Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Anjeli strážny podľa dátumu narodenia

26
reakcií
24059
prečítaní
Tému 20. mája 2011, 13:40 založil Scarlett.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Scarlett žena
   20. 5. 2011, 13:40 avatar
1. 1. – 5. 1. – NEMAMIÁŠ – Jeho chránenci sú bystrí, inteligentní a rozhodní. S veľkou výdržou a odvahou odolávajú ťažkostiam a únave. Vďaka zdravému rozumu dokážu vždy preniknúť k podstate veci. Objavujú nové pojmy a spôsoby myslenia. Sú mimoriadne zodpovední, starostliví a láskaví.

6. 1. – 10. 1. – JEJLAEL – Obdarúva presným myslením, bystrou inteligenciou až pedantnosťou. Nakoľko sú prudkej povahy, pomáha im reagovať pokojne, bez strachu a násilia. Sú dôkladní a intuitívni, veľmi vplyvní a uznávaní vo svojom obore.

11. 1. – 15. 1. – HARACHEL – Podporuje fyzickú plodnosť a intelektuálnu činnosť. Jeho chránenci majú obrovský intelekt, ktorý im zaručuje úspech. Sú cieľavedomí a zodpovední, neustále sa zdokonaľujú a vždy dosiahnu to, čo si zaumienili.

16. 1. – 20. 1. – MITZRAEL – Jeho chránenci sú ľudia s veľkou fyzickou, ale hlavne mentálnou silou, ktorí sa zvyčajne dožívajú vysokého veku. Sú známi a uznávaní pre svoje fyzické a rozumové schopnosti, ako aj pre svoj dôvtip.

21. 1. – 25. 1. – UMABEL – Sú veľmi citovo založení a city veľmi hlboko prežívajú. Ich zaľúbenosť je hlboká a priateľstvo oddané. Zvyčajne prežívajú dosť pestrý ľúbostný život. Musia si dávať pozor, aby neupadli do hriechu.

26. 1. – 30. 1. – JAHHEL – Pomáha osvojovať si čestnosť. Túžia žiť osamote v tichom a pokojnom prostredí. Tu sa dokážu najlepšie

nabiť energiou a nachádzajú vnútornú vyrovnanosť. Sú uznávaní pre svoju skromnosť, veselosť a družnosť.

31. 1. – 4. 2. – ANNAUL – Je strážcom financií. Všetko, čo od neho jeho chránenci dostanú, im citeľne zlepšuje život. Vedia sa sústrediť na detaily, v myslení sú obratní a duchaplní. Vedia byť aj zábavní a príťažliví.

5. 2. – 9. 2. – MEHRIEL – Jeho chránenci majú obrovskú predstavivosť, svoje nápady a myšlienky vedia vysvetliť písomne, ústne, maľbami. Ich myšlienky majú často praktickú podobu. Sú z nich znamenití rečníci a slávni autori.

10. 2. – 14. 2. – DAMABIÁŠ – Poskytuje absolútnu ochranu pred všetkým zlom. Ich múdrosť sa prejavuje ako dobrota a láskavosť. V živote môžu prekonať dlhú cestu, ktorá ich napokon privedie k veľkému objavu, ba až k pokladu.

15. 2. – 19. 2. – MANAKEL – Ovplyvňuje spánok a sny, pomáha naprávať zlo. Svojim chránencom napomáha pri sebazdokonaľovaní, aby boli láskavejší a priateľskejší. Sú veľmi citliví, spoľahliví a dôveryhodní.

20. 2. – 24. 2. – EJAEL – Svojich chránencov utešuje, ak sa ocitnú v nešťastí, preto dokážu v každej situácii vidieť aj niečo pozitívne. Sú nesebeckí, štedrí a oddaní svojej veci. Majú radi pokoj, pohodlie a ticho.

