hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

1989 .

príspevkov
31
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 20.4.2016 04:49
posledná zmena 30.4.2016 13:56
1
20.04.2016, 04:49
Mne sa to tak vidí ,že "nežnú revolúciu" u nás niekto sponzoroval /vyvolal náročky .
Kto konkrétne riadil revolúciu v 1989 ?
Viete mi to vysvetliť ?
Ten človek ,čo to spravil je PRIAMO zodpovedný za živorenie a smrť mnohých ľudí !
Ja by som ho dal na súd .
Ja osobne som mal pekné detstvo ,býval som v niektorí to volajú králikárne ,čiže v paneláku a nemohol som sa na nič sťažovať ,pretože všetko bolo ako malo byť .
Ale teraz za demokracie sa človek bojí o svoju existenciu !
Nemáš prachy tak zomri !

Keby socializmus vo východnej Európe (riadene ? ) nepadol ,tak kapitalistické štáty by ekonomicky padli na hubu ! Mne sa vidí ,že revolúciu u nás niekto úmyselne vyvolal len aby sa OTVORILI TRHY vo východnej Európe a aby niekto zarobil viac peňazí ,aby neskrachoval .
Ale na druhej strane ,skra****e (ten človek ) či sa mu to páči ,alebo nie .
Matematika nepustí !
none
30

1. 20.04.2016, 04:49

Mne sa to tak vidí ,že "nežnú revolúciu" u nás niekto sponzoroval /vyvolal náročky .
Kto konkrétne riadil revolúciu v 1989 ?
Viete mi to vysvetliť ?
Ten človek ,čo to spravil je PRIAMO zodpovedný za živorenie a smrť mnohých ľudí !
Ja by som ho dal na súd .
Ja osobne som mal pekné detstvo ,býval som v niektorí to volajú králikárne ,čiže v paneláku a nemohol som sa na nič sťažovať ,pretože všetko bolo ako malo byť .
Ale teraz za demokracie sa človek bojí o svoju existenciu ...

30.04.2016, 13:51
Vsetko je riadene, ved aj velka ruska oktobrova revolucia nebola ruska, ale nemecka

Vies, je svieckova demonstracia - rozbita vodnymi delami, plno ludi pozatykanych a hned o rok zrazu revolucia..
To moze jeden hovorit tomu co seno zerie
none
2
20.04.2016, 05:10
dobre sa ti vidí , a mne sa vidí že to boli americký židia, vždy dychtivý po moci a peniazoch im prd záleží na ľuďoch im záleží výhradne iba na peniazoch, preto sa máš tak ako sa máš a lepšie to už nebude iba horšie.
none
3

2. mamaleone 20.04.2016, 05:10

dobre sa ti vidí , a mne sa vidí že to boli americký židia, vždy dychtivý po moci a peniazoch im prd záleží na ľuďoch im záleží výhradne iba na peniazoch, preto sa máš tak ako sa máš a lepšie to už nebude iba horšie.

20.04.2016, 13:01
hej americky zidia ridiali aj volby, kto ludom zakazoval znovu volit kss ? to je tym ze nikto uz nechcel naspät do klietky. a to je ty, ze byvaly rezim mal aj vela negativ.
none
4
22.04.2016, 07:45
Prepáčte ,že som neodpovedal na vaše príspevky ,ale MUSEL som ísť na dve dvanástky ,ABY SOM PREŽIL !
ČO je toto za svet kde za prežitie človeka rozhodujú peniaze ?
Každý z vás je masový vrah ,ktorý podporuje ,aby človek prežil IBA vtedy ,ak MÁ peniaze !!!
none
13

4. 22.04.2016, 07:45

Prepáčte ,že som neodpovedal na vaše príspevky ,ale MUSEL som ísť na dve dvanástky ,ABY SOM PREŽIL !
ČO je toto za svet kde za prežitie človeka rozhodujú peniaze ?
Každý z vás je masový vrah ,ktorý podporuje ,aby človek prežil IBA vtedy ,ak MÁ peniaze !!!

22.04.2016, 08:53
K 6.
Každý držíťe hubu ,že ?
Voliči ?
none
14

13. 22.04.2016, 08:53

K 6.
Každý držíťe hubu ,že ?
Voliči ?

22.04.2016, 08:56
Pardon som po 12-ke chybička sa nájde .
none
18

14. 22.04.2016, 08:56

Pardon som po 12-ke chybička sa nájde .

