Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Skvelá Nasťa Doma bola neperspektívna

28
reakcií
159
prečítaní
Tému 12. februára 2018, 23:23 založil Osvietený.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 2. 2018, 23:23 avatar
Ruský biatlon, ktorý sa vzdal talentovanej pretekárky, vie o tom svoje – a slovenský, ktorý ju získal, takisto. Anastasia Kuzminová reprezentuje Slovensko už desiaty rok. Všimli si to aj ruské médiá – najmä po jej štyroch víťazstvách a líderskej pozícii v tomto ročníku Svetového pohára – a na pozadí hlbokého útlmu ruských biatlonistiek.

Ani jedna z nich nestála v tejto sezóne na medailovom pódiu.

Denník Sport-Express si položil i odpovedal na otázku – prečo Kuzminová vystupuje za Slovensko a nie za Rusko?

Pripomína, že dvojnásobná olympijská víťazka (v šprinte vo Vancouvri 2010 i v Soči 2014) je v súčasnosti najlepšia z biatlonistiek narodených v Rusku (Anastasia sa narodila v Ťumeni). Z ruského biatlonu ju však vyradili ako neperspektívnu – a tak už desiaty rok získava pre Slovensko úspechy i medaily.

Uvoľnil ju Tichonov

Anastasia Šipulinová sa vydala za Daniela Kuzmina – rodák z Kamčatky žil v Banskej Bystrici – v lete 2007 porodila syna Jeliseja. V jej osobnom i športovom živote prišiel bod zlomu. Po pôrode sa rýchlo vrátila k tréningom pod vedením Leonida Gurijeva, člena trénerského tímu zbornej.

Mal jedinú podmienku – aby sa Nasťa prispôsobila podmienkam. Okrem iného to znamenalo absolvovať sústredenia bez malého syna, bez úľav v rodinnom živote i neistoty účasti vo Svetovom pohári.

A tak sa Anastasia rozhodla k odvážnemu kroku – nasledovala manžela na Slovensko. Aby mohla reprezentovať novú krajinu, potrebovala súhlas Ruskej biatlonovej federácie. Tá ju prekvapujúco uvoľnila.

Anastasia načrtla aj rozdiel medzi pôsobením v Rusku a na Slovensku:

„Na Slovensku sa cítim slobodnejšie, nie som pod takým tlakom, nemusím sa pripravovať spoločne s družstvom pod jednotnou metodikou.
Súhlasí Scarlet666


2.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   12. 2. 2018, 23:49

Príspevok bol vymazaný administrátorom.3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 00:50 avatar
Scarlet666 to ani náhodou . Je rada že vypadla z pekla
Súhlasí Scarlet666


4.
označiť príspevok

panoramix muž
   13. 2. 2018, 09:43 avatar
No keby Nasťa nebola taká dobrá a končila by na posledných priečkach, tak ty ako prvý by si písal o Ruske, ktorá ani na dopingu nedokáže zvíťaziť


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 14:11 avatar
panoramix hlupáčik . Nasťa sa štátom riadeneho dopingu nemá ako zúčastniť . Nespadá pod rusada špinu.
Dúfam že ti nevadí nejaké to židovstvo ako neonacistovi ani že jej manžel reprezentuje Izrael .
Mimochodom všetci ruskí športovci nedopovali povinne . Ktorí však dopovali tých tajila rusada . Preto tá ostuda pre rusko.


6.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 2. 2018, 16:01 avatar
rusofóbny trole veď ano keď rus v nejakom športe vyhraje tak kvôli dopingu, keď nerus vyhraje tak to nie je díky dopingu


7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 16:05 avatar
ardzun tebe to v tej rusko zahoráckej hlave vyhraje tvoj dezinfo web vo výstavbe


8.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 2. 2018, 16:06 avatar
hlúpy trole ožiarený ty v tvojej dutej hlave máš prázdno


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 16:08 avatar
ardzun čo tvoja stranka hovien vo výstavbe ??? Kedy bude tej tvoj hajzel plný ??? toto čo si zmajstoval ukáž lekarovi hneď máš zvieraciu kazajku . antroposof.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarlet666


11.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 2. 2018, 16:16 avatar
hlupák ožiarený študuj môj web aby si blbý nezomrel


10.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   13. 2. 2018, 16:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.12.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 16:20 avatar
ardzun veď študujem len tam furt svieti vo výstavbe . Tak ma napadlo či už tá žumpa nie je plná , že by som ti poslal fekál nech tie hovná vytiahne a cez okno ti ich do obyvačky pustí.


