hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  filozofia  /  téma

TO: 40 ateistických absurdností

príspevkov
73
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 17.4.2016 16:58 TvojOponent19
posledná zmena 15.5.2016 19:41
1
17.04.2016, 16:58
1. Keď Archimédes objavil známy Archimedov zákon, vybehol na ulicu nahý a kričal, čo objavil. Keď Issacovi Newtonovi padlo na hlavu jablko, objavil gravitačný zákon. Ateista je človek, ktorý vybľakuje na všetky strany, v čo neverí. Predstavte si, že by sme všetci takto bliakali ako ateisti, v čo všetko neveríme. To by bolo bľakotu…
2. Ateisti tvrdia, že ich svetonázor je výsledkom zdravého rozumu. No pritom nevedia svoj ateizmus racionálne zdôvodniť.
3. Ateisti tvrdia, že neveria na zázraky a nemajú problém s presvedčením, že svet, bytie a život v ňom vznikli náhodou, bez príčiny a z ničoho.
4. Ateisti svoje nedávne krédo “Boh neexistuje, veda to dokázala!” zamenili za alibistické “Povinnosť niečo (=Boha) dokázať je na strane kresťanov.
5. Ateisti o sebe tvrdia, že sú neveriaci. Hoci veria v nič a ničím nepodloženú neexistenciu Boha.
6. Životnou náplňou ateistov je zaoberanie sa neexistujúcimi postavičkami z Biblie.(Dodatok TvojOponenta: Lebo čo ak predsa existujú, všakže).
7. Ateisti sú ako fanatickí antifilatelisti. Urobili si koníček z nezbierania známok a tešia sa z toho, koľko už tých známok vlastne nenazbierali.
8. Ateisti tvrdia, že je slobodným rozhodnutím a právom ženy zabiť svoje vlastné dieťa v lone, lebo je to predsa telo ženy, no nevedia vysvetliť, prečo za toto slobodné rozhodnutie ženy musia muži platiť alimenty. Veď je to predsa telo ženy – nech sa stará a neotravuje.
9. Ateisti tvrdia, že nenarodené počaté dieťa nie je ľudskou bytosťou. No ochraňujú a zachraňujú vajcia orla, lebo ich zničením by orly vyhynuli. Akokeby bolo vajce vývojovým štádiom orla a nie nejakou vecou.
10. Ateisti tvrdia, že všetko má svoju príčinu a bez príčiny sa nič neudeje. Pritom nemajú problém uveriť téze, že svet vznikol bez príčiny.
11. Ateisti tvrdia, že sa riadia logikou. No sú ochotní tvrdiť, že čas je nekonečným reťazením dní, ktoré nikdy nemalo počiatok.
12. Ateisti neveria v boha ani v iných bohov. Hoci niektorí veria v snehulienky, trpaslíkov, baby-jagy, horoskopy, veštenie, preludy, mimozemšťanov, aury, tarotové karty, dobré a zlé energie, krištálové gule, predpovedanie z rúk… A nevidia v tom rozpor.
13. Ateisti tvrdia, že Česko je najateistickejšou krajinou na svete. A nemajú problém so zistením, že Česko je súčasne najpoverčivejšou krajinou na svete.
14. Ateisti tvrdia, že Kristus nikdy neexistoval a Biblia je kniha rozprávok. A tí istí ateisti obviňujú Boha z vraždy Ananiáša a Zafiry a genocídy na základe Biblie, ktorú považujú za knihu rozprávok. A nevidia v tom rozpor.
15. Ateisti sú proti vnucovaniu náboženstva a ich najobľúbenejším čítaním sú pastierske listy KBS. A nie je im to divné.
16. Ateisti tvrdia, že Cirkev upálila miliony vedcov. Ak sa ich spýtate na meno čo i len jedného z nich, nespomenú si, dostanú náhle okno, zažívacie ťažkosti alebo im vypadne net.
17. Ateisti radi poukazujú na morálne prešľapy kresťanov napriel tomu, že samy morálku nemajú a nevedia, čo to je.
18. Ateisti neveria v Stvoriteľské dielo a v Boha, no napriek tomu sa nechcú vzdať pozície nadzvieraťa vo svete darwinovej evolučnej ríše druhov so spoločným predkom.
19. Ateisti sa radi nechávajú počuť, že sú ľudia, napriek tomu, že z teorie evolúcie nevyplýva žiadne špeciálne zdôvodnenie oprávňujúce človeka považovať za čosi viac ako zabehnutú prašivú suku, hlístu alebo parazita.
20. Ak Boh neexistuje, človek je len zvieraťom, ktoré možno zjesť, regulovať jeho populáciu cieleným odstrelom, (napr. holokaustom alebo genocídami). Napriek tomu sa zdráhajú ľudské mäso jesť. A nevedia to vysvetliť.