22.04.2016, 22:27
Nikto nič ?
A máme tú vysnenú demokraciu ?
Alebo ,platí kto mlčí ten svečí .
none
16
22.04.2016, 09:57
prevraty & systémové "zmeny" , revolúcie, NIKDY "nerobí" jeden človek !! , ..je to dlho pripravovaná vec istých skupín,..hľadaj za tým Chartu 77, Gorbačovskú "Perestrojku" a podobné vyššie záujmy prúdiace vtedy zo "západu".
Začalo to prevratom v DDR a zasiahol celú východnú Europu ..i bývalé ZSSR, /.. V Rumunsku sa aspoň oslobodili od šialeného diktátu Čaučeska, ktorý skončil popravou za vlastizradu.
Na prevrat boli "nasadení - vyškolení" ľudia, ktorí to celé viedli cez študentov..

To by bolo akože ok -prevrat...ľudia konečne pocítili pocit slobody, len tí obyčajní sa "netešili dlho.

Čo je na celej "nežnej" najhoršie, že komunisti , tí s červenou knižkou, prevrátili kabáty, ..začali rozkrádačky, ..začal boj o moc o koryto,.. ( nevidím do toho, ale každopádne je viac ako podozrivé, keď za socializmu boli všetci na "jednej lodi" , odkiaľ sa tak rýchlo vzalo toľko milionárov ?
Demokracia sa zvrhla, ..bo v základe sa stala obrovská chyba, priestor dostala mafia, podsvetie - výpalníctvo, podpora podvodníkov , štátne rozkrádačky a pod,.. a to všetko vďaka Mečiarizmu. ; soc. generácia vhupla do " kapitalizmu, nepripravená. z blata do kaluže, ..samozrejme ako kto a ako komu,.. čestní ľudia nemajú v tomto hyenistickom svete šancu slušne prežiť.

Takže to by si musel Peťko zažalovať štát,,a to s dobrým právnikom,. s balíkom peňazí a s dobrými nervami na roky čakania.
👍: mamaleone
none
19
24.04.2016, 09:09
Peťko problém je tom, že matematika nepusti, kolko tu už bolo socilizmov a nakoniec všetky padli, lebo iba to zriadenie prežije, kde sa hovorí, že nedá sa nič robiť, muisíš robiť. Sni komunisti sa toho neobišli a dokonca hľadali policajti po krčmách tých, čo sa im nechcvelo robiť a hnali ich do roboty, teraz ťa nikto nežnie, ale s tým nič nenarobíš, lebo nedá sa nič robiť, musíš robiť.
V socializme sa kradlo tiež a možno aj viacej, ibaže iankšie.
V socializme mali ľudia všetko. Všetci mali všetko, ale všetci kradli, všetci kradli a nikde nič nechýbalo, ibaže si niekto nevšimol, že zrazu máme za dverami hladomor. poďme nachvíľu do kapitalizmu a keď nám aj ten pôjde na nervy, dáme si zachvíľu socializmu.
Keď prišiel arab do prvého supermatketu na západe, tak sa pýta a prečo my nemáme toto doma. Čo by si mu odpovedal ????
none
20

19. elemír 24.04.2016, 09:09

Peťko problém je tom, že matematika nepusti, kolko tu už bolo socilizmov a nakoniec všetky padli, lebo iba to zriadenie prežije, kde sa hovorí, že nedá sa nič robiť, muisíš robiť. Sni komunisti sa toho neobišli a dokonca hľadali policajti po krčmách tých, čo sa im nechcvelo robiť a hnali ich do roboty, teraz ťa nikto nežnie, ale s tým nič nenarobíš, lebo nedá sa nič robiť, musíš robiť.
V socializme sa kradlo tiež a možno aj viacej, ibaže iankšie.
V socializme mali ľudia všetko. Všetci m...

