hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

stretávka po 25 rokoch

príspevkov
74
zobrazení
5
tému vytvoril(a) 17.12.2010 10:12
posledná zmena 17.12.2010 20:08
1
17.12.2010, 10:12
S manželom žijem 18 rokov v úplnej pohode. Pred týždňom mal stretávku po 25 rokoch. Zábava bola skvelá, nakoľko mali vynikajúci kolektív. Staré lásky...nostalgia a pod.
Po pár dňoch zavesil na facebook do diskusnej skupiny spolužiakov vetu: A mimochodom treba s uznaním podotknúť, že dievčence ešte aj po 25 rokoch vedia rozvýriť pokojnú hladinu stojatých vôd.
Prosí vás, nemohli by ste mi napísať, ako by ste na túto vetu reagovali aj ako manželky, aj ako prípadne spolužiačky /podotýkam väčšina z nich je rozvedená bez partnerov/. Potrebujem vedieť, či by vás to rozosmialo, rozplakalo, nahnevalo, alebo by ste sa báli? nechcem písať viac, aby som neovplyvnila vaše rozhodovanie, ale veľmi sôrne potrebujem vedieť názor nezaujatých žien - manželiek
Ďakujem
none
2

1. 17.12.2010, 10:12

S manželom žijem 18 rokov v úplnej pohode. Pred týždňom mal stretávku po 25 rokoch. Zábava bola skvelá, nakoľko mali vynikajúci kolektív. Staré lásky...nostalgia a pod.
Po pár dňoch zavesil na facebook do diskusnej skupiny spolužiakov vetu: A mimochodom treba s uznaním podotknúť, že dievčence ešte aj po 25 rokoch vedia rozvýriť pokojnú hladinu stojatých vôd.
Prosí vás, nemohli by ste mi napísať, ako by ste na túto vetu reagovali aj ako manželky, aj ako prípadne spolužiačky /podotýkam väč...

17.12.2010, 10:18
s príjemným pocitom, že sa môj muž vie dobre zabávať

P.S. prečo mať manžela na FB v priateľoch? ..sme spolu stále
none
18

1. 17.12.2010, 10:12

S manželom žijem 18 rokov v úplnej pohode. Pred týždňom mal stretávku po 25 rokoch. Zábava bola skvelá, nakoľko mali vynikajúci kolektív. Staré lásky...nostalgia a pod.
Po pár dňoch zavesil na facebook do diskusnej skupiny spolužiakov vetu: A mimochodom treba s uznaním podotknúť, že dievčence ešte aj po 25 rokoch vedia rozvýriť pokojnú hladinu stojatých vôd.
Prosí vás, nemohli by ste mi napísať, ako by ste na túto vetu reagovali aj ako manželky, aj ako prípadne spolužiačky /podotýkam väč...

17.12.2010, 12:04
ahoj,mňa neutíchajúci záujem o môjho partnera jednej maklérky dostal do iných vôd na vzťahu treba popracovať v zmysle,že mnohé aktivity sme robili spoločne.Tak som si povedala,dám mu priestor aj sebe ....on chodil večer lyžovať,ja do telocvične...na večerné lyžovačky chodila aj ona.No,na minútu som nestratila sebadôveru,ani nemenila náladu,keď sme sa unavení stretli večer doma.Povedala som si,že aj také preverenia vzťahu sú potrebné.....zmenila teritórium :o) každý máme určitý priestor pri trávení voľných chvíľ,spoločný život nás neomrzel
none
19

18. 17.12.2010, 12:04

ahoj,mňa neutíchajúci záujem o môjho partnera jednej maklérky dostal do iných vôd na vzťahu treba popracovať v zmysle,že mnohé aktivity sme robili spoločne.Tak som si povedala,dám mu priestor aj sebe ....on chodil večer lyžovať,ja do telocvične...na večerné lyžovačky chodila aj ona.No,na minútu som nestratila sebadôveru,ani nemenila náladu,keď sme sa unavení stretli večer doma.Povedala som si,že aj také preverenia vzťahu sú potrebné.....zmenila teritórium :o) každý máme určitý priestor...

