hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

11.september - Bushov podvod?

príspevkov
15
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 11.9.2008 23:51
posledná zmena 14.9.2008 20:34
1
11.09.2008, 23:51
No, tak sme mali 7. výročie porušenia fyzikálnych zákonov, ktoré sa prejavili IBA
v tento deň!:
- pád troch budov /WTC1, WTC2, WTC7/ voľným pádom pri tlejúcom ohni! /silný dym
signalizuje zlé horenie/. Iné mrakodrapy, aj keď plápolali plameňom aj 19 hodín,
nepadli!
- totálne vyparenie sa dvoch lietadiel v zlomku sekuny -lety č.77 a č.93! Takmer žiadné
trosky, žiadné telá. /hlavná vec, že telá obetí identifikovali podľa DNA!/
- Trup lietadla prerazí niekoľko metrov železobetónu a potom sa vyparí, krídla lietadla
nespôsobia žiadnú škodu na oknách budovy, a pritom sa vyparia spolu z motormi, v ktorých sú prvky aj z titanu.../let č. 77 - Pentagon/
- FBI a CIA behom hodiny zhabú všetky videozáznami z kamier v okolí Pentagonu a nič,
čo by potvrdzovalo, že tam ozaj narazilo lietadlo, neuverejnia! Prečo? Však by sa
tak predišlo ,,konšpiráciam"?
- telefonáty z letu č.93 z MOBILOV! /V júli 2004 sa American Airlines chváli, že je
KONEČNE možnosť telefonovať mobilmi z lietadla - načo potom míňali peniaze na niečo,
čo bolo možné už v r.2001?/
- TV BBC informuje v LIVE vstupe, že padla aj budova WTC 7, ktorá ale v pozadí ešte
stojí - padla až o niekoľko desiatok minút neskoršie! - KTO vedel už do predu, že
padne a dal im túto informáciu?
- z 19tich tzv. únoscov 9 dokázateľne žije!
- všetky oceľové nosníky sa polámali pod 45° uhlom!
- trosky horeli ešte niekoľko týždňov, /všetci si isto na to pamätáte, ako o tom
informovali vo všetkých správach/, oceľ bola ROZTAVENÁ. Ak je to bežná vlastnosť ocele,
nechápem, ako sa potom robia odliatky!
- Všetky 4 lety v ten deň nemali v skutočnosti letieť - neboli v pláne letov v ten deň!
Možno mnohím už táto ,,konšpiračná" téma ide na nervy, ale sú ešte ľudia, ktorí sa nemali možnosť stretnúť aj s opačnými názormy /ako sú tie oficiálne/, na tieto udalosti. Vedie ma k tomu aj to, že pred pár dňami na inom vlákne bola prosba na linky o tejto téme. Preto ich ešte raz prikladám, je dobre to sledovať v tom poradí, ako sú dané. Koho to zaujme, odporúčam stránku odkaz a odkaz
VIDEÁ 9/11 on-line:
1, Loose Change 2nd Edition CZ
odkaz

2, Loose Change - Final Cut SK
1.časť: odkaz
2.časť: odkaz

3, 911 Mysteries - Demolitions SK
odkaz

4, Architekt Richard Gage - Prednáška o demolíciach v porovnaní s 9/11 SK tit.:
odkaz
none
2

1. 11.09.2008, 23:51

No, tak sme mali 7. výročie porušenia fyzikálnych zákonov, ktoré sa prejavili IBA
v tento deň!:
- pád troch budov /WTC1, WTC2, WTC7/ voľným pádom pri tlejúcom ohni! /silný dym
signalizuje zlé horenie/. Iné mrakodrapy, aj keď plápolali plameňom aj 19 hodín,
nepadli!
- totálne vyparenie sa dvoch lietadiel v zlomku sekuny -lety č.77 a č.93! Takmer žiadné
trosky, žiadné telá. /hlavná vec, že telá obetí identifikovali podľa DNA!/
- Trup lietadla prerazí niekoľko me...