21. Ateisti tvrdia, že zabíjať iné ľudské bytosti je nehumánne, lebo to iným tvorom spôsobuje bolesť. Pritom si na obed dajú rezeň z tvora, ktorý žil a cítil rovnako, ako cítia ich rodičia.
22. Ateisti tvrdia, že ateizmus je rovnocenným svetonázorom voči každému alebo akémukoľvek náboženstvu. Ale život by za svoj ateizmus žiadny ateista nepoložil.
23. Ateisti tvrdia, že po smrti nie je žiadne Nebo alebo Raj. A preto budujú raj na Zemi spôsobmi vedúcimi akurát tak k pozemskému peklu.
24. Ateisti chcú odluku. A súčasne chcú zasahovať do diania Cirkvi. A nevidia v tom protirečenie.
25. Ateisti sa dožadujú odluky RKC od štátu napriek tomu, že toť nedávno to boli ateisti, ktorí presadili naviazanie cirkví na štát.
26. Ateisti tvrdia, že sa kradnúť nemá. Pritom tí istí ateisti bránia navráteniu nakradnutého cirkevného majetku cirkvám.
27. Ateisti tvrdia, že im kresťania ukradli Vianoce, lebo to je podľa nich deň zimného slnovratu. Pritom však deň zimného slnovratu ateisti paradoxne slávia až o tri dni neskôr spolu s kresťanskou pripomienkou narodenia Ježiška. A vravia, že to je jedno.
28. Ateisti tvrdia, že by sa malo pracovať aj v nedeľu. No ak samy majú ísť v nedeľu do práce, reptajú.
29. Ateisti sa radi pasujú do pozície človeka rozumu, vzdelanosti a vznešených intelektuálnych cností. Napriek tomu ich argumenty sú vzdialené týmto atribútom. Zameriavajú sa sa IBA na chyby a nedostastky, pričom sú často zveličené, prekrútené alebo vytrhnuté z kontextu. Často je to však sprevádzané nevedomosťou (histórie, kresťanskej náuky, dobrých skutkov cirkvi alebo význame viery). Preto ateisti majú často „argumenty“ typu: „Cirkev len viedla vojny, upaľovala ľudí, vyberala peniaze…“
30. Ateisti nariekajú nad zbičovaním akéhosi ateistického chrapúňa v Saudskej Arábii a pritom im je ľahostajný osud státisícov kresťanov prenasledovaných za slobodu vierovyznania. A nemajú hanby sa nazývať sekulárnymi HUMANISTAMI.
31. Ateisti vnucujú svoj ateizmus kresťanom a ak sa kresťan spreneverí hodnotám evanjelií a prestane sa správať ako kresťan, ateisti jeho nekresťanské správanie dajú za príklad amorálnosti kresťanov. Hoci ten amorálny kresťan sa len správal ako ateista.
32. Ateisti tvrdia, že náboženstvo je pre hlúpych a chudobných a že vymizne s pokrokom a zvyšujúcou sa životnou úrovňou. No ak sa ich spýtate, prečo ateisti neprevádzkujú charitu a pomoc núdznym, odpovedia vám, že oni na to nemajú peniaze…
33. Ateisti volajú po slobode šírenia myšlienok. Preto milujú cenzúru, ignorovanie a umlčanie oponenta.
34. Ateisti sa cítia byť diskriminovaní vždy, keď samy nemôžu diskriminovať.
35. Viete, ako sa volajú ľudia, ktorí najviac rozprávajú o Bohu? Volajú sa paradoxne – že ateisti.
36. Ateisti veria, že Boh neexistuje. Ateisti nevedia, čo je to absolútne zlo. Ateisti tvrdia, že Boh je absolútne zlo. Tak v tom sa nevyzná ani divá sviňa.
37. Toto je TOP ABSURDNOSŤ: Ateisti neveria v posmrtný život. Napriek tomu na “Všechsvätých” nemajú problém ísť na cintorín a tam 2 metre nad zahnivajúcim telom svojej matky plným mŕtvolných červov a hnilobného zápachu pália sviečky a nad zapáleným plameňom spomínajú v tichosti piety. Nechápem. To si nemôžu zaspomínať pri pohári dobrej pálenky kdesi v krčme?
38. Ateisti tvrdia, že sú humánni a odvodzujú svoju svetonázorovú filozofiu – sekulárny humanizmus – od slova homo. Človek. Viera v ľudskosť a ľudské sily je u nich vraj na prvom mieste. Napriek tomu nepozdvihnú protestný hlas proti gigantickému násiliu páchanému v islamskom svete na kresťanoch. Ba skôr naopak, majú sklony toto násilie bagatelizovať a ospravedlňovať.
39. Ateisti sú proti náboženskému fanatizmu. Napriek tomu nachádzajú svojich spojencov v boji proti RKC medzi náboženskými a sekulárnymi extrémistami.
40. Ateisti tvrdia, že neexistuje slobodná vôľa a všetko, čo sa deje, je len dôsledok biologicko-chemických procesov. To, že môžu slobodne nad týmto uvažovať, im nie je vôbec divné
none
2