17.12.2010, 13:03
Ďakujem za reakciu. Áno. Aj mi sme do istej miery zladení a každý máme svoj priestor, dokonca keď stretneme nejakú príťažlivú ženu, reagujeme rovnako a bol by manžel chorý, keby sa neobzrel a bola by som chorá, keby som mu to vyčítala, myslím že nemá dôvod na bokovky,ale takých žien ktoré si to myslia je veľa. A čo by sa malo stať sa stane. Bez dôvery sa to v partnerstve nedá, ale občas náznaky toho "čokeď" sa niečo deje SÚ. Nechcem naozaj vyzerať ako nejaká žiarlivá ženská. Asi by som sa nazvala skôr ješitná. Práve preto, že nám to vo všetkých smeroch klape. Ale takých, ktoré si to tiež mysleli bolo veľa a dajú mi zapravdu, že ich potom "šokovala" nejaká ta nevinná bokovka svojich úžasných partnerov.
none
3
17.12.2010, 10:21
hehehe..dobreeeeeeeeeeeee...ja by som sa na tom zasmial...
mno, mila hela, asi by si mala trosku zamutit v stojatych vodach svojho manzela 🙂
👍: ranexil
none
7

3. 17.12.2010, 10:21

hehehe..dobreeeeeeeeeeeee...ja by som sa na tom zasmial...
mno, mila hela, asi by si mala trosku zamutit v stojatych vodach svojho manzela 🙂

17.12.2010, 10:55
No nezdá sa ti, že je to do istej miery pre spolužiačky akási výzva? My ženy radi počúvame takéto vety a radi sa ich aj chopíme ak máme príležitosť.Ak nám druhé strany hádžu návnady ...je to koketéria ... Tomu policajtovi to povieš, lebo máš z toho výhody :Neplatíš možno pokutu. Ale môj muž má z toho čo? Keby napísal, že baby ste ešte aj po 40-tke kočky, tak sa zasmejem,
ale z takto napísanej vety mám smutný pocit...
none
9

7. 17.12.2010, 10:55

No nezdá sa ti, že je to do istej miery pre spolužiačky akási výzva? My ženy radi počúvame takéto vety a radi sa ich aj chopíme ak máme príležitosť.Ak nám druhé strany hádžu návnady ...je to koketéria ... Tomu policajtovi to povieš, lebo máš z toho výhody :Neplatíš možno pokutu. Ale môj muž má z toho čo? Keby napísal, že baby ste ešte aj po 40-tke kočky, tak sa zasmejem,
ale z takto napísanej vety mám smutný pocit...

17.12.2010, 11:09
..Hela, ale ten pocit prameni z tvojho premyslania a nedovery mozno aj v seba .. predsa uz ste spolu dlho a manzelstvo po takom case dostava urcitu sed .. tomu sa neda vyhnut, ale prave nejaky takyto podnet moze nastartovat zmeny 🙂 Je len na tebe ako k tomu pristupis. Manzel tou vetou neurobil nic zle, si to ty, kto tomu pripisuje isty vyznam, ktory si ale vobec nemas ako potvrdit.
none
12

9. 17.12.2010, 11:09

..Hela, ale ten pocit prameni z tvojho premyslania a nedovery mozno aj v seba .. predsa uz ste spolu dlho a manzelstvo po takom case dostava urcitu sed .. tomu sa neda vyhnut, ale prave nejaky takyto podnet moze nastartovat zmeny 🙂 Je len na tebe ako k tomu pristupis. Manzel tou vetou neurobil nic zle, si to ty, kto tomu pripisuje isty vyznam, ktory si ale vobec nemas ako potvrdit.

17.12.2010, 11:25
ps, tomu sa da vyhnut, zodpovedne prehlasujem 🙂
ale inak suhlas
none
13

12. 17.12.2010, 11:25

ps, tomu sa da vyhnut, zodpovedne prehlasujem 🙂
ale inak suhlas

17.12.2010, 11:27
šikovnejší, či skúsenejší asi vedia ako ..nás to tiež neobišlo 🙂
none
14

13. 17.12.2010, 11:27

šikovnejší, či skúsenejší asi vedia ako ..nás to tiež neobišlo 🙂

17.12.2010, 11:29
ja to vidim skor z pohladu, neutichajuci zaujem jeden o druheho..
none
16

9. 17.12.2010, 11:09

..Hela, ale ten pocit prameni z tvojho premyslania a nedovery mozno aj v seba .. predsa uz ste spolu dlho a manzelstvo po takom case dostava urcitu sed .. tomu sa neda vyhnut, ale prave nejaky takyto podnet moze nastartovat zmeny 🙂 Je len na tebe ako k tomu pristupis. Manzel tou vetou neurobil nic zle, si to ty, kto tomu pripisuje isty vyznam, ktory si ale vobec nemas ako potvrdit.

