hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Kniha - ideálny darček pod stromček 3

príspevkov
11
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 7.12.2011 09:55
posledná zmena 11.12.2011 12:31
1
07.12.2011, 09:55
Kniha Biologie víry, kterou napsal Bruce H. Lipton, buněčný biolog a univerzitní pedagog známý v odborných kruzích, je považována za průkopnické dílo na poli tzv. nové biologie. Během let vědeckého výzkumu získal autor řadu nových poznatků o mechanismech, jimiž buňky přijímají a vytvářejí informace. I výsledky studií jiných autorů přispěly k radikální změně chápání lidského života i života obecně – nejsme bezbrannými oběťmi zděděných predispozic, máme možnost stát se do značné míry „pány“ svého života. Protože to není DNA, nositel genetických informací, co řídí naši biologii – sama DNA je totiž řízena signály zvenčí!
👍: piskotka
none
9

1. 07.12.2011, 09:55

Kniha Biologie víry, kterou napsal Bruce H. Lipton, buněčný biolog a univerzitní pedagog známý v odborných kruzích, je považována za průkopnické dílo na poli tzv. nové biologie. Během let vědeckého výzkumu získal autor řadu nových poznatků o mechanismech, jimiž buňky přijímají a vytvářejí informace. I výsledky studií jiných autorů přispěly k radikální změně chápání lidského života i života obecně – nejsme bezbrannými oběťmi zděděných predispozic, máme možnost stát se do značné míry „pány“ svého ...

11.12.2011, 12:14
pre ma su knihy nesmierne cenne,svoju kniznicu by som si so sebou odniesla asi aj do pralesa🙂mna osobne kniha vzdy potesi, ,ja darujem knihy ludom na ktorych mi zalezi,taky prejav vdaky,zato ze su a tento rok ich mam uz tiez nakupenych niekolko🙂
none
10

1. 07.12.2011, 09:55

Kniha Biologie víry, kterou napsal Bruce H. Lipton, buněčný biolog a univerzitní pedagog známý v odborných kruzích, je považována za průkopnické dílo na poli tzv. nové biologie. Během let vědeckého výzkumu získal autor řadu nových poznatků o mechanismech, jimiž buňky přijímají a vytvářejí informace. I výsledky studií jiných autorů přispěly k radikální změně chápání lidského života i života obecně – nejsme bezbrannými oběťmi zděděných predispozic, máme možnost stát se do značné míry „pány“ svého ...

11.12.2011, 12:30
Ako inspiracia dobree...dik za typ.
none
11

10. 11.12.2011, 12:30

Ako inspiracia dobree...dik za typ.

11.12.2011, 12:31
heh tip 🙂
none
2
07.12.2011, 12:30
ja som si kupila pod stromcek knihu od Karola Kallaya "Bratislava moja". Krasna kniha. Smutna. A neviem zohnat jednu knihu :(
none
3
07.12.2011, 12:43
Aj ja nakupim knihy, aj ja by som nejaku chcel..kniha je jedine co am pre mna naozaj cenu. Niektoré vyslovene zoderiem.
👍: piskotka
none
4
07.12.2011, 13:40
neznasam, ked niekomu poziciam knihu a nevrati mi ju...
none
6

4. 07.12.2011, 13:40

neznasam, ked niekomu poziciam knihu a nevrati mi ju...

07.12.2011, 15:02
a ja neznasam, ked niekto neznaša.
none
5
07.12.2011, 14:46
Dobrá kniha je vždy dobrým priateľom
none
7
07.12.2011, 15:02
Zlycxh priatelov upalujem.
none
8
07.12.2011, 18:20
...už s týmito "darčekmi pod stromček" končím, boli to vlastne darčeky, ktoré som chcela ja dať vám "pod stromček" a vybrala som podľa svojho uváženia to najlepšie, čo mi posledné mesiace prišlo pod ruku...Bruce H. Lipton sa tiež snaží zotrieť hranice medzi vedou a duchom, a je jedným z hlavných predstaviteľov Novej biológie. Jeho experimenty, ale aj experimenty ďalších špičkových bádateľov - vedcov sa venovali dopodrobna mechanizmom, akými bunky prijímajú a spracovávajú informácie. Závery týchto výzkumov radikálne menia chápanie života. Ukazuje sa, že gény a DNA sú riadené signálmi z vonku, vrátane energetických informácií, ktoré vychádzajú z nášho negatívneho či pozitívneho myslenia.Táto kniha rúca bariéry, ktoré oddeľujú telesno a duchovno, naopak, jasne dokazuje previazanosť hmoty a Ducha.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 100 355 B vygenerované za : 0.123 s unikátne zobrazenia tém : 36 426 unikátne zobrazenia blogov : 543 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Poviem to na príklade svojom 😉 Keď píšem, že SOM bol v "pekle", tak sa tým nemyslí, že SOM vycestoval na planétu plnú ohňa, kde pobehovali čertovia s rohmi a "Satanom" ako ich šéfom ...

citát dňa :

Keďže sme sa tu už narodili, naučme sa tu aj žiť.