hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  počítače  /  téma

Iphone 5 hudba

príspevkov
10
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 25.2.2015 17:05
posledná zmena 30.4.2015 17:16
1
25.02.2015, 17:05
Ahojte, potrebujem pomôcť. Chcem si kupit iphone 5 ale vadi mi ze je platena hudba ked chcem pocuvat bez wifi. Spotyfi je plateny na mesiac a itunes tiez nieco stoja....je nejaký sposob ako si mozem hudbu stiahnut do iphonu bezplatne na pocuvanie bez wifi...mam na pocitaci
Itunes a mam tam aj pesnicky a napadlo ma ze by to islo kablom dat do iphonu a ci by sa to dalo pocuvat offline...dakujem 🙂))
none
9

1. 25.02.2015, 17:05

Ahojte, potrebujem pomôcť. Chcem si kupit iphone 5 ale vadi mi ze je platena hudba ked chcem pocuvat bez wifi. Spotyfi je plateny na mesiac a itunes tiez nieco stoja....je nejaký sposob ako si mozem hudbu stiahnut do iphonu bezplatne na pocuvanie bez wifi...mam na pocitaci
Itunes a mam tam aj pesnicky a napadlo ma ze by to islo kablom dat do iphonu a ci by sa to dalo pocuvat offline...dakujem 🙂))

27.02.2015, 09:17
kúp si ipod classic, možno tam si môžeš nahrať hudbu z pc z netu stiahnutú
none
2
25.02.2015, 17:23
Ja nechápem tú logiku. Za Iphone si ochotná dať 300€+ (za predpokladu, že je nový) a potom nechceš platiť za služby. Všetko ti už niečo stojí. Pýtaj sa predajcov.
Nestačí ti nejaký iný mobil, lepší a v rovnakej cenovej hladine? Alebo proste len veľmi chceš mať ten Iphone?
none
8

2. anonymný_koník 25.02.2015, 17:23

Ja nechápem tú logiku. Za Iphone si ochotná dať 300€+ (za predpokladu, že je nový) a potom nechceš platiť za služby. Všetko ti už niečo stojí. Pýtaj sa predajcov.
Nestačí ti nejaký iný mobil, lepší a v rovnakej cenovej hladine? Alebo proste len veľmi chceš mať ten Iphone?

26.02.2015, 17:00
Veru, pozrel som to teraz a najlacnejší nový iPhone 5 na sk stojí 380 eur. To je 16 GB verzia (pamäťové karty nepodporuje), verzie 32 a 64 GB sú oveľa drahšie. Kamarát si v septembri minulý rok kúpil vylepšený iPhone 5 čiže 5s 16 GB a dal zaň vyše 500 éčiek. Mne tieto výrobky od Apple - iphony a ipady s iOS nič nehovoria, skôr ma zaujímajú android zariadenia od Sony, Samsung, LG, Asus a pod., alebo "prinajhoršom" s Windows phone. Nečudujem sa však, že sú iphony a ipady také drahé, keď je len jedna firma, ktorá ich vyrába (Apple) a ktorá má iOS. Podobajú sa navzájom na seba ako vajce vajcu. Naproti tomu rôzne Android zariadenia vyrába veľa rôznych firiem, ktoré do samotného Androidu od Googlu aj zasahujú tvorbou vlastných nadstavieb, aplikácií, posielaním aktualizácií a pod. Každopádne mne vyhovuje viac aj tá pestrosť a sloboda spojená s androidom :-)
none
3
25.02.2015, 17:26
čo je to iphone 5? ja mam starý telefon TP
none
4

3. Bombolo 25.02.2015, 17:26

čo je to iphone 5? ja mam starý telefon TP

25.02.2015, 17:30
Iphone je telefón od prestížnej značky Apple, ktorá je 5. najbohatšou na svete...
Je to pritom úplne zbytočné, ale chápeš. Každý chce mať to najdrahšie. A Iphony sú práve z tých najdrahších. Ešte pred pár rokmi bol ten s Iphonom považovaný za najbohatšieho (v dnešnej dobe stráca originalitu, má ho každý 4 tínedžer)...
A pritom je to normálny mobilný telefón, akurát že drahý a aj služby v ňom sú drahé... :-) pššššsss....to je prosím pekne Iphone.. :-)
none
5

4. anonymný_koník 25.02.2015, 17:30

Iphone je telefón od prestížnej značky Apple, ktorá je 5. najbohatšou na svete...
Je to pritom úplne zbytočné, ale chápeš. Každý chce mať to najdrahšie. A Iphony sú práve z tých najdrahších. Ešte pred pár rokmi bol ten s Iphonom považovaný za najbohatšieho (v dnešnej dobe stráca originalitu, má ho každý 4 tínedžer)...
A pritom je to normálny mobilný telefón, akurát že drahý a aj služby v ňom sú drahé... :-) pššššsss....to je prosím pekne Iphone.. :-)

25.02.2015, 17:33
aha...:-))) ale chcem si kúpiť takýto
odkaz
none
6

5. Bombolo 25.02.2015, 17:33

aha...:-))) ale chcem si kúpiť takýto
http://www.dobrydarek.sk/images/katalog/3/sluch_72.jpg

25.02.2015, 17:36
To je snáď len to slúchadlo na predaj. Také sme kedysi mali, že si to pripojíš na mobil (ale tomu je už dobrých 8 rokov...)
Ja mám tiež osobne radšej tlačitkové mobily, príp. tlačitkovo-dotykové (také napoly)...ale teraz mám dotykový...Ale mi to nevyhovuje
none
7
25.02.2015, 17:58
myslim ze z app store, playtube - imusic. odtial. ja skor itunes
none
10
30.04.2015, 17:16
Ahoj, tiež som mala po kúpe iPhonu 5s tento probém. Podľa tutoriálov, ktoré ukazovali ze davat hudbu cez iTunes mi neišlo. Nechytalo mi telefon, čiže sa nedali presunuť stiahnuté pesničky. Raz som ale tak instagramovala apple výrobky a jeden pán odkaz mal návod ako tam prehodiť songy bez iTunes. Jednoducho poradil si nainsštalovať dropbox do nb aj do iPhone a cez to si posielať mp3. Funguje to a ja tak žijem už zhruba pol roka. Držím palce :-)
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 105 345 B vygenerované za : 0.111 s unikátne zobrazenia tém : 47 634 unikátne zobrazenia blogov : 793 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Kľúč k viere ... hľadieť na Ježiša, pôvodcu a zdokonaľovateľa viery, ktorý pre radosť, ktorá mu bola predložená, znášal kríž, pohŕdajúc potupou, a je posadený po pravici Božieho trónu. Židom 12,2 My ľudia máme nielen tendenciu zameriavať sa na kaž...

citát dňa :

Niekomu ide práca od ruky a niekomu zasa ruky od práce.