hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Odkaz zajvenia v Medžugorí 18.3.2015

príspevkov
25
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 21.7.2016 20:32 elemír
posledná zmena 25.7.2016 19:33
1
21.07.2016, 20:32
Drahé deti,
z plného srdca vás prosím, prosím vás,očietite si svoje srdcia od hriechu a pozdvihnite ich k bohu a večnému životu.
Prosím vás, buďte bdelí a otvorení pre pravdu.
Nedovolte, aby vás všetko pozemské vzdialilo od pravého poznania spokojnosti v jednote s mojim synom.
Vedie vás s pravou mudrosťou, pretože len s pravou múdrosťou môžete poznať pravý pokoj a pravé dobro.
Nestrácajte čas žiadajúc od nebeského otca znaky, pretože najväčší znak vám už dal. Je to môj syn.

Preto deti moje, modlite sa, aby vás duch svätý mohol priviesť k pravde, pomôcť vám, aby ste ju spoznali a po tomto poznaní pravdy, budete jedno s nebeským otcom a synom.
To je poznanie, ktoré dáva šťastie na zemi a otvára dvere večného života a bezhraničnej lásky.

Ďakujem vám !
none
8

1. elemír 21.07.2016, 20:32

Drahé deti,
z plného srdca vás prosím, prosím vás,očietite si svoje srdcia od hriechu a pozdvihnite ich k bohu a večnému životu.
Prosím vás, buďte bdelí a otvorení pre pravdu.
Nedovolte, aby vás všetko pozemské vzdialilo od pravého poznania spokojnosti v jednote s mojim synom.
Vedie vás s pravou mudrosťou, pretože len s pravou múdrosťou môžete poznať pravý pokoj a pravé dobro.
Nestrácajte čas žiadajúc od nebeského otca znaky, pretože najväčší znak vám už dal. Je to môj syn. <...

22.07.2016, 00:03
Je zaujimave, ako sa spinia srdcia hriechom modlarstva...


"Nestrácajte čas žiadajúc od nebeského otca znaky, pretože najväčší znak vám už dal. Je to môj syn." >> Dost paradox neziadajte od nebeskeho otca znaky, ale pritom "Maria ktora sa zjavila" ako znak uz nevadi..

Presne v tomto je satanovo klamstvo pekne skryte v pravde..

"Nestrácajte čas žiadajúc od nebeského otca znaky, pretože najväčší znak vám už dal. Je to môj syn." >> Vsetko spravne...
Nespravne je len to, co nebolo vyrieknute a to znak zjavenia Marie...
none
2
21.07.2016, 20:38
To znie ako citát z Bhagavadgíty.
none
3
21.07.2016, 20:59
to ktora schizofrenicka palica je bez liecby a nie je prijata na psychiatriu ?
👍: Lemmy , sta2rky
none
4
21.07.2016, 21:01
zakazala by som ihned neliecenym pacientom s nebezpecnym dusevnym ochorenim si zahravat s prorokovanim a s pocuvanim hlasov v kotrbach
none
5
21.07.2016, 21:21
Nebude dlho trvať a príde aj na tých, ktorí uvidia, kto tu j des za idiota a kto za rozum. potom sa prídite ukázať !
none
7

5. elemír 21.07.2016, 21:21

Nebude dlho trvať a príde aj na tých, ktorí uvidia, kto tu j des za idiota a kto za rozum. potom sa prídite ukázať !

21.07.2016, 23:54
Zas ten idiot?
Preco nektori ludia tak radi pouzivaju slovicka "ved potom uvidite"
none
6
21.07.2016, 21:53
5. Obidvaja ste sfanatizovaní a nebezpeční hlavne sami pre seba.
none
9
22.07.2016, 05:57
Som o tom hlboko presvedčený a ak som nebezpečný, tak iba pre tento svet, z ktorého hľadám cestu úniku do lepšieho.
je mi ľuto, že som to nevedel vyjadriť výstižnejšie a inteligentnejšie, ale ľudia sú už raz takí, a toje práve o tých dobrých a zlých duchoch v nás, niektorí sú prevedení, že boh je masový vrah a niektorí spoznali jeho dobro a idú za niím, niektorí si myslia, že rusko je najsvätejšia krajina na zemi a američani najväčší zločinci a niektorí si myslia, že je to,naopak, niekto si myslí o svojom susedovi, že je to babrák a chudák a netuší, že zdedil obrovské dedičstvo, či vyhral vysokú sumu a netuší, že ešte dnes na toho suseda zazerá ako na chamraď, ale keď sa dozvie ňom skutočnú pravdu, ani sám si neuvedomí, ako sa mu začne rýchlo vnucovať.
To všetko sú možmo malichernosti, ktoré nás delia na dve skupiny a každá skupina je hlboko presvedčená o svojej pravde, ale pravda je len jedna a pri pozretí sa na tbulu pravdy sám človek pochopí a sám sa posúdi, kto mal dnes pravdu. Lebo neveriací sa iba domnievajú, niečo tušia, ale veriací majú dôkaz vo svojom duchovnom živote, dôkaz, že praktizovanie viery nie je bludárstvo, ale jediná záchranná cesta z tohoto satanovho marazmu.
none
10

