Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  počítače  téma
kategórie:  

Ludia sa nevedia lubit - cast 1

160
reakcií
622
prečítaní
Tému 30. mája 2012, 21:36 založil viluette.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

viluette muž
   30. 5. 2012, 21:36 avatar
clovek, ktory sa nelubi, je clovekom zranitelnym. je v pozicii, kedy prave to, ze sa nelubi, sa da vyuzit proti nemu - a aj sa proti nemu vyuziva. tiez to robim, tak to viem posudit. je to vyuzivanie slabosti - velmi jednoduche a velmi ucinne. vlastne.. ja si viem len tazko predstavit inu vacsiu barieru, ktoru si clovek sam kladie pod nohy.
vravi sa, ze kazdy si je svojim najvacsim nepriatelom. plne s tym suhlasim. hlavne, ak so sebou bojuje, ak sa nema rad.

ako sa naucit mat sa rad? asi len skrz uvedomenie si vlastnej hodnoty.
uvedomit si, ze kazdy clovek je jedinecny, velmi vzacny, kazdy jeden ma silu formovat vlastnu pritomnost aj buducnost. kazdy clovek vplyva na inych a meni kolobeh dejin. zanechava za sebou stopu. kazdy je obrazom vlastnej mysle, obrazom boha, ktoreho nosi v sebe. dokaze nicit, dokaze tvorit, dokaze liecit, dokaze podnecovat, menit myslenie nie len vlastne, ale aj zmyslanie inych ludi. dokaze inspirovat. to je kazdy jeden z nas. a kazdy ma v sebe tuto silu. len sa zabuda na to - vyuzivat ju. alebo ani nie ze zabuda. je utlacana. strachom. ludia sa boja konat, boja sa podstupit riziko, lebo co ak.. su viazani vyhcovou a spolocenskymi normami. uz od mala nam vstepovali : toto nerob, to sa nepatri. velakrat kontraproduktvne - existuje totiz kvantum cinnosti, ktore sa nepatria a zaroven su tym jedinym, co pomaha, co ma efekt, co ucinkuje.
nerozpravaj tak, je to neslusne, nebud drzy, toto ludia nerobia - stadovite pridrzanie sa, ktore vela raz zabija nasu vlastnu hodnotu na ukor spolocensky prijatelneho. popierame vlastne ja, vlastne chcenie a vlastne sposoby spravanie a preco? pre beztvaru a bezmennu silu hlasu vacsiny. to, co teraz pisem, je dost nepochopitelne. neviem dobre vyjadrit, co mam na mysli. asi preto, ze je to zrelativizovane. skusim dat teda konkretnejsie priklady.

ako sa sprava clovek, ktory sa lubi.
- dokaze pripustit, ze nieco nevie, ze niecomu nerozumie. dokaze si pripustit omyl. ma sa rad aj bez toho, aby bola jeho sebalska podnecovana vitazstvom. ma sa rad aj napriek tomu, ze sa moze mylit. vie, ze priznanim chyby jeho hodnota neklesne
- dokaze povedat dost, aj ked sa od neho vyzaduje drzat hubu a krok - v situacii, kedy kazdy je na tom druhom brehu. staci si uvedomit, ci to, co robim, je to, co naozaj chcem. ak to nechcem a len strach mi brani vziat svoj zivot do vlastnych ruk, nelubim sa. a zaroven prevziat tak za seba aj zodpovednost. lebo nikto iny za nas zivot zodpovednost nenesie, len my sami. taky clovek dokaze povedat - nie, nezaujimas ma, ak to tak naozaj citi. vie si povedat, ake a cie problemy chce riesit a ake nechce. ludia nie su povinni a nuteni zaoberat sa inymi ludmi. ak tak robia, tak len na zaklade vlastneho rozhodnutia, ktore mozu kedykolvek zmenit.
- dokaze neodpovedat, nevysvetlovat svoje spravanie. vysvetlovanie je vlastne isty druh ospravedlnovania. ci uz pred sebou, alebo pred inym. samozrejme, nemam na mysli vysvetlovanie v zmysle - idem ti vysvetlit specialnu teoriu relativity. skor vysvetlovanie, ktore nastava po otazkach: preco si to povedal? , preco si to urobil?, preco si to napisal? co z toho mas? to sa nehabis? preco nepozeras na seba? atd atd.. kolkokrat ste uz na take otazky odpovedali: "lebo sa mi chcelo." ?? alebo vobec. pretoze nikto nemusi nic vysvetlovat. nemusi davat dovody. je v jeho moci konat tak, ako uzna za vhodne. aj ked s tym ostatni nesuhlasia, alebo sa im to zda byt nenormalne, nemoralne, nespravne. alebo hoci aj nelogicke. kto vravi, ze to, co robime, musi mat nejaky dobry dovod?
- taky clovek vie, ze nie je zavisly od nazorov ostatnych. vytvara si vlastne. a nie len nazorov, ale aj co sa sympatii a nesympatii tyka. pozna svoju hodnotu, preto nie je odkazany na to, ci ho ini maju alebo nemaju radi. to je inac tiez dost dobry sposob, ako selektovat dobrych priatelov, ktori maju cloveka radi pre neho samotneho, od priatelov, ktori ho maju radi len dovtedy, kym splna ich predstavy.
- clovek, ktory sa lubi, nema strach prejavit kladne emocie. ako priatelstvo, lasku, sympatie. lebo to nerobi preto ,aby ho ini mali radi. robi to preto, lebo ma potrebu vyjadrit to, co citi. a ak sa ma rad, tak tuto svoju potrebu nebude potlacat. taky clovek nema problem povedat lubim ta, milujem ta, chybas mi, som rad, ze ta poznam, lebo ak by to v sebe drzal, napriek tomu, ze to citi, ublizoval by si. a to clovek, ktory sa ma rad, nerobi. neublizuje si. co suvisi s dalsim bodom.
- clovek, ktory sa ma rad, si neublizuje. to je vlastne asi najobsirnejsie zhrnutie vsetkeho doteraz napisaneho. neutapa sa v sebalutosti, ak je sebalutost to, co ho nici. neodclenuje sa od spolocnosti, ak je samota to, co ho depta. neodhana od seba ludi, ktorych ma rad. nema potrebu sa trestat. ci uz fyzicky, alebo psychicky. akokolvek. existuje nieco, v com sa citis zle, situacia, ktora sa ti nepaci, no zarov si ju stale privodzujes? zmen to. existuje tolko zbytocnych veci, postupov, osobnych ritualov, zvykov, atd.. ktorymi sa ludia trestaju a hadzu si polena pod nohy, len aby.. nejaka malichernost. ovela menej dolezita ako to, aby sa clovek mal rad a neublizoval si. dam teraz za priklad moju babku, ktora pred kazdou velkou nocou musela vydrhnut okna v celom dome. bola tak naucena, aby sa nepovedalo. aj ked ju bolel chrbat, tazko dychala (ma totiz velmi tazku astmu), atd.. toto uroblia vzdy... prestala sa tak nahanat pre nic len pred par rokmi. nikomu to nijak zavazne neprospelo, ze mala tie okna perfektne vylestene, zato ju to vysililo. hlupy zvyk.
- clovek, ktory sa lubi, necha minulost minulostou. nebude sa stale zaoberat a trapit sa niecim, co uz zmenit nemoze a co mu uz nijako nepomoze
- clovek, ktory sa lubi si dokaze odpustit. zle rozhodnutia, zle spravanie, atd..a zaroven si dokaze nastavit zrkadlo. a vidiet nie len svoje dobre, ale aj zle stranky. clovek, ktory sa lubi, sa nepotrebuje klamat a mat sa za toho najlepsieho, bezchybneho. ani nepotrebuje skreslovat svoj obraz o sebe tym, ze si pripusti len svoje niektore, pre neho vyhovujuce zle stranky a ostatne odignoruje. clovek, ktory sa lubi sa dokaze brat taky, aky je. nemusi byt dobry. to len ostatni od inych ludi neustale vyuzivaju to, aby bol clovek dokonaly, alebo aby sa dokonalosti co najviac priblizoval. clovek moze byt v ociach zvysku sveta hajzel a predsa sa moze mat rad. clovek, ktory sa ma rad vie, ze nemusi byt perfektny.
- clovek, ktory sa ma rad, je sam sebou. veri si, nepotrebuje vodzky, idoly. nepotrebuje zavidiet. a nema potrebu porovnavat sa s inymi.