1. TvojOponent19 17.04.2016, 16:58

1. Keď Archimédes objavil známy Archimedov zákon, vybehol na ulicu nahý a kričal, čo objavil. Keď Issacovi Newtonovi padlo na hlavu jablko, objavil gravitačný zákon. Ateista je človek, ktorý vybľakuje na všetky strany, v čo neverí. Predstavte si, že by sme všetci takto bliakali ako ateisti, v čo všetko neveríme. To by bolo bľakotu…
2. Ateisti tvrdia, že ich svetonázor je výsledkom zdravého rozumu. No pritom nevedia svoj ateizmus racionálne zdôvodniť.
3. Ateisti tvrdia, že neveria na zázr...

17.04.2016, 17:17
tolko energie, tolko nenavisti. co sa radsej nevenujes niecomu uzitocnemu. napr, pomoc bliznemu ? ;-))
👍: mamaleone , havran
none
3

2. Scarlet666 17.04.2016, 17:17

tolko energie, tolko nenavisti. co sa radsej nevenujes niecomu uzitocnemu. napr, pomoc bliznemu ? ;-))

17.04.2016, 18:02
Nenávisť mi je cudzia a venoval som aj Tebe toľko energie ako prejav mojej pomoci k Tebe, mojej vzdialenej blížnej. Tešíš sa? :-))
none
5

3. TvojOponent19 17.04.2016, 18:02

Nenávisť mi je cudzia a venoval som aj Tebe toľko energie ako prejav mojej pomoci k Tebe, mojej vzdialenej blížnej. Tešíš sa? :-))

17.04.2016, 18:15
boh nam pomahaj a ochranuj nas od krestanov - katolikov
👍: mamaleone , havran
none
6

5. Scarlet666 17.04.2016, 18:15

boh nam pomahaj a ochranuj nas od krestanov - katolikov

17.04.2016, 18:24
5 Tvoje prosby vypočul a poslal Ti fajera a Lenina
none
7

6. TvojOponent19 17.04.2016, 18:24

5 Tvoje prosby vypočul a poslal Ti fajera a Lenina

17.04.2016, 18:28
ja to myslim vseobecne, v realnom zivote. nebavim sa o nejakom virtual fore.
none
8

6. TvojOponent19 17.04.2016, 18:24

5 Tvoje prosby vypočul a poslal Ti fajera a Lenina

17.04.2016, 18:51
Lenin ich skôr vypočuje, ako tvoj boh, Lenin aspoň existoval, ale o bohu sa to povedať nedá....
👍: havran
none
9

3. TvojOponent19 17.04.2016, 18:02

Nenávisť mi je cudzia a venoval som aj Tebe toľko energie ako prejav mojej pomoci k Tebe, mojej vzdialenej blížnej. Tešíš sa? :-))

17.04.2016, 18:53
A tých tvojich štyridsať sračiek, je čo, nie nenávisť....
none
16

3. TvojOponent19 17.04.2016, 18:02

Nenávisť mi je cudzia a venoval som aj Tebe toľko energie ako prejav mojej pomoci k Tebe, mojej vzdialenej blížnej. Tešíš sa? :-))

18.04.2016, 07:41
3 TO vies ako sa tomu hovori? Netreba na to ani nejake latinske slovicka... Falosna blahosklonnost
none
18

16. 18.04.2016, 07:41

3 TO vies ako sa tomu hovori? Netreba na to ani nejake latinske slovicka... Falosna blahosklonnost

25.04.2016, 10:32
16 U Teba by som to nazval osobná zaujatosť zachádzajúca do paranoji. Medzi falošnosťou a sarkazmom je rozdiel. Hádaj
aký!
none
23

18. TvojOponent19 25.04.2016, 10:32

16 U Teba by som to nazval osobná zaujatosť zachádzajúca do paranoji. Medzi falošnosťou a sarkazmom je rozdiel. Hádaj
aký!

25.04.2016, 14:56
"Nenávisť mi je cudzia a venoval som aj Tebe toľko energie ako prejav mojej pomoci k Tebe, mojej vzdialenej blížnej. Tešíš sa? :-))" >> Takze nenavist ti je blizka,,

Ano ty pouzivas sarkazmy v roznych podobach a jedna z podob je falosna blahosklonnost... tebe by nikto neuveril, ze chces niekomu pomoct a po tom co tu stvaras, by ti nikto neuveril ani nos medzi ocami.