13.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 2. 2018, 16:31 avatar
trole ožiarený web nie je dokončený a svojimi primitívnymi fekáliami nezmeníš pravdu ktorá na ňom je


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 16:38 avatar
ardzun no konečne a to bude kedy ? Nejaká päťročnica ??? Nič nové o Banderovcoch ???

Dopichni tam nejaké novoty .
Rusifilitída
Rusifilitída (var. rusofilitída, rusifylis, posdruška - posadnutie dávno zosnulou súdružkou, proruský onanizmus), je síce nezriedkavá, zato nepríjemná a nákazlivá nemoc. Je neliečiteľná a končí sa spravidla až smrťou postihnutého, často však pokračuje aj po jeho smrti, čo túto chorobu robí obzvlášť zákernou. Rusifilitídu si začínajúci hubár môže ľahko omylom zameniť za iné spoločenské hry, napr za boľševizmus alebo ruský trollizmus. Dôležitým poznávacím znamením nemoci je, že ide /z veľkej časti/ o nevedomú a zároveň dobrovoľnú aktivitu spojenú s proruskou propagandou. Adela Banášová sa z toho neteší. Nejde teda o profesionálnu platenú činnosť /trollizmus/, ani o zatiaľ najdokonalejšiu personálnu stratégiu top-manažérov východnej Európy /boľševizmus/. V prípade rusifilitídy postihnutý produkuje silné emócie nacionálne orientovanej nenávisti, k všetkému, čo nie je ruské. Robí to úplne zadarmo, čím (narozdiel od trolla) vlastne okráda svoju rodinu a teda trpí on i jeho okolie. Dalo by sa zjednodušene povedať, že rusifilitída je vlastne nacionálne orientovaný kokotizmus a niet pochýb, že je tu úzka súvislosť nemoci s internacionálou a pionierstvom. Rusifilitik trpí obsedantnou predstavou zeme zasľúbenej, ktorou je v tomto prípade Rusko. Dobrovoľne preberá štandardnú proruskú propagandu z médií nastraženú trollmi a šíri ju ďalej. Vo vzácnych chvíľach jasného vedomia medzi záchvatmi sa zhnusená obeť snaží vyrovnať so svojím obrazom takým spôsobom, že sama seba presvedčí o svojej pravde. Tým je vec vyriešená. Umožňuje to postihnutému udržať integritu ega a plniť bežné pracovné úlohy, väčšinou v štátnej správe. Miernym paradoxom je, že rusifilitik síce môže vlastniť vodičský preukaz, ale nie je schopný sám za seba, ani za svoje diela niesť žiadnu zodpovednosť.
“ Tento článok sa nedá jesť, ani merať žiadnymi dostupnými fyzikálnami metódami. Preto neexistuje! ”

—preceda Váhu a Tatier a priľahlého Všehomíra

Čo ju spôsobuje

Medzi významných bádateľov v oblasti výskumu podmienok objavenia sa šírenia rusifilitídy patrí Mrázik a Marfa.

Príznaky a priebeh rusifilitídy

Vedci zistili, že nemoc má tri štádiá, ktoré sa časom stupňujú. Vedci ďalej zistili, že predispozíciu na rusifilitídu majú najmä ľudovia, ktorí mali v detstve nedoriešené vzťahy s rodičom tohože pohlavia - u mužov ide o vzťah s otecom, u žien je spúšťačom matka. Tak určite markantné, je tiež rozšírenie nemoci najmä u dvojbunkových organizmov (druhočakrových), tzv. binárnych živočíchov, ktoré majú len dve modality vnímania entít: "dá sa trtkať" =1 / "nedá sa trtkať"= 0.