17.12.2010, 11:40
Myslím, že môžem s tebou plne súhlasiť. Asi je chyba v mojom pohľade na vec a dotklo sa ma keď manžel dal kompliment iným ženám. Ja mu plne dôverujem a naše manželstvo je naozaj stále super a dostatočne úprimné, no ale jednoducho ma ta veta zneistila, "že ako to myslel". Ale aj tak neverím, že by sme sa ako manželky tomu rovnako zasmiali a aspoň v kútiku duše by nás to nezabolelo. Veď aj mi sme tak trochu ješitné
none
10

7. 17.12.2010, 10:55

No nezdá sa ti, že je to do istej miery pre spolužiačky akási výzva? My ženy radi počúvame takéto vety a radi sa ich aj chopíme ak máme príležitosť.Ak nám druhé strany hádžu návnady ...je to koketéria ... Tomu policajtovi to povieš, lebo máš z toho výhody :Neplatíš možno pokutu. Ale môj muž má z toho čo? Keby napísal, že baby ste ešte aj po 40-tke kočky, tak sa zasmejem,
ale z takto napísanej vety mám smutný pocit...

17.12.2010, 11:19
7. preco by to mala byt pre byvale spoluziacky vyzva? co su take zufale, ze sa potrebuju nutne ulakomit na zenateho chlapa? Nerob z nich hlupe sliepky.
"My ženy radi počúvame takéto vety a radi sa ich aj chopíme ak máme príležitosť." - nechcela si nahodou povedat, ze ja taketo reci pocuvam rada a rada sa ich chopim ak mam prilezitost? Nerob zo vsetkych zien pobehlice..niektore maju v sebe cosi co sa vola moralka a zodpovednost.
ak ti druha strana hadze navnady, tak ty ako spravna stuka v jazere po nej skocis vsak? preco nepovies rovno, ze keby tebe niekto taky kompliment zlozil, tak sa s nim vyspis?
none
17

10. 17.12.2010, 11:19

7. preco by to mala byt pre byvale spoluziacky vyzva? co su take zufale, ze sa potrebuju nutne ulakomit na zenateho chlapa? Nerob z nich hlupe sliepky.
"My ženy radi počúvame takéto vety a radi sa ich aj chopíme ak máme príležitosť." - nechcela si nahodou povedat, ze ja taketo reci pocuvam rada a rada sa ich chopim ak mam prilezitost? Nerob zo vsetkych zien pobehlice..niektore maju v sebe cosi co sa vola moralka a zodpovednost.
ak ti druha strana hadze navnady, tak ty ako spravna stuka...

17.12.2010, 11:50
Každá žena rada počuje kompliment od muža a je jedno od ktorého. Záleží len na tom, ako si to vysvetlí. Niektorej tým zdvihne sebavedomie a život ide ďalej, niektorá to pochopí ako výzvu. Na jednu vetu vzniknú dve odlišné odpovede.
none
22

17. 17.12.2010, 11:50

Každá žena rada počuje kompliment od muža a je jedno od ktorého. Záleží len na tom, ako si to vysvetlí. Niektorej tým zdvihne sebavedomie a život ide ďalej, niektorá to pochopí ako výzvu. Na jednu vetu vzniknú dve odlišné odpovede.

17.12.2010, 13:46
napadlo tak, ze ten vyrok: niektore vedia rozprudit stojate vody mozno patrilo inym? ze nie zrovna on mal burgu v trenkach, ale par byvalych spoluziakov? 🙂))
none
11

7. 17.12.2010, 10:55

No nezdá sa ti, že je to do istej miery pre spolužiačky akási výzva? My ženy radi počúvame takéto vety a radi sa ich aj chopíme ak máme príležitosť.Ak nám druhé strany hádžu návnady ...je to koketéria ... Tomu policajtovi to povieš, lebo máš z toho výhody :Neplatíš možno pokutu. Ale môj muž má z toho čo? Keby napísal, že baby ste ešte aj po 40-tke kočky, tak sa zasmejem,
ale z takto napísanej vety mám smutný pocit...

17.12.2010, 11:22
smutny pocit ze nepriamo oznacil vase manzelstvo za stereotyp?
btw, ale na margo oneho vyroku by som si nerobila hlavu, pravdepod. chcel byt iba galantny, o nic nejde
none
21

11. 17.12.2010, 11:22

smutny pocit ze nepriamo oznacil vase manzelstvo za stereotyp?
btw, ale na margo oneho vyroku by som si nerobila hlavu, pravdepod. chcel byt iba galantny, o nic nejde

17.12.2010, 13:46
kazde manzelstvo casom upadne do stereotypu.
none
23

21. 17.12.2010, 13:46

kazde manzelstvo casom upadne do stereotypu.

17.12.2010, 13:53
houbeles upadne do stereotypu..prepáč rains, až budeš mať osobné skúsenosti, tak potom píš.. o stereotype...
none
24

23. 17.12.2010, 13:53

houbeles upadne do stereotypu..prepáč rains, až budeš mať osobné skúsenosti, tak potom píš.. o stereotype...