a vyhoda, ktora z toho okrem nezavislosti vyplyva: ak sa clovek ma rad, je ovela tazsie ho zmanipulovat ;)

http://www.youtube.com/watch?v=R6vwtzLHm9I Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Boris_I.

2.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   30. 5. 2012, 22:18 avatar
z toho ale potom vyplyva ze sa nemas rada ;-)
btw, vela muzov nerado prejavuje svoje emocie, detto neplet si presvedcenie s tym sa mat rad
Súhlasí viluette

3.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   30. 5. 2012, 22:20 avatar
a tiez sebalutost, sa vravi ze taky clovek akoby sa bozkaval sam so sebou

4.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   30. 5. 2012, 22:58 avatar
a do tretice, cim mladsi a naivnejsi tym viac zmanipulovatelnejsi, rozumneho- mudreho cloveka je tazke zmanipulovat
Súhlasí havran

7.
označiť príspevok

blueevil
   30. 5. 2012, 23:50 avatar
ta zmanipulovateľnost v mladosti nespočiva v nespravnom prostredi ? to nadšenie a "naivita" sa u poznačeneho rozumno-mudreho človeka už neobjavi. by sa dalo povedat o hnaciom motore
Súhlasí trin i ty

17.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 00:57 avatar
aj v znevyhodnenom prostredi sa moze najst vela kvalitnych ludi, ale blue, priemerna vekova kategoria + - 18r.
www.oe24.at Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

davova hysteria pre blbe handy, to nieje o nadseni, to je o podliehani hlupym trendom, bzw o este nevyformovanej a lahko ovplyvnitelnej osobnosti

20.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 01:01 avatar
a ak nejaky dotaz, smeruj v inej teme, nez si tato hus zase zacne namyslat ze ma zaujima

5.
označiť príspevok

orionko muž
   30. 5. 2012, 23:10 avatar
pekné, nečítal som to lebo je na mňa pridlhé   ale začiatok je fajn. Neviem akú techniku si hore popisovala ale ak sa budete snažiť nájsť svoju vlastnú hodnotu a bude sa (naozaj) chcieť mať radi, ono to príde. Snažil som sa dlho a jedného dňa proste Boom! a mám podporu sám v sebe.    

9.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 00:25 avatar
ide o to uvedomit si a neublizovat si pre hluposti.

12.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 00:36 avatar
ved ty si obycajna klamarka, ponukla som ti aby sme nechali plavat a pohrdavo si odmietla,
ty neveris sama tomu co tu vypisujes iba chces zaposobit

16.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 00:56 avatar
A najmä neubližovať druhým, to si vpíš do uvedomenia sa, aby si nezabudla.
Súhlasí orsyy

6.
označiť príspevok

Sono Daxis a-Lia muž
   30. 5. 2012, 23:39 avatar
ano
Súhlasí Boris_I.