Iniciálne štádium

Prvé príznaky nemoci sa objavujú okolo 30. - 40. roku života. Sexuálne radovánky mladosti sú už za nami, gravitácia a starnutie pokožky robí svoje. Postihnutý je väčšinou nespokojný s tým, čo v živote dosiahol, so stavom rodinného života, s výberom partnera /"museľi zme"/ ale v snahe zvrátiť negatívnu bilanciu svojho osudu obviňuje radšej svoje okolie, čo sa vo výsledku manifestuje ako nespokojnosť so súčasným politickým s spoločenským zriadením resp. ako pomerne nevinná a vcelku sympatická kritika konzumného spôsobu života. Myšlienkové konštrukcie vedú postihnutého až k názoru, že za jeho utrpenie môže demokracia a do istej miery má pravdu, no už neznesie to domyslenie, že za trpké plody svojich rozhodnutí si môže vlastne sám. Postihnutý pomaly prichádza aj na to, že múdrosť sa nezískava sedením na pive, ba ani bicykľuvaním, no prijatiu tohoto poznania sa bráni za každú cenu. Sentimentálne spomienky na pevné rastúce prsia spolužiačok v modrej košieľke, dierky prvej pionierky a červené treníročky doslova otvárajú rusifilitíde dvere. Častá je otázka "A nebolo nám pred tým lepšie?". Postihnutý by sa rád znova zbavil zodpovednosti za seba a prenechal rozhodovanie jedinej správne smerovanej Strane, rád by znovu zaspával s vedomím, že jeho spánok strážia tanky. Vo fantázii projikuje nové politické usporiadanie sveta, halucinuje o Leninovej a Stalinovej charizme, o rozlohe bývalého Sovietskeho Zväzu (CCCP) a jeho hranice posúva na celý euro-ázijský kontinent. Sú prítomné tiež zvrátené výklady histórie. Napríklad, že celý svet bol pôvodne ruskom, až potom prišli dinosury a židia, že okupácia Československa v roku 1968 bola vlastne oslobodením a pod. Toto štádium trvá pomerne dlho. Aj 10 rokov trvá. Fixuje sa sledovaním porna a filmov pre pamätníkov /No počkaj zajac..., 30 prípadov Majora zemana/, kde, ako sa zdá ešte vládol poriadok dobro a zlo boli jasne definované a zodpovendný bol vždy niekto iný. Vylúčené zo sledovania sú filmy trezorové, ktoré si rusifilitik rád nepustí ani 30 rokov po ich odtajnení. Príznakom pokračujúcej nemoci je narastajúci odpor k všetkému čo nie je ruské, všeobecný negativizmus a jeho šírenie do okolia, ktoré evidentne nie je Ruskom, k čomu postihnutý dodáva, že "zatiaľ". Blížni postihnutého často tieto prvotné príznaky prehliadajú ako žart "veď, všetci sme Božie deti a každý sme nejaký, šak Tonko..."

Kulminácia nemoci

V druhom štádiu, okolo 40. - 50. roku života, objavuje sa popri príznakoch prvého štádia aj nutkavý zber a nákup všetkého ruského, lebo "len to je dobré". Najprv sa zbiera v najbližšom okolí po priateľoch, rodine, bazároch, neskôr sa toto nutkanie zintenzívňuje a vyúsťuje až do dovolenkových pobytov v Rusku. Na februárovnom Sibíri si už aj partner postihnutého uvedomuje, že nie je v júli v Chorvátsku a že sa deje čosi osudové. Zvláštne je, že nemocný (napriek všetkému) odmieta do Ruska emigrovať a dáva prednosť životu na prehnitom kapitalistickom západe. Rusifilitik sa spočiatku doma potajomky pred zrkadlom prezlieka za Vladimíra Lenina, Olinku Lepišinkú a iné významné súdružky. Neskôr vystupuje takto na aj na verejnosti. Populárne sú námornícke pásikované tričká. Charakteristickým príznakom celého druhého štádia prechod j zjavnej manifestácii ruskej identity navonok, celoročné vyvesovanie ruských vlajočiek vo fb profiloch a v oknách /vo windowskoch, ako vravel Winnetou vetracím otvorom v tí-pí, pí by mohlo byť prvočíslo/, ďalej organizácia prvomájových pochodov v novembri, sporadické nosenie ruských vojenských odevných doplnkov /baranica v lete, plynová maska, červené treníročky a pionierska šatka v zime/, písanie rusky, hovorenie azbukou o univerzálnych výhodách ruskej vodky. Všetko západné je hodnotené ako "zlé", pričom postihnutý sám žije "zlým" štýlom v "zlom" prostredí a preto odmieta akceptovať aj sám seba, za čo sa rád trestá konzumáciou plesnivého pečiva. Čo sa sociálnych dopadov druhého štádia rusifilitídy týka, je charakteristická selekcia, pretože postihnutý sa už netají, že každý kto má iný názor ako on je kokot a teda nepriateľ. Myslí si, že aj všetci ostatní sú ako on. V tomto bode je rusifilitída zhodná s boľševizmom a kokotizmom. Nemocný je teda sám sebe nepriateľom a logicky aj kokotom, a nesprávne sa domnieva, že sa môže sebaukájaním nanovo splodiť a tak si nahrádzať ideálneho otca/matku. Postupne stráca pôvodné sociálne väzby a vyhľadáva domáce zvieratá a podobne zmýšľajúcich aby sa mohli vzájomne utvrdzovať vo vlastných omyloch, rozširovať proruskú propagandu aj svoje majetky a stáda z verejených financií. Navonok budú predstierať chudobu, k čomu im dopomáhajú práve častým nosením rozpadajúce sa odevné doplnky. Častým sprievodným znakom druhého štádia je skupovanie pôdy a nehnuteľností, ktorú hneď vyhlásia za Rusko a tiež chov domácich zvierat pre zábavu, čím chce postihnutý v skutočnosti kompenzovať klesajúce libido a zapôsobiť na mäsiarky, ktoré chce prilákať vôňou trusu domácich zvierat. Ale ani o 10 - 30 rokov mladšie súdružky (pôvodne sedliačky) už o párenie s ním nejavia záujem a dávajú prednosť samote, alebo mladším jedincom s veľkým televízorom. Chronická forma sa prejavuje urážlivými prvokáciami a následným opakovaním slov "ja za to nemôžem, ja za to nemôžem".
[upraviť] Terminálne štádium