17.12.2010, 13:55
mojka a o com pisem? 🙂)))
none
25

24. 17.12.2010, 13:55

mojka a o com pisem? 🙂)))

17.12.2010, 13:58
a svojich dohadoch a predstavách 🙂
none
26

25. 17.12.2010, 13:58

a svojich dohadoch a predstavách 🙂

17.12.2010, 13:59
jaaj...dik za pripomenutie..bez diara som ako bez pamate....vlastne ano.
a duifam, ze ma to nikdy nepostretne tato choroba. Asi by som skapal nudou.
none
28

26. 17.12.2010, 13:59

jaaj...dik za pripomenutie..bez diara som ako bez pamate....vlastne ano.
a duifam, ze ma to nikdy nepostretne tato choroba. Asi by som skapal nudou.

17.12.2010, 14:02
aká nuda, skús a uvidíš..žiadna nuda! 🙂
none
29

28. 17.12.2010, 14:02

aká nuda, skús a uvidíš..žiadna nuda! 🙂

17.12.2010, 14:04
28. heh,,,na to aby som to skusil (neskusam veci, idem na istotu), tak treba aj vhodnu partnerku ne? A doteraz ziadna schopna, co by to so mnou vydrzala o mna nezakopla.
none
69

29. 17.12.2010, 14:04

28. heh,,,na to aby som to skusil (neskusam veci, idem na istotu), tak treba aj vhodnu partnerku ne? A doteraz ziadna schopna, co by to so mnou vydrzala o mna nezakopla.

17.12.2010, 16:56
Mojka, take uzasne je manzelstvo, ze si sama? 🙂))))))))))))
none
70

69. 17.12.2010, 16:56

Mojka, take uzasne je manzelstvo, ze si sama? 🙂))))))))))))

17.12.2010, 17:07
hmm rains, ono to nie je až také jednoduché, ako sa vidí..Je veľký rozdiel byť rozvedená, alebo ovdovelá..Rozvedená sa zbavila toho zlého, ale keď smrť zoberie partnera..tak stále porovnávaš s tým prvým a akosi mi to porovnávanie nevyšlo..nemala som to šťastie, aj to sa stáva a slnko neprestane svietiť..takže tak...
none
71

70. 17.12.2010, 17:07

hmm rains, ono to nie je až také jednoduché, ako sa vidí..Je veľký rozdiel byť rozvedená, alebo ovdovelá..Rozvedená sa zbavila toho zlého, ale keď smrť zoberie partnera..tak stále porovnávaš s tým prvým a akosi mi to porovnávanie nevyšlo..nemala som to šťastie, aj to sa stáva a slnko neprestane svietiť..takže tak...

17.12.2010, 17:11
70. mojka,
to mi je luto. len enviem ci je dobre porovnavat...musis mat velke stastie aby si nasla niekoho, kto bude presne taky isty ako ten predtym. Porovnavat nema zmysel, kazdy je jedinecny..len to ***e cely vztah.

ja sa riadim Konfuciom: hlupak sa uci na vlastnych chybach. Mudri clovek sa uci na chybach druhych.
none
72

71. 17.12.2010, 17:11

70. mojka,
to mi je luto. len enviem ci je dobre porovnavat...musis mat velke stastie aby si nasla niekoho, kto bude presne taky isty ako ten predtym. Porovnavat nema zmysel, kazdy je jedinecny..len to ***e cely vztah.

ja sa riadim Konfuciom: hlupak sa uci na vlastnych chybach. Mudri clovek sa uci na chybach druhych.

17.12.2010, 17:38
múdry sa učí na chybách iných..Je to tak, ale už to nezmením..zvykla som si a zvyk železná košeľa..nie na darmo sa tak hovorí...
none
73

72. 17.12.2010, 17:38

múdry sa učí na chybách iných..Je to tak, ale už to nezmením..zvykla som si a zvyk železná košeľa..nie na darmo sa tak hovorí...