Tvoje jedine naplnenie je hadat sa a zosmiesnovat niekoho..
none
24

23. 25.04.2016, 14:56

"Nenávisť mi je cudzia a venoval som aj Tebe toľko energie ako prejav mojej pomoci k Tebe, mojej vzdialenej blížnej. Tešíš sa? :-))" >> Takze nenavist ti je blizka,,

Ano ty pouzivas sarkazmy v roznych podobach a jedna z podob je falosna blahosklonnost... tebe by nikto neuveril, ze chces niekomu pomoct a po tom co tu stvaras, by ti nikto neuveril ani nos medzi ocami.

Tvoje jedine naplnenie je hadat sa a zosmiesnovat niekoho..

25.04.2016, 22:33
23 Ano, ako som predvídal a už naznačil - ide u Teba o paranoju
Dávam každému priestor na diskusiu a pokliaľ si toho schopný , máš priestor.
none
26

23. 25.04.2016, 14:56

"Nenávisť mi je cudzia a venoval som aj Tebe toľko energie ako prejav mojej pomoci k Tebe, mojej vzdialenej blížnej. Tešíš sa? :-))" >> Takze nenavist ti je blizka,,

Ano ty pouzivas sarkazmy v roznych podobach a jedna z podob je falosna blahosklonnost... tebe by nikto neuveril, ze chces niekomu pomoct a po tom co tu stvaras, by ti nikto neuveril ani nos medzi ocami.

Tvoje jedine naplnenie je hadat sa a zosmiesnovat niekoho..

25.04.2016, 22:38
23 Nikde netvrdím, že Newton bol ateista.
Dal som do kontrastu postoj vedcov a ateistov. Archo aj Njutko mali dôvod čosi "bliakať". Lebo mali presvedčenie. Ateisti sa hrdia tým, že nič nemajú.
none
27

26. TvojOponent19 25.04.2016, 22:38

23 Nikde netvrdím, že Newton bol ateista.
Dal som do kontrastu postoj vedcov a ateistov. Archo aj Njutko mali dôvod čosi "bliakať". Lebo mali presvedčenie. Ateisti sa hrdia tým, že nič nemajú.

26.04.2016, 00:40
Lebo divne si to pospajal (tu vetu), ako keby si ich dal vsetkych do jedneho vreca...
none
39

27. 26.04.2016, 00:40

Lebo divne si to pospajal (tu vetu), ako keby si ich dal vsetkych do jedneho vreca...

27.04.2016, 08:42
28 Tak sme si to vysvetlili a Ty si to pochopil. Hneď je krajší deň!
none
4

1. TvojOponent19 17.04.2016, 16:58

1. Keď Archimédes objavil známy Archimedov zákon, vybehol na ulicu nahý a kričal, čo objavil. Keď Issacovi Newtonovi padlo na hlavu jablko, objavil gravitačný zákon. Ateista je človek, ktorý vybľakuje na všetky strany, v čo neverí. Predstavte si, že by sme všetci takto bliakali ako ateisti, v čo všetko neveríme. To by bolo bľakotu…
2. Ateisti tvrdia, že ich svetonázor je výsledkom zdravého rozumu. No pritom nevedia svoj ateizmus racionálne zdôvodniť.
3. Ateisti tvrdia, že neveria na zázr...

17.04.2016, 18:12
kde je tých 40, šak sa točíš stále v kolečku....ak by ste dokázali čo tvrdíte, o bohu, ateizmus by zanikol...ateizmus, ste vlastne stvorili vy veriaci v boha....ináč tých štyridsať sprostosti si protirečia ako biblia....
none
12

1. TvojOponent19 17.04.2016, 16:58

1. Keď Archimédes objavil známy Archimedov zákon, vybehol na ulicu nahý a kričal, čo objavil. Keď Issacovi Newtonovi padlo na hlavu jablko, objavil gravitačný zákon. Ateista je človek, ktorý vybľakuje na všetky strany, v čo neverí. Predstavte si, že by sme všetci takto bliakali ako ateisti, v čo všetko neveríme. To by bolo bľakotu…
2. Ateisti tvrdia, že ich svetonázor je výsledkom zdravého rozumu. No pritom nevedia svoj ateizmus racionálne zdôvodniť.
3. Ateisti tvrdia, že neveria na zázr...