10.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 00:26 avatar
  vdaka za koment.

8.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   31. 5. 2012, 00:05 avatar
Ano!
vystihla si to na jednotku :)
A prave preto, ze je v ludoch vytvarany komplex priemyslom, politikou, showbiznisom...., ale vytvarame si ich aj navzajom.... mame o sebe nizku mienku, nemame sa radi.. A aj preto sa nechavame jednostaj utlacat od cudzopasnych individui.
Je prijemne a aj uzitocne si tiez obcas povedat:
http://www.youtube.com/watch?v=aIrCFrFpHvw Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

11.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 00:26 avatar
clovek ma casto seba sa v hodnotovom rebricku nizsie ako by mal byt.

18.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 00:59 avatar
Tebe tiež tlačí otlak na hlavu.

13.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 00:44 avatar
Celé je to o sebavedomí, zbytočné kecy okolo. Kto má dobré zdravé sebavedomie, ten sa má aj automaticky rád, neubližuje si.Nízke sebavedomie majú duševní zakomplexovanci z detstva a to sa ťahá do dospelosti s nimi.Mavajú extrémne prejavy a čudácke správanie (nemýlme si so zakríknutosťou). Zakomplexovanec chce na seba vždy upútať dôležitosťou a neznesie lepších od seba, pri tých sa cíti moc malý a neváži si sám seba.

14.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 00:49 avatar
seba vedomie.
pises, ze nizke sebavedomie maju dusevni zakomplexovanci z detstva. najprv ich odsudis a nasledne napises, ze to maju z detstva - teda z obdobia, kedy su nevinni a zranitelni - teda ak maju komplex z detstva, nie je to chyba ich, ale ludi, ktori im ten komplex sposobili.
Súhlasí trin i ty

15.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 00:54 avatar
Čo hraješ? Empatiu odrazu alebo čo? Vetný rozbor nechceš urobiť, dutá krava.

19.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 01:01 avatar
empatiu? zas ti drbe? poukazujem na tvoju divnu logiku.  
Súhlasí Sóley

23.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 01:12 avatar
To je tvoj problém. Nauč sa diskutovať a mať normálny názor, nie poukazovať. Útok najlepšia obrana , ako aj odviesť pozornosť od podstaty je tvoja normálna vlastnosť. Analýza osobnosti df, tvoja špecialita.  Dostávaš naspäť len to čo robíš iným.

24.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 01:18 avatar
style, strc sa :)

25.
označiť príspevok

Sóley žena
   31. 5. 2012, 01:20 avatar
"Vetný rozbor nechceš urobiť, dutá krava. " - Stajlko, Ty si neuveriteľný čurák. Ani sa nečudujem, že Ti známi želajú k Vianociam neštovice a hnisavý opuch žaluďa a Ty potom ako taký dilinko dengavý musíš chodiť po ježibabách, aby Ťa odčarovali. :)

59.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 07:50 avatar
25/Soley si prázdna váza, k tomu ešte prasknutá.

21.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 01:07 avatar
Si mi rehotná akú máš neúnavnú snahu preberať prácu psychohygieničky, ty čo by si mohla robiť bachárku v 3. náprav.vých.skupine v Leopoldove. 

22.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 01:11 avatar
heh, dik.  

26.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 01:25 avatar
    style, neuveris, na co som prave narazila:
"Ahoj Borec ! Ranexil ty si moj vzor, ty si vzor, ja som styl, všetko sa točí okolo teba a keby som mal viacje času točilo by sa aj oklo mna. Ale až po tebe. Vzbudzuješ vo mne akýsi rešpekt., neprebral by som ti pozíciu ani by som ti neubližoval. Ty si to nezaslúžiš,lebo neškodíš , si múdry."
ja len ze... takto dobre som sa dnes nenasmiala asi na nicom.
Súhlasí Sóley, trin i ty

27.
označiť príspevok

Sóley žena
   31. 5. 2012, 01:31 avatar
Na hentom som sa už tiež niekedy pousmiala. Ukážkový príklad servilnosti. :)

28.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 01:35 avatar
neviem coho je to ukazka, ale rozhodne ma to pobavilo. takto sa niekomu pchat do zadku.. no, na dfku vsjo mozne.  
a najviac ma pobavilo: "neprebral by som ti pozíciu"  

29.
označiť príspevok

Sóley žena
   31. 5. 2012, 01:40 avatar
Kua, keby som vedela, že tu má Ranex nejakú pozíciu, tak sa za neho vydám a mala by som tiež.

33.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 01:44 avatar
nikdy nie je neskoro.

50.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 02:08 avatar
neskoro ;-) uz padla karnevalova maska  
apr, nie jediny ktory sa strkal ranexovi do zadku, len potom to dotycny trpko olutoval ... a namiesto toho aby sa naucil konecne rozoznavat v ludoch, ale komu nieje rady to mu nieje pomocy ;-)
Súhlasí trin i ty

51.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 02:12 avatar
apr, vy dve manipulatorske pice, stavim sa ze ked sa sem pozriem za desat rokov, este vas tu furt najdem  
Súhlasí Style

52.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 02:36 avatar
nervicky, nervicky?  
a ja nie som manipulator, cosi..
btw - 2, 3, 4, 12, 50, 51 - to su tvoje reakcie smerujuce k mojmu nicku
tato je moja prva k tvojmu. ale ty sa mi do pozornosti nepchas, kdezeee  

53.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 03:13 avatar
no chvilu si to vydrzala a zase si nechala vyprovokovat, asi tak ;-)

54.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 03:31 avatar
a to co je, naloguje sa a zase odhlasi, wtf?   ale neva, uz aj tak nemam cas, pa seda mys

55.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 03:42 avatar
jaj, to mala byt akoze provokacia? ja ze opat nedostatok pozornosti. chudatko.  

