hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

10 otázok,

príspevkov
48
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 13.1.2009 16:35
posledná zmena 15.1.2009 19:50
1
13.01.2009, 16:35
Obnovujem tu Kaonashiho temu 10 znaakov ze ste fundamentalista lebo ma velmi zaujima ako na to zareaguje dnesne osadenstvo df:

10 – Dôrazne odmietate existenciu tisícov iných božstiev iných náboženstiev, ale cítite sa pobúrený ak niekto popiera existenciu toho vášho.

9 – Cítite sa urazený a odľudštený ak vedci tvrdia, že ľudia sa vyvinuli z iných foriem života, ale nemáte problém s biblickým tvrdením, že ste stvorení z prachu.

8 – Smejete sa na polyteistoch, ale nemáte problém veriť v trojjediného boha.

7 – Ste pobúrení ak počujete o krutostiach pripisovaných Allahovi, ale ani nemrknete ak počujete ako boh/Jehova zabil všetky deti v Egypte v Exode a prikázal elimináciu celej etnickej skupiny v knihe Jozue vrátanie žien, detí a stromov.

6 – Smejete sa na hinduistickej viere, ktorá zbožšťuje ľudí a gréckych tvrdeniach, že bohovia spali so smrteľníčkami, nemáte však problém s tým, že boh oplodnil Máriu, ktorá porodila bohočloveka, ktorý bol zabitý, vstal z mŕtvych a vystúpil na nebo.

5 - Prajete si stráviť život hľadaním drobných trhlín vo vedecky overenom tvrdení, že zem má miliardy rokov, nezdá sa vám však nič zvláštne vo vašej viere v dátumy zaznamenanými členmi kmeňa z doby bronzovej sediacimi v ich stanoch a hádajúcimi, že zem je stará pár generácií.

4 – Veríte, že celá populácia tejto planéty s výnimkou tých, ktorí zdieľajú vašu vieru (mimo tých v konkurenčných sektách) strávi večnosť v pekle utrpenia. Napriek tomu považujete svoju vieru za najviac milujúcu a tolerantnú.

3 – Zatiaľ čo moderná veda, biológia, história, geológia, biológia a fyzika neuspeli v tom, aby vás presvedčili o niečom inom, nejaký idiot váľajúci sa po zemi a hovoriaci v „jazykoch“ vám stačí ako dôkaz pravdivosti vašej viery.

2 – Definujete 0.01% ako vysokú mieru úspechu ak príde k vyslyšaným modlitbám, považujete to za dôkaz fungovania modlitby. A myslíte si, že zvyšných 99.99% neúspechov bola proste vôľa božia.

1 – V skutočnosti viete omnoho menej o kresťanstve, Biblii a histórii cirkvi než mnohí ateisti a agnostici, no napriek tomu sa nazývate kresťanom.
none
7

1. 13.01.2009, 16:35

Obnovujem tu Kaonashiho temu 10 znaakov ze ste fundamentalista lebo ma velmi zaujima ako na to zareaguje dnesne osadenstvo df:

10 – Dôrazne odmietate existenciu tisícov iných božstiev iných náboženstiev, ale cítite sa pobúrený ak niekto popiera existenciu toho vášho.

9 – Cítite sa urazený a odľudštený ak vedci tvrdia, že ľudia sa vyvinuli z iných foriem života, ale nemáte problém s biblickým tvrdením, že ste stvorení z prachu.

8 – Smejete sa na polyteistoch, ale nemáte...

13.01.2009, 20:28
10 dokazov, že ste idiot:
1. Necháte si, aby vám ďalší ľudia rozkazovali, zvádzali, ovplyvňovali a podobne...
2. Beriete všetko príliš vážne...
3. Ohovárate, znevažujete Boha a pri tom ho vobec nepoznáte...
4. Nerozumiete vobec Biblí ale tvárite sa že všetko viete a všetko poznáte...
none
8

1. 13.01.2009, 16:35

Obnovujem tu Kaonashiho temu 10 znaakov ze ste fundamentalista lebo ma velmi zaujima ako na to zareaguje dnesne osadenstvo df:

10 – Dôrazne odmietate existenciu tisícov iných božstiev iných náboženstiev, ale cítite sa pobúrený ak niekto popiera existenciu toho vášho.

