hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

17 Bookface

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 29.3.2012 18:49
posledná zmena 29.3.2012 18:49
1
29.03.2012, 18:49
Augustin Sokol.
17 bookface.
Úsek 17 bookface je pokračovaním predchádzajúceho úseku 16 bookface.
Poľka s Čechom sa s nami rozlúčia. Idú na hotel. Angela a ja zostávame. Ešte aspoň na jeden tanec. Po tanci potom aj my odchádzame. Cestou si ale ešte odskočíme do parku.
Ideme do tieňa stromu. Angela sa predkloní. Stiahne si kostýmové nohavice. Aj s nohavičkami. Rukami sa oprie o strom. Vnikám do nej odzadu. Ako v tej pesničke: {
ajačky dala mi stojačky

odkaz

odkaz

odkaz

„1. Marienko, Marienko, máš pekné kolienko,
poď že ty medzi nás, budeš ty spať pri nás.
2. Ajačky, ajačky, dala po stojačky,
dala po stojačky, kôprovej omáčky.
5. Ajačky, ajačky, dala po stojačky
dala po stojačky, šajlalej, kôprovej omáčky.
6. Šedzela na studni, volala upchaj mi,
upchám ci, upchám, hej šajlalej, len kuščok rozcahni.“
} To milovanie nám vskutku dobre padne. Pozývam Angelu na hotel. Mám šťastie. Na recepcii slúži naša milá a ochotná recepčná. Popraje nám dobrú noc. Potom sa usmeje. A popraje nám aj dobré ráno. Poprosím ju, aby nás telefonicky zobudila na obed.
Už sme na izbe. Vyzlečieme sa. Spolu sa v kúpeľni ospr****eme. Ľahneme si do postieľky. Milujeme sa. Je to predsa len väčšie pohodlíčko ako na stojáka v parku. Ale aj to nám dobre padlo. Ako predjedlo pred hlavným jedlom. Alebo ako prvý diel pred druhým dielom milovania. Čim ďalej, tým lepšie.
Po dobrom milovaní si potom obaja sladko pospinkáme.
Presne na pravé poludnie nás recepčná zobúdza. Oblečieme sa. Ale obaja dostaneme ešte chuť aj na kapúrkovu. Len tak. Od cesty: {
kapurkova

odkaz

odkaz

odkaz

„Nárečové slovo: kapurková.
Spisovný ekvivalent: záverečný pohárik.
Kapurková je posledný pohárik pred odchodom, ktorý sa zvykol nalievať hosťom na rozlúčku pri bráne.
Prečo Záhoráci posledný pohár vína nalievajú už odpradávna v predsieni?“
} Angela si sťahuje nohavice. Pritom sa jej zariťajú nohavičky. Je to nádherne vzrušujúci pohľad. Už vtedy takto značne predbieha neskorší kultový módny trend ženských nohavičiek pre tanec lambada: {
lambada

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

} Z nohavičiek pre lambadu sa potom vyvinuli nohavičky tangá alebo tangáče: {
tangá

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

} Obed nám predsa neutečie. A tak si pred obedom ešte dáme aj kapurkové milovanie.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 89 335 B vygenerované za : 0.092 s unikátne zobrazenia tém : 47 165 unikátne zobrazenia blogov : 774 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Určené len pre maximálnych SEBA-vrahov 😉 Cesta do raja vedie skrz peklo 😉 odkaz Bol SOM "donútený" podstúpiť krst ohňom 😉 Vydal SOM sa na cestu do "pekla" 😉 Lebo SOM bol sklamaný zo sv...

citát dňa :

V živote trvá minútu,
kým si všimneš niekoho zvláštneho, hodinu, aby si si ho vážil, jeden deň,
aby si ho miloval a celý život potrebuješ na to, aby si na neho zabudol.