17.12.2010, 17:44
72. to tiez poznam...tak asi bude mojou zeleznou koselou moj pokryveny pohlad na vas zeny :D:D:D
none
4
17.12.2010, 10:28
asi to myslel s vtipom a mozno ich chcel aj potesit...to je ako ked mi chcu dat pokutu a ja poviem, ale taki mladi a pekni policajti, nerozmyslite si to??? a niekedy mali aj cez 40 a peknych policajtov je v slovenskom zbore tiez ako safranu
none
5
17.12.2010, 10:31
O nic nejde
none
6
17.12.2010, 10:51
Dnes som na fore riesil najtazsi problem ludstva, nemam dost sil riesit aj druhy najtazsi!
none
8
17.12.2010, 11:02
nebrala by som to ako nieco, co by bolo potrebne riesit.
none
15
17.12.2010, 11:31
nerob z toho "vedu" hela...zbytočne si podozrievavá a žiarlivá..jednoducho stretká spolužiakov sú bezprostredné ..a veta tvojho muža len svedčí o tom, že sa všetci dobre cítili , že stretnutie bolo srdečné a dokázali sa zabaviť tak ako za študentských čias..iné v tom nič nehľadaj. Ja v tej vete nevidím nič vyzývavé a čudujem sa ti, že nájdeš aj to čo tam nie je a zbytočne si komplikuješ život. Aké by ma mať bočné úmysly, keď to dal verejne na fb..ako "vtipný dodatok"..že by ženy s prízemným myslením v tom videli neodolateľnú "šancu ? ...prepáč ..hahahaha
none
20
17.12.2010, 13:14
nuž hela, aj som sa pousmiala, nad tvojim čítaním..Spomenula som si na svoju babku, ktorá s hrdosťou prehlasovala každej žene, či dievčaťu.....Nie je fígeľ nájsť si partnera, ale udržať si ho..to je hotové majstrovstvo......A veru mala pravdu, keď nedošlo k vážnejšiemu defektu, než ako píšeš..Tým majstrovstvom myslela babka..porovnanie 18-tého roku manželstva, trebárs s druhým rokom! ..Či si sa nezmenila náhodou aj ty..len sa zamysli sama nad sebou a keď výsledok bude..zmena..tak popracuj na sebe, aby si sa aspoň priblížila k tomu druhému roku manželstva..Len taký malý banálny príklad..Či aj teraz doma v takom vydaní oblečenia a úpravy svojho zovňajšku máš, ako v druhom roku ..Či si aj doma upravená a nie halabala oblečená s neupravenou hlavou..Myslím si svoje, keď vidím také ženy a prečo by nemohli aj muži myslieť si svoje o podobných manželkách..To je len malý príklad ako som už uviedla..možno, keď sa zamyslíš..tak nájdeš aj väčší prípad..Napríklad aj v chovaní sa a prístupe k manželovi, či vieš si vypočuť aj jeho problémy, či radosti..Nuž ale to platí aj pre tú druhú stranu.. a tomu moja babka hovorievala.....majstrovstvo.....Každým rokom, viac pracovať na sebe..a potom nebudeš mať starosti s takým písaním..Som si istá, lebo keď stretnem starčekov na ulici.. ako pekne sa vodia za ruky a stále sa rozprávajú..tak zakaždým dám pravdu svojej babke..umelkyne
none
27

20. 17.12.2010, 13:14

nuž hela, aj som sa pousmiala, nad tvojim čítaním..Spomenula som si na svoju babku, ktorá s hrdosťou prehlasovala každej žene, či dievčaťu.....Nie je fígeľ nájsť si partnera, ale udržať si ho..to je hotové majstrovstvo......A veru mala pravdu, keď nedošlo k vážnejšiemu defektu, než ako píšeš..Tým majstrovstvom myslela babka..porovnanie 18-tého roku manželstva, trebárs s druhým rokom! ..Či si sa nezmenila náhodou aj ty..len sa zamysli sama nad sebou a keď výsledok bude..zmena..tak popracuj na seb...

17.12.2010, 14:00
mojka, ty chodis doma upravena?
none
30

27. 17.12.2010, 14:00

mojka, ty chodis doma upravena?

17.12.2010, 14:05
rains, aj ja chodim. dokonca nemam ani teplaky ci ine asexualne kusky hehehhheh.
none
32

30. 17.12.2010, 14:05

rains, aj ja chodim. dokonca nemam ani teplaky ci ine asexualne kusky hehehhheh.

17.12.2010, 14:07
lionela...a toto mi na co pises? kurna, som si buchol koleno o stol🙂))))))))) tak ma vystrelo..zrovna som si spravil pohodlicko, ze si zdriemnem a ty ma takto napravis na stolicke...auuuu.
none
33

32. 17.12.2010, 14:07

lionela...a toto mi na co pises? kurna, som si buchol koleno o stol🙂))))))))) tak ma vystrelo..zrovna som si spravil pohodlicko, ze si zdriemnem a ty ma takto napravis na stolicke...auuuu.

17.12.2010, 14:07
P.S. Nedrazdi Frantisek!!!!!!!!!!!!!!!!
none
31

27. 17.12.2010, 14:00

mojka, ty chodis doma upravena?

17.12.2010, 14:06
samozrejme, ani pýtať sa nemusíš..Ináč by som ani neodporúčala hele, to, čo som písala 🙂 Tepláky a rozgajdané trička..ani do telocvične 🙂..Nie je to samochvála, ale zvyk...
none
34

31. 17.12.2010, 14:06

samozrejme, ani pýtať sa nemusíš..Ináč by som ani neodporúčala hele, to, čo som písala 🙂 Tepláky a rozgajdané trička..ani do telocvične 🙂..Nie je to samochvála, ale zvyk...