9 – Cítite sa urazený a odľudštený ak vedci tvrdia, že ľudia sa vyvinuli z iných foriem života, ale nemáte problém s biblickým tvrdením, že ste stvorení z prachu.

8 – Smejete sa na polyteistoch, ale nemáte...

13.01.2009, 20:29
10 otazku som odpovedal v novej teme
9 z prachu som ztvorený, aminokyseliny. mimochodom, istý potrebný druh aminokyselín (left-handed molecules)sa nemohol vytvoriť nature-selection spôsobom. ďalšia vec vám brzdí darwinizmus.
8 trojjediny ? ani nerozumieš tomu vyrazu (zrejme ani ja) a ideš to tu hadzat
7 deti bola odplata. Vôbec nechápeš, študuj študuj. Aj im zabili Egypťania deti.
kniha Jozue ? neviem čo myslíš, vyhubenie jedneho kmeňa ostatnymi a zachranenie tymi 100 pannami ? v starom zakone solidarita v plnom zmysle este nie je.
6 EGYPT : Bohovia spali so smrteľníčkami
BIBLIA : Synovia Boží spali so smrteľníčkami (máš strašne malo vedomostí prepáč)
5 neviem ti odpovedať lebo neviem či sa naozaj tvrdí čas o Zemi alebo o stvorení prvého človeka.
4 Každý človek dobrého srdca bude spasený (to neviem kto povedal ale mam tušenie že cirkev)
3 moderná veda nič priamo nevyvracia. vyvracia len obal, v jadre zďaleka nie je.
2 štatistický pohľad. pokiaľ budeš hrešiť a nebudeš ľutovať zlé veci, nečuduj sa, že štatistiky tvoje štatistiky sú také biedne. V našich časoch je veľa veriacich, na poslednom súde budú tvrdiť že robili čo bolo v jeho záujmoch, ale realita je iná.
1 neviem kto je zly krestan a na koho tuto temu mieris, no skor by som povedal ze je to vo vedomostiach 1:1 aj to sa pozname len cez net
none
10

8. 13.01.2009, 20:29

10 otazku som odpovedal v novej teme
9 z prachu som ztvorený, aminokyseliny. mimochodom, istý potrebný druh aminokyselín (left-handed molecules)sa nemohol vytvoriť nature-selection spôsobom. ďalšia vec vám brzdí darwinizmus.
8 trojjediny ? ani nerozumieš tomu vyrazu (zrejme ani ja) a ideš to tu hadzat
7 deti bola odplata. Vôbec nechápeš, študuj študuj. Aj im zabili Egypťania deti.
kniha Jozue ? neviem čo myslíš, vyhubenie jedneho kmeňa ostatnymi a zachranenie tymi 100 pannami...

13.01.2009, 20:34
dobre, budem reagovať aspoň na tvoj dríst ohľadom aminokyselín, na ostatné nemám čas...inak, táto trapošina sa učí aj na stredných školách, totiž, že oba druhy aminokyselín vznikajú v pomere 50%...problém je, že v organizmoch prevláda len 1 typ orientácie.

ale čuduj sa svete, už to vyriešili...

odkaz
none
12

10. 13.01.2009, 20:34

dobre, budem reagovať aspoň na tvoj dríst ohľadom aminokyselín, na ostatné nemám čas...inak, táto trapošina sa učí aj na stredných školách, totiž, že oba druhy aminokyselín vznikajú v pomere 50%...problém je, že v organizmoch prevláda len 1 typ orientácie.

ale čuduj sa svete, už to vyriešili...

http://www.sciencedaily.com/releases/2004/07/040709084055.htm

14.01.2009, 08:31
neprevlada je tam zastupený len lavotočivý.
none
14

12. ranexil 14.01.2009, 08:31

neprevlada je tam zastupený len lavotočivý.

14.01.2009, 22:46
tak teda úplne prevláda
none
11

8. 13.01.2009, 20:29

10 otazku som odpovedal v novej teme
9 z prachu som ztvorený, aminokyseliny. mimochodom, istý potrebný druh aminokyselín (left-handed molecules)sa nemohol vytvoriť nature-selection spôsobom. ďalšia vec vám brzdí darwinizmus.
8 trojjediny ? ani nerozumieš tomu vyrazu (zrejme ani ja) a ideš to tu hadzat
7 deti bola odplata. Vôbec nechápeš, študuj študuj. Aj im zabili Egypťania deti.
kniha Jozue ? neviem čo myslíš, vyhubenie jedneho kmeňa ostatnymi a zachranenie tymi 100 pannami...