18.04.2016, 07:04
1. Keď Archimédes objavil známy Archimedov zákon....Alebo sprostosť týždňa, to sa ti podarílo Oponent...celá rodina sme sa dobre zasmiali...Oponent a dierku do makaróna kto objavil....on nič neobjavil, on len opísal fyzikálny zákon, tak ako Newton, tie zákony sú nemenné...
👍: mamaleone
none
13

12. 18.04.2016, 07:04

1. Keď Archimédes objavil známy Archimedov zákon....Alebo sprostosť týždňa, to sa ti podarílo Oponent...celá rodina sme sa dobre zasmiali...Oponent a dierku do makaróna kto objavil....on nič neobjavil, on len opísal fyzikálny zákon, tak ako Newton, tie zákony sú nemenné...

18.04.2016, 07:10
8. Ateisti tvrdia, že je slobodným rozhodnutím a právom ženy zabiť svoje vlastné dieťa v lone, lebo je to predsa telo ženy, no nevedia vysvetliť, prečo za toto slobodné rozhodnutie ženy, musia muži platiť alimenty.
....OD kedy sa za potrat platia alimenty ,,,,,,,???????????
none
14

13. 18.04.2016, 07:10

8. Ateisti tvrdia, že je slobodným rozhodnutím a právom ženy zabiť svoje vlastné dieťa v lone, lebo je to predsa telo ženy, no nevedia vysvetliť, prečo za toto slobodné rozhodnutie ženy, musia muži platiť alimenty.
....OD kedy sa za potrat platia alimenty ,,,,,,,???????????

18.04.2016, 07:15
9. Ateisti tvrdia, že nenarodené počaté dieťa nie je ľudskou bytosťou. No ochraňujú a zachraňujú vajcia orla, lebo ich zničením by orly vyhynuli. Ako keby bolo vajce vývojovým štádiom orla a nie nejakou vecou.
Preto že omeletu si robíš s vajec, nie zo sliepok....Ináč Orlov je málo, ľudia ich skoro vyhubili a ľudí je jak sraček....
none
21

12. 18.04.2016, 07:04

1. Keď Archimédes objavil známy Archimedov zákon....Alebo sprostosť týždňa, to sa ti podarílo Oponent...celá rodina sme sa dobre zasmiali...Oponent a dierku do makaróna kto objavil....on nič neobjavil, on len opísal fyzikálny zákon, tak ako Newton, tie zákony sú nemenné...

25.04.2016, 10:40
Citujem: v prírodných vedách: výrok, ktorý opisuje pravidelné či všeobecne opísateľné vzťahy medzi pozorovanými javmi (napr. Archimedov zákon), pozri napr. prírodný zákon, fyzikálny zákon, zákon (logika) (matematický zákon)
Takže je to tak, ako píšem. Pletieš si fyzikálny jav s jeho zadefinovaním. Archimedes je autorom zákona popisújúceho fyzikálny jav.
Vravíš, že sa smiala celá Tvoja rodina? Asi nepatríte medzi moc vzdelané rodinky...
none
15

1. TvojOponent19 17.04.2016, 16:58

1. Keď Archimédes objavil známy Archimedov zákon, vybehol na ulicu nahý a kričal, čo objavil. Keď Issacovi Newtonovi padlo na hlavu jablko, objavil gravitačný zákon. Ateista je človek, ktorý vybľakuje na všetky strany, v čo neverí. Predstavte si, že by sme všetci takto bliakali ako ateisti, v čo všetko neveríme. To by bolo bľakotu…
2. Ateisti tvrdia, že ich svetonázor je výsledkom zdravého rozumu. No pritom nevedia svoj ateizmus racionálne zdôvodniť.
3. Ateisti tvrdia, že neveria na zázr...

18.04.2016, 07:39
Vies ako sa clovek najlepsie zhovadi? Ked chce zhovadit inych a pise hovadiny..

Isaac Newton bol veriaci
odkaz

Neviem preco sa musis vzdy niekomu niekomu radoby skodoradostne posmievat...

Co keby zacali ateisti utocit na krestanov na pre nich absurdnosti ako premena palice na hada, rozostupenie mora, hovoriaci ohnivy ker a podobne...

Nebudem reagovat na vsetko, lebo je toho fakt vela, ale na nieco predsa...

"Ateisti vnucujú svoj ateizmus kresťanom a ak sa kresťan spreneverí hodnotám evanjelií a prestane sa správať ako kresťan, ateisti jeho nekresťanské správanie dajú za príklad amorálnosti kresťanov. Hoci ten amorálny kresťan sa len správal ako ateista." >> Veriaci ked chcu poukazat, aki su ateisti nemoralni tak poukazu na najznamejsich najhorsich ateistov v historii, ked chcu poukazat aki su veriaci moralni a dobri, tak ukazu najznamejsich dobrych veriacich... Presne to iste robi jedna i druha skupina (veriaci i ateisti), pretoze to tak najlepsie pasuje do ich argumentov
Mnohi veriaci robia presne take iste veci ako aj ateisti ktori robia zle veci, len si sebeklamom myslia, ze je to v sulade s bozim zakonom.. (vid motto v mojom profile a vyber to spravne)...