9. elemír 22.07.2016, 05:57

Som o tom hlboko presvedčený a ak som nebezpečný, tak iba pre tento svet, z ktorého hľadám cestu úniku do lepšieho.
je mi ľuto, že som to nevedel vyjadriť výstižnejšie a inteligentnejšie, ale ľudia sú už raz takí, a toje práve o tých dobrých a zlých duchoch v nás, niektorí sú prevedení, že boh je masový vrah a niektorí spoznali jeho dobro a idú za niím, niektorí si myslia, že rusko je najsvätejšia krajina na zemi a američani najväčší zločinci a niektorí si myslia, že je to,naopak, niekto si ...

22.07.2016, 06:56
"niektorí si myslia, že rusko je najsvätejšia krajina na zemi a američani najväčší zločinci a niektorí si myslia, že je to,naopak"
takze sa pocitas do tej druhej skupiny? 😉

"niekto si myslí o svojom susedovi, že je to babrák a chudák a netuší, že zdedil obrovské dedičstvo, či vyhral vysokú sumu"
to ze niekto dostane dedicstvo, este neznamena, ze strati status babraka..

Ale suhlasim, a poviem inymi slovami: Nemali by sme si o ludoch robit predsudky, niekedy aj ked je niekto babrak v jednej veci (alebo viacerych), moze byt genialny v inej..


"každá skupina je hlboko presvedčená o svojej pravde, ale pravda je len jedna a pri pozretí sa na tbulu pravdy sám človek pochopí a sám sa posúdi, kto mal dnes pravdu."
Teraz nieco vseobecne, plati to aj pre vsetkych veriacich, nielen ateisti vs veriaci:
Problem je, ze nemame pristup k tejto tabuli pravdy tak sa ju mnohi snazia hladat viac, ci menej uspesne.
Najhorsie su na tom ale ti, ktori si prilis sebvedomo myslia, ze tu pravdu uz nasli...
👍: sta2rky
none
11

10. 22.07.2016, 06:56

"niektorí si myslia, že rusko je najsvätejšia krajina na zemi a američani najväčší zločinci a niektorí si myslia, že je to,naopak"
takze sa pocitas do tej druhej skupiny? 😉

"niekto si myslí o svojom susedovi, že je to babrák a chudák a netuší, že zdedil obrovské dedičstvo, či vyhral vysokú sumu"
to ze niekto dostane dedicstvo, este neznamena, ze strati status babraka..

Ale suhlasim, a poviem inymi slovami: Nemali by sme si o ludoch robit predsudky, niekedy aj ked je ni...

22.07.2016, 07:51
Doporučujem k tejto téme a k téme "Prečo neveriaci nenávidia prejavy viery veriacich na verejnosti ?" ,aby ste si prečítali "Historickú revue" č. 7 .
Píšu tam o križiakoch ,križiackych výpravách ...
Pápeža Urbana 2 ,ktorý priamo on nahuckal a sfanatizoval ľudí ,aby šli vraždiť iných by som označil za vraha !
Prečítajte si článok a pochopíte .
A to vyvraždenie všetkých ľudí v Jeruzaleme 15. decembra 1098 ,križiakmi to bola vôľa toho vášho boha ?
Obyvateľov mesta križiaci bez ľútosti zlikvidovali ...
👍: sta2rky
none
12

11. 22.07.2016, 07:51

Doporučujem k tejto téme a k téme "Prečo neveriaci nenávidia prejavy viery veriacich na verejnosti ?" ,aby ste si prečítali "Historickú revue" č. 7 .
Píšu tam o križiakoch ,križiackych výpravách ...
Pápeža Urbana 2 ,ktorý priamo on nahuckal a sfanatizoval ľudí ,aby šli vraždiť iných by som označil za vraha !
Prečítajte si článok a pochopíte .
A to vyvraždenie všetkých ľudí v Jeruzaleme 15. decembra 1098 ,križiakmi to bola vôľa toho vášho boha ?
Obyvateľov mesta križiaci bez ľ...