25. 2. – 29. 2. – HABUIÁŠ - Jeho chránenci môžu dosiahnuť dokonalosť v každej oblasti, pre ktorú sa rozhodnú. Na ľudí okolo seba pôsobia zvláštnou príťažlivosťou, prinášajú im radosť a zdravie do života.

1. 3. – 5. 3. – ROCHEL – Je nositeľom svetla, ktoré nám pomáha nájsť, čo sme stratili, alebo nám bolo ukradnuté. Svojim chránencom dáva silu, aby prestali hrať niekoho iného a zistili, akí sú v skutočnosti. Takto odhalia vlastné sily a talent.

6. 3. – 10. 3. – JABAMIÁŠ – Jeho chránenci sú veľmi citliví a citovo založení, s aktívnou mysľou. Sú zvlášť citliví na krásu. Každé ich úsilie je úspešné a plodné. Vždy nachádzajú podmienky na dosiahnutie svojich cieľov.

11. 3. – 15. 3. – HAJAIEL – Zaručuje víťazstvo a pokoj! Chráni hlavne pred zlomyseľnými ľuďmi, negatívnymi situáciami a vplyvmi. Majú silný zmysel pre spravodlivosť a v súdnych sporoch bývajú obhajcami. Plne sa riadia predvídavosťou a intuíciou.

16. 3. – 20. 3. – MUMIÁŠ – Ovplyvňuje zdravie a dĺžku života. Dodáva silu na úspešné dokončenie všetkých záležitostí. Jeho chránenci sú veľmi expresívni, konajú bezprostredne a nekompromisne. Všetko dotiahnu do konca. Sú to úspešní ľudia.