" Ateisti volajú po slobode šírenia myšlienok. Preto milujú cenzúru, ignorovanie a umlčanie oponenta." >> To hovor o katolickej cirkvi, ta vsetko zatajuje a zatutlava...
👍: mamaleone
none
19

15. 18.04.2016, 07:39

Vies ako sa clovek najlepsie zhovadi? Ked chce zhovadit inych a pise hovadiny..

Isaac Newton bol veriaci
https://en.wikipedia.org/wiki/Religious_views_of_Isaac_Newton

Neviem preco sa musis vzdy niekomu niekomu radoby skodoradostne posmievat...

Co keby zacali ateisti utocit na krestanov na pre nich absurdnosti ako premena palice na hada, rozostupenie mora, hovoriaci ohnivy ker a podobne...

Nebudem reagovat na vsetko, lebo je toho fakt vela, ale na niec...

25.04.2016, 10:34
15 Reaguješ argumentačným klamom.
Tak a teraz konkrétne - vo vzťahu ku mne. Ideeš...
none
22

19. TvojOponent19 25.04.2016, 10:34

15 Reaguješ argumentačným klamom.
Tak a teraz konkrétne - vo vzťahu ku mne. Ideeš...

25.04.2016, 14:53
Mozes popisat argumentacny klam ktory som pouzil a presne kde? Predsa len tam je viac textu...
Ci islo len o to rychlo odputat pozornost od hluposti, ktoru si treskol?

Dal si Isaaca Newtona, ako hlupy vzor ateizmu
(poukazal si na hlupy sposob ako prisiel Archimedes k svojmu zakonu, potom to iste s Isaacom Newtonom a o tom ako mu padlo jablko na hlavu a hned si na to namontoval "blekanie" ateistov, co je tiez argumentacny klam)
a pritom Isaac Newton veril v Boha... dal som ti tam aj link

Inak Ty pouzivas argumentacne klamy velmi casto, spolu so sarkazmom a zosmiesnovanim..
Vobec sa nelisis od tych ateistov, ktori zosmiesnuju krestanov...
none
25

22. 25.04.2016, 14:53

Mozes popisat argumentacny klam ktory som pouzil a presne kde? Predsa len tam je viac textu...
Ci islo len o to rychlo odputat pozornost od hluposti, ktoru si treskol?

Dal si Isaaca Newtona, ako hlupy vzor ateizmu
(poukazal si na hlupy sposob ako prisiel Archimedes k svojmu zakonu, potom to iste s Isaacom Newtonom a o tom ako mu padlo jablko na hlavu a hned si na to namontoval "blekanie" ateistov, co je tiez argumentacny klam)
a pritom Isaac Newton veril v Boha... dal som ...

25.04.2016, 22:35
22 Napr. toto je Tvoj argumentačný klam: Neviem preco sa musis vzdy niekomu niekomu radoby skodoradostne posmievat...
Schváľne, či ho rozpoznáš 🙂
none
28

25. TvojOponent19 25.04.2016, 22:35

22 Napr. toto je Tvoj argumentačný klam: Neviem preco sa musis vzdy niekomu niekomu radoby skodoradostne posmievat...
Schváľne, či ho rozpoznáš 🙂

26.04.2016, 00:44
Ja nevytvaram vysmesne, skodoradostne temy..

Ano beriem spat, ty sa radoby skororadostne neposmievas... ty len pouzivas sarkazmus a utocis taktiez vytvaras utocne a sarkasticke temy..
none
29

28. 26.04.2016, 00:44

Ja nevytvaram vysmesne, skodoradostne temy..

Ano beriem spat, ty sa radoby skororadostne neposmievas... ty len pouzivas sarkazmus a utocis taktiez vytvaras utocne a sarkasticke temy..

26.04.2016, 15:06
Oponent nemá žiadne relevantné dôkazy , varí s vody, trepe nezmysli, zvaľuje vinu na iných...proste je to užitočný idiot cirkvi a kresťanov...
👍: havran
none
30

29. 26.04.2016, 15:06

Oponent nemá žiadne relevantné dôkazy , varí s vody, trepe nezmysli, zvaľuje vinu na iných...proste je to užitočný idiot cirkvi a kresťanov...

26.04.2016, 17:02
30 Aspon mate nieco spolocne
none
31

30. 26.04.2016, 17:02

30 Aspon mate nieco spolocne

26.04.2016, 20:08
Čo, no daj...
none
33

31. 26.04.2016, 20:08

Čo, no daj...