14.01.2009, 04:59
martinekk,ty si fakt nič nepochopil,je mi ťa ľúto.....
none
13

8. 13.01.2009, 20:29

10 otazku som odpovedal v novej teme
9 z prachu som ztvorený, aminokyseliny. mimochodom, istý potrebný druh aminokyselín (left-handed molecules)sa nemohol vytvoriť nature-selection spôsobom. ďalšia vec vám brzdí darwinizmus.
8 trojjediny ? ani nerozumieš tomu vyrazu (zrejme ani ja) a ideš to tu hadzat
7 deti bola odplata. Vôbec nechápeš, študuj študuj. Aj im zabili Egypťania deti.
kniha Jozue ? neviem čo myslíš, vyhubenie jedneho kmeňa ostatnymi a zachranenie tymi 100 pannami...

14.01.2009, 08:32
bolo napísané,že synovia boží vchadzali k ludskym dceram aplodili s nimi obrov.Takže tu si martinekkk strelil capa a chcel si jelena.
none
9

1. 13.01.2009, 16:35

Obnovujem tu Kaonashiho temu 10 znaakov ze ste fundamentalista lebo ma velmi zaujima ako na to zareaguje dnesne osadenstvo df:

10 – Dôrazne odmietate existenciu tisícov iných božstiev iných náboženstiev, ale cítite sa pobúrený ak niekto popiera existenciu toho vášho.

9 – Cítite sa urazený a odľudštený ak vedci tvrdia, že ľudia sa vyvinuli z iných foriem života, ale nemáte problém s biblickým tvrdením, že ste stvorení z prachu.

8 – Smejete sa na polyteistoch, ale nemáte...

13.01.2009, 20:30
4 dokazy, že ste idiot:
1. Necháte si, aby vám ďalší ľudia rozkazovali, zvádzali, ovplyvňovali a podobne...
2. Beriete všetko príliš vážne...
3. Ohovárate, znevažujete Boha a pri tom ho vobec nepoznáte...
4. Nerozumiete vobec Biblí ale tvárite sa že všetko viete a všetko poznáte...
none
31

9. 13.01.2009, 20:30

4 dokazy, že ste idiot:
1. Necháte si, aby vám ďalší ľudia rozkazovali, zvádzali, ovplyvňovali a podobne...
2. Beriete všetko príliš vážne...
3. Ohovárate, znevažujete Boha a pri tom ho vobec nepoznáte...
4. Nerozumiete vobec Biblí ale tvárite sa že všetko viete a všetko poznáte...

15.01.2009, 12:40
tie iste 4 dokazy, ze si zaostaly:(1. Necháte si, aby vám ďalší ľudia rozkazovali, zvádzali, ovplyvňovali a podobne, len preto, ze ta maminka tahala do kostola...
2. Beries svoje nabozenstvo príliš vážne a ostatne ignorujes, tu si dovolím spomenút paracelsa"kto nic neví, tomu se nic nezamlouvá, kto vsak umí, ten miluje, dbá a vidí" ...
3. Ohovárate, znevažujete vedu a pritom nevies základy chémie, prípadne si zbrzdený z akéhokolvek vyssieho levelu vseobecného prehladu.
4. Nerozumiete vobec Biblí ale tvárite sa že všetko viete a všetko poznáte...to ti tu nechám, je to úplne o tebe, len tam este pridám aj neznalost vedeckých poznatkov a prírodných zákonov.
akúkolvek dalsiu debatu povazujem za proces vyhovárania decku (fanatikovi) existenciu bubáka na povale(boha)
none
32

31. 15.01.2009, 12:40

tie iste 4 dokazy, ze si zaostaly:(1. Necháte si, aby vám ďalší ľudia rozkazovali, zvádzali, ovplyvňovali a podobne, len preto, ze ta maminka tahala do kostola...
2. Beries svoje nabozenstvo príliš vážne a ostatne ignorujes, tu si dovolím spomenút paracelsa"kto nic neví, tomu se nic nezamlouvá, kto vsak umí, ten miluje, dbá a vidí" ...
3. Ohovárate, znevažujete vedu a pritom nevies základy chémie, prípadne si zbrzdený z akéhokolvek vyssieho levelu vseobecného prehladu.
4. Nerozumiete...

