Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

15 bánk na Slovensku vás kontroluje pomocou vlastnej agentúry.

18
reakcií
1307
prečítaní
Tému 21. februára 2012, 09:46 založil havran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

havran
   21. 2. 2012, 09:46 avatar
Z roka na rok banky preberajú funkciu dozorcu v štáte. V centrálnej databanke zhromažďujú údaje o občanoch , ktorí si aspoň raz zobrali krátky prekleňovací úver. Kde sa zastavia a kam smerujú? Vlastne je to nebývala kartelová dohoda proti občanom. Takto minimalizujú svoje riziko. Avšak nikto vás nezbaví rizika , že prídete o prácu.
Súhlasí dubák, trinity, luke85

6.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 2. 2012, 10:02 avatar
Havran,
myslím si, že to je len jedno z možstva globalistických opatrení, ktorými režiséri NWO pripravujú totálnu kontrolu človeka totalitným kapitálom...

13.
označiť príspevok

luke85 muž
   21. 2. 2012, 10:51 avatar
Je to tak. Keď som robil tmobile na ulici a niekto si tam zariadil zmluvu, volalo sa do nejakej centrálnej agentúry predtým, ktorá bola spoločná všetkým bankám, či nemá nejaký dlh. Takže takáto databáza už roky existuje.

16.
označiť príspevok

Romans1 muž
   21. 2. 2012, 10:55 avatar
Luke ty ses vuuul. Ved aj firmy sa brania proti podvodnikom...vidis na tom nieco zle??

18.
označiť príspevok

luke85 muž
   21. 2. 2012, 11:04 avatar
Nie.
Súhlasí Romans1

19.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   21. 2. 2012, 18:24 avatar
zbavi... poistovna staci si zalozit poistku je to sikovne vymyslene ...

2.
označiť príspevok

havran
   21. 2. 2012, 09:53 avatar
Iste ste zaregistrovali 50-percentné odpustenie gréckeho dlhu. Čo myslíte ako ten dlh vznikal? Je to naozaj len tak , že si žili nad pomery? Kde boli vtedy banky? Myslím , že na to existuje aj iné , celkom logické riešetrenie. Grácko zhltlo nánnadu - natlačené bankovky nekryté ničím im siahajú na rodnú hrudu. Čo tí gréci viac "žerú" ?
Súhlasí dubák

8.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 2. 2012, 10:11 avatar
Havran,
veru som zaregistroval - však sme sa na cenu tých "odpustkov" poskladali aj my, občania SR. Veriteľské banky však zrejme neprídu ani o jeden cent - možno si to stiahnu hneď z nového úveru 130 mld Eur, ktorý nol schválený včera. A naostatok všetky dlhy aj tak zaplatia občania EÚ zo svojich daní.
V tejto súvislosti je vhodné a potrebné bližšie analyzovať úlohu americkej Golden Sachs i nemeckých a francúzskych súkromných bánk.
Súhlasí rain...

3.
označiť príspevok

havran
   21. 2. 2012, 09:57 avatar
Všetcipodliehame fikcii , že bankovky sú hodnota - nie sú! a bankári to dobre vedia , preto potrebujú nakoniec vyvolať krízu , aby mohli konfiškovať majetok a devalvovať , aby bankovky ktoré uviazli medzi ľuďmi , strácali svoju reálnu moc.
Súhlasí dubák

10.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 2. 2012, 10:35 avatar
Havran,
bankovky, pokiaľ ich emisia je v rukách zodpovedných štátov, predstavujú a musia predstavovať ekvivalent hodnoty ľudskej práce a všetkých ostatných aktív, ktorými ten-ktorý štát disponuje.
My, skôr narodení, si určite pamätáme, že na všetkých československých bankovkách bol uvedený nápis: "Bankovky sú kryté zlatom a ostatnými aktívami Štátnej banky Československej."
Darebácky a teroristický štát však zrušil krytie svojej meny zlatom a právo nekontrolovateľne emitovať svetovú rezervnú menu USD zveril súkromnému zoskupeniu FED-u!!! Od roku 1972 tak bola svetová ekonomika zaplavená stovkami biliónov bezcenných USD, za ktoré USA "bezplatne" skupujú všetky druhy surovín - najmä ropu a mozgy. Dokedy im toto megaparazitovanie svet dovolí???
Súhlasí havran, rain...

12.
označiť príspevok

havran
   21. 2. 2012, 10:49 avatar
Len problem je v tom , že oni nemusia a keď , musia tak použijú nakoniec i zbrane a zase nemusia. Dnes pravda používajú nové "neo"metódy , ale s jediným cieľom - kapitál....Prebleskujú však správy o tom , že uvažujú o úplne nových metódach riadenia sveta .... tzv. "duchovná spoločnosť"

4.
označiť príspevok

havran
   21. 2. 2012, 10:00 avatar
Bolo by iste zauímavé , v akej hodnote sa dali do obehu peniaze od ich vynálezu a koľko Zemeguli by sa za ne dalo kúpiť. Skúste sa na vec zamyslieť z takého uhla.

