerušovania 😉 2. HOVOR bez obviňovania 😉 3. DÁVAJ hojne 😉 4. MODLI sa neprestajne 😉 5. ODPOVEDAJ bez hádok 😉 6. HOVOR pravdu 😉 7. UŽÍVAJ si bez frflania 😉 8. BOHU...

citát dňa :

Ženy sa obliekajú kvôli ženám a vyzliekajú kvôli mužom.