Vraví sa, že tretí, posledný level nemoci, ešte nikto poriadne nepreskúmal /okrem súdruha precedu/, no pravdou zostáva, že je natoľko hrôzostrašný, že sa skôr tají. Nemocný sa v terminálnom štádiu mení na terminátora v zúrivých záchvatoch nacionalistického fanatizmu až invertovaného fašizmu s nasadením dobre známym z náboženskej sféry. Časté je organizovanie petícií za pripojenie tej-ktorej krajiny, alebo jej časti k rusku, petície o referende za vystúpnie z Leča alebo z Európeskej Húnie. Prognosticky možno predpokladať širokú škálu epizód deštrukcie prostredia, trestnú činnosť, napadnutia spôsobené stratou sebakontroly. Nemocný v treťom štádiu si vyznačuje teritorium výdatnou produkciou hnedých kôpok zeleného slizu, ktoré majú navrchu pozapichované miniatúrne papierové vlajočky s trikolórou. V tomto štádiu sa rusifilitik snaží maskovať svoje aktivity za Štúrovské hnutie, ale márne. Znakom tretieho štádia sú aj bludy o príchode mesiáša, ktorý opäť všetko znárodní a premení na Rusko, ale takým spôsobom, že najväčšia časť zemegule (teda Slovensko, aby sa nemusel učiť cudzí jazyk) pripadne postihnutému do súkromného vlastníctva ako odmena za vernosť. On potom získané územie prenajme obyvateľom a bude žiť z úrokov. Samozrejme, nemožno vylúčiť, že za mesiáša sa pokladá aj sám postihnutý. V tom prípade raz bude vlastniť a ovládať celú zemeguľu z terminálu umiestneného na vrchole Lomnického štítu. Okolie rusifilitikovi v treťom štádiu obyčajne dáva za pravdu, pretože chce mať od neho pokoj a uvedomuje si, že hádať sa s ním, by aj tak nikam neviedlo.


15.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 2. 2018, 16:49 avatar
Olympiáda má prvého dopingového hriešnika.

Z krajiny vychádzajúceho Slnka - sport.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk...B.


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 20:10 avatar
ardzun každá olympiáda má vždy X pozitívne vyhodnotených .
Ale štatom riadený fet len rusi        


17.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 2. 2018, 20:14 avatar
trole ožiarený aký štát ???

To je kto ?

Ruská vláda ho nariadila ????


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 20:30 avatar
ardzun vitafonovič . Ty nevieš čo je štátom riadený doping ? Aká vláda ? Rusko má vodcu nie vládu . Vodca neriadil doping .

Matej Tóth mal pravdu: Rusko priznalo štátom riadený dopingový program

Náš olympijský víťaz v chôdzi na 50 km Matej Tóth je jedným z tvrdých odporcov dopingu v športe. Za svoj zásadový postoj k preukázanému rozsiahlemu dopingu ruských chodcov a ďalších športovcov tejto krajiny, si na sociálnych sieťach dokonca vyslúžil kritiku niektorých rusofilných Slovákov, ale čas mu dal za pravdu.

Úspešný Bystričan Matej Tóth v októbri reagoval slovami:

„Už nikdy ma nekritizujte za moje vyjadrenia o Rusoch, ktorí môžu byť veľmi dobrí aj bez dopingu. Jedinou otázkou v tejto súvislosti zostáva, kedy sa tak konečne stane. Je na vedení ruskej atletiky, ale aj na samotných chodcoch, aby zmenili svoje myslenie, že sa to dá aj bez dopingu. Vráťte sa čo najskôr, ale čistí. Nedopujte a budete späť.”