21. 3. - 25. 3. - VEHUIÁŠ - Jeho chránencov jednoducho nemožno zastaviť, žijú si po svojom, nosia v sebe životodarný plameň, tvorivú energiu. Uspejú vo všetkom, do čoho sa pustia! Anjel strážny im pomáha utišovať hnev a naplno uplatňovať múdrosť. Zvláštne nadanie majú na činnosti spojené s umením a vedou. Nepoznajú sebectvo, vedia sa až po uši zaľúbiť a ich city sú hlboké a intenzívne.
26. 3. – 30. 3. – JELIEL - Dopomáha k víťazstvu tým, ktorí sú nespravodlivo obviňovaní. Svojím chránencom dodáva ušľachtilosť a čestnosť. Majú schopnosť rozsúdiť všetky spory a vniesť poriadok tam, kde vládne chaos. Sú to v podstate idealisti, rýchlo chápu a vedia dobre presviedčať iných. A navyše, anjel Jeliel pomáha udržiavať manželskú vernosť.
31. 3. – 4. 4. – SITAEL - Pomáha prekonávať akýkoľvek typ bezprávia, presadzuje ušľachtilosť a ničí nespravodlivosť. Jeho chránenci sú bystrí, a nielen to! Sú pracovití, schopní úspešne realizovať svoje nápady a vyriešiť materiálne stránky v živote. Vedia si urobiť nestranný úsudok a uzmieriť proti sebe stojace nepriateľské strany.
5. 4. – 9. 4. – ELEMIÁŠ - Obdarováva ich talentom správne zhodnotiť situáciu, objaviť chyby a navrhnúť správny postup. Z týchto ľudí sú veľmi dobrí vedúci pracovníci, ktorí si dokážu vybrať správnych podriadených
10. 4. – 14. 4. – MAHASIÁŠ - Sú to rodení vodcovia, cieľavedomí a mocní ľudia. S istotou prekonávajú životné útrapy. Sú inteligentní a dobre informovaní. Pre svoju veselú povahu sú veľmi dobrí spoločníci. Milujú život so všetkými radosťami vrátane romantickej lásky.
15. 4. – 20. 4. – LELACHEL - Svojim chránencom poskytuje talent, s ktorým dosahujú veľké úspechy ako umelci. Sú väčšinou drobní, milí, pre nich je určujúca láska, umenie, veda a sláva. V každom prípade sa dostávajú do povedomia ľudí svojou prácou, čím získavajú slávu a bohatstvo. Pozor však na nezákonné zdroje a prehnané ambície! Za svoju vľúdnosť, veľkorysosť a vytváranie príjemnej pohody bývajú zväčša nekonečne milovaní.
21. 4. – 25. 4. – AKAIÁŠ - Je vládcom trpezlivosti a odhaľovania tajov prírody. Svojich chránencov obdarúva bystrou mysľou a schopnosťou chápať. Majú zmysel pre usporiadanosť a realitu, takže úspešne zvládnu akúkoľvek náročnú úlohu. Sú starostliví, chránia iných a sústreďujú okolo seba inteligentných ľudí.
26. 4. – 30. 4. – KACHETEL - Jeho chránenci sú bezpochyby požehnaní a šťastní ľudia. Dodáva im požehnanie a ochranu, preto sa u nich všetko zlé obracia na dobré. Zväčša pracujú v poľnohospodárstve, alebo sa zaoberajú činnosťami, ktoré s poľnohospodárstvom súvisia. Svoj voľný čas radi trávia na vidieku.
1. 5. – 5. 5. – HAZIEL - Svojím chránencom sprostredkúva božie odpustenie a pomáha im žiť v láske. So svojím okolím udržujú veľmi dobré vzťahy a majú pevné priateľstvá hlavne s vysokopostavenými a vplyvnými osobnosťami. Pokiaľ budú vystupovať diplomaticky a vyhýbať sa konfliktom, prežijú šťastný život. Haziel im pomáha zachovávať čestnosť a vždy dodržiavať slovo.
6. 5. - 10. 5. – Aladiáš - Pomáha udržiavať dobré zdravie a vyvíjať aktivity, ktoré prinášajú šťastie nielen im, ale aj ich blízkym. Majú schopnosť zmeniť životné smerovanie. Majú silu zlepšiť svoj život. Vedia sa poučiť z vlastných chýb a dať bodku za minulosťou. Sú vážení, spravodliví, pracovití a zodpovední.
11. 5. - 15. 5. – Lauviáš - Jeho chránenci sú talentovaní a majú tvorivé schopnosti. Oplývajú bohatou predstavivosťou. Bývajú veľmi úspešní. Ich finančné pomery sú veľmi dobré. Pri toľkej sláve a obdive však môžu veľmi ľahko podľahnúť arogantnosti alebo žiarlivosti. Majú zmysel pre humor, dokonca až iróniu.