17.12.2010, 14:09
mojka,
wau...mozem ti nieco pvoedat? ty si ina masina...akoze klobuk dole noooo, tak sa nedivim, ze nemas doma stereotyp...pri tebe to ani nehrozi :D
none
36

34. 17.12.2010, 14:09

mojka,
wau...mozem ti nieco pvoedat? ty si ina masina...akoze klobuk dole noooo, tak sa nedivim, ze nemas doma stereotyp...pri tebe to ani nehrozi :D

17.12.2010, 14:12
hehe..a žijem sama..mohla by aj v teplákoch
none
40

36. 17.12.2010, 14:12

hehe..a žijem sama..mohla by aj v teplákoch

17.12.2010, 14:16
36. dyg a to je jak mozne?
none
35

31. 17.12.2010, 14:06

samozrejme, ani pýtať sa nemusíš..Ináč by som ani neodporúčala hele, to, čo som písala 🙂 Tepláky a rozgajdané trička..ani do telocvične 🙂..Nie je to samochvála, ale zvyk...

17.12.2010, 14:09
mojka, konecne normalna zenska kua. najhrosie su tie zavistlive reci obtlstnutych mrocht chodiacich v teplakoch. potom sa cuduju, ze ich manzelia slintaju, kuš.
none
38

35. 17.12.2010, 14:09

mojka, konecne normalna zenska kua. najhrosie su tie zavistlive reci obtlstnutych mrocht chodiacich v teplakoch. potom sa cuduju, ze ich manzelia slintaju, kuš.

17.12.2010, 14:14
na reči by som lio.. ani nedala..Však musíš mať rada saba a aj sa páčiť sebe..aby so si cítila dobre vo svojej koži🙂
none
41

38. 17.12.2010, 14:14

na reči by som lio.. ani nedala..Však musíš mať rada saba a aj sa páčiť sebe..aby so si cítila dobre vo svojej koži🙂

17.12.2010, 14:17
ja sa necitim moc dobre vo svojej kozi..mne je nejaka mala.
none
37
17.12.2010, 14:13
Tak obtiahnute teplaky na krasnej postave.......mnam
👍: Nadja
none
39

37. 17.12.2010, 14:13

Tak obtiahnute teplaky na krasnej postave.......mnam

17.12.2010, 14:15
Na peknučkej postave aj vrece vyzerá ako výstavný kúsok
none
42

39. Nadja 17.12.2010, 14:15

Na peknučkej postave aj vrece vyzerá ako výstavný kúsok

17.12.2010, 14:17
Nadja.....mne sa neskutocne pacia take baby V posilke sa neviem ani sustredit na cvicenie,lebo sa mi odkrvuje mozog
none
46

42. 17.12.2010, 14:17

Nadja.....mne sa neskutocne pacia take baby V posilke sa neviem ani sustredit na cvicenie,lebo sa mi odkrvuje mozog

17.12.2010, 14:19
well,
ty si tiez taky borec, co ked ndojde pekna baba do fitka, tak sa treba zacat predvadzat pred nou? 🙂))) Zacat davat take vahy, ze ti z toho nabehnu vajca ako Harapesovi a este chytis aj pruh? 🙂)))))))))). preve pre takychto borcov nechodim do masovych fitiek. Cisti retardi.
none
48

46. 17.12.2010, 14:19

well,
ty si tiez taky borec, co ked ndojde pekna baba do fitka, tak sa treba zacat predvadzat pred nou? 🙂))) Zacat davat take vahy, ze ti z toho nabehnu vajca ako Harapesovi a este chytis aj pruh? 🙂)))))))))). preve pre takychto borcov nechodim do masovych fitiek. Cisti retardi.

17.12.2010, 14:22
rains.......ja tam chodim preto,lebo mal som uraz chrbtice a az tam ma dali dokopy
Ziadny borec nechcem byt.........zenam sa pacia viac klasicke postavy a nie nabuchane dute gebule
none
51

48. 17.12.2010, 14:22

rains.......ja tam chodim preto,lebo mal som uraz chrbtice a az tam ma dali dokopy
Ziadny borec nechcem byt.........zenam sa pacia viac klasicke postavy a nie nabuchane dute gebule

17.12.2010, 14:24
48. well,
len davaj pozor aby ta cinky neprivalili z tych peknych bab. Pri cviceni sa treba sustredit..hlavne na dychanie :D
none
58

48. 17.12.2010, 14:22

rains.......ja tam chodim preto,lebo mal som uraz chrbtice a az tam ma dali dokopy
Ziadny borec nechcem byt.........zenam sa pacia viac klasicke postavy a nie nabuchane dute gebule

