Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

1989 - 2004 roky najväčšej slobody slova

12
reakcií
598
prečítaní
Tému 20. júla 2018, 06:31 založil panoramix.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

panoramix muž
   20. 7. 2018, 06:31 avatar
Telecvoking ( 1997 ).....Skrúcaný, Noga, Piško, Radič, Filip......si robili v televíznej humoristickej relácii piču z cigánov......a nikto sa nepozastavoval nad tým, že rasizmus............a nikto sa nepozastavoval nad tým, že rasizmus.

Satira na cigánov bola taká ostrá, že dnes by za to hociktorá osobnosť mala veľké nepríjemnosti.

Najzaujímavejšie je to, že aká bola vtedy nesloboda slova.........a po vstupe do EU aká je veľká sloboda slova.
Súhlasí Boris, YouLove

2.
označiť príspevok

američan muž
   20. 7. 2018, 07:01

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

3.
označiť príspevok

gabriel pb
   20. 7. 2018, 08:41 avatar
ide skôr o niečo iné, ľudia zleniveli a osiveli, preto ak nieje práca, nie je ani zákusok, cez hriechy ste sa dopracovali ku samozničeniu, lebo ste sa riadili emma má mamu a peter má pivo, vytvorili ste pravidlá, ktoré sú klamstvo

4.
označiť príspevok

YouLove
   21. 7. 2018, 19:22 avatar
1

zákazy,príkazy ,"mlcanie" , cenzura lebo neprekusli príchod Kotlebu na scénu, tak sa ho báli :/

5.
označiť príspevok

Fotooon muž
   21. 7. 2018, 19:31

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 7. 2018, 01:42 avatar
90 siate roky . Čo do slobody slova . Nuž Mečiar a jeho družina z ksč a štb si porcovali majetky . Sloboda slova nebola oveľa väčšia ako v komunizme . Mečiar ovládol verejnopravnu televíziu ako i rozhlas . Hlavným propagandistom na šírenie bludov bol súdruh Kapusta ten Kapusta ktorý dnes valí hovna na dezinformačnom ruskom webe hlavne spravy . Masovo sa valil pamflet slovenska republika pod striktnou cenzurou tento hovnomet fachal dlhu dobu . Na ten neuveritelný bordel dávala pozor sis v náručí veľkeho Muftiho . Zlatý vek prevádzačstva , autičkarstva , tunelovania podnikov , rozdavania majetkov za korunu eštebakom hlavne HZDS pozitív . Tak sa vypracovali eštebaci na miliardárov ako Majský / MARHUĽA/ Široký , Kmotrík ,Martinka , Pór , Lexa atď . Politrug tuneloval nebankovky a media mlčali . Valili sa hovna na česko či Havla ako zbrojarinu zrušil i keď i polodebil vie že ZTS Martin skrachovali v roku 1987 za potlesku súdruhov a Havel nemal ani najmenšiu pravomoc rušiť nejaku fabriku .
Až po roku 2004 skončili výpalníci a raketing ktorý nam sem zavliekli rusi , skončilo prevádzačstvo keď ročne cez našu krajinu putovalo 100 000 migrantov . Postavili sa obchody čerpadla a masovo sme začali z penazí eu riešiť cesty . S príchodom reťazcov a zavedením eura potraviny poriadne polacneli ako i všetok tovar . Platy začali rasť rekordným tempom . Toľko stručný prehľad , ktorý som zažil nie o nom počul .
Súhlasí Fotooon

7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 7. 2018, 23:03 avatar
jeden idiot mi povedal že slovakovi prinieslo euro 300 % zdraženie všetkého .Odpovedal som mu že neva ja si budem kupovať v česku tam euro nemajú a všetko tým padom stojí menej ako tretinu . Odpovedal že to je kokotina . Povedal som ano je to kokotina lebo ceny v česku su velmi podobne tým slovenským ale neuvedomil si že tvrdil bubaka eura z ktorého sa vlastne vyliečil

8.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   22. 7. 2018, 23:09 avatar
Vieš o tom, že si liečiteľ ?   

9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 7. 2018, 23:10 avatar
samozrejme liečim rukami a niektorých i nohami

10.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   22. 7. 2018, 23:13 avatar
Aj penisom ?

11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 7. 2018, 23:19 avatar
ja som homeopatik

12.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   22. 7. 2018, 23:20 avatar
Takže homeo, akože to robíš doma ?   

13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   22. 7. 2018, 23:21 avatar
to sa lieči roxorom magor.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:30,  Konečne je tu kľud od spamov. *04
dnes, 04:55,  Ak sa potvrdia tieto tvrdenia bvalych S. I. S karov bude revolucia kde si sily temna ani nepipnu...
dnes, 04:50,  Jedna mudra zena povedala ze Slovensko je velmi vynimocna krajina predurčena k uspechu. Uvolnila...
dnes, 04:46,  Kto stojí za vraždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej? Skupina bývalého siskára...
dnes, 04:37,  Vychádzajúc z mojich funkcií, pozícii a hodnosti kapitán odboru závažnej colnej a...
dnes, 04:35,  Trestné oznámenie na skorumpovaných politikov vo vláde a v parlamente a ich prisluhovačov v...
dnes, 04:34,  Trestné oznámenie na skorumpovaných politikov na Slovensku vo vláde a parlamente a ich...
dnes, 04:27,  O slobodnej voli krymskeho ludu vyjadreneho v referende kde bola 98 % ucast sa nediskutuje ale sa...
dnes, 04:20,  Dobre a teraz si skus uvedomit ze je rok 2019 a prijat nepopieratelny cakt ze sovietsky zvaz...
dnes, 04:00,  modrá je dobrá, zelená, žltá, červená, fialová, oranžová, hnedá, biela, čierna,...
dnes, 03:59,  Správne, modrá je dobrá. *21
dnes, 03:55,  Zase tvrdenie bez dôkazov. Osvietený šíri svoje bludy, bez najmenších zábran. Korupcia je...
dnes, 03:53,  Vybral som ti modrú ;) https://images.app.goo.gl/wfrKaqFaULJVpJkL7 ;)
dnes, 03:49,  Lemmy španielski fašisti odsúdili katalanských politikov
dnes, 03:48,  Na rozdiel od protislovenskych-figurok ako ty národovci presadzujú záujmy Slovenska
dnes, 03:44,  Tak akú chceš pilulku? ;) Modrú či červenú? ;)
dnes, 03:39,  (19) Hlúpa Scarletta, ty o tom niečo vieš, že? Ty si už bola zabanovaná aspoň...
dnes, 03:30,  Ruský prezident Vladimir Putin v pondělí 14. října dorazil na státní návštěvu do...
dnes, 03:12,  Hokejis, nevieš nič iné, len šíriť klamstvo o ľuďoch. Prečo trepeš nezmysly o mne, že...
dnes, 03:06,  Hokejis, táraš od veci, lebo v 62 si napísal: Ty nevieš či fašistické politické procesy...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Žena je najkrajšie umelecké dielo. Niet divu, veď autorom je sama príroda.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(84 650 bytes in 0,570 seconds)