16. 5. - 20. 5. – Hahaiáš - Je poslednou záchranou, útočiskom pred nepriaznivým osudom, ovláda myšlienky a sny, odhaľuje ľuďom skryté záhady. Ukazuje cestu k lepšiemu a zabraňuje nešťastiu. Zdvíha morálku a príjemné spôsoby. Ľudia pod jeho ochranou nepoznajú sebectvo.
21. 5. - 25. 5. - Jejazel – Spája v sebe svedomitosť, zmierlivosť a priateľstvo. V osobnom živote potrebujú spojenie s partnerom, zväzok, do ktorého vnášajú súlad. Dá sa im vo všetkom dôverovať. Majú znamenitú pamäť a sú veľmi šikovní. Vedia splniť akúkoľvek úlohu. U každého dosiahnu presne to, čo chcú.
26. 5. - 31. 5. – Mebachel - Je anjelom spravodlivosti, slobody a pravdy. Ochraňuje nevinných a napomáha znovu získať to, čo ľudia nespravodlivo stratili. Zasadzujú sa za dodržiavanie ľudských práv. Sú chránení pred klebetami a zlodejmi.
1. 6. - 5. 6. – Hariel - Ovláda umenie a vedu. Dopomáha k vysokej morálke, čistote duše a spôsobu života s najvyššími hodnotami. S využitím vzájomnej kombinácie citu a rozumu prežívajú radostný a plnohodnotný život. Bystrosť a duchaplnosť z nich robí tvorivých ľudí, ktorí vyriešia každý problém.
6. 6. - 10. 6. – Hakamiáš - Chráni pred zradcami a zaručuje víťazstvo. Pomáha ľuďom oslobodiť sa spod útlaku. Svojich chránencov vedie k tomu, aby vždy priamo a statočne bránili česť a dodržiavali to, čo sľúbili. Povinnosti plnia s odvahou a jasnozrivosťou. Sú silnými jedincami a vedia byť zábavní.
11. 6. – 15. 6. – Lauvias - Je anjelom vedomostí. Ľudia pod jeho ochranou sú nielen inteligentní, ale majú vyvinutý šiesty zmysel umožňujúci vidieť veci v celkom odlišnom svetle. Životné skutočnosti vnímajú v celej ich hĺbke. Nemajú obmedzenia pri dosahovaní svojich cieľov.
16. 6. - 21. 6. – Kaliel - Je anjelom pravdy. Chráni nevinných, dopomáha k tomu, aby pravda vyšla najavo. Prináša rýchlu pomoc v nešťastí. Jeho chránenci majú schopnosť rozoznávať pravdu od klamstva. Tieto vlohy sú mimoriadne užitočné/Musia sa však využívať vždy na čestné ciele.
22. 6. - 26. 6. – Leuviáš - Vládne nad pamäťou a inteligenciou. Jeho chránenci sú príjemní a živí, vyznačujú sa jednoduchosťou v správaní i v reči. Pri svojej príťažlivosti a osobnom pôvabe bývajú veľmi romantickí.
27. 6. - 1. 7. – Pahaliáš - Sú veľmi rozhodní a nároční k sebe aj k iným, pritom čestní a veľkorysí. Pracujú sústredene a tvrdo. Pokiaľ majú určitý cieľ, nič ich nezastaví na ceste k jeho dosiahnutiu.
2. 7. - 6. 7. - Nelchael – Vládne nad astrológiou, matematikou, zemepisom... Ovplyvňuje vedcov a filozofov. Jeho chránenci sa ľahko dokážu vymaniť z nepriaznivých situácií. V živote sú po každej stránke úspešní.
7. 7. - 11. 7. - Jejaiel – Zaručuje slávu a finančný úspech. Ovplyvňuje diplomaciu a obchodovanie. Majú cit pre obchod a podnikanie. Bývajú mimoriadne kreatívni.
12. 7. - 16. 7. - Melachel – Ľudia, ktorých ochraňuje, sa zaoberajú problematikou zdravia, alebo odvetviami súvisiacimi s prírodou. Ich životná logika im pomáha jasne rozhodovať a pozitívne tvoriť.
17. 7. - 22. 7. - Hahuiáš – Prináša božiu milosť. Svojich chránencov, ktorí sa nečakane ocitli v nepriaznivej situácii a v ťažkostiach, či už telesných alebo duševných, ochraňuje a vedie ich správnym smerom, na cestu pravdy.
23. 7. – 27. 7. - NITAIÁŠ – Odhaľuje skryté záhady, najčastejšie prostredníctvom snov. Poskytuje ochranu hlavne múdrym a pravdovravným ľuďom. Jeho chránenci milujú ticho a samotu. Sú mimoriadne príťažliví.
28. 7. - 1. 8. - HÁIÁŠ – Vládne nad diplomaciou a politikou. Chráni vyslancov, splnomocnencov a kuriérov počas ich poslania na ich misiách. Jeho chránenci sú veľmi vnímaví, vynikajú v politike, ekonómii a o všetkých oblastiach spojených s rozhodovaním.