72.
označiť príspevok

Sóley žena
   31. 5. 2012, 09:38 avatar
Skajka, ja som tu pol roka. Viluette je tu tuším rok, ak si dobre pamätám. Ako dlho si tu Ty? :)

63.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 08:02 avatar
50/ Scarlet, ja som sa Ranexilovi strkal do zadku? Ale di ty deva , teplý nie som  Ranexila budem chváliť aj teraz, svoj názor na neho nemením.

58.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 07:46 avatar
29/ To hej , povedala si pravdu Soley, určite si treba zohnať chlapa ktorý by živil tvoje dve decká a aj teba. 
Súhlasí orsyy

65.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 08:16 avatar
58/k 29 Soley, dODávam, že DF je na to výborným zdrojom ako si šikovne zohnať chlapa 
Verím že žiadny nenaletí na tvoju pascu. Na facebooku si visela strašne dlho s tým svojim nízkym čelom a opičím pohľadom   nezabral nikto?  

66.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 08:37 avatar
65 a k 29 Soley, ak by si si odkryla ten klobúk z očí na avatare teraz čo máš, tak by to všetci videli, prečo si výraz zakrývaš? Pod klobúkom sa rysuje presne tvoj výzor ktorý popisujem v 65. Môžeš si sem inokedy dávať všelijaké lepšie fotky xichtu, oznamujem všetkým že to nie si ty, si škaredá.

78.
označiť príspevok

Sóley žena
   31. 5. 2012, 09:44 avatar
Stajlko, je mi ľúto, ale pred touto foto som tu mala takú, kde som ten klobúk v tvári nemala. Musím Ťa sklamať, ale len kvôli Tvojmu zbožnému prianiu neošpatniem. Apropó, kedy sem zavesíš Ty svoj kakaný fejs? Myslím, že by bolo spravodlivé, keby sme Ťa mohli tiež obodovať, keďže Ty máš výzoru ostatných vždy plnú tlamu. :)
Ináč máč pod sebou 9 príspevkov - trošku hysterický záchvat, nie? :)
Súhlasí Boris_I., viluette

84.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 11:40 avatar
78/ Soley, nezájem o tvoje výkaly. Jemi ľúto, nie že " neošpatnieš", ty špatná si , ako aj veľmi špatná aj svojim vnútrom. 
Teba som ešte vo vysení na dfku neprekonal. 
Súhlasí orsyy

86.
označiť príspevok

Sóley žena
   31. 5. 2012, 11:43 avatar
Stajlko, ja som špatná len kvôli tomu, že si Ty povedal, nie? Tak Ty si potom kokotko len kvôli tomu, že som ja povedala a zalez zas, riťopich úlisný. :)

88.
označiť príspevok

orsyy žena
   31. 5. 2012, 11:48 avatar
ja to poviem kľudne tiež a mám na to reálny podklad: si bezcharakterná, zlomyseľná, ktorá sa vyžíva v tom, ked sa môže miešať medzi dvoch reálnych, pozorovať ich a manipulovať, a kľudne sa na tom zabáva aj verejne, a keby som veľmi chcela, ale nechcem, to isté by už napísal aj dubák. asi už chápe, komu dôverval.
Súhlasí Style

90.
označiť príspevok

Sóley žena
   31. 5. 2012, 11:56 avatar
Orsyy, chci. Ja by som si toto pokojne prečítala od dubáka. :)

91.
označiť príspevok

orsyy žena
   31. 5. 2012, 12:05 avatar
dobre. ale ja mu iba preto nenapíšem. ak mu bude záležať na mne, už vie, čo má robiť. mohla by som ťa očierňovať na jeho nicku aj ja, aj tu, aj na pokeci, ale neurobím to. nie som ako vy. ale vždy ti budem pripomínať tú špinu v tebe.

92.
označiť príspevok

Sóley žena
   31. 5. 2012, 12:22 avatar
Vďaka za starosť, ale žiadnej špiny vo mne si nie som vedomá. Možno by si sa mala povenovať skôr svojej špine. :)

93.
označiť príspevok

orsyy žena
   31. 5. 2012, 12:33 avatar
to ti verím, že nie si vedomá. bola si to ty, kto podľa tvojho priznania aspoň rok tajne a zvrátene slintala po mojom súkromí a sexuálnych spôsoboch a pchala sa aj do mojej spálne. lolitka, že, ved nomen est omen :)

94.
označiť príspevok

Sóley žena
   31. 5. 2012, 12:49 avatar
Podľa môjho priznania som slintala po Tvojich sexuálnych spôsoboch a pchala sa do Tvojej spálne? Daj sa liečiť, vážne si chorá.

96.
označiť príspevok

orsyy žena
   31. 5. 2012, 13:52 avatar
ano, podľa tvojho priznania si bola súčasťou môjho života bez môjho vedomia, nymfomanka, to si sem vypísala na začiatku ešte, nechce sa mi hľadať, no a potom si nepriamo vždy vypisovala alebo dubákovi, alebo si ma len tak podpichovala detailmi, len aby som bola v obraze, aby som si to všimla len ja, ved ostatní nechápu, to len ty a ja.. ale na jeden si presne pamätám, kd si písala dubákovi, aby už kašlal na ten anál.. :) kto chce, môže vyhľadať, a to ste zjavne vôbec o intímnostiach teda nepísali :)

100.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 17:19 avatar
dobre ti nahral ze solejka? ,-) style sem chodi zriedka, takze je jasne ze ma hokej a len sa strapni, resp aj ked sa trafi uz potom nikto neberie vazne ;-)

61.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 07:56 avatar
28/ violonfčela, bolo to veľmi dávno a teba sa to netýkalo, tak nebuď v tranze 

64.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 08:05 avatar
28/ Za to sa mi vidí že ty sa tu staviaš do pozície riadenia nickov a celého DF.  