5.
označiť príspevok

Romans1 muž
   21. 2. 2012, 10:00 avatar
Havran, mne sa zda, ze si sa uz na stare kolena pomiatol (vtip) ))) To co chces....revoluciu vyvolat? V poslednej dobe mas tak smerujuce prispevky )

11.
označiť príspevok

Kasafran
   21. 2. 2012, 10:45 avatar
Romans1,
a Ty proti nej chceš stále nasadzovať rôzne tlmiče? V poslednom čase ich dosť často používaš...
Súhlasí petržlen

14.
označiť príspevok

Romans1 muž
   21. 2. 2012, 10:51 avatar
Proti komu? Proti revolucii?? Ludia nebudte naivni. Nieje vsetko dobre na tomto svete, ale tiez to neni az tak zle. Ono nedostatok informacii je zly...takisto ako ich prebytok...potom Vam z toho hrabe a aj za vychodom slnka vidite konspiraciu.

15.
označiť príspevok

havran
   21. 2. 2012, 10:53 avatar
Romans1- čo ťa tak vystrašilo? Neboj sa nebehám po ulici s benzínovými fľašami..

17.
označiť príspevok

Romans1 muž
   21. 2. 2012, 10:57 avatar
Vystrasilo....ci si sa naozaj nepomiatol )) Som myslel, ci si tu z DFka nejaky virus nepochytil

7.
označiť príspevok

trinity
   21. 2. 2012, 10:09 avatar
schvalne, kto z vas nie je zavisly na banke? akoze hypoteka, uver a ci co?

no pekne vas ovladaju, pekne budete makat aj za sto evri, ako to pan miklos superekonom sluboval v tv relacii.. ked vam zrusi aj tu minimalnu mzdu, o ktorej presadenie sa pricinil myslim bohac metternich.. preco asi?

no len si volte kretenov nevzdelanych..

ste dopadli..
Súhlasí Kasafran

9.
označiť príspevok

trinity
   21. 2. 2012, 10:13 avatar
a to este neviete, co na vas chystaju..

a neviete, ze dochodcom mozu siahnut aj na dom, z titulu zabezpecenia.. strasne nepravosti vam schvalili tito diletanti a zlodeji
Súhlasí Kasafran
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:30,  Môj kamarat zas to ma naopak. Chce byť dievča a aj sa mal narodiť ako dievča rodičia mu...
včera, 19:35,  https://www.youtube.com/watch?v=nV1ODATNHpw
včera, 18:50,  Bodá jako núž, ako spieva Lucie Bílá v jednej zo svojich pesničiek...
včera, 18:43,  Ondro si dobrý človek . To viem dávno . Si človek ktorý dokažeš pomôcť podať sladkosť...
včera, 18:36,  prečo piješ okenu ? Sú dva druhy vodky jedna chutí ako okena a tá druhá tiež . Potom už...
včera, 18:34,  Toto je príjemná hudba drakov z Fínska https://www.youtube.com/watch?v=e4Ao-iNPPUc
včera, 18:30,  Ondrej ja Nie som lepší od teba....
včera, 18:26,  22...Láska bolí to si nevedel?
včera, 18:14,  To nje je prauda! Bol to utok ameriki, pisu o tom diskutujucy na...
včera, 18:13,  A viete, kto bol majiteľom lode s nebezpečným nákladom, ktorý vybuchol v Bejrúte?!!!! Meno...
včera, 17:58,  Prečo sa pýtaš na tieto otázky, ak si zjavne presvedčený, že niet Boha? Nie je to tak, že...
včera, 17:56,  Počul si niekedy radu: Nekŕmte trolov? *05
včera, 17:48,  Najskôr sa skúša argumentovať . Ak niet argumentov treba utekať .
včera, 16:46,  Počul si niekedy radu: Nekŕmte trolov? ;)
včera, 16:31,  Presne elfe si trol a užitočný idiot
včera, 16:31,  Edo s tou tvojou Amerikou to ide dobre z kopca :)
včera, 16:31,  Troll a užitoční idiot
včera, 16:30,  Len opakuj elfí trole
včera, 16:30,  Banderovci vraždia obyvateľov Donbasu
včera, 16:26,  to je ono papúšku vyopakuj se nám
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Keď sa budeš cítiť najhoršie, tak si spomeň, že aj tá najhoršia hodina má iba 60 minút.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(78 200 bytes in 0,228 seconds)