24.04.2016, 12:06
ty ale trepeš, vieš ****o o socializme, tak ako o bohu, preto tvoje príspevky sú samé sprostosti a klamstvá...teraz už kradne len cirkev...tá tvoja banda špinavá zločinecká, bolo by načase, s ňou urobiť poriadok...
none
22

19. elemír 24.04.2016, 09:09

Peťko problém je tom, že matematika nepusti, kolko tu už bolo socilizmov a nakoniec všetky padli, lebo iba to zriadenie prežije, kde sa hovorí, že nedá sa nič robiť, muisíš robiť. Sni komunisti sa toho neobišli a dokonca hľadali policajti po krčmách tých, čo sa im nechcvelo robiť a hnali ich do roboty, teraz ťa nikto nežnie, ale s tým nič nenarobíš, lebo nedá sa nič robiť, musíš robiť.
V socializme sa kradlo tiež a možno aj viacej, ibaže iankšie.
V socializme mali ľudia všetko. Všetci m...

26.04.2016, 11:37
K 30 .
Elemír,máš pravdu .
Matematika nepustí,dnes v "demokracií"
1. - Kradnú ľudia o 1000% viac ako za socializmu .
2. -Napísal si :..... iba to zriadenie prežije, kde sa hovorí, že nedá sa nič robiť....
Ja ťa len opravím ,iba to zriadenie prežije ,pokiaľ sa ho NIEKTO nesnaží nasilu ,alebo SKRYTO podkopať .
Západu sa veľmi dobre hodili nové trhy ,aby mali kam predávať svoje výrobky a tak ďalej.........
none
23

22. 26.04.2016, 11:37

K 30 .
Elemír,máš pravdu .
Matematika nepustí,dnes v "demokracií"
1. - Kradnú ľudia o 1000% viac ako za socializmu .
2. -Napísal si :..... iba to zriadenie prežije, kde sa hovorí, že nedá sa nič robiť....
Ja ťa len opravím ,iba to zriadenie prežije ,pokiaľ sa ho NIEKTO nesnaží nasilu ,alebo SKRYTO podkopať .
Západu sa veľmi dobre hodili nové trhy ,aby mali kam predávať svoje výrobky a tak ďalej.........

26.04.2016, 11:41
Pretože by západ padol finančne na HUBU !
Ak so mnou nesúhlasíš ,tak láskavo vysvetli ,že KEDY SPLATIA USA SVOJ VEREJNÝ DLH ????????????
Veď je to matematicky neprípustné !!!
Vieš rátať ,ty USA demokrat ?
none
26
26.04.2016, 18:28
Nostalgické spomienky na detstvo bývajú chorobou starého veku. Vtedy má človek tendenciu hľadať vinníkov i v ľuďoch, ktorí mali dobré úmysly a všetkých naokolo obviňovať. Ako vidím, tvoj prípad.
none
27
30.04.2016, 07:53
K 30 .
Elemír , Československo bolo v 80 až 90 rokoch VÝSTAVNOU SKRIŇOU SOCIALIZMU !
Ja som ročník 1976 (MIKULÁŠ) a vtedy som sa cítil bezpečne !
Dnes sa tak necítim !
none
28

27. 30.04.2016, 07:53

K 30 .
Elemír , Československo bolo v 80 až 90 rokoch VÝSTAVNOU SKRIŇOU SOCIALIZMU !
Ja som ročník 1976 (MIKULÁŠ) a vtedy som sa cítil bezpečne !
Dnes sa tak necítim !

30.04.2016, 08:08
Cesty sa opravovali ak to bolo treba a neboli rozbité ako DNES !
Videl som to ako na vlastné oči z tej vašej králikárne ,každú chvíľu opravovali cesty .
Ale bol som v tej vašej králikárni v bezpečí a mimochodom STOJA DODNES A NEPORUŠENÉ !
V Prievidzi URČITE môj zlatý !
Všade bol kľud a pokoj !
A dnes za tej vašej demokracie ?
Vieš čo ? Dalo by sa polemizovať či vôbec máme demokraciu ,pretože :
ZA DEMOKRACIE ROZHODUJE VÄČŠINA VOLIČOV ,ale ak si MATEMATICKY zoberieme voľby do hlavy ,tak ti vyjde ,,že ani vstup do NATO ,ani vstup do EÚ ,ani hociktoré voľby v SR NIE SÚ PRÁVOPLATNÉ !
Pretože nevolilo viac ako 50 %právoplatných voličov !
none

najnovšie príspevky :

havran [zobraz vlákno] pred hodinou
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 115 405 B vygenerované za : 0.112 s unikátne zobrazenia tém : 36 214 unikátne zobrazenia blogov : 538 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Najprv sa musíš naučiť milovať, ak chceš byť milovaný.