26.04.2016, 21:24
vid 30..
none
68

1. TvojOponent19 17.04.2016, 16:58

1. Keď Archimédes objavil známy Archimedov zákon, vybehol na ulicu nahý a kričal, čo objavil. Keď Issacovi Newtonovi padlo na hlavu jablko, objavil gravitačný zákon. Ateista je človek, ktorý vybľakuje na všetky strany, v čo neverí. Predstavte si, že by sme všetci takto bliakali ako ateisti, v čo všetko neveríme. To by bolo bľakotu…
2. Ateisti tvrdia, že ich svetonázor je výsledkom zdravého rozumu. No pritom nevedia svoj ateizmus racionálne zdôvodniť.
3. Ateisti tvrdia, že neveria na zázr...

15.05.2016, 18:06
Z katechizmu katolíckeho klamára (KKK)

40 katolíckych absurdností

odkaz
👍: havran
none
69

68. Lemmy 15.05.2016, 18:06

Z katechizmu katolíckeho klamára (KKK)

40 katolíckych absurdností

http://forum.humanisti.sk/viewtopic.php?p=10005#10005

15.05.2016, 18:14
Jeden liter zlata a jeden liter striebra sú rôzne objemy?
Ponorením mincí rovnakého objemu nezistíš hustotu materiálu a ich pravosť - podľa vytlačenej vody ich objemom. Jedine ak by si do toho výpočtu zahrnul aj hmotnosť.
Takže sa obleč a prestaň sa prechádzať po meste nahý 🙂)
none
70

69. TvojOponent19 15.05.2016, 18:14

Jeden liter zlata a jeden liter striebra sú rôzne objemy?
Ponorením mincí rovnakého objemu nezistíš hustotu materiálu a ich pravosť - podľa vytlačenej vody ich objemom. Jedine ak by si do toho výpočtu zahrnul aj hmotnosť.
Takže sa obleč a prestaň sa prechádzať po meste nahý 🙂)

15.05.2016, 18:16
Truľo, Archimedes žil v treťom storočí pred naším letopočtom. Rímsky spisovateľ Vitruvius však o dvesto rokov neskôr zapísal inú verziu príbehu.

Tak ktorých ateistov máš na mysli?
none
10
17.04.2016, 21:43
jednotlive nabozenstva sa medzi sebou nedokazu obhajit tak, aby jeden z nich bol vitaz vo svojom chtici byt majitelom pravdy, pretoze im v nabozenstvach chyba prirodzene myslenie
👍: havran
none
11
17.04.2016, 21:46
nemam uz zaujem pocuvat alebo citat tliachanie akoze z posvatnych knih, nedokazem sa pozerat veriacim do oci, pretoze okrem tej nadutej vyvolenosti vo svojich klamstvach nevidim nic ine, iba egoizmus a arogantnost
👍: mamaleone
none
17
18.04.2016, 14:10
Je to 40 náboženskou ideológiou a vierou deformovaných absurdných predstáv v hlave TO o ateistoch.
👍: havran
none
20

17. sta2rky 18.04.2016, 14:10

Je to 40 náboženskou ideológiou a vierou deformovaných absurdných predstáv v hlave TO o ateistoch.

25.04.2016, 10:35
Si ako pristihnutý zlodej pri čine
none
32

20. TvojOponent19 25.04.2016, 10:35

Si ako pristihnutý zlodej pri čine

26.04.2016, 20:11
12. Ateisti neveria v boha ani v iných bohov. Hoci niektorí veria v snehulienky, trpaslíkov, baby-jagy, horoskopy, veštenie, preludy, mimozemšťanov, aury, tarotové karty, dobré a zlé energie, krištálové gule, predpovedanie z rúk… A nevidia v tom rozpor.
A to sú ktorí tí niektorí....nepoznám žiadneho, ktorí by veril v tieto bludy...je to jedno, čo viera v boha alebo viera v horoskopy...
none
34

32. 26.04.2016, 20:11

12. Ateisti neveria v boha ani v iných bohov. Hoci niektorí veria v snehulienky, trpaslíkov, baby-jagy, horoskopy, veštenie, preludy, mimozemšťanov, aury, tarotové karty, dobré a zlé energie, krištálové gule, predpovedanie z rúk… A nevidia v tom rozpor.
A to sú ktorí tí niektorí....nepoznám žiadneho, ktorí by veril v tieto bludy...je to jedno, čo viera v boha alebo viera v horoskopy...

26.04.2016, 21:25
Niekedy davno som veril aj ja v auru, ale uz v nu neverim....
👍: havran
none
35

34. 26.04.2016, 21:25

Niekedy davno som veril aj ja v auru, ale uz v nu neverim....