60.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 07:54 avatar
27/ Prekvapený som že aj ty sliediš po starých príspevkoch ako stará vrana neukojená. To čo ste tu za ľudia? Fakt ste vy dve ukážkové piče. 

57.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 07:43 avatar
Duševný mrzák má takúto úchylku ako ty, si veru trapná, že klesneš tak nízko aby si robila tieto veci? Nevieš že toto sa nerobí, že je to v rozpore s etikou? Ako to súvisí s tebou a s touto témou? Používaš argumenty ktoré sú smerom ku tebe od veci. Zabudla si tam uviesť dátum pretože to je dosť starý príspevok a s niečím súvisel. Ty máš veru v sebe kus niečoho chorého, lebo toto normálneho človeka ani nenapadne takto sliediť po vyše roka starých témach a reakciách.   Iba blázon sa na tom môže nasmiať. Ranexil je vnútorne veľkým človekom, preto aj vzorom.Prečo to ostatné, je už moja vec a tvoja zbytočná starosť, s tebou to nesúviselo, tak sa neboj.  

67.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 08:48 avatar
26/ violonfčela , Aký máš dôvod na to že do tohto zaťahuješ Ranexila?

71.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 09:37 avatar
netrep zasa. ja do nicoho ranexa nezatahujem, ja mam ranexa rada. mne je smiesne z teba. najprv aku struhas formu, hras na na frajera, soleyke vycitas vzhlad, pricom ty sa zmozes akurat tak na skopceny obrazok z profimedii, mne vypisujes, ze som v tranze, pricom ty tu nemas problem pridat hned 20 ublizenych prispevkov naraz za sebou..
a pritom inym lizes podrazky, borec.  

do mna sa tu najprv bez priciny navazas a potom, ked utok odvratim, sa tu ides ohanat etikou?? ty si fakt truba :)
a mozem ta ukludnit, na to tvoje vyznanie lasky som narazila nahodou, davala som do vyhladavania zakaz existencie alebo zakazat existenciu, neviem presne, a toto bola prva tema, ktoru mi vyhodilo.  
Súhlasí Sóley

79.
označiť príspevok

Sóley žena
   31. 5. 2012, 09:48 avatar
On je chudáčik zmätený, on za to nemôže. :)

95.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 13:04 avatar
Nerob zo seba ukrivdenú, pikoviny trepeš, koho to zaujíma.Si falošná zákerná zmija , to je všetko čo som chcel. 

101.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 17:46 avatar
ved samozrejme.   uz nemas co dodat? uz si sa vypisal v tych x prispevkoch nervacenia? daj sa dokopy.

99.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 16:18 avatar
a naco sa hrabes v starych prispevkoch?? resp zaujimalo by ma o co tu ide ;-)

Scarlett žena 23. 12. 2010 avatar
tak ma napadlo, to je ako s ludskymi povahovahovymi vlastnostami, nie je mozne aby sa clovek spraval k jednej zene ako charakter a k druhej ako hajzel, on je bud charakter alebo hajzel vseobecne, a tak je to aj s vianocami :)
takze dratom do oka porko, neviem naco tu vystavujes priania, obycajny pokrytec..

Viac na: www.diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

viluette súhlasím reagovať nahlásiť ? 23. 5. 2012, 20:49 avatar
a pocula si aj jeho vyklad, alebo iba rozpravanie z druhej ruky?
to je vlastne jedno. vlastne tu vidno krasny priklad toho, ze clovek sa v niektorych veciach moze zachovat ako charakter, v inych ako hajzel. a netreba mat o ludoch iluzie, ze su bud len dobri alebo bud len zli.

Viac na: Cista dusa aneb co nas ucia deti#ixzz1wSLO45dk
...........................

raz mi jeden znamy opisoval, ako bol v nemocnici na poslednej navsteve svojej matky, ktora mu zomierala na rakovinu.

Viac na: Neobzerat sa#ixzz1wSLk1e00

Dnes je to asi osem rokov co zomrela myslim na rakovinu prsnika mamicka mojho najlepsieho kamarata.On bol vtedy prave na vyske ked ochorela,takze aj hlavne kvoli nemu sa rozhodla zabojovat.Po piatich rokoch,napriek tomu ze jej lekari davali celkom dobre prognozy na vyzdravenie vsak svoj boj s chorobou nakoniec prehrala a zomrela.

Viac na: Jednoduche a proste#ixzz1wSNlqH5k

zaujimave nahody, vsak? ;-)

104.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 17:53 avatar
ani nie. dost nudne nahody. mam tvojho kamarata totiz nie je jedina na svete, ktora mala rakovinu a to, ze niekto nahodou pouzije slova, ktore pouzijes aj ty (este dokonca z akejsi gaerie z roku 2010) .. no ano, to musi byt iste zapricinene nejakym kopcenim. daj sa liecit. ty mas vazne choru potrebu byt stredobodom mojej pozornosti.  
poviem ti to len raz, skajus - ja ta nelubim, nikdy nebudeme spolu, pre mna si spinava zumpa s nervovymi problemami. najdi si niekoho, komu to nevadi  

105.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 18:26 avatar
toto je uz behom pol roka asi treti krat co ta nato upozornujem, ze sa opicis, a klud ;-)

106.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 18:28 avatar
co krasne reflektuje to, ako si na tom zle.