15.01.2009, 16:21
Vieš šišisitrnka. keby v tvojom komentári nebolo samé blablabla tak by som to vedel aj prečítať... ( a nemusíš dávať zbytočnú poznámku keby som vedel čítať... ) Je to asi tak úbohé jak mozog ateistu.
none
34

32. 15.01.2009, 16:21

Vieš šišisitrnka. keby v tvojom komentári nebolo samé blablabla tak by som to vedel aj prečítať... ( a nemusíš dávať zbytočnú poznámku keby som vedel čítať... ) Je to asi tak úbohé jak mozog ateistu.

15.01.2009, 17:29
mozog ateistu je veru iny ako tvoj, tvoj ma tak duchovnu podstatu, ze ani na MRI nerozoznat jeho prítomnost. kdezto ten moj ateisticky tam ma same neduchovne struktury, och, hnusny materiál, len zan musím podstúpit útrpné právo.
none
35

34. 15.01.2009, 17:29

mozog ateistu je veru iny ako tvoj, tvoj ma tak duchovnu podstatu, ze ani na MRI nerozoznat jeho prítomnost. kdezto ten moj ateisticky tam ma same neduchovne struktury, och, hnusny materiál, len zan musím podstúpit útrpné právo.

15.01.2009, 17:47
šištrn teda tvoja podstata je hmotna a nie energeticka ? ako to mam chapat ja?
none
36

35. ranexil 15.01.2009, 17:47

šištrn teda tvoja podstata je hmotna a nie energeticka ? ako to mam chapat ja?

15.01.2009, 17:59
ranexil, chap to v kontexte v ktorom som to napisala, nebudem sa predsa dotahovat s ANTI(kristom) a odhalovat pritom svoje bytie. hovorim iba o mozgu a dovolila som si pouzit trochu cynizmu, na preduchovnene uvahy spomínaného inkvizitora..
Jinými slovy: kde nic není, ani ATP neuděláš..
none
37

36. 15.01.2009, 17:59

ranexil, chap to v kontexte v ktorom som to napisala, nebudem sa predsa dotahovat s ANTI(kristom) a odhalovat pritom svoje bytie. hovorim iba o mozgu a dovolila som si pouzit trochu cynizmu, na preduchovnene uvahy spomínaného inkvizitora..
Jinými slovy: kde nic není, ani ATP neuděláš..

15.01.2009, 19:16
šišisitrnka ty si asi dosť vážne pletieš pojmy, Anti-Krist znamená v preklade popieratel-Krista lepšie povedané proti-Kristovi, čiže Jeho popieratelia, viac menej popierači Boha...
Teda vás ateisti. A pojem anti-666 znamená čo ?
none
38

37. 15.01.2009, 19:16

šišisitrnka ty si asi dosť vážne pletieš pojmy, Anti-Krist znamená v preklade popieratel-Krista lepšie povedané proti-Kristovi, čiže Jeho popieratelia, viac menej popierači Boha...
Teda vás ateisti. A pojem anti-666 znamená čo ?

15.01.2009, 19:20
nafúkanosť neznesie vtipy. ja som tvoje trapne meno pochopila, robila som z teba SRANDU s tym antikristom, ine sa neda, zo slepoty ludskej.
btv, to mas na avatare maleho princa co vysáva B612?
none
39

38. 15.01.2009, 19:20

nafúkanosť neznesie vtipy. ja som tvoje trapne meno pochopila, robila som z teba SRANDU s tym antikristom, ine sa neda, zo slepoty ludskej.
btv, to mas na avatare maleho princa co vysáva B612?

15.01.2009, 19:24
Neviem asi... Čo je B612 ? Pouč ma...
none
41

39. 15.01.2009, 19:24

Neviem asi... Čo je B612 ? Pouč ma...