17.12.2010, 14:31
well,
ked nad tym tak rozmyslam, preco prave baby a zeny tak slintaju na tych vysportovanych sportovcov? Preco su uplne namakko a cele mokre v gatkych ked vidia svalnateho striptera a su ako utrhnute z retaze?
zeny na svaly nejdu...🙂)) jasneeee 🙂)) potom preco ked sa s nejakou bavim, tak mi cumi na cecky? preco ma potrebu ma stale haldkat po ramenach a preco maju podaktore to silne nutkami ma hladkat po riti v autobuse??
none
59

58. 17.12.2010, 14:31

well,
ked nad tym tak rozmyslam, preco prave baby a zeny tak slintaju na tych vysportovanych sportovcov? Preco su uplne namakko a cele mokre v gatkych ked vidia svalnateho striptera a su ako utrhnute z retaze?
zeny na svaly nejdu...🙂)) jasneeee 🙂)) potom preco ked sa s nejakou bavim, tak mi cumi na cecky? preco ma potrebu ma stale haldkat po ramenach a preco maju podaktore to silne nutkami ma hladkat po riti v autobuse??

17.12.2010, 14:32
a este take: "joj, rpepacte, ten vodis jazdi ako sialenec"...no a cela natesena mi visi okolo krku, alebo ma obima okolo pasa.
none
64

58. 17.12.2010, 14:31

well,
ked nad tym tak rozmyslam, preco prave baby a zeny tak slintaju na tych vysportovanych sportovcov? Preco su uplne namakko a cele mokre v gatkych ked vidia svalnateho striptera a su ako utrhnute z retaze?
zeny na svaly nejdu...🙂)) jasneeee 🙂)) potom preco ked sa s nejakou bavim, tak mi cumi na cecky? preco ma potrebu ma stale haldkat po ramenach a preco maju podaktore to silne nutkami ma hladkat po riti v autobuse??

17.12.2010, 14:51
nehovoriac o požiadanie pripáliť cigaretku.....viaczmyselne horúcimi dlaňami objíme ruku so zapaľovačom,hi,hi....
none
65

64. 17.12.2010, 14:51

nehovoriac o požiadanie pripáliť cigaretku.....viaczmyselne horúcimi dlaňami objíme ruku so zapaľovačom,hi,hi....

17.12.2010, 14:58
64. ale kde..moderne holky uz nefajcia 🙂 strasne im vadia fajciari, bo to nie je in.
none
66

65. 17.12.2010, 14:58

64. ale kde..moderne holky uz nefajcia 🙂 strasne im vadia fajciari, bo to nie je in.

17.12.2010, 15:02
myslím roztúžené ženy v zrelom veku,aspoň tak to robí jedna exótka s úspechom
none
68

66. 17.12.2010, 15:02

myslím roztúžené ženy v zrelom veku,aspoň tak to robí jedna exótka s úspechom

17.12.2010, 16:55
66. ktora? Matka krasavice z turca?
none
44

39. Nadja 17.12.2010, 14:15

Na peknučkej postave aj vrece vyzerá ako výstavný kúsok

17.12.2010, 14:19
ty Nadi, ani peknučká postava nemusí byť..len to vrece aby malo šmrnc.. a postavu upraví
none
43

37. 17.12.2010, 14:13

Tak obtiahnute teplaky na krasnej postave.......mnam

17.12.2010, 14:18
len co ked je ksicht na ****o?
nastastie pozname polohu na cibulku a aj tesco igelitky vyrabaju :D
none
45

43. 17.12.2010, 14:18

len co ked je ksicht na ****o?
nastastie pozname polohu na cibulku a aj tesco igelitky vyrabaju :D

17.12.2010, 14:19
rains......zatial som nevidel skaredu zenu
none
47

45. 17.12.2010, 14:19

rains......zatial som nevidel skaredu zenu

17.12.2010, 14:20
well, to je dobre...len si udrzuj stalu hladinu alkoholu :D
none
52

45. 17.12.2010, 14:19

rains......zatial som nevidel skaredu zenu

17.12.2010, 14:25
a ja škaredého muža..keď je upravený..stačí keď len o tieň je krajší od čerta..už je pekný
none
56

52. 17.12.2010, 14:25

a ja škaredého muža..keď je upravený..stačí keď len o tieň je krajší od čerta..už je pekný

17.12.2010, 14:27
hmm, nesuhlasim.
none
49

43. 17.12.2010, 14:18

len co ked je ksicht na ****o?
nastastie pozname polohu na cibulku a aj tesco igelitky vyrabaju :D

17.12.2010, 14:22
nuž ale keď ten ksicht na ****o..prehovorí a opeknie, tak čo potom rains?..Ešte na ****o a igelitka? 🙂
a konečne..nie je krása, ako krása...
none
54

49. 17.12.2010, 14:22

nuž ale keď ten ksicht na ****o..prehovorí a opeknie, tak čo potom rains?..Ešte na ****o a igelitka? 🙂
a konečne..nie je krása, ako krása...

