Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

10 percent

11
reakcií
667
prečítaní
Tému 9. novembra 2013, 00:14 založil RighteousFred.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
25. 07. 2016
8
21. 08. 2017
2
13. 01. 2012
24
26. 07. 2018
32

1.
označiť príspevok

RighteousFred
   9. 11. 2013, 00:14 avatar
Medzinardny menovy fond prisiel s uzasnym napadom, ako zredukovat statne dlhy a to na uroven spred roku 2007,
ak by bolo kazdemu obcanovi zhabanych 10 percent z majetku, ktory nepodlieha zadlzeniu..
Takze inymi slovami... panske huncutstva sa nebudu platit uz len z nasich dani, ale aj z nasich osobnych uspor...

Zatial je to len navrh, ale dvaja vysokopostaveni financni politici z nemecka uz vyslovili podporu tomuto navrhu...
Nuz po takej kradezi, ako bol euroval by takyto dalsi krok nebol ziadnym prekvapenim.

www.focus.de Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
www.focus.de Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí huranato

2.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   9. 11. 2013, 16:25 avatar
Možno by stačilo všetkým zlodejom zhabať nakradnutý majetok a bolo by po probléme.

5.
označiť príspevok

EnaXnaY muž
   9. 11. 2013, 19:08 avatar
lenze vraj kto je bez vimy nech prvy hodi kamenom :-) takze tvoj navrh je vlastne realizovany v tom prvom prispevku :-)

3.
označiť príspevok

J.Tull
   9. 11. 2013, 16:30 avatar
Slušný človek; ... tak to som zvedavý ako by si to urobil ...  
Súhlasí Oleandra, RighteousFred

4.
označiť príspevok

J.Tull
   9. 11. 2013, 19:06 avatar
Slušný človek; ... už si pomaly začínam zvykať, že niektoré moje reakcie, dokonca i odpovede na Tvoje príspevky od-ignoruješ ... napriek tomu Ti napíšem /hoci asi reagovať nebudeš .../, vysvetlím smajlíka   ... ide o to, že ak chceme "všetkým zlodejom zhabať nakradnutý majetok", tak na to je potrebná revolúcia, ktorú tak odsudzuješ ...  

7.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   9. 11. 2013, 19:14 avatar
Tull, myslím, že preháňaš, na to si zasa zvykám ja.  Je to iba tým, že so tú tvoju otázku vôbec nezaregistroval.
Neviem, ako by som to urobil, snáď dokázať, že sú zlodeji a pohnať pred súd. Ale neviem, či by pri stave našej justície bolo niečo také možné.

8.
označiť príspevok

J.Tull
   9. 11. 2013, 19:23 avatar
Slušný človek; ... ako dokážeš a poženieš pred súd takého Mikloša, Dzurindu, Kaníka ... a to si iba marionetky ... ako poženieš pred súd zlodejov, ktorí si svoje zbojstvo uzákonili, prispôsobili zákon tak, aby mohli kradnúť ... ako poženieš pred súd tých, ktorí sú pri moci, mocných tohto sveta, lebo tí sú najväčší zlodeji a nie tí, ktorí Ti ukradnú úrodu v záhrade, lebo k tomu ich donútil hlad ...
Súhlasí RighteousFred, Al_ice

6.
označiť príspevok

ra.am muž
   9. 11. 2013, 19:10 avatar
*Do pi.e!
Z majetkov, ktore nepodliehaju zadlzeniu!!!!
To uz je do neba volajuci lobizmus bank.

9.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   9. 11. 2013, 19:34 avatar
Tull, neviem, ja som za zákonný postup. Platí prezumpcia neviny. Ak nie je dokázaný trestný čin, človeka treba považovať za nevinného. Len neočakávaj odo mňa , že sa zúčastním komunistického puča.