111.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 18:36 avatar
zas reflektuje?   ty nemas vlastny mozog?  

113.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 18:39 avatar
no ocividne nie. ak pouzivam slova, ktore su vseobecne zauzivane. :)
.. ale skajus - "mozog"? co po mne opakujes? slovo mozog som pouzila v teme z roku 2011!

108.
označiť príspevok

Malvínka žena
   31. 5. 2012, 18:30 avatar
Všimla som si to aj ja.

107.
označiť príspevok

Malvínka žena
   31. 5. 2012, 18:29 avatar
Že sa s dovolením miešam, náhoda nie je náhoda, ak sú citované výňatky z iných tém doslovne, prevzaté myšlienky v rovnakom znení. To níe je náhoda. Iné sú výroky známych ľudí tlmočené od slova do slova. Nie je to jediná téma tuná, z ktorej čerpáš nápady aj citácie, náhody to nie sú. Chceš byť ako oni?

109.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 18:33 avatar
malvinka, skus si najprv utriet monitor od slin, mozno potom uvidis co je napisane.

118.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 18:45 avatar
ale no tak violet ;-) toto bol ale pekny podraz ,-) ponizit a rychlo sa jej zbavit, nech tu nevypisuje, vsak?  
Súhlasí Malvínka

119.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 18:46 avatar
však.

122.
označiť príspevok

Malvínka žena
   31. 5. 2012, 18:53 avatar
O tom jej charaktere že je zlý niet pochýb. Nečítala asi, že som nedávno tu napísala, keď sa mi za to Soley vysmievala, že sen sa mi splnil, užívam si reálne túto lásku krás nu naplno.
Nie je to pekné ako sa Viola správa, nemá v sebe žiadnu taktnosť ani cit.

128.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 20:54 avatar
malvinka, taktnost v sebe mam, ak ju mat chcem. a cit nemam, to je fakt.

120.
označiť príspevok

Malvínka žena
   31. 5. 2012, 18:47 avatar
109 - Viola ty nemáš charakter? , presne o tomto píšem v 114 bod d) ,že sa vysmievaš a zneužívaš témy, reakcie a úprimnosť ľudí ako psycho -vydieranie, práve pre toto veľmi škodíš ľuďomtuná a aj tomuto DF, schizofrenicky ho rozbíjaš.

121.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 18:49 avatar
ako to je - schizofrenicky rozbijat? 

123.
označiť príspevok

Malvínka žena
   31. 5. 2012, 19:05 avatar
Že tvoje správanie vyzerá ako keby si trpela schizofréniou.

30.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   31. 5. 2012, 01:43 avatar
...str0sk0tanci,fakt neviete kedy mate ist drichmat...???)))

31.
označiť príspevok

viluette muž
cau dodi. a ty co nespis?

35.
označiť príspevok

...d0d0...uk
...ah0j,stah0val s0m mapy d0 tom toma...)

36.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 01:46 avatar
tom toma? myslis GPS-ka?

38.
označiť príspevok

...d0d0...uk
...aj d0 gps aj d0 m0bilu...pre ist0tu...)))
Súhlasí viluette

40.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 01:47 avatar
co mi pripomina, ze musim zajtra zajst zaplatit fakturu..
kurna. o 50eur viac ako zvycajne. budem o chlebe a vode.  

41.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   31. 5. 2012, 01:48 avatar
...fakturu c0h0...???

43.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 01:50 avatar
musim ist zaplatit pausal. heh. mam ho od .. tusim od novembra a este stale som si nesla vybavit inkaso. sikovna som, vzdy zabudnem.

44.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   31. 5. 2012, 01:51 avatar
...pausal m0bilny...???))

45.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 01:53 avatar
ano.

46.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   31. 5. 2012, 01:55 avatar
...t0 je d0st 50...ja mam 02 a platim 15 libier a mam ne0bmedzene h0v0ry d0 02,ne0bmedzene sms..
Súhlasí viluette

47.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 01:59 avatar
nie 50. o 50 viac ako zvycajne. cize cca 70. obycajne platim 20eur. mam predplatenych 250min, 250sms/mms - aspon myslim. ale tento mesiac som vela volala do zahranicia. a velmi vela smskovala. este sa mi nestalo, aby som to takto presvihla.

48.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   31. 5. 2012, 01:59 avatar
...idem hajkat,zajtra d0 prace a mam synceka,musim byt fit...
...sa maj,bru ti... 

49.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 02:00 avatar
ahoj. sladke sny

37.
označiť príspevok

viluette muž
co je tom tom?

39.
označiť príspevok

...d0d0...uk
   31. 5. 2012, 01:47 avatar
...sak navigacia d0 auta...hehehe...

42.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 01:48 avatar
tak ja som v tomto nevzdelanec. este ma nasledne napadlo, ze mapy sa mozu stahovat aj do nejakych pocitacovych hier, nie? nwm, nehram take.
Súhlasí ...d0d0...uk

32.
označiť príspevok

...d0d0...uk
...a inaaak,ja sa velm0 lubim sam...)))

34.
označiť príspevok

viluette muž
hej, tebe to verim.  

56.
označiť príspevok

majomajo muž
   31. 5. 2012, 05:34 avatar
viluette, oné , a to si na to prišla sama ? Teda myslím ten úvodný príspevok. Ak áno, klobúk dole.....

62.
označiť príspevok

Style muž
   31. 5. 2012, 07:59 avatar
Nie neprišla na to sama, je to kopírka, odpísaná a upravená. Veľa podobných tém tu už bolo, takže nič nové sem nedala.