22.07.2016, 07:51
Všetkých !
none
13

11. 22.07.2016, 07:51

Doporučujem k tejto téme a k téme "Prečo neveriaci nenávidia prejavy viery veriacich na verejnosti ?" ,aby ste si prečítali "Historickú revue" č. 7 .
Píšu tam o križiakoch ,križiackych výpravách ...
Pápeža Urbana 2 ,ktorý priamo on nahuckal a sfanatizoval ľudí ,aby šli vraždiť iných by som označil za vraha !
Prečítajte si článok a pochopíte .
A to vyvraždenie všetkých ľudí v Jeruzaleme 15. decembra 1098 ,križiakmi to bola vôľa toho vášho boha ?
Obyvateľov mesta križiaci bez ľ...

22.07.2016, 08:54
historicku revue sa mi kupovat nechce.. to bolo o tych hugenotoch? (uz sa mi to myli, pretoze to nebude len jedine mestecko)

Mesto Beziers?

Sice to asi neboli kriziaci, to bolo nieco ine..
Ono myslim, ze historicka revue by sa musela venovat len tomuto, ak by chcela popisat co vsetko cirkev/papezi spachali..
A na taky rocnik by to snad vydalo..
none
16

11. 22.07.2016, 07:51

Doporučujem k tejto téme a k téme "Prečo neveriaci nenávidia prejavy viery veriacich na verejnosti ?" ,aby ste si prečítali "Historickú revue" č. 7 .
Píšu tam o križiakoch ,križiackych výpravách ...
Pápeža Urbana 2 ,ktorý priamo on nahuckal a sfanatizoval ľudí ,aby šli vraždiť iných by som označil za vraha !
Prečítajte si článok a pochopíte .
A to vyvraždenie všetkých ľudí v Jeruzaleme 15. decembra 1098 ,križiakmi to bola vôľa toho vášho boha ?
Obyvateľov mesta križiaci bez ľ...

23.07.2016, 16:24
11.Peťo,
o tom som tu už mnoho krát písal, že tí ľudia, korí spôsobili toto zlo si ho zodpovedia, ako každý iný hromadný vrah a to nieje výhovorka z našej strany, ale ak sa náhodou dostaneš pred tabulu poznania, potom by si ty nemal použiť výhovorku, že si bol neveriací, lebo cirkev vraždila. Lebo si si oprel svoj osud spasenia o zlých ľudí, ktorých satan do cirkvi nasáškoval, aby odradil od spasenia mnohých a nevidel si na cirkvi dobré, lebo máš v sebe niečo, čo ťa núti vidieť len zlé a nevšímať si dobré.
To je to o tých duchoch, čo som tu tiež písal.
none
14

10. 22.07.2016, 06:56

"niektorí si myslia, že rusko je najsvätejšia krajina na zemi a američani najväčší zločinci a niektorí si myslia, že je to,naopak"
takze sa pocitas do tej druhej skupiny? 😉

"niekto si myslí o svojom susedovi, že je to babrák a chudák a netuší, že zdedil obrovské dedičstvo, či vyhral vysokú sumu"
to ze niekto dostane dedicstvo, este neznamena, ze strati status babraka..

Ale suhlasim, a poviem inymi slovami: Nemali by sme si o ludoch robit predsudky, niekedy aj ked je ni...

23.07.2016, 16:17
O tabuli poznania rozprávajú ľudia, čo sa vrátili z klinickej smrti, jednoducho sa ocitli pred ňou a keď si ju pozreli, vtedy všetko pochopili, zrejme je to tá pravda, ktorú tu hľadáme na zemi a ktorá nám bude ukázaná až tam.
none
15

14. elemír 23.07.2016, 16:17

O tabuli poznania rozprávajú ľudia, čo sa vrátili z klinickej smrti, jednoducho sa ocitli pred ňou a keď si ju pozreli, vtedy všetko pochopili, zrejme je to tá pravda, ktorú tu hľadáme na zemi a ktorá nám bude ukázaná až tam.