2. 8. - 6. 8. - JERATEL – Bráni pred ohováraním a klamstvom, pred nepriateľmi a agresiou. Ľudia pod jeho ochranou vyžarujú okolo seba svetlo, spravodlivosť a slobodu. Vynikajú bystrosťou, šikovnosťou a prispôsobivosťou.
7. 8. - 12. 8. - SÍHIÁŠ – Pomáha bezpečne prekonávať všetky životné nástrahy, udržať si dobré zdravie a vyhnúť sa úrazom. Dokážu sa poučiť z vlastných chýb a tak získavajú dar úsudku. Konajú opatrne a prv, než príjmu rozhodnutie dôkladne si všetko premyslia.
13. 8. - 17. 8. - REIJEL – Ovplyvňuje náboženské city a meditáciu, chráni pred ohováraním a zlými duchmi. Jeho chránenci sú silí, intuitívne vedia, čo robiť, aby dosiahli vytýčený cieľ.
18. 8. - 22. 8. - OMAEL – Podporuje plodnosť živých bytostí, rozmnožuje druhy a zachováva rody. Dvojiciam prináša plodnosť, dáva život a fyzické zdravie. Jeho chránenci sú sebavedomí, rozhodní a rozvážni/vo svojom okolí sa postupe stávajú vplyvnými.
23. 8. - 28. 8. - LEKABEL – Jeho chránenci sú duchove založení, vynikajú vo vedeckých odboroch, hlavne v matematike a astronómii. Sú plní ideálov, vedia riešiť aj tie najzložitejšie problémy. Za úspech vďačia len a len vlastnému nadaniu.
29. 8. - 2. 9. - VASARIÁŠ – Je patrónom policajných úradníkov a sudcov. Jeho chránenci dokážu správe pochopiť situácie ľudí, vytvoriť si objektívny obraz a pri vynášaní súdov postupujú spravodlivo a čestne. Sú obdarení výbornou pamäťou.
3. 9. - 7. 9. – JEHUIÁŠ - Svojim chránencom pomáha vyhľadávať zradcov a ničiť ich plány. Poskytuje im veľkú silu. Žijú podľa vysokých zásad a zostávajú im verní. Obchádzajú všetky pasce a nástrahy na ceste k vytýčenému cieľu. Všetky pracovné povinnosti sú pre nich zdrojom potešenia.
8. 9. - 12. 9. - LEHAIÁŠ – V ľuďoch vzbudzuje poslušnosť a úctu k vysokopostaveným osobám. Oddanosť a svedomitosť jeho chránencov im prináša veľké uznanie. Sú obrovskou oporou ľuďom, s ktorými spolupracujú. Vďaka nadaniu a kvalite svojej práce sa stávajú všeobecne známi.
13. 9. - 17. 9. - CHAVAKIÁŠ – Je anjelom zmierenia. Pomáha získavať odpustenie, udržiava pokoj a harmóniu v rodinách, podporuje priateľské dohody. Sú oddaní a vytrvalí. Za vernosť a starostlivosť sa odplácajú šľachetnosťou.
18. 9. - 23. 9. - MENADEL – Oslobodzuje väzňov, pomáha udržať si zamestnanie a finančné zdroje. Často sa dožijú vysokého veku a vedia sa tešiť zo života. Sú štedrí a starajú sa o iných. Majú výborný vkus a zmysel pre estetiku.
24. 9. - 28. 9. - ANIEL – Zosobňuje všetky cnosti a bojuje proti skazenosti. Jeho chránenci majú veľmi silnú vôľu, sú čestní a cnostní. Dokážu prekonať rutinu a stávajú sa dokonalými. Z nepríjemných situácií vychádzajú ako víťazi.
29. 9. - 3. 10. - HÁMIÁŠ –Pomáha hľadať pravdu a taktiež spôsob, ako skombinovať vodu a oheň vo svojom vnútri. Prežijú život plný pokoja a lásky. Sú duchaplní a šarmantní.
4. 10. - 8. 10. - REHAEL – Vládne nad zdravím a dlhým životom. Lieči fyzické a psychické choroby, ovplyvňuje lásku a rešpekt medzi rodičmi a deťmi. Bývajú príjemní, rozhodní, idealistickí, niekedy však až príliš vzdorovití.
9. 10. - 13. 10. - IHIAZEL – Oslobodzuje ľudí od útlaku a tyranie. Svojim chránencom pomáha vymaniť sa z obáv a stresov. Zbavuje ich nepriateľov. Ovplyvňuje spisovateľov a umelcov. Vynikajú vo výtvarnom umení alebo v literárnej tvorbe.
14. 10. - 18. 10 – HAHACHEL - Svojich chránencov vedie k láske a k múdrosti. Všímajú si len to, čo je v živote skutočne dôležité – no nie vždy im to prináša plné uspokojenie v dnešnom hmotne založenom svete. Často bývajú kritizovaní a stávajú sa pre svoje názory nepohodlní. Dokonca sa môžu ocitnúť až na pokraji spoločnosti. Sú veľkorysí so vznešenou dušou.