11.
označiť príspevok

RighteousFred
   10. 11. 2013, 12:07 avatar
Ten zakon je od podlahy zly a preto sa nedaju ti zlodeji odsudit. Je to systemova zalezitost, ako sme sa tu uz mnoho krat bavili a naposledy v teme, kde sme nacali Gatesa.
Slusny clovek najdi si chvilu a pozri si tento dokument, je dabovany a teda sa mozes v klude sustredit na to, co sa tam deje. Jedna sa prave o obzalovanie a sudenie takych zlodejov a nikam sa nedopracovali.
old.stream.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

12.
označiť príspevok

RighteousFred
   10. 11. 2013, 12:09 avatar
A komunizmus sa da riadit aj demokraticky. Komunizmus a kapitalizmus sa odlisuju v sposobe spravovania zdrojov. Ale riadit ho mozu ako diktatori, tak demokraticka spolocnost.

10.
označiť príspevok

J.Tull
   9. 11. 2013, 20:24 avatar
Slušný človek; ... za zákonný postup??? ... nevidíš, že si prispôsobili zákon tak, aby mohli beztrestne kradnúť, obchádzať ho ... nevidíš, že je napr. uzákonené, dokonca ústavne, že nevyplatenie odmeny za vykonanú prácu je trestné a pritom veselo sa tento zákon obchádza ... ale to je len malina ... nevidíš, že "zákonne" zlodeji predali zlodejom republiku, nevidíš, nechápeš, že sme kolóniou ...
Súhlasí RighteousFred, Al_ice
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:22,  61. Ani lietať na raketách do kozmu nie je normálny stav, ale ak to človek dobre premyslí a...
dnes, 20:22,  Aká šikovnosť ? Všetkých môžeš kritizovať okrem židov. Je to podobné ako za socíku...
dnes, 20:20,  Neprekrúcam. Znelo to tak.
dnes, 20:19,  Probanderovskí talianskí náckovia, ktorí si boli na Donbase zastrieľať na ľudí sú v...
dnes, 20:16,  Pred piatimi rokmi išlo o najradostnejšiu ulicu v Kominterne, kde žilo mnoho mladých ľudí....
dnes, 20:14,  Je po ostreľovaní granátometom televízii "112 Ukraine" odporučené aby...
dnes, 20:12,  Ak to nie je normálny stav, tak je nenormálny a od takého ruky preč ;)
dnes, 20:09,  57. Asi si si nevšimol to, čo je tam podstatné - uvedomiť si svoje ja ako niečo, čo je...
dnes, 20:08,  Viac ako 1 milión obyvateľov Donbasu sa podpísalo pod otvorený list, ktorý bude odoslaný...
dnes, 20:07,  58. Nuž, tu už vstupuje do hry tá "šikovnosť", ktorú som spomínal. A tiež...
dnes, 19:58,  Viem, že na novinára Šoltésa bolo podané trestné oznámenie za to, že písal o bielej...
dnes, 19:57,  A netreba sa kvôli tomu s ničím spájať ;)
dnes, 19:55,  Vlastné JA si začíname uvedomovať cca vo veku 3och rokov ;)
dnes, 19:52,  Za kritiku Slovákov ešte nikto nebol prenasledovaný, nikoho neodsúdili, pretože za to sa...
dnes, 19:51,  A kým si neuvedomíš seba v spojení s večnosťou, konáš ako satan. Pekné :)
dnes, 19:50,  Baláž neobvinil všetkých židov, prekrúcaš. Povedal len, že ideologia gojov vedie k tomu,...
dnes, 19:49,  Kde nie je žalobca, tam nie je ani vinník. Sorry.
dnes, 19:49,  z mála vytvoriť všetko, to je umenie života
dnes, 19:47,  ty si metód a my sme cyril, či je to opačne
dnes, 19:47,  Neviem, ale som si istý, žeby to aj tak bolo k ničomu a prokuratúra by sa tým nezaoberala....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Kritika je jednoduchá, umenie zložité.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(66 502 bytes in 0,538 seconds)