hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

10 percent

príspevkov
11
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 9.11.2013 00:14
posledná zmena 10.11.2013 12:09
1
09.11.2013, 00:14
Medzinardny menovy fond prisiel s uzasnym napadom, ako zredukovat statne dlhy a to na uroven spred roku 2007,
ak by bolo kazdemu obcanovi zhabanych 10 percent z majetku, ktory nepodlieha zadlzeniu..
Takze inymi slovami... panske huncutstva sa nebudu platit uz len z nasich dani, ale aj z nasich osobnych uspor...

Zatial je to len navrh, ale dvaja vysokopostaveni financni politici z nemecka uz vyslovili podporu tomuto navrhu...
Nuz po takej kradezi, ako bol euroval by takyto dalsi krok nebol ziadnym prekvapenim.

odkaz
odkaz
none
2
09.11.2013, 16:25
Možno by stačilo všetkým zlodejom zhabať nakradnutý majetok a bolo by po probléme.
none
3
09.11.2013, 16:30
Slušný človek; ... tak to som zvedavý ako by si to urobil ...
none
4
09.11.2013, 19:06
Slušný človek; ... už si pomaly začínam zvykať, že niektoré moje reakcie, dokonca i odpovede na Tvoje príspevky od-ignoruješ ... napriek tomu Ti napíšem /hoci asi reagovať nebudeš .../, vysvetlím smajlíka ... ide o to, že ak chceme "všetkým zlodejom zhabať nakradnutý majetok", tak na to je potrebná revolúcia, ktorú tak odsudzuješ ...
none
6

4. J.Tull 09.11.2013, 19:06

Slušný človek; ... už si pomaly začínam zvykať, že niektoré moje reakcie, dokonca i odpovede na Tvoje príspevky od-ignoruješ ... napriek tomu Ti napíšem /hoci asi reagovať nebudeš .../, vysvetlím smajlíka ... ide o to, že ak chceme "všetkým zlodejom zhabať nakradnutý majetok", tak na to je potrebná revolúcia, ktorú tak odsudzuješ ...

09.11.2013, 19:14
Tull, myslím, že preháňaš, na to si zasa zvykám ja. Je to iba tým, že so tú tvoju otázku vôbec nezaregistroval.
Neviem, ako by som to urobil, snáď dokázať, že sú zlodeji a pohnať pred súd. Ale neviem, či by pri stave našej justície bolo niečo také možné.
none
7

6. Slušný človek 09.11.2013, 19:14

Tull, myslím, že preháňaš, na to si zasa zvykám ja. Je to iba tým, že so tú tvoju otázku vôbec nezaregistroval.
Neviem, ako by som to urobil, snáď dokázať, že sú zlodeji a pohnať pred súd. Ale neviem, či by pri stave našej justície bolo niečo také možné.

09.11.2013, 19:23
Slušný človek; ... ako dokážeš a poženieš pred súd takého Mikloša, Dzurindu, Kaníka ... a to si iba marionetky ... ako poženieš pred súd zlodejov, ktorí si svoje zbojstvo uzákonili, prispôsobili zákon tak, aby mohli kradnúť ... ako poženieš pred súd tých, ktorí sú pri moci, mocných tohto sveta, lebo tí sú najväčší zlodeji a nie tí, ktorí Ti ukradnú úrodu v záhrade, lebo k tomu ich donútil hlad ...
none
5
09.11.2013, 19:10
*Do pi.e!
Z majetkov, ktore nepodliehaju zadlzeniu!!!!
To uz je do neba volajuci lobizmus bank.
none
8
09.11.2013, 19:34
Tull, neviem, ja som za zákonný postup. Platí prezumpcia neviny. Ak nie je dokázaný trestný čin, človeka treba považovať za nevinného. Len neočakávaj odo mňa , že sa zúčastním komunistického puča.
none
10

8. Slušný človek 09.11.2013, 19:34

Tull, neviem, ja som za zákonný postup. Platí prezumpcia neviny. Ak nie je dokázaný trestný čin, človeka treba považovať za nevinného. Len neočakávaj odo mňa , že sa zúčastním komunistického puča.

10.11.2013, 12:07
Ten zakon je od podlahy zly a preto sa nedaju ti zlodeji odsudit. Je to systemova zalezitost, ako sme sa tu uz mnoho krat bavili a naposledy v teme, kde sme nacali Gatesa.
Slusny clovek najdi si chvilu a pozri si tento dokument, je dabovany a teda sa mozes v klude sustredit na to, co sa tam deje. Jedna sa prave o obzalovanie a sudenie takych zlodejov a nikam sa nedopracovali.
odkaz
none
11

8. Slušný človek 09.11.2013, 19:34

Tull, neviem, ja som za zákonný postup. Platí prezumpcia neviny. Ak nie je dokázaný trestný čin, človeka treba považovať za nevinného. Len neočakávaj odo mňa , že sa zúčastním komunistického puča.

10.11.2013, 12:09
A komunizmus sa da riadit aj demokraticky. Komunizmus a kapitalizmus sa odlisuju v sposobe spravovania zdrojov. Ale riadit ho mozu ako diktatori, tak demokraticka spolocnost.
none
9
09.11.2013, 20:24
Slušný človek; ... za zákonný postup??? ... nevidíš, že si prispôsobili zákon tak, aby mohli beztrestne kradnúť, obchádzať ho ... nevidíš, že je napr. uzákonené, dokonca ústavne, že nevyplatenie odmeny za vykonanú prácu je trestné a pritom veselo sa tento zákon obchádza ... ale to je len malina ... nevidíš, že "zákonne" zlodeji predali zlodejom republiku, nevidíš, nechápeš, že sme kolóniou ...
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 103 776 B vygenerované za : 0.098 s unikátne zobrazenia tém : 36 160 unikátne zobrazenia blogov : 538 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Ďakujem ti náš Stvoriteľ, chcem byť s Tebou večný priateľ, ty's život si nám podaroval, potom si sa kdesi schoval. Milujem Ťa milý Bože, nechcem s Tebou byť na nože. Moja vôľa snáď pom...

citát dňa :

Tvoj úsmev je tvoje logo, tvoja osobnosť je tvoja vizitka, aké pocity zanecháš v druhých po tom, čo mali s tebou skúsenosť je tvoja obchodná značka.