11.09.2008, 23:55
Sorry za to riadkovanie! Najprv som si to napísal v PC, potom preniesol, a takto to dopadlo!
none
3

1. 11.09.2008, 23:51

No, tak sme mali 7. výročie porušenia fyzikálnych zákonov, ktoré sa prejavili IBA
v tento deň!:
- pád troch budov /WTC1, WTC2, WTC7/ voľným pádom pri tlejúcom ohni! /silný dym
signalizuje zlé horenie/. Iné mrakodrapy, aj keď plápolali plameňom aj 19 hodín,
nepadli!
- totálne vyparenie sa dvoch lietadiel v zlomku sekuny -lety č.77 a č.93! Takmer žiadné
trosky, žiadné telá. /hlavná vec, že telá obetí identifikovali podľa DNA!/
- Trup lietadla prerazí niekoľko me...

12.09.2008, 00:04
Sorry za to riadkovanie, najprv som to písal v PC a potom preniesol. Takto to dopadlo!
none
5

1. 11.09.2008, 23:51

No, tak sme mali 7. výročie porušenia fyzikálnych zákonov, ktoré sa prejavili IBA
v tento deň!:
- pád troch budov /WTC1, WTC2, WTC7/ voľným pádom pri tlejúcom ohni! /silný dym
signalizuje zlé horenie/. Iné mrakodrapy, aj keď plápolali plameňom aj 19 hodín,
nepadli!
- totálne vyparenie sa dvoch lietadiel v zlomku sekuny -lety č.77 a č.93! Takmer žiadné
trosky, žiadné telá. /hlavná vec, že telá obetí identifikovali podľa DNA!/
- Trup lietadla prerazí niekoľko me...

12.09.2008, 00:08
Sorry , za to riadkovanie. Najprv so to písal v PC, a potom preniesol. Takto to dopadlo! A ešte oprava linku: odkaz
none
9

1. 11.09.2008, 23:51

No, tak sme mali 7. výročie porušenia fyzikálnych zákonov, ktoré sa prejavili IBA
v tento deň!:
- pád troch budov /WTC1, WTC2, WTC7/ voľným pádom pri tlejúcom ohni! /silný dym
signalizuje zlé horenie/. Iné mrakodrapy, aj keď plápolali plameňom aj 19 hodín,
nepadli!
- totálne vyparenie sa dvoch lietadiel v zlomku sekuny -lety č.77 a č.93! Takmer žiadné
trosky, žiadné telá. /hlavná vec, že telá obetí identifikovali podľa DNA!/
- Trup lietadla prerazí niekoľko me...

12.09.2008, 14:56
"TV BBC informuje v LIVE vstupe, že padla aj budova WTC 7, ktorá ale v pozadí ešte
stojí - padla až o niekoľko desiatok minút neskoršie! - KTO vedel už do predu, že
padne a dal im túto informáciu?" zeby sa to spomalene prenasal obraz?
"a nič,
čo by potvrdzovalo, že tam ozaj narazilo lietadlo, neuverejnia! Prečo? Však by sa
tak predišlo ,,konšpiráciam"?" ja som vtedy pozeral TV a videl som ako do toho vraza lietadlo a cele to pada.
none
10

9. 12.09.2008, 14:56

"TV BBC informuje v LIVE vstupe, že padla aj budova WTC 7, ktorá ale v pozadí ešte
stojí - padla až o niekoľko desiatok minút neskoršie! - KTO vedel už do predu, že
padne a dal im túto informáciu?" zeby sa to spomalene prenasal obraz?
"a nič,
čo by potvrdzovalo, že tam ozaj narazilo lietadlo, neuverejnia! Prečo? Však by sa
tak predišlo ,,konšpiráciam"?" ja som vtedy pozeral TV a videl som ako do toho vraza lietadlo a cele to pada.