19. 10. - 23. 10. – MIKAEL - Je anjelom milosrdenstva a spravodlivosti. Odhaľuje sprisahania, verných privádza k poznaniu. Jeho chránenci chápu prírodné zákony, rozumejú usporiadaniu vecí a riadia sa svedomím, logikou a zmyslom pre vyrovnanosť. Usilujú sa zaistiť čo najlepšie prostredie pre seba a svojich blízkych. Sú láskaví a starostliví.

24. 10. - 28. 10. – VEVALIÁŠ - Poráža nepriateľov a oslobodzuje nevoľníkov. Jeho chránenci musia najskôr zviesť vnútroný boj, aby dosiahli mier vo svojom vnútri a dospeli k vyššiemu stupňu lásky, cnosti a slobody. Výsledkom je, že situácia v ktorejkoľvek oblasti ich života výrazne prechádza z jedného extrému do druhého, no vždy sa mení k lepšiemu. Vedia, ako bojovať a vyhrať, ako zabezpečiť pokoj a prosperitu pre seba a svojich blízkych.

29. 10. – 2. 11. – JELAHIÁŠ - Je patrónom víťazstva a zaručuje výrazný úspech. Jeho chránenci sa vyznačujú ostro vyhranenými názormi a citmi. Občas sú prehnane energickí a sebaistí. Sú vplyvní, mocní a neskrotní. Ich život je plný silných emócií.

3. 11. - 7. 11. – SEALIÁŠ - Posilňuje a povzbudzuje ponížených, utláčaných a zdeptaných. Jeho plodivá energia povzbudzuje všetkých v jeho okolí. Vylepšuje každú situáciu. Svojim chránencom dodáva vytrvalosť, aby vždy dosiahli svoj cieľ. Radi sa učia a majú prostriedky aj talent, aby sa učili ľahko.

8. 11. - 12. 11. – ARIEL - Zjavuje najdôležitejšie tajomstvá prírody a odhaľuje skryté poklady, a to tak duchovné ako i hmotné. Jeho chránenci sú schopní predvídať budúcnosť prostredníctvom snov. Sú úžasne vnímaví, atraktívni a príťažliví. Dokážu vzbudzovať záujem a presviedčať ľudí okolo seba. Darí sa im vyriešiť aj tie najzložitejšie problémy.

13. 11. - 17. 11. – ASALIÁŠ - Stará sa o to, aby pravda vždy vyšla najavo. Inšpiruje k veľkým myšlienkam. Jeho chránenci dokážu spoľahlivo rozoznať pravdu od klamstva. Majú výbornú pamäť, postreh a všetko robia dôkladne. Vždy sú si istí úspechom.

18. 11. - 22. 11. – MICHAEL - Dozerá na manželskú vernosť a priateľstvo. Jeho chránenci majú vo všeobecnosti dobrý vzťah k opačnému pohlaviu. V láske aj v priateľstve dokážu byť verní. Sú veľmi atraktívni a mimoriadne produktívni a tvoriví. Majú dobrú intuíciu a predtuchy. Oplývajú zmyslom pre humor a šarmom.