17.12.2010, 14:26
49. myslis mojka? ze by hned mavnutim carovneho prutika opeknela? asi tazko.
stejne toho dotycneho skor uvidis ako zapocujes nie? 🙂))) jedine ze by bola ciernocierna tma 🙂)))
a poznas tieto internetove lasky..vsetko je super, pekny jeden aj druhy, aj na fotke, aj hlas v telefone, ale dojde na osobne stretnutie a nic..ziaden plamen vasne sa nerozhori ako si to predstavovali.
none
60

54. 17.12.2010, 14:26

49. myslis mojka? ze by hned mavnutim carovneho prutika opeknela? asi tazko.
stejne toho dotycneho skor uvidis ako zapocujes nie? 🙂))) jedine ze by bola ciernocierna tma 🙂)))
a poznas tieto internetove lasky..vsetko je super, pekny jeden aj druhy, aj na fotke, aj hlas v telefone, ale dojde na osobne stretnutie a nic..ziaden plamen vasne sa nerozhori ako si to predstavovali.

17.12.2010, 14:32
ach jaj.. a teraz si to predstav rains z opačnej strany, že na nete..o ničom.. a pri stretnutí sa zaiskrí, alebo zahorí...
aj také niečo existuje, len ty nemáš to šťastie
none
61

60. 17.12.2010, 14:32

ach jaj.. a teraz si to predstav rains z opačnej strany, že na nete..o ničom.. a pri stretnutí sa zaiskrí, alebo zahorí...
aj také niečo existuje, len ty nemáš to šťastie

17.12.2010, 14:36
60. mojka, ja viem ze take existuje 🙂))))). ale ved budis...cim viac tym lepsie nie? 🙂) bojaby kazdy nasiel svoju spriaznenu dusu a bolo bo konecne dobre na svete.
tak nemam na to stastie..co sa teraz zabijem za to?
none
62

61. 17.12.2010, 14:36

60. mojka, ja viem ze take existuje 🙂))))). ale ved budis...cim viac tym lepsie nie? 🙂) bojaby kazdy nasiel svoju spriaznenu dusu a bolo bo konecne dobre na svete.
tak nemam na to stastie..co sa teraz zabijem za to?

17.12.2010, 14:40
nezabiješ, čo nebolo..môže byť..len zmeň názor a pohľad..na ženy..Môj názor, podľa tvojich príspevkov, rains
none
63

62. 17.12.2010, 14:40

nezabiješ, čo nebolo..môže byť..len zmeň názor a pohľad..na ženy..Môj názor, podľa tvojich príspevkov, rains

17.12.2010, 14:44
62. zase nenechajme sa omamit fantaziami...ved si mi to sama povedala ne? 🙂))) nebudem zivit dalsie predstavy a fantazie. je pravda ze ma obcas pochyti taka stupidna cliva nalada, ale to je len preto, ze sa nudim a nemam poriadne do coso pichnut.
aky nazor a pohlad an zeny? co sa ti na mojom pohlae nepaci?
none
50
17.12.2010, 14:23
jak pravy klasik. Na svete neexistuje skareda zena, len muzi niekedy malo piju
none
53

50. 17.12.2010, 14:23

jak pravy klasik. Na svete neexistuje skareda zena, len muzi niekedy malo piju

17.12.2010, 14:26
len muži niekedy okuliare potrebujú
none
55

53. 17.12.2010, 14:26

len muži niekedy okuliare potrebujú

17.12.2010, 14:27
to radsej nie...co keby zacali kricat od hrozy ...radsej takto: nevidim zlo, nepocujem zlo
none
57
17.12.2010, 14:29
muz sa rano po bujarej noci zobudi vedla neznamej zeny v posteli..s hrozou vykrikne na co sa zena zobudi.
Muz sa jej pyta: "Boha!!!! ty kolko mas rokov???"
Zena odpvoeda: "No predsa tolko, na kolko vypadam 🙂"
Muz na to: "Si nerob zo mna ****!! tak dlho nikto nezije"
none
67
17.12.2010, 16:39
Stretávka po 75-rokoch ..o tej vela tém neni
none
74
17.12.2010, 20:08
zobrala by som metlu a obuchala mu ju o hlavu, nech sa hladina pekne rozviri...
srandujem...🙂))
ja ti ani neviem, nekontrolovala by som ho...a doverovala mu...
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 263 028 B vygenerované za : 0.168 s unikátne zobrazenia tém : 50 086 unikátne zobrazenia blogov : 884 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

Kuj železo, pokiaľ je ešte horúce.