Netrvalo dlho a Rusko sa prvýkrát postavilo čelom k jednej z najväčších dopingových športových afér vo svetovom športe. Výkonná riaditeľka národnej antidopingovej agentúry RUSADA Anna Anceliovičová teraz pre denník The New York Times priznala, že v krajine existoval štátom riadený dopingový program.

„Bolo to sprisahanie viacerých organizácií. Zamestnanci agentúry systematicky a dlhodobo vymieňali vzorky moču odobraté športovcom pre analýzu dopingovej nezávadnosti. Rovnako tak dodávali športovcom prostriedky na zvýšenie výkonnosti,“

Podľa ČTK do systému bola zapojená Federálna služba bezpečnosti (FSB), hlavný nástupca sovietskej tajnej polície KGB. Jej príslušníci mali na starosti výmenu vzoriek v dopingovom laboratóriu spoločne s jej riaditeľom, a to aj počas domácej zimnej olympiády v Soči 2014. Ministerstvo športu potom dlhé roky zaisťovalo čisté vzorky popredných športovcov, ktorí užívali zakázané prostriedky.

Anna Anceliovičová však odmietla obvinenia, že by za programom stál ruský prezident Vladimir Putin či ktokoľvek z vysokých vládnych predstaviteľov. Faktom je, že ruský šport stratil svoj kredit v priebehu niekoľkých mesiacov po dvoch správach Medzinárodnej antidopingovej agentúry WADA.

Svetová atletická asociácia už vlani v novembri zakázala ruským športovcom štart na všetkých svojich podujatiach. Vrcholné svetové federácie v ostatných športoch riešili po zverejnení prvej správy WADA pred letnou olympiádou v Riu de Janeiro prípady ruských športovcov jednotlivo a Rusko vyslalo do Brazílie obmedzený tím, hoci pôvodne hrozil plošný trest pre celú výpravu.

Druhá správa, ktorú zverejnil nezávislý vyšetrovateľ WADA Richard McLaren pred pár dňami, uvádza, že z programu profitovalo viac ako tisíc športovcov v 30 športoch. Rusi si takýmto nedovoleným spôsobom pomohli k medailám prinajmenšom na domácej zimnej olympiáde v Soči 2014, na letných olympijských hrách v Londýne 2012 či na svetovom atletickom šampionáte v Moskve 2013.

Dejiny svetového športu už raz zaznamenali podobný prípad masívneho dopingového podvodu riadeného štátom. V 80. rokoch minulého storočia existoval takýto program vo vtedajšej Nemeckej demokratickej republike. V poslednej dobe sa šíria zatiaľ nepotvrdené dopingové podozrenia z Číny…

www.bystricoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


19.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 2. 2018, 20:35 avatar
trole ožiarený putin nariadil doping ?


20.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 20:38 avatar
vitafon vitafonovič . Putin vraždí svojich odorcov a nariaduje ine veci ako je dopovanie idiotov . Podľa ČTK do systému bola zapojená Federálna služba bezpečnosti (FSB), hlavný nástupca sovietskej tajnej polície KGB. Jej príslušníci mali na starosti výmenu vzoriek v dopingovom laboratóriu spoločne s jej riaditeľom, a to aj počas domácej zimnej olympiády v Soči 2014. Ministerstvo športu potom dlhé roky zaisťovalo čisté vzorky popredných športovcov, ktorí užívali zakázané prostriedky.


21.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 2. 2018, 20:40 avatar
trole ožiarený v tvojej konšpiračnej hlave putin vraždí odporcov a je tam písané - Anna Anceliovičová však odmietla obvinenia, že by za programom stál ruský prezident Vladimir Putin či ktokoľvek z vysokých vládnych predstaviteľov.


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 20:43 avatar
vitafon ved nebud kokot . Anna teda odmieta ???    

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk-


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 20:45 avatar
ardzun vitafonovič ešte raz a naposledy

do systému bola zapojená Federálna služba bezpečnosti (FSB), hlavný nástupca sovietskej tajnej polície KGB. Jej príslušníci mali na starosti výmenu vzoriek v dopingovom laboratóriu spoločne s jej riaditeľom, a to aj počas domácej zimnej olympiády v Soči 2014. Ministerstvo športu potom dlhé roky zaisťovalo čisté vzorky popredných športovcov, ktorí užívali zakázané prostriedky.