23. 11. – 27. 11. – VEHUEL – Svojich chránencov ochraňuje pred smútkom a trápením. Stará sa, aby prekonali každú nepriazeň života, ktorá im príde do cesty. Dokážu sa tešiť aj z maličkostí. Všetko im pripadá nádherné a vzrušujúce.

28. 11. – 2. 12. – DANIEL – Jeho chránenci majú dobrý a presný úsudok. V prípade, že sú nerozhodní, Daniel im vždy napovie. Sú obdarení jasnou mysľou a prirodzenou výrečnosťou. Sú veľmi úspešní hlavne v právnej oblasti. Vynikajú tiež v obchodovaní.

3. 12. – 7. 12. – HAHAZIÁŠ – Vracia telesné a duševné zdravie. Odhaľuje najväčšie tajomstvá prírody a medicíny. Majú vlastný spôsob myslenia a svojské špeciálne postupy. Často stoja za veľkými objavmi a sú mimoriadne užitoční pre spoločnosť.

8. 12. – 12. 12. – IMAMIÁŠ – Svojim chránencom pomáha oslobodiť sa od všetkého, čo ich zdržiava alebo vracia späť, takže sa zbavujú negatívnych pocitov, ktoré sú ich hlavnými nepriateľmi. Vyznačujú sa statočnosťou, činorodosťou a výkonnosťou.

13. 12. – 16. 12. – NANAEL – Sú vysoko vzdelaní a vyznajú sa vo vysokej vede. Sú vnímaví a sústredení na detaily. Aj keď sa niekedy zdajú ľahostajní a zamyslen


7.
označiť príspevok

justsayozzy muž
   20. 5. 2011, 15:59 avatar
1. 3. – 5. 3. – ROCHEL – Je nositeľom svetla, ktoré nám pomáha nájsť, čo sme stratili, alebo nám bolo ukradnuté. Svojim chránencom dáva silu, aby prestali hrať niekoho iného a zistili, akí sú v skutočnosti. Takto odhalia vlastné sily a talent.


2.
označiť príspevok

Scarlett žena
   20. 5. 2011, 13:55 avatar
sedem precitani, aspon sa pochvalim ci pasuje, nee?


6.
označiť príspevok

Mojka žena
   20. 5. 2011, 15:36 avatar
už je ich 11; Scarlet, kam na tie somariny chodíš? 


25.
označiť príspevok

ruwolf muž
   22. 5. 2011, 11:21 avatar
Nepasuje.
Súhlasí ranexil


26.
označiť príspevok

ranexil
   22. 5. 2011, 11:22 avatar
hehe, aj to je moc, na tento balast.


3.
označiť príspevok

enida žena
   20. 5. 2011, 15:24 avatar
hm a ti co sa narodili na konci decembra maju smolu? ;)


13.
označiť príspevok

Scarlett žena
   20. 5. 2011, 18:57 avatar
sry musim sa naucit kopirovat ;D
13. 12. – 16. 12. – NANAEL – Sú vysoko vzdelaní a vyznajú sa vo vysokej vede. Sú vnímaví a sústredení na detaily. Aj keď sa niekedy zdajú ľahostajní a zamyslení, vždy majú pred očami svoj cieľ.

17. 12. – 21. 12. – NITAEL – Poskytuje dlhý a pokojný život... Svojich chránencov ochraňuje pred nehodami a pádmi. Sú to ľudia dôveryhodní, známi a uznávaní. Vďaka láskavosti a záujmu o iných žijú v blahobyte. Sú zvodní a príťažliví.

22. 12. – 26. 12. – MEBAHIÁŠ – Prináša útechu a pomáha pri počatí každého druhu, vrátanie rodenia detí. Jeho chránenci majú ohromnú morálku a poväčšine aj fyzickú silu. Vzbudzujú prirodzený rešpekt, sú opatrní a rozvážni. Patria do skupiny ľudí, ktorých mená sa stávajú legendami.