26.04.2016, 21:51
veriť na auru ? ..veď auru vyžaruješ , či veríš alebo nie,..kto ju vidí, povie ti ako na tom si..
none
36

35. 26.04.2016, 21:51

veriť na auru ? ..veď auru vyžaruješ , či veríš alebo nie,..kto ju vidí, povie ti ako na tom si..

27.04.2016, 00:17
No neverim na auru.. pretoze som ju videl...
A ked uz som nieco videl, tak v to nemozem verit, uz to mozem len vediet..
none
40

36. 27.04.2016, 00:17

No neverim na auru.. pretoze som ju videl...
A ked uz som nieco videl, tak v to nemozem verit, uz to mozem len vediet..

27.04.2016, 09:28
39,..Wolfe..veď veríš že si auru videl
none
37

35. 26.04.2016, 21:51

veriť na auru ? ..veď auru vyžaruješ , či veríš alebo nie,..kto ju vidí, povie ti ako na tom si..

27.04.2016, 06:30
toho by som chcel vidieť čo ju vidí....
none
38

37. 27.04.2016, 06:30

toho by som chcel vidieť čo ju vidí....

27.04.2016, 06:39
Sorry ale fotku ti posielat nebudem, ale takych, co ju videli je na DF viac (RighteousFred, Ranexil, a Karola neviem ci ju len citi, alebo vidi, to by sa musela vyjadrit sama)...

A pre mna minuly cas, uz sa o to ani nejak nepokusam...
Inak je dobre, ze si sa pokusil ty niekedy otvorit, pivovu zatku, lebo keby si sa nepokusil, tak by si nevedel, ze sa to da, mohol by si verit, ale ty neveris nicomu, takze by si neveril ani tomu, ze mozes otvorit pivo

Hocikde na nete je navod ako vidiet auru...
Ja som to mal z knihy, pravdu povediac, prve dve boli nanic (jedna bola pisana prilis vedecky, este aj s vlnovymi dlzkami farieb, v druhej to pisal egocentrik, ktoremu neslo o nic ine, len pozornost priputat na seba), ale tretia bola dobra
none
41

38. 27.04.2016, 06:39

Sorry ale fotku ti posielat nebudem, ale takych, co ju videli je na DF viac (RighteousFred, Ranexil, a Karola neviem ci ju len citi, alebo vidi, to by sa musela vyjadrit sama)...

A pre mna minuly cas, uz sa o to ani nejak nepokusam...
Inak je dobre, ze si sa pokusil ty niekedy otvorit, pivovu zatku, lebo keby si sa nepokusil, tak by si nevedel, ze sa to da, mohol by si verit, ale ty neveris nicomu, takze by si neveril ani tomu, ze mozes otvorit pivo

Hocikde na nete je ...

27.04.2016, 09:34
41,..myslím že z df károv tuším skoro všetci vidia auru okrem mňa ..matne si spomínam že ako decko som videla oranžovú krásnu auru okolo knižky položenej na stole ..a rodičia to vtedy zabili
none
72
15.05.2016, 19:02
Teda dnes sa to tu blýska výplodmi božského génia - teda od slova genitálie--ten svoj oponent-je dnes v ráži-primitivizmus mu strieka 40-timi dierami-teraz ticho chrč od únavy z intelektuálneho výkonu-debil sedí pri počítači, možno pri mobile a nemá ani páru o tom ako celý tento moderný svet stvoril Boh s jezuitmi. Cirkev potrebuje veriacich a nie múdrych ľudí.
👍: Lemmy
none
73

72. havran 15.05.2016, 19:02

Teda dnes sa to tu blýska výplodmi božského génia - teda od slova genitálie--ten svoj oponent-je dnes v ráži-primitivizmus mu strieka 40-timi dierami-teraz ticho chrč od únavy z intelektuálneho výkonu-debil sedí pri počítači, možno pri mobile a nemá ani páru o tom ako celý tento moderný svet stvoril Boh s jezuitmi. Cirkev potrebuje veriacich a nie múdrych ľudí.

15.05.2016, 19:41
82 Havran pri počítači. Hehe... To nie je orechy lúskať :D
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 212 971 B vygenerované za : 0.131 s unikátne zobrazenia tém : 50 088 unikátne zobrazenia blogov : 884 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Možno si sa niekedy zamýšľal, ako bude vyzerať ten Nový Jeruzalem, nebeské kráľovstvo, ktoré má zostúpiť, podľa proroctva 😉 Nuž, asi ťa sklamem trochu, ale nejedná sa o klasické mesto...

citát dňa :

Život je ako pohár a je iba na tebe čím si ho naplníš. Aj tak si to nakoniec vypiješ sám.