hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Ako spraviť 1. krok ?

príspevkov
12
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 27.4.2013 22:47
posledná zmena 29.4.2013 22:51
1
27.04.2013, 22:47
Mám dilemu... Páči sa mi jeden nesmelý chalan. Už 4.rok sme kamaráti z hodín nemčiny. Myslím, že medzi nami nastala zmena odvtedy, čo sme boli spolu na stužkovej. Aspoň u mňa. Problém je v tom, že neviem, či aj u neho. Nepatrí medzi ,, frajerov", ktorí nemajú problém zbaliť dievča, ale je nesmelý, všade chodí len s kamarátmi, dievčatá na neho nejak neletia, preto nemá ktovieaké sebavedomie, a ešte nemal vzťah. Rozumieme si, no neviem či sa mu páčim, lebo kedže je taký hanblivý žiadny prvý krok nespravil, nevolá ma von ani nikde. Iba sa vždy tak priateľsky porozprávame. No hocikedy ho pristihnem ako ma z diaľky pozoruje. Aj z jeho pohľadov cítim, žeby možno chcel aj niečo viac, ale asi sa bojí odmietnutia. Preto chcem urobiť 1. krok ja. Čo mám urobiť, kam ho zavolať, aby to nebolo príliš zrejmé, aby sa nezľakol a určite súhlasil? Prosím poradte mi ako sa mám s ním zblížiť a zistiť, či ma chce alebo nie ?
none
6

1. 27.04.2013, 22:47

Mám dilemu... Páči sa mi jeden nesmelý chalan. Už 4.rok sme kamaráti z hodín nemčiny. Myslím, že medzi nami nastala zmena odvtedy, čo sme boli spolu na stužkovej. Aspoň u mňa. Problém je v tom, že neviem, či aj u neho. Nepatrí medzi ,, frajerov", ktorí nemajú problém zbaliť dievča, ale je nesmelý, všade chodí len s kamarátmi, dievčatá na neho nejak neletia, preto nemá ktovieaké sebavedomie, a ešte nemal vzťah. Rozumieme si, no neviem či sa mu páčim, lebo kedže je taký hanblivý žiadny prvý krok n...

28.04.2013, 09:33
paulina zbal ho. Zvycajne je len iluziou muzov, ze niekoho oni zbalili. Zena vzdy zada dovod, ked s tym zacne. A ked je prilis nesmely, tak prejdi do ofenzivy. Aspon budes mat normalneho chlapa, co nebeha za inymi.
none
2
27.04.2013, 23:04
a premyslala si aj nad tym,ze ak by chcel nieco viac cestu k tebe by si nasiel aj sam?to len otazka.nedaj sa nou miast,len som zvedava ci ratas aj s takou moznostou a ako by si riesila ak by si ten pry krok urobila a vysledok by bol taky.
none
3
27.04.2013, 23:17
ved práve, že rozmýšľala... preto mám pochybnosti, ako zareaguje a mám stresy z toho ako ho zavolám...možno ma vôbec nechce a ja si len niečo namýšľam, ale povedala som si, že ked ho nikde nezavolám, nezistím, či by šiel alebo nie...
none
5

3. 27.04.2013, 23:17

ved práve, že rozmýšľala... preto mám pochybnosti, ako zareaguje a mám stresy z toho ako ho zavolám...možno ma vôbec nechce a ja si len niečo namýšľam, ale povedala som si, že ked ho nikde nezavolám, nezistím, či by šiel alebo nie...

27.04.2013, 23:50
tuto odpoved mas v sebe poriesenu,ale to neznamena,ze ak pride,ze s tebou nezamava.ale myslim,ze aspon budes vediet na com si a nebuedds sa upinat k iluzii,ale na druhej strane ci to zmeni nieco na tvojich citoch,tym som si nie ista.je to na tebe,ako chces danu vec riesit dalej,drzim palce a hlavu hore,ziadna kasa sa neje taka horuca ako sa navari,taky je zivot plny prekvapeni
none
4
27.04.2013, 23:32
zapoj mozog. ale inak nenapadna ma pravdu, aj nesmeli vedia dat najavo zaujem. len to mozno spravia trochu originalnejsim sposobom. ale ty si mozno tak drava ze si si to ani nevsimla.
none
7
28.04.2013, 09:59
Kto skutočne chce, cestu si ku tebe nájde ...
none
8
28.04.2013, 12:59
poznám nejeden vzťah, ktorý začal práve tým, že ho slečna prvá neutrálne oslovila ..všetko záleží od situácie ..risk je zisk..)
none
9
28.04.2013, 17:38
všetko závisí od teba. Riskuješ odmnietnutie? Bojiš sa? Dnes sa všetci boja. Boja sa ludia v práci za čestnosť boja sa ludia zastať jeden druhého. jednoducho to je dnes v kurze hájiť si vlastnú kožu. len aby mi to neublížilo.
A tak ak sa bojíš odmietnutia, tak ešte tu môžeš písať, ako sa rozbiehaš už pol roka. Dnes ten kto sa prihovorí prvý prehráva, lebo v budúcnosti to môže zniet vo vzťahu ako výčitka kto prvý koho oslovill. Často sa tento argument pýchy používa u mladých ľudí pri rozchodoch A možno kukáš naňho ako on na teba a kedˇ prehovoríte k sebe tak možno sa tak odpudíte, že sa budete obchádzať cez mars. takže sa prihovor a nebuď slaboch.Lebo ak z toho nič nebude stratila si čas.
none
10
28.04.2013, 19:49
Nezaskodilo by vediet o nom menej, nez on sam vie o sebe.
Ale napriklad sa mi nepaci predstava o prvom kroku, ked to v podstate moze byt uz 3 234 159. krok, len tak na okraj. 🙂
none
11
28.04.2013, 21:25
Ja by som prvý krok preskočil a JE TO.....
none
12

11. 28.04.2013, 21:25

Ja by som prvý krok preskočil a JE TO.....

29.04.2013, 22:51
na tomto som sa z chuti zasmiala
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 103 142 B vygenerované za : 0.135 s unikátne zobrazenia tém : 47 377 unikátne zobrazenia blogov : 779 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Šialené zhony alebo pokoj, stromček, pod stromčekom darčeky a ľudia, ktorí sú nejakým spôsobom k sebe viazaní spolu pokope v strese či radosti... A ešte narodeniny... Pre niekoho skut...

citát dňa :

Vstúpiť do manželstva neznamená vzdať sa slobody, ale vymeniť osobnú slobodu za spoločnú.