23.07.2016, 16:21
Nie vzdy vies, ci to bola tabula pravdy..
Mohol to byt blud, hlavne ak satan vedel, ze sa vratis
Mohol to byt vyplod vlastnych myslienok a toho comu dany clovek veri...
none
17
23.07.2016, 16:48
Wolfe, predávam jak som kúpil, len aby ten tvoj skepcitizmus nešiel až tak ďaleko , že ešte aj boha zaprieš, čo to nie je satan, ktorý ťa chce oklamať.
A toto je naozaj veľmi závažná vec, toto rozpoznať, to ako keby sme mali od niekoho niekde dostať.
Keď sa pýtali učenníci Ježiša, kto potom vlastne môže byť spasený, vieč čo povedal, samotnému človeku to ani nie je možné. a možno,práve pre toto, že nedostane impulz od niekoho, čo sa v tom vyzná.
Ja napríklad keď som bol v klinickej smrti, tak som vyšiel z tmy y dosť dlho som po tej eme išiel, ale nemyslel som na to, či sa potknem, alebo či idem dobrým smerom, to proste ideš a ideš, ale či to je inštinkt, alebo čo ťa vedie, o tom nerozmýšľaš a zrazu svetlejšie a svetlejšie až prídeš na denné svetlo, zbadáš tam nejaké dvere a ideš k nim, postavíš sa do radu a čakáš ako na noviny pred stánkom a obzeráš okolitý kraj. Videl som zábery z tropickej krajiny s palmami, ktoré som o pol roka uvidel v televízii. A neviem, ako to bude fungovať pri treťom raze, lebo prvý raz som bol po smrti na akejsi lúke plnej svetla a videl som akýsi hrad, či zámok na kopci a začal som sa driapať do toho kopca.
Takže teraz naozaj neviem, čo bude tretí raz. aj keď som cez žiadne dvere neprešiel, manželka dokonca hovorí, že keď som bol v stave, čo som si nič nepmätal, že som jej tiež hovoril o tom, ako ma jedna pani v čiernom vyhodila z dverí, lebo mi hovorila, že ty ešte sem nepatríš. V každom prípade sú určité symptomy tohoto vstupu do druhého sveta, ktoré sa zhodujú takmer u všetkých, ale ani u jedného to nie je to iste a ja som tam bol viackrát a vždy to bolo iné.

Samozrejme, že mnohí vedecky hovoria o nejakých endorfínoch, postupnom zhášaní mozgu, ale len do vtedy, pokiaľ to jeden z tých dotyčných nezažije sám na sebe. je to akom svierou, neuveríš, pokial nie si v tom. A nie že neuverí, ale nenávidíš, lebo je v tebe ten druhý, zlý duch.

To, že vedomie človeka nezaniká sa presvedčili aj neurochirurgovia pri operáciach mozgu. Pacient je napojený na prístroje, ktoré dokážu zaznamnať aj nejmenšiu myšlienku v hlbokom spánku, ktorú si nemôže pamätať, alebo uvedomiť a ako náhla sa dostane do klinickej smrti, je na prístrojopch čiara a púráve ak ho preberú, začne vykladať, kde všade bol a čo zažil.

Smrť je iba podľa mňa predel v živote vedomia člôveka medzi tým, ak jeho vedomie bolo v jeho tele a tým, ak jeho vedomie vystupuje z tela a pokračuje v prostredí na to určenom. A práve to, čo je potom, je oveľa dôležitejšie, než čo je tu a teraz a práve Ježiš, ktorý odtial k nám prišiel, nám priniesol správu,. ako sa máme na toto ďalšie obdobie nášho života pripraviť.
none
19

17. elemír 23.07.2016, 16:48

Wolfe, predávam jak som kúpil, len aby ten tvoj skepcitizmus nešiel až tak ďaleko , že ešte aj boha zaprieš, čo to nie je satan, ktorý ťa chce oklamať.
A toto je naozaj veľmi závažná vec, toto rozpoznať, to ako keby sme mali od niekoho niekde dostať.
Keď sa pýtali učenníci Ježiša, kto potom vlastne môže byť spasený, vieč čo povedal, samotnému človeku to ani nie je možné. a možno,práve pre toto, že nedostane impulz od niekoho, čo sa v tom vyzná.
Ja napríklad keď som bol v klinickej s...

23.07.2016, 17:11
Keby som nebol taky skepticky tak by som sa mozno zacal klaniat a modlit k Baalovi, Asherah a Molochovi, co povies?