68.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 09:25 avatar
majo, nemam potrebu kopcit prispevky a vydavat ich za svoje

69.
označiť príspevok

majomajo muž
   31. 5. 2012, 09:27 avatar
Dobre, idem pohľadať klobúk........ 

73.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 09:39 avatar
nepotrpim si, radsej mi daj nejaku pesnicku

75.
označiť príspevok

majomajo muž
   31. 5. 2012, 09:41 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=wlDmslyGmGI Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

76.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 09:42 avatar
vdaka  

70.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   31. 5. 2012, 09:29 avatar
vidim, ze zavist na seba nenechala dlho cakat.. ze Style, Scarleta.... raz vas to zadrhne nadobro a svet si vydychne  

74.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 09:40 avatar
ja som si uz aj zvykla. uz by mi to mozno aj chybalo  

77.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   31. 5. 2012, 09:43 avatar
drzim ti palce. mne to uz vtipne davno nepripada.. skor ma to za nich mrzi.
Súhlasí viluette

80.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 09:50 avatar
heh, vdaka. inac, pozrela som toho konfucia. mam rada historicko biograficek filmy. aj toho herca. ale nepacilo sa mi, ze ho tam vykreslili ako naivneho idealistu.. aj ked ktovie, mozno bol.
Súhlasí Boris_I.

81.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   31. 5. 2012, 10:03 avatar
kazdy, kto vidi veci inac, ako drviva vacsina je naivny idealista.. Jules Verne :) je meno, ktore mi ale vzdy pohladi srdce a nasepka... oveckyyyyy, neries :)))

82.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 10:12 avatar
tak hej. ale pri verneovi neslo o ludi.
pri tom filme som sa nemohla ubranit tomu, ze mi ta to pripominalo. tym idealizmom. tiez mas casto take predstavy, ktore by sa dali zrealizovat len vtedy, ak by bol clovek idealny.

83.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   31. 5. 2012, 10:13 avatar
ale clovek vie byt idealny ak chce.. to je ten trik.. lenze on nechce to je ta skoda..

126.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 19:30 avatar
cize v preklade nam zelas smrt ........... Božská častica
fasa ;-)

85.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   31. 5. 2012, 11:42 avatar
2 cast bude kedy? :)

87.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 11:44 avatar
najprv necham stravit toto.  

89.
označiť príspevok

Petrana žena
   31. 5. 2012, 11:53 avatar
...a čo samoľúbosť? 
Súhlasí Style

97.
označiť príspevok

trin i ty muž
   31. 5. 2012, 14:29 avatar
89.

vsak to tu kypi samolubostou..

style nadava samickam, pri ktorych miestne penisy nervozne poskakovali, ze by sa zasunuli..

ze su skarede?.. zvlastne, ze to nevadilo samozvanemu megapaaanovi ranexilovi.. ten berie, co pride.. tak asi nebude megapaaan

akokeby opicie oci a nizke celo branili v kvakani na nejakom fore.. je to furt len o tom vasom pojebanom sulozeni ..
Súhlasí orsyy, Scarlett X

98.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 15:08 avatar
toto forum je mrtve
Súhlasí Malvínka

103.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 17:49 avatar
a co ty, pica neukojena?
este stale mas df diskuterov pri orgazmoch?  

110.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 18:34 avatar
,-) takto sa mi to paci   hlavne ked ze vraj " MOJE " reakcie TY nikdy necitas, iba ked priamo zareagujem na teba, no vidis a nakoniec mas prehlad este aj co popisem v ranexilovej teme ;-)
Súhlasí Malvínka

112.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 18:37 avatar
o com zase tocis?   alebo vies co, neodpisej, nezaujima ma.

125.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 19:22 avatar
a ze sliedis, tak ta to nezaujima ;-)
Súhlasí Malvínka

127.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 19:48 avatar
jaj to bolo trin ;-) nevadi aj tak 110/ sedi, na to ze si tu iba rok mas vseobecne uzasny prehlad ;-)
a ako sa nam vykristalizovalo ;-) z priatelskej feexky sa nam vyklul clovek s hnusnym vnutrom ,-)

129.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 20:55 avatar
nemozem za to, ze si si o mne utvorila mylnu predstavu ako o priatelskej feexke  

147.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 22:03 avatar
ja nie ale ini ano ;-)

150.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 22:06 avatar
tak to je potom ich problem, ja tvrdim od zaciatku, ze som psychopat ;)

157.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 22:17 avatar
skor, dr. Jekyll - mr. Hyde :)

114.
označiť príspevok

Malvínka žena
   31. 5. 2012, 18:40 avatar
Neviem či to nie si ty ktorá rozbíja toto forum, že:

a) Neviem prečo takéto témy dávaš do rubriky POČITAČE,
b) Na diskutérov sa oboríš ak majú iný názor a vyťahuješ na nich nechutné argumenty, je to psycho -nátlak,
c) Každého zhadzuješ kto nejde s tebou ide proti tebe
d) Vysmievaj sa mi, vysmievaj sa každému ak ti to robí dobre.

116.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 18:42 avatar
ano, suhlasim.  
a co ako teraz?

124.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 19:11 avatar
ide o to uvedomit si a neublizovat si pre hluposti.

Viac na: Ludia sa nevedia lubit - cast 1#ixzz1wT4VU5eP

zasa iba prazdne slova ;-) dik viac nepotrebujem :-))
Súhlasí Malvínka

102.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 17:48 avatar
co s nou? je samo lubost zla?

