Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

1. menštruácia

4
reakcií
188
prečítaní
Tému 18. mája 2019, 11:44 založil Lilianka3.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
26. 02. 2017
20
04. 01. 2011
143
07. 07. 2010
20

1.
označiť príspevok

Lilianka3 muž
   18. 5. 2019, 11:44 avatar
Takže ahojte, na úvod by som Vám chcela povedať pár slov o mne. Takze volám sa lili a chodím do siedmej triedy. Prsia mám (začali mi rast asi pred rokom) ochlpenie mi začalo rast už v 3. triede. Výtok som začala mat zhruba pre rokom a pól. Mám veľa alergii na potraviny. Mohlo by to nejako ovplyvniť príchod mojej prvej menštruácie? S mamou som sa už na tuto tému rozprávala, dala mi aj intímky ale pýtala som sa jej či môžem používať aj tampóny a ona povedala že nie no a späť k téme... takze moja mám dostala menštruáciu v 7.triede a takisto aj moja sestra. Chcela by som sa spýtať na približný výpočet mojej prvej menštruácie aby má to nejak neprekvapilo. Aaaaa ešte má poslednú domu pichá v podbrušku a cítim tam taký tlak. A ešte by som položila jednu otázku. Ako budem vedieť že menštruáciu onedlho dostanem ?(myslim 1 týždeň dopredu) za každú odpoved ďakujem !!!??????A ešte mi poslednú dobu treba stále cikat ale zápal močových ciest to na 100% nie je ten som už mala a poznám to

2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   18. 5. 2019, 12:14 avatar
Si ozaj chorá. Prečo s tým nás obťažuješ? Na to sú fundovaní lekári. Ak máš s lekármi nejaké problémy, obrať sa na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. www.udzs-sk.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

-era- muž
   18. 5. 2019, 12:16 avatar
Vidíš, Lemmy, človek by ani neveril o čom všeličom si ľudia potrebujú pokecať na fóre    
Súhlasí Lemmy

4.
označiť príspevok

Nadja žena
   18. 5. 2019, 13:07 avatar
Ak máš nejaké pochybnosti, skús navštíviť svojho gynekologa, prezrie ťa a povie, či je u teba všetko v poriadku

5.
označiť príspevok

gabriel pb
   18. 5. 2019, 13:36 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 04:12,  A ty si ich pozval k sebe, do spálne.
dnes, 04:10,  Jasné, si osprostený, a rád chodíš do kaviarne v Bratislave.
dnes, 04:09,  Veru, salviši by toto nemuseli: fajčiť, zneužívať alkohol či užívať drogy....
dnes, 04:07,  Je to nezmysel. Stačí si zobrať na vedomie, že pôvodní obyvatelia kontinentov Amerika alebo...
dnes, 02:53,  K sebaovládaniu patrí: * vedieť trpezlivo čakať * ovládať svoje pocity a túžby *...
dnes, 02:47,  Jehova sľubuje, že „ak ho budete hľadať, dá sa vám nájsť“. (1. Paralipomenon 28:9)...
dnes, 02:41,  Prostitútky dobre vedia, za čo peniaze dostávajú. Takisto to vedeli aj naši podnikateľia v...
dnes, 02:33,  Prečo klameš? Si vlastizradca? Si protislovenský živel? Lebo takí klamú. Pravda: Nekryjem...
dnes, 02:30,  PartOFgod, vidíš, ako to máš blízko k Zuzke? Ty bývaš na Psychiatrickej nemocnici v...
dnes, 02:28,  1. Nikto Zoroslava Kollára nepoznal, a zrazu je tu spomínaný, na DF.sk – No, ono to tak...
dnes, 00:43,  je tento chuj vobec kompletny ? čo si nedomysli to si vymysli
dnes, 00:42,  25. označiť príspevok Boris muž súhlasím reagovať nahlásiť ? včera, 14:46...
dnes, 00:24,  ja by som mala dat podnet za stalkovanie a rozširovanie lzi omojej osobe vo verejnom médiu...
dnes, 00:22,  tvoj príspevok svedci viac o tebe ako si myslíš...ty zasraný komunista....
dnes, 00:22,  43. mimo si ty , aj keby na Sr vymrelo okamzite tych 1,30 mil. dochodcov . ak je vysoka porodnost...
dnes, 00:17,  Veru je to sileny potkan ten zoroslav kollar aj kazdy jeho prisluhovac
dnes, 00:16,  AKO POSLANCI ZO SLOVENSKÉHO PARLAMENTU VYTVORILI ZO ZOROSLAVA KOLLÁRA NEDOTKNUTEĽNÉHO...
dnes, 00:12,  šialený slovenský potkan......hanbí sa...!!!!!
dnes, 00:11,  ak chceš, aby sa niečo zmenilo musíš byť konkrétny a povedať všetko čo vieš
dnes, 00:10,  AKO POSLANCI ZO SLOVENSKÉHO PARLAMENTU VYTVORILI ZO ZOROSLAVA KOLLÁRA NEDOTKNUTEĽNÉHO...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Keď sa vám niekoho výrok zdá byť dvojzmyselný, vždy radšej chápte ten optimistickejší význam. Uľahčíte to sebe aj dotyčnému.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(58 606 bytes in 0,368 seconds)