Niekedy ked ides a ides, moze sa ti stat, ze zrazu padas a padas do nejake priepasti...


" Videl som zábery z tropickej krajiny s palmami, ktoré som o pol roka uvidel v televízii." >> Prepac za moj dalsi skepticizmus, ale detaily toho co si videl, pozrala pamat (niekedy si clovek asi nepamata aj ked sa vrati nehovoriac o polroku) a ked si videl v tv nieco, co malo urcite stycne body s tym co si videl v klinickej smrti, tak si si to mozno spojil a myslel si si, ze si v klinickej smrti videl to, co si videl prave vtedy v televizii.. Mozog je pole nie az tak dobre prebadane..
Tiez by som uz asi presne nevedel popisat auru, ktoru som videl, detaily sa vytratili uz davno mozno by som vedel zhruba popisat farby...

"Samozrejme, že mnohí vedecky hovoria o nejakých endorfínoch, postupnom zhášaní mozgu, ale len do vtedy, pokiaľ to jeden z tých dotyčných nezažije sám na sebe. je to akom svierou, neuveríš, pokial nie si v tom" >> S tym uplne suhlasim

Je to urcity uhol pohladu.. empiricky, z pohladu cloveka zajde tiez len Slnko za kopce...
Lekari maju urcite znalosti a arogantne ich to "opravnuje" mysliet si, ze vedia vsetko...
none
18
23.07.2016, 16:53
A ete niečo k tomu, na túto temu bol natočený v amerike film vraj podľa skutočnej udalosti, kde sa dohodla partia medikov, že postupne každého umrtvia a potom ožijú a potom si budú roprávať o tom zážitky. Lenže oni začali postupne predlžoovať tie časy smrti, až nakoniec jeden sa rozhodol, že sa nevráti a ani nevrátil a tým sa to aj prevalilo a začalo vyšetrovať.
none
20

18. elemír 23.07.2016, 16:53

A ete niečo k tomu, na túto temu bol natočený v amerike film vraj podľa skutočnej udalosti, kde sa dohodla partia medikov, že postupne každého umrtvia a potom ožijú a potom si budú roprávať o tom zážitky. Lenže oni začali postupne predlžoovať tie časy smrti, až nakoniec jeden sa rozhodol, že sa nevráti a ani nevrátil a tým sa to aj prevalilo a začalo vyšetrovať.

23.07.2016, 17:12
Mam taky pocit, ze to nebol film, ale len jedna cast z nejakeho serialu..
Ale tiez netusim ako sa to volalo..
none
21
24.07.2016, 09:48
veď ale to bolo aj dávno, neviem či ešte nie aj za komunistov.
A tých troch hore radšej neber , lebo tým sa práve obetovalo to, čo bolo človeku najmilšie a skončilo to tým, že sa im obetovali najmilšie deti a príbuzný.
none
22

21. elemír 24.07.2016, 09:48

veď ale to bolo aj dávno, neviem či ešte nie aj za komunistov.
A tých troch hore radšej neber , lebo tým sa práve obetovalo to, čo bolo človeku najmilšie a skončilo to tým, že sa im obetovali najmilšie deti a príbuzný.

24.07.2016, 10:52
"A tých troch hore radšej neber , lebo tým sa práve obetovalo to, čo bolo človeku najmilšie a skončilo to tým, že sa im obetovali najmilšie deti a príbuzný." >> fakt neviem na ktory prispevok to bolo alebo aku cast mojho prispevku, fakt si zvykni pouzivat "tlacitko" reagovat
none
23
25.07.2016, 13:20
19 prvá veta.wolfe
none
25

23. elemír 25.07.2016, 13:20

19 prvá veta.wolfe

25.07.2016, 19:33
nechapem
none
24
25.07.2016, 16:32
Odkatzy démonov nikoho (okrem satana) nezaujímajú!!!!!!
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 147 858 B vygenerované za : 0.137 s unikátne zobrazenia tém : 49 878 unikátne zobrazenia blogov : 881 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Poviem to na príklade svojom 😉 Keď píšem, že SOM bol v "pekle", tak sa tým nemyslí, že SOM vycestoval na planétu plnú ohňa, kde pobehovali čertovia s rohmi a "Satanom" ako ich šéfom ...

citát dňa :

To, že je niekto dospelý, nemusí hneď znamenať, že je aj rozumný.