115.
označiť príspevok

Malvínka žena
   31. 5. 2012, 18:42 avatar
Už aj ty rozdeľuješ slová na významy ako Ranexill?  

117.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 18:43 avatar
bolo to potrebne pre ujasnenie, o aky vyznam slova ide.
malvinka, a ty si ci fake?

130.
označiť príspevok

winry žena
   31. 5. 2012, 21:41 avatar
mna uz ani lubit nebavi 

131.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 21:42 avatar
ani mna.

132.
označiť príspevok

winry žena
   31. 5. 2012, 21:44 avatar
a nevies nahodou co je to za diagnozu?
:)

133.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 21:46 avatar
tak to teda netusim.  

134.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 21:47 avatar
co by si povedala ty?

135.
označiť príspevok

winry žena
   31. 5. 2012, 21:49 avatar
ze sme zomreli...

136.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 21:50 avatar
ano. a este otazka, ktorasmrt je lepsia? fyzicka, ci emocionalna?

137.
označiť príspevok

Lea Smeja žena
   31. 5. 2012, 21:51 avatar
najlepsie aj definitivna, nie je nic moc sa prebudit v hrobe

138.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 21:53 avatar
lea..  
velka zivotna mudrost
Súhlasí Lea Smeja

139.
označiť príspevok

winry žena
   31. 5. 2012, 21:54 avatar
neviem..
len by som chcela vediet preco.
lenze na to je tazka odpoved,
nedokazem na nu odpovedat..

140.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 21:55 avatar
a zmeni sa nieco, ak si na nu odpovies?

142.
označiť príspevok

winry žena
   31. 5. 2012, 21:57 avatar
tak sa to mozno zmeni, ci nie? :)))

144.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 22:00 avatar
"Nase vlastne JA sa stava stredom toho o com najcastejsie premyslame. ( preto trebars uplne zamilovany clvoek, nema problem pre druheho zomriet, kedze jeho JA je i tak v tom druhom)
A prave pre toto, sa obcas stava, ze velmi traumatizujuca skusenost nutiaca nas skrz bolestnost obracat mysel stale tam - ku tomu okamihu sposobuje, ze spominane JA sa stane stredom cohosi, co bolo v tej minulosti a clovek uz nezije pre prítomnost. Doslovne sa vytraca. Je velkym umením priviest naspat do rpítomnosti tazko skusanych ludi. Ale je nemoznostou manipulovat tym, kto peklom straty vl. Ja presiel a dokazal sa vratit."

Viac na: Neobzerat sa#ixzz1wTmYCD4d
Súhlasí winry

141.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 21:57 avatar
winry, kusu nocne motyle? ale fakt, lebo mi tu jeden obrovsky poletuje. tak aby som sa opat nedozvedela ako s tym vceliakom.

pomoooc

146.
označiť príspevok

winry žena
   31. 5. 2012, 22:02 avatar
no to ja netusim  
len to pomooooc poznam velmi dobre z vlastnej skusenosti...najma ked lietaju po izbe tak splasene :))

148.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 22:04 avatar
sak to.. ako ja tie poletujuce zvery nikdy nezabijam, skor sa im vyhybam, ked uz.. a ani by mi nevadil, kebyze si tam ticho sedi, ale ked on je taky splaseny.. trepe kridlami..
Súhlasí winry

143.
označiť príspevok

red rose žena
   31. 5. 2012, 22:00 avatar
viluette-nekúšu,neboj sa,bud v poho,vyletí von ak necháš otvorené okno a zhasneš

145.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 22:01 avatar
aha, ok.. dik ruzicka. :))
Súhlasí red rose

149.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   31. 5. 2012, 22:05 avatar
a zajtra bude hlupana ;-)

151.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 22:06 avatar
ak bude, tak bude. nie tvoja starost.

152.
označiť príspevok

red rose žena
   31. 5. 2012, 22:07 avatar
normálne,že je splašený,chce sa dostať von,je dezorientovaný...a ak monitor svieti,môže chcieť vletieť do neho:-) najlepšie je ak máš pred oknom na ulici lampu, doma zhasneš,okno dokorán, motýl vyletí sám.
Súhlasí viluette

153.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 22:09 avatar
uz ho nepocujem, asi zduchol.
nabuduce si nejakeho chytim a vycvicim na povely.

154.
označiť príspevok

red rose žena
   31. 5. 2012, 22:10 avatar
viluette-potom zaves videjko na net,nech ťa môžme pochváliť     

155.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 22:12 avatar
ok. aj ked zatial mam skusenost leda tak s vycvicenim psa a korytnacky.  

156.
označiť príspevok

Vlado muž
   31. 5. 2012, 22:17 avatar
Ako si vycvičila korytnačku?
Súhlasí red rose

158.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 22:19 avatar
tak, ze je len vtedy, ked chcem, aby jedla.podmieneny reflex. klopkam jej v istom rytme nechtom o akvarko. a aj dopredu, ak jej tak zaklopkam, vie, ze bude papanicko, tak s otvorenou pusou uteka za zvukom

159.
označiť príspevok

red rose žena
   31. 5. 2012, 22:21 avatar
no teda viluette,teba je tu škoda    

160.
označiť príspevok

viluette muž
   31. 5. 2012, 22:22 avatar
hej, ze?    
Súhlasí red rose

161.
označiť príspevok

Ivan122 muž
   2. 6. 2012, 16:12 avatar
Zúčastni sa súťaŽe a vyhraj ! Informácie a pravidlá súŤaŽe nájdeš na : www.gamekill.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Je milšie dostať kamienok z lásky, ako diamant z povinnosti.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(314 550 bytes in 0,236 seconds)