15.01.2009, 19:26
ach, deti, ten všeobecny prehľad, a to si tiež z tých, čo určite tvrdia že malého princa poznajú
none
45

41. 15.01.2009, 19:26

ach, deti, ten všeobecny prehľad, a to si tiež z tých, čo určite tvrdia že malého princa poznajú

15.01.2009, 19:36
šišitrn, anti-all má na avatare tzv. "grim reapera", však vieš, takú zlovestnú kosačku-smrť méno mé, najhoršie je, že tak zobrazujú aj chudáka Samaela
To si mu s tým malým princom dala, že b612, veď on není astronóm
none
46

45. 15.01.2009, 19:36

šišitrn, anti-all má na avatare tzv. "grim reapera", však vieš, takú zlovestnú kosačku-smrť méno mé, najhoršie je, že tak zobrazujú aj chudáka Samaela
To si mu s tým malým princom dala, že b612, veď on není astronóm

15.01.2009, 19:40
dik za info mortis, z toho antigéna by som asi ziadnu relevantnú odpoved nedostala, ten sa otázkam vyhýba a maskuje to ýberom nepodstatností z kontextu. Samael sa asi aj hanbiť bude, koli nemu.
none
47

46. 15.01.2009, 19:40

dik za info mortis, z toho antigéna by som asi ziadnu relevantnú odpoved nedostala, ten sa otázkam vyhýba a maskuje to ýberom nepodstatností z kontextu. Samael sa asi aj hanbiť bude, koli nemu.

15.01.2009, 19:46
Však vidíš, ako reagujú niektorí "experti" teisti, čo hltajú v väčšinou iba v Biblii rôzne konšpirácie vymyslené "expertmi" žurnalistami, ktorí si pozrú wikipédiu, poskladajú svoje reportáže a poznatky, a idú ohúriť laikov. Tak ale keby sme všetci vedeli myslieť aspoň občas kriticky, tak by sa tí pavedovia neuživili.
Predložíš tu Martinekkovi a spol. protiargument, a on sa tu už neukáže pre istotu. To je tak, keď teológia uznáva iba jednu doktrínu a kritické vedy všetky doktríny a porovnáva ich.
none
48

47. 15.01.2009, 19:46

Však vidíš, ako reagujú niektorí "experti" teisti, čo hltajú v väčšinou iba v Biblii rôzne konšpirácie vymyslené "expertmi" žurnalistami, ktorí si pozrú wikipédiu, poskladajú svoje reportáže a poznatky, a idú ohúriť laikov. Tak ale keby sme všetci vedeli myslieť aspoň občas kriticky, tak by sa tí pavedovia neuživili.
Predložíš tu Martinekkovi a spol. protiargument, a on sa tu už neukáže pre istotu. To je tak, keď teológia uznáva iba jednu doktrínu a kritické vedy všetky doktríny a porovnáva ...

15.01.2009, 19:50
hehe, ale mna fakt zaujíma, ako si to predstavuje v tej svojej hlave...ale ja niečo vymyslím a napíšem do Katolíckych novín, hehe, bude veľká mystifikácia- skonaní veriaci po pitve nevykazujú prítomnosť encefalu....to je dôkaz na ktorý sme čakali - vstupuje do nich boh, preto nepotrebujú pozemské mozgy, hľad, teistická evolúcia!!!!
none
40

38. 15.01.2009, 19:20

nafúkanosť neznesie vtipy. ja som tvoje trapne meno pochopila, robila som z teba SRANDU s tym antikristom, ine sa neda, zo slepoty ludskej.
btv, to mas na avatare maleho princa co vysáva B612?

15.01.2009, 19:24
aha, ty nezapajaš tie hnusne materialne synapsie, tak nevies co je humor...boh je tak vázny..
none
42

40. 15.01.2009, 19:24

aha, ty nezapajaš tie hnusne materialne synapsie, tak nevies co je humor...boh je tak vázny..

15.01.2009, 19:27
Prečo by mal byť ?
none
43

42. 15.01.2009, 19:27

Prečo by mal byť ?

15.01.2009, 19:29
ked svojim verným odopiera schopnosť chápať vtip

nebudem ta napínat, B612 je planéta malého princa...teraz uprimne a vážne, však si toho chudáka malého princa nečítal
none
44

43. 15.01.2009, 19:29

ked svojim verným odopiera schopnosť chápať vtip

nebudem ta napínat, B612 je planéta malého princa...teraz uprimne a vážne, však si toho chudáka malého princa nečítal

15.01.2009, 19:31
Jasné, že...
none
15

1. 13.01.2009, 16:35

Obnovujem tu Kaonashiho temu 10 znaakov ze ste fundamentalista lebo ma velmi zaujima ako na to zareaguje dnesne osadenstvo df:

10 – Dôrazne odmietate existenciu tisícov iných božstiev iných náboženstiev, ale cítite sa pobúrený ak niekto popiera existenciu toho vášho.