12.09.2008, 17:39
Pozeral som to v tedy aj ja na CT2, kde simultánne prekladali CNN. Ale jediné lietadlo, ktoré si mohol vydieť v tom prenose, bolo to, ktoré narazilo do druhej veže WTC. A ak si pamätáš, tak čo sa týka Pentagonu, nevedeli sa dlho vyjadriť, čo sa tam udialo. Tie vstupy redaktorov sú použité aj v prvých dvoch dokumentoćh. Dávam do pozornosti aj včerajší článok: odkaz
none
11

10. 12.09.2008, 17:39

Pozeral som to v tedy aj ja na CT2, kde simultánne prekladali CNN. Ale jediné lietadlo, ktoré si mohol vydieť v tom prenose, bolo to, ktoré narazilo do druhej veže WTC. A ak si pamätáš, tak čo sa týka Pentagonu, nevedeli sa dlho vyjadriť, čo sa tam udialo. Tie vstupy redaktorov sú použité aj v prvých dvoch dokumentoćh. Dávam do pozornosti aj včerajší článok: http://sip.denik.cz/extra_styl/utok-na-pentagon-zustava-nejvetsi-zahadou--zari-.html

12.09.2008, 18:10
ehm, myslíš, že v CNN 24 hodín denne monitorovali kamerou dvojičky aby im nič neušlo? lol
none
13

11. 12.09.2008, 18:10

ehm, myslíš, že v CNN 24 hodín denne monitorovali kamerou dvojičky aby im nič neušlo? lol

12.09.2008, 18:53
Tie záznami sa týkajú Pentagonu. Behom hodiny zhabali zábery z bezpečnostných kamier na blízkej benzínovej pumpe a blízkeho hotela. Nakoniec uverejnili z toho iba 4 fotky, na ktorých ale nie je žiadné lietadlo narážajúce do budovi Pentagonu. Najprv si treba pozorne pozrieť aspoň to prvé videjko.
none
4
12.09.2008, 00:05
Sorry za to riadkovanie. Najprv som to písal v PC, potom preniesol, a takto to dopadlo! Ale opravujem jeden link: odkaz
none
6
12.09.2008, 11:33
Usa potrebuje mat moc a tymto si ju ziskala...este nieje koniec
none
7

6. 12.09.2008, 11:33

Usa potrebuje mat moc a tymto si ju ziskala...este nieje koniec

12.09.2008, 11:38
vedia, ze tu nieco pokaslali
none
8
12.09.2008, 11:57
vobec preco sa robia take obrovske spomienkove akcie,ked George Bush spominal v Bielom dome..uz len...a padali tak silne slovicka..teror a terorizmus dokolecka dokola...u ludi zacina nadobudat opacny efekt,ale jemu je to trt jedno..tak si zakaslime
none
12
12.09.2008, 18:13
spomienkove akcie sa robia preto aby este viac ukazali ludom ake to bolo hrozne a nemoralne a aby ti ktory si naozaj myslia ze to boli teroristy boli este viac nasraty...no a potom ked USA spravi opat nieco take ale inej krajine tak vsetci budu jasat a kricat od pomsty...jednoducha hra
none
14
14.09.2008, 09:09
Loos Change som zhodou okolnosti videl asi predvcerom......
Kto si da dokopy 2 a 2 urcite mu z tho nevide ze to boli nejaky blbi teroristi,ale ze to bola cela ta smradlava fuck amerika....
none
15
14.09.2008, 20:34
ja si tento deň pamätam, lebo vtedy sa mi vyklbilo rameno, takže pohroma na pohromu. A pomohol mi k tomu taký čierný, bradatý, s odhodlaným výzorom . No keď si to tak dnes všetko dávam znova dokopy, nejako si mi jeho výzor zahmlieva a vychádza na povrch taký nijaký s priblblým umevom. Neviem teraz či mám žiadať jeho rehabilitovanie ?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 122 181 B vygenerované za : 0.115 s unikátne zobrazenia tém : 50 179 unikátne zobrazenia blogov : 886 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Ďakujem ti náš Stvoriteľ, chcem byť s Tebou večný priateľ, ty's život si nám podaroval, potom si sa kdesi schoval. Milujem Ťa milý Bože, nechcem s Tebou byť na nože. Moja vôľa snáď pom...

citát dňa :

Najprv sa musíš naučiť milovať, ak chceš byť milovaný.