FSB riadi vodca Putin tak ako riadil KGB zločinecku organizáciu .    


24.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 2. 2018, 20:49 avatar
trole ožiarený ešte raz a naposledy v článku ktorý si sem dal je písané -
Anna Anceliovičová však odmietla obvinenia, že by za programom stál ruský prezident Vladimir Putin či ktokoľvek z vysokých vládnych predstaviteľov.

Trole ty ani nevieš čo sem kopčíš


25.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 22:08 avatar
ardzun vitafonovič alávnu annu kopli do piče a prikázali držať hubu . Nič prekvapivé . Môže byť rada že nedostala gulu do čela . Čo by sa jej s istotou stalo keby neklamala    

Len stále nevim prečo ju vydrbali keď žiaden doping neexistoval ???    


26.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 2. 2018, 22:11 avatar
trole ožiarený ty máš vymytú klamársku hlavu


27.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 22:13 avatar
vitafon zaujímavá argumentacia faktom je že slávnu Annu Anceliovičovú kopli rusi do piče asi za to že neone nedoping    
Za nevinu    


28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 22:16 avatar
Anna Anceliovičová už nie je generálnou riaditeľkou Ruskej antidopingovej agentúry (RUSADA). Vo funkcii bola od decembra 2015.

                                

Informáciu o konci jej pôsobenia priniesla agentúra R-Sport s odvolaním sa na šéfa Ruského paralympijského výboru (PKR) a člena nezávislej celonárodnej antidopingovej komisie Vladimira Lukina.

Vtedajšia šéfka RUSADA v rozpore s jednotne odmietavým postojom činovníkov k obvineniam pripustila, že štátne orgány akceptovali, riadili a kryli systém podvodov aj so zapojením Federálnej bezpečnostnej služby, ktorej príslušníci okrem iného mali v agende manipulácie so vzorkami vrátane ZOH 2014 v Soči.

Podľa Mutka odstúpila, lebo si uvedomila, že nespĺňa podmienky výberového konania na nového generálneho riaditeľa.
                               

To je zvlaštne že ich dovtedy splnala                


29.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 2. 2018, 22:17 avatar
sport.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

                              
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:51,  Fotooon sa tu chvastal vo svojej teme, ze je zid a ja som mu napisala, ze je velmi zly clovek a...
dnes, 20:44,  Nezavreli, vyhodili, pardon.
dnes, 20:43,  Pozitívne je, že aspoň niesme jediní.. V Nemecku napríklad posledne zavreli karikatúristu...
dnes, 20:38,  mne zamrzol mozog nic nepisem doparoma je to tu horsie ako za komunizmu
dnes, 20:38,  To si zase nemyslím.. Zrúdy nikdy neskončia, toto je duálny svet.
dnes, 20:36,  Veru nem dobre dopadne, ale otázne je, že pre koho *03
dnes, 20:36,  Vôbec nič na tom nieje. Niekde som čítal článok, kde písali o policajnej šikane...
dnes, 20:35,  Zrúdy končia? https://www.youtube.com/watch?v=qIxEaEgfHF0
dnes, 20:35,  takze je protizakonne si pripominat historiu nasich predkov ? moj ty svarog toto je zly sen,...
dnes, 20:32,  slovania su mi ovela blizsi a ich tradicie a uctievania detto kvoli tomu ale predsa byt obvinenym
dnes, 20:31,  https://www.youtube.com/watch?v=AyYxKH3pl8I
dnes, 20:30,  To nieje o Ficovi. Ten je len pešiačik, ktorý si niči meno a zdravie pre pár smiešnych...
dnes, 20:30,  Psssssst. Nepriateľ načúva. *04
dnes, 20:29,  Čauko salbea, neviem a ani ma to nezaujíma. *19
dnes, 20:29,  symbol kolovratu mam aj ja a co je na tom
dnes, 20:28,  Fico končí??*02*10*10*10*10
dnes, 20:27,  ahoj Rig z DF na teba nazalovali ? Fotooon ?
dnes, 20:26,  Prvou známkou konca režimu je, keď sa režim musí brániť voči vlastným občanom.
dnes, 20:24,  Terazky si v riti, až po uši.*39*39 Znalec je znalec. *28*28
dnes, 20:23,  https://www.youtube.com/watch?v=1Yxo3yM4zUQ
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
To, že je niekto dospelý, nemusí hneď znamenať, že je aj rozumný.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(108 298 bytes in 0,253 seconds)