9 – Cítite sa urazený a odľudštený ak vedci tvrdia, že ľudia sa vyvinuli z iných foriem života, ale nemáte problém s biblickým tvrdením, že ste stvorení z prachu.

8 – Smejete sa na polyteistoch, ale nemáte...

14.01.2009, 23:34
Ale ved to vyzera presne ako moje dieta! Akoby ktosi odo mna prepisal to co som uz davno vymyslel, a ani si nedal tu namahu aby prepisal aj bodovy system a vsetky body plus ten bod na konci neviem odkial je.
none
16

15. 14.01.2009, 23:34

Ale ved to vyzera presne ako moje dieta! Akoby ktosi odo mna prepisal to co som uz davno vymyslel, a ani si nedal tu namahu aby prepisal aj bodovy system a vsetky body plus ten bod na konci neviem odkial je.

14.01.2009, 23:36
bodkar --My o vtakovi a vtak na fore,skoro jak škrlova len v opacnom extreme.
none
17

16. ranexil 14.01.2009, 23:36

bodkar --My o vtakovi a vtak na fore,skoro jak škrlova len v opacnom extreme.

14.01.2009, 23:39
Schvalne si to mozeme porovnat, kde co niekto pozmenil, skratil, pridal:
odkaz
Ak to je naozaj plagiat mojho diela, tak by sa slusalo spomenut stareho dobreho Porka, a dat link na original.
none
18

17. 14.01.2009, 23:39

Schvalne si to mozeme porovnat, kde co niekto pozmenil, skratil, pridal:
http://areopag.christ-net.sk/viewtopic.php?t=2051
Ak to je naozaj plagiat mojho diela, tak by sa slusalo spomenut stareho dobreho Porka, a dat link na original.

14.01.2009, 23:42
poro...a aj títo to odkopírovali od teba, nie? :D

odkaz
none
19

18. 14.01.2009, 23:42

poro...a aj títo to odkopírovali od teba, nie? :D

http://www.evilbible.com/Top_Ten_List.htm

14.01.2009, 23:44
hovorím skrlova v opacnom extreme.(vsade bol vsetko videl a vsetko je jeho)
none
20

19. ranexil 14.01.2009, 23:44

hovorím skrlova v opacnom extreme.(vsade bol vsetko videl a vsetko je jeho)

14.01.2009, 23:53
njn...tak som dal link na originál...resp. na to čo koluje internetmi...ako si poro prial
none
21

18. 14.01.2009, 23:42

poro...a aj títo to odkopírovali od teba, nie? :D

http://www.evilbible.com/Top_Ten_List.htm

14.01.2009, 23:58
Rad by som vedel kedy tu stranku spravili a ake mali zdroje. Ja som nikoho neprekladal, sam som si vymyslel ten test, vyzera to tak ze niekto to orezal zmenil vyznam viacerych slov a dal to do anglictiny.

P.S. Kto je skrlova?
none
22

18. 14.01.2009, 23:42

poro...a aj títo to odkopírovali od teba, nie? :D

http://www.evilbible.com/Top_Ten_List.htm

15.01.2009, 00:00
Rad by som vedel kedy tu stranku spravili a ake mali zdroje. Ja som nikoho neprekladal, sam som si vymyslel ten test, vyzera to tak ze niekto to orezal zmenil vyznam viacerych slov a dal to do anglictiny.

P.S. Kto je skrlova?
none
23

22. 15.01.2009, 00:00

Rad by som vedel kedy tu stranku spravili a ake mali zdroje. Ja som nikoho neprekladal, sam som si vymyslel ten test, vyzera to tak ze niekto to orezal zmenil vyznam viacerych slov a dal to do anglictiny.

P.S. Kto je skrlova?

15.01.2009, 00:11
odkaz

ale tu je dátum starší ako v tvojom poste

myslím, že sme dokázali existenciu cestovania v čase
none
24

23. 15.01.2009, 00:11

http://exchristian.net/exchristian/2004/06/top-ten-signs-youre-christian.php

ale tu je dátum starší ako v tvojom poste

myslím, že sme dokázali existenciu cestovania v čase

15.01.2009, 00:23
Mohol som sa pomylit. Je to mozne som to odniekial prebral vtedy, fakt si nepamatam. Tak ak som to skutocne nebol Ja, tak sa ospravedlnujem.
Ale aspon mam o 1 rebus viac, zistit kto je skutocny povodny autor. Dufam ze mi pomozete v hladani.

