hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

17. november 1939 a 1989

príspevkov
20
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 17.11.2016 10:26 Slušný človek
posledná zmena 20.11.2016 20:06
1
17.11.2016, 10:26
Dnes si pripomíname dve udalosti, ktoré ukázali, že ľudia túžia po slobode. Neradi žijú v neslobode a útlaku. Ako vnímate odkazy týchto dvoch udalostí dnes, s odstupom času?
none
5
17.11.2016, 11:01
Ja som rád, že ľudia sa postavili proti útlaku. Mrzí ma, že každú dobrú myšlienku dokážu gauneri zneužiť a využiť vo svoj prospech. Pod slovom "gauneri" teraz nemyslím konkrétnych ľudí. Myslím pod týmto označením všetkých, ktorí nechcú dobro a šíria nenávisť, ktorí kradnú, klamú a podvádzajú a myslia len na seba.
none
12

5. Slušný človek 17.11.2016, 11:01

Ja som rád, že ľudia sa postavili proti útlaku. Mrzí ma, že každú dobrú myšlienku dokážu gauneri zneužiť a využiť vo svoj prospech. Pod slovom "gauneri" teraz nemyslím konkrétnych ľudí. Myslím pod týmto označením všetkých, ktorí nechcú dobro a šíria nenávisť, ktorí kradnú, klamú a podvádzajú a myslia len na seba.

17.11.2016, 11:40
To nemôžeš hovoriť o konkrétnych ľuďoch, lebo by si asi hovoril o katolíkoch, o kresťanoch.
none
14

12. Lemmy 17.11.2016, 11:40

To nemôžeš hovoriť o konkrétnych ľuďoch, lebo by si asi hovoril o katolíkoch, o kresťanoch.

17.11.2016, 11:48
Neviem, či daní gauneri boli veriaci, alebo neveriaci. To som neskúmal.
none
15
20.11.2016, 19:20
bez ohľadu na to, kam sme sa dostali, som rada, že sa náš národ mal silu postaviť a zničiť systém, ktorý ich dusil, nútil k pretvárke, manipuloval bezostyšne aj skrz blízke medziľudské vzťahy, vydieral, klamal, zatajoval, prenasledoval, väznil, zabíjal duše i telá, vnucoval jeden jediný smer a uhol pohľadu... napriek tomu, že mnohí mali prácu, bývanie, neživorili, proste materiálne boli dostatočne zabezpečení.
none
16
20.11.2016, 19:28
Všetky revolúcie vnímam tak že je to hlavne o ľudských charakteroch, hlavne v tom zlom........ Ano je to o slobode, ibaže niekto za slobodu považuje anarchiu a niekto zase slobodu ani nechce.......
none
17

16. majko1 20.11.2016, 19:28

Všetky revolúcie vnímam tak že je to hlavne o ľudských charakteroch, hlavne v tom zlom........ Ano je to o slobode, ibaže niekto za slobodu považuje anarchiu a niekto zase slobodu ani nechce.......

20.11.2016, 19:32
Ja nemám rád násilné, krvavé revolúcie. Do akej miery majú komunisti zásluhu na tom, že nežná bola naozaj nežná a nie krvavá, to neviem. Ale bola to revolúcia, ktorú nám ľudia závideli.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 92 163 B vygenerované za : 0.075 s unikátne zobrazenia tém : 36 360 unikátne zobrazenia blogov : 539 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Šialené zhony alebo pokoj, stromček, pod stromčekom darčeky a ľudia, ktorí sú nejakým spôsobom k sebe viazaní spolu pokope v strese či radosti... A ešte narodeniny... Pre niekoho skut...

citát dňa :

Buď samouk, nečakaj, kým ťa naučí život.