27. 12. – 31. 12. – POIEL – Vládne nad slávou, šťastím a filozofiou. Sú to ľudia skromní a mierni. Vďaka ich šťastnej povahe sú veľmi obľúbení, šarmantní a presvedčiví. Za svoj úspech vďačia výlučne svojmu talentu.


4.
označiť príspevok

enida žena
   20. 5. 2011, 15:26 avatar
a pasuje na mna asi kazdy piaty :)
Súhlasí Scarlett


5.
označiť príspevok

Mojka žena
   20. 5. 2011, 15:34 avatar
musím sa opýtať Jehaliaša, kde bol a čo robil..keď mi železný rebrík spadol na nohu a teraz noha ani do papuče sa mi nezmesti  
Súhlasí Petrana


8.
označiť príspevok

Petrana žena
   20. 5. 2011, 16:29 avatar
...no ja nevien, a môžeme si vybrať aj iného? Mne sa páči...ale, šeci andelé sa mi lúbá. 


9.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 5. 2011, 16:30 avatar
nemusim si davat vobec pozor.  


10.
označiť príspevok

Mojka žena
   20. 5. 2011, 16:53 avatar
však anjel alimenty zaplatí  
Súhlasí Boris


11.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 5. 2011, 16:56 avatar
milujte se a mnozte se   to boh preplaca     
Súhlasí Petrana


12.
označiť príspevok

Scarlett žena
   20. 5. 2011, 18:55 avatar
ja mam vehuela :)
Súhlasí Roman274


14.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 5. 2011, 19:02 avatar
www.themysticguide.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

tam su aj rozpisany trosku..
ale toto ma zabilo  
Intellectual : Every day from 16:00 to 16:19


15.
označiť príspevok

Roman274 muž
   20. 5. 2011, 19:06 avatar
Ty sa nejeb do jej anjelov. Jooooooooo?????????????


16.
označiť príspevok

Scarlett žena
   20. 5. 2011, 19:07 avatar
a ty si chod zhladavat svoje kurvy
Súhlasí Roman274


18.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 5. 2011, 19:12 avatar
dnes je tu nejako ostro.. wtf?


19.
označiť príspevok

Scarlett žena
   20. 5. 2011, 19:15 avatar
bavi sa niekto s tebou?? tak ..a nepodlizuj sa mu
btw, povodne malo by za vetou citoslovce "heh, jakoze forek


21.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 5. 2011, 19:40 avatar
pisal som o obrazku, ze sa mi paci nie ten oligofrenik. Citaj  


17.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 5. 2011, 19:11 avatar
pekny avatar inak Roman. To si robil sam?


20.
označiť príspevok

Roman274 muž
   20. 5. 2011, 19:27 avatar
To vies ze mas :))))
Súhlasí Scarlett


22.
označiť príspevok

tatko muž
   21. 5. 2011, 14:09 avatar
..skajka a kde je koniec decembra?.. ..hmm? .


23.
označiť príspevok

Mojka žena
   21. 5. 2011, 14:14 avatar
tatko, kuk č.13 


24.
označiť príspevok

Style muž
   21. 5. 2011, 22:18 avatar
doteraz som nikdy necítil že by nejaký anjel okolo mňa obletoval ,nie to že by mi ešte pomáhal, asi si nasadím brýle na nočné videnie 


27.
označiť príspevok

ranexil
   22. 5. 2011, 11:28 avatar
Moj anjel strazny tam spomenutý nie je, ako vidím. Ale ak by jeho meno poznal, kdejaký darebak, tak ako by mohol strazit, keby na neho pokrikovala kde jaka papula?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Vždy je lepšie hovoriť s rozumným človekom o niečom hlúpom, ako s hlupákom o niečom rozumnom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(114 559 bytes in 0,275 seconds)