Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Proti Liliputánom sme nemali "plán B", píšu Rusi. 109 rokov v 1. útoku zlyhalo

2
reakcií
131
prečítaní
Tému 15. februára 2018, 09:18 založil Osvietený.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií

1.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 2. 2018, 09:18 avatar
Liliputinovci dopovancov ruska uvadzajú

„Tento zápas bol klasická konfrontácia medzi Guliverom a Liliputánmi, či ak chcete Dávidom a Goliášom. Skromný tím a arogantný favorit po našom,“ píšu ruské médiá po prehre so Slovákmi 2:3 v úvodnom vystúpení v B-skupine na ZOH 2018.

Ak Rusi (v tomto špeciálnom prípade na ZOH 2018 Olympijskí športovci z Ruska) rýchlo strelia dva góly a cítia sa ‚v pohode‘, môže nastať vypustenie či podcenenie súpera. Tomu sa začne dariť a potom zrazu chýba „plán B“. Tak to vidí komentátor webu championat.com Dmitrij Jerykalov.

Slováci majú len jedného hráča z KHL, nemajú dominantný klub, z ktorého by utvorili jadro reprezentácie, a aj tak zdolali vylepšenú verziu SKA Petrohrad.

Komentátor zaostrili aj na hru obrancov. „Na prvom góle mal svoj podiel Vojnov a druhý sa zrodil po kapitálnej chybe Nesterova. Treba však povedať, že antihrdina spred štyroch rokov zo Soči Vojnov tentoraz o hlavu prevýšil svojich kolegov z defenzívy. On najviac odoberal Slovákom puky, ale aj sám sa zapájal do útokov a distribuoval prihrávky doprava aj doľava,“ pokračuje championat.com.

Ruské médiá si všimli aj chabú hru svojho tímu v presilovkách. „Hrať šesť presiloviek a nepremeniť ani jednu je katastrofa. V ruskej reprezentácii však nič nové. Rovnaký obrázok ponúkli aj vlaňajšie majstrovstvá sveta. Teraz je to však predsa len prekvapujúce, keďže mal Znarok dosť času na to, aby presilovkové formácie plne zautomatizoval. Spojenie Širokova s Kalininom vytvorené špeciálne pre tento účel už samo osebe pôsobí dosť divne,“ skonštatoval ruský komentátor.

Kritike sa nevyhol ani elitný útok Rusov Kovaľčuk, Daciuk, Moziakin. „Moziakin bol v tomto spojení omyl. Ak napíšeme, že tento veterán sa pohyboval po ľade peším krokom, to ho ešte pochválime. Sergej pôsobil pokojne až spokojne a vyzeralo to tak, že na všetko má čas. Pri Daciukovi s Kovaľčukom bol stratený a to hral na rozdiel od Iľju na svojom ‚rodnom‘ ľavom krídle. Znarokovi úplne zlyhala idea spojiť v útoku hráčov, ktorí majú dokopy 109 rokov,“ pridal pár štipľavých postrehov Jerykalov.

Záverečné konštatovanie však nie je zďaleka pozitívne. „Rusi v tejto zostave budú proti každému súperovi tým povestným Guliverom. Úspech sa však dostaví len vtedy, keď sa hokejový obor naučí ovládať vlastné telo. Znarok zabudol na záchranný plán B, ale má ešte veľa času, ako to napraviť. Lebo ruská hra proti Slovákom nepriniesla očakávané dividendy. Tlačidlo na prepínanie režimov na ‚červenej mašine‘ zatiaľ nefunguje.“

sport.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Scarlet666 žena
   15. 2. 2018, 17:26

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

3.
označiť príspevok

gabriel pb
   13. 6. 2018, 15:59 avatar
bolo mi povedané vynechaj hokejovú časť ZOH 2018, bližšie dôvody nemôžem uviesť (citlivé info), dúfam, že sa nehneváte
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 17:40,  Nudíš sa?
dnes, 17:38,  ospravedlňujem sa za koktanie v citovaní Steinera v "923" ako i za koktanie, keď som...
dnes, 17:33,  -era-, začnem citátmi z Filozofie slobody: „... mravného princípu je Kantovo: konaj tak,...
dnes, 17:30,  14. ja vzdy
dnes, 17:29,  -era-, ďalší príklad toho, ako Steiner, použijem jeho výraz „povrchne súdi“, ignoruje...
dnes, 17:26,  -era-, neviem síce konkrétne s čím nesúhlasíš, ale "neva"... máš predsa plné...
dnes, 17:07,  Si zlatá :)
dnes, 17:07,  ukradli mi ruženec žehnám Vám https://www.youtube.com/watch?v=7Q4cRGzFcoU nevlastná...
dnes, 16:56,  12. v tvojich mokrych snoch :)
dnes, 16:55,  Štyri a 0,1 reklamy z piatich reklám sú doktorské oni nám chcú nanútiť falošný...
dnes, 16:50,  dovolili Vám robiť iba 3 smile-ki za tri hodiny to je potrebné urobiť anketu, či je to...
dnes, 16:46,  katolicky knaz - satan https://www.youtube.com/watch?v=eiH5J86yl4k
dnes, 16:44,  https://www.youtube.com/watch?v=4LeiyA7SUT8
dnes, 16:33,  11 Samozrejme :)
dnes, 16:28,  Svätý Otec František často hovorí aj veci, s ktorými cirkev nesúhlasí. Podľa neho by...
dnes, 16:21,  10. myslis si ze si vtipny ? :)
dnes, 16:16,  Ja myslím, že to asi maže Putin osobne.
dnes, 16:13,  nesúhlasím
dnes, 16:08,  mne maze uz vsetky temy doradu :) pomsta *39
dnes, 16:05,  2. pracovna moralka, pozerame creepy *39 https://www.youtube.com/watch?v=2k-XPeUXsjM
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Je milšie dostať kamienok z lásky, ako diamant z povinnosti.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(59 139 bytes in 0,288 seconds)