Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

100% recyklovateľné nemocničné nočné stolíky aké nemajú vo svete analógov!!!!!!!!!!!

2
reakcií
451
prečítaní
Tému 22. októbra 2019, 14:23 založil ardun.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

ardun muž
   22. 10. 2019, 14:23 avatar
Vo volgogradskej nemocnici namiesto nočných stolíkov použili kartónové krabice!!!!!!
Šach-mat Gejrópa!!!!!!!!!!!!!!!!!

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Starý chren muž
   22. 10. 2019, 16:40 avatar
U nás sú tiež nemocničné nočné stolíky 100% recyklovateľné. Sú vyrobené z ocele, takže sa môžu roztaviť a použiť na iný oceľový výrobok.

3.
označiť príspevok

Kacír muž
   22. 10. 2019, 20:01 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 15:28,  A možností je viac. Napr. ak je niekto povedzme vo filme prezentovaný ako viac-menej...
dnes, 15:16,  No ved kresťanstvo sa tiež vyvíja, aj obyčajné ľudské zákony, a to je dobre. Ja naopak...
dnes, 15:16,  Lemmy chapem že komunistický zločinci sa trepocu a obhajuju že zlo sa stalo i v kapitalizme ....
dnes, 15:16,  Lemmy, pozrime sa na to, aký antikomunista je jedným z prekladateľov novely Zákona o...
dnes, 15:14,  Nadka ja som sa Shagaru pýtal nie tie veci falošné armagedony a tie zakazane neskôr povolené...
dnes, 15:12,  Naďka čo ma uplne dostava že Shagara nie je žiaden chudak ako hakovySS či parto a partia...
dnes, 15:10,  Johny Pravda potom vlastne zistíš že agenti gru Miškin a Čepiga neexistujú a ruský...
dnes, 15:10,  Niečo akože nariaďujú povinnú transfuziu krvi... to ber ako vtip, samozrejme ale je to u...
dnes, 15:07,  Johny Pravda ved to je tá chyba že ti stačí podpis veduci kolotoča VK alebo Katalin Tara ....
dnes, 15:05,  Pochybujem, že keď sa na ten obrázok pozrieš, že sa vyliečiš. Ostaneš rusofób, a...
dnes, 15:04,  Momentalne nepoznám fazu myslenia jehovistov lebo vždy tvrdili že jasne čítajú bibliu al po...
dnes, 15:03,  Pre mentálne postihnutých antikomunistov je typické, že neriešia zločiny kapitalizmu, ale...
dnes, 15:00,  Špecialna stať Putlerove HODZINKY tik tak . To rusa vždy fascinovalo . Stovky hodiniek...
dnes, 14:56,  Drobné zhrnutie rusofobom https://www.putin-itogi.ru/rab-na-galerah/...
dnes, 14:56,  SJ u nás zakázaní nie su... ale u nás môže človek odmietnuť lekársku pomoc dieťaťu? U...
dnes, 14:55,  Rusofobovia vedzte že vocca je proletár Putin zverejnil majetok, výsmech Rusom: Utajené...
dnes, 14:52,  Rusofobovia sa boja beznohých, lebo lož má krátke nohy , lebo vedia že v Rusku nie je...
dnes, 14:45,  -era- nie ja nie som sudca ani vyšetrovateľ ba ani nesedím v SNR aby som zakony mohol meniť ....
dnes, 14:43,  havran tušil som že sa stoporíš . Čo sa týka sudenia . Prezident Kiska nikdy nebol...
dnes, 14:39,  No, to je o inom... rodič je zodpovedný sám za seba... on ponechal dieťa bez pomoci...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

V boji o vlastné štastie víťazí ten, kto sa nevzdáva.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(63 439 bytes in 0,431 seconds)