P.S. Ja vazne neviem kto je Skrlova...
none
25

24. 15.01.2009, 00:23

Mohol som sa pomylit. Je to mozne som to odniekial prebral vtedy, fakt si nepamatam. Tak ak som to skutocne nebol Ja, tak sa ospravedlnujem.
Ale aspon mam o 1 rebus viac, zistit kto je skutocny povodny autor. Dufam ze mi pomozete v hladani.

P.S. Ja vazne neviem kto je Skrlova...

15.01.2009, 00:28
Poro dostal božske vnuknutie ,alebo Poro budes slavny potvrdil si existenciu geomorfnych polí v ktorych su vsetky infosky otisknute ,len sa treba vediet napojit,ale druhý krat skor.
none
27

25. ranexil 15.01.2009, 00:28

Poro dostal božske vnuknutie ,alebo Poro budes slavny potvrdil si existenciu geomorfnych polí v ktorych su vsetky infosky otisknute ,len sa treba vediet napojit,ale druhý krat skor.

15.01.2009, 00:38
Horsia vec sa deje:
Porovi nesluzi pamat dobre.
Ospravedlnujem sa za ten rozruch, druhy raz si dam vacsi bacha.
none
28

24. 15.01.2009, 00:23

Mohol som sa pomylit. Je to mozne som to odniekial prebral vtedy, fakt si nepamatam. Tak ak som to skutocne nebol Ja, tak sa ospravedlnujem.
Ale aspon mam o 1 rebus viac, zistit kto je skutocny povodny autor. Dufam ze mi pomozete v hladani.

P.S. Ja vazne neviem kto je Skrlova...

15.01.2009, 00:40
jaaj ty si sa uz priznal poro...nehanbis sa......petbodiek pokladaj za bezpredmetne
none
29

28. 15.01.2009, 00:40

jaaj ty si sa uz priznal poro...nehanbis sa......petbodiek pokladaj za bezpredmetne

15.01.2009, 00:50
Mrzi ma to ze som sa takto sekol.

Ale poviem Ti tajomstvo:
Zial nie som neomylny, som len bezny smrtelnik... pockat mozno som na tom lepsie nez ten neomylny Jahve. 😉
none
26

23. 15.01.2009, 00:11

http://exchristian.net/exchristian/2004/06/top-ten-signs-youre-christian.php

ale tu je dátum starší ako v tvojom poste

myslím, že sme dokázali existenciu cestovania v čase

15.01.2009, 00:28
elefant..nebud ironicky,v skole boli skoro navlas rovnake seminarky...ako je to mozne
none
30

26. 15.01.2009, 00:28

elefant..nebud ironicky,v skole boli skoro navlas rovnake seminarky...ako je to mozne

15.01.2009, 00:52
Ja som mal so studentmi tichu dohodu:
Oni sa tvarili ze maju rozne domace ulohy/pisomky, a Ja som sa tvaril ze vidim rozne domace ulohy/pisomky. Vcelku sa nam darilo hrat svoje role, a to prosim pekne ani jeden z nas nestudoval herectvo.
none
2
13.01.2009, 17:26
dal som zly nazov nazov mal byt 10 znakov,.. no nic uz
none
4

2. 13.01.2009, 17:26

dal som zly nazov nazov mal byt 10 znakov,.. no nic uz

13.01.2009, 18:53
a stále tu nie je ten smajl s palcom hore... ani asi nebude že?
none
5

4. 13.01.2009, 18:53

a stále tu nie je ten smajl s palcom hore... ani asi nebude že?

13.01.2009, 18:58
kde vydis smajla s prstom nahor?
none
3
13.01.2009, 17:32
veď čumím na to ako puk, ale v poho
none
6
13.01.2009, 20:14
ateista u got a point bro XD
none
33
15.01.2009, 16:53
nie su moje su kaonashiho
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 216 387 B vygenerované za : 0.126 s unikátne zobrazenia tém : 48 093 unikátne zobrazenia blogov : 822 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Určené len pre maximálnych SEBA-vrahov 😉 Cesta do raja vedie skrz peklo 😉 odkaz Bol SOM "donútený" podstúpiť krst ohňom 😉 Vydal SOM sa na cestu do "pekla" 😉 Lebo SOM bol sklamaný zo sv...

citát dňa :

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.