hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

15.000 Euro , primeraný plat !!

príspevkov
45
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 13.7.2013 09:20
posledná zmena 13.7.2013 23:10
1
13.07.2013, 09:20
Čo si priatelia myslíte o tom že tréner futbalovej reprezentácie bude mať mesačnú mzdu 15.000 € ( 451.890 Sk ). Je to viac ako 44 násobok minimálnej mzdy v NH. Bez ohľadu na výsledok , bez ohľadu na to že doposiaľ pre reprezentáciu nič nepriniesol iba jeho víziu ako to chce robiť.
none
5

1. 13.07.2013, 09:20

Čo si priatelia myslíte o tom že tréner futbalovej reprezentácie bude mať mesačnú mzdu 15.000 € ( 451.890 Sk ). Je to viac ako 44 násobok minimálnej mzdy v NH. Bez ohľadu na výsledok , bez ohľadu na to že doposiaľ pre reprezentáciu nič nepriniesol iba jeho víziu ako to chce robiť.

13.07.2013, 10:00
Plat 15. 000 € je v porovnaní s platom bývalého trénera reprezentácie Petra Weisa ( ktorý mal mesačný plat 34 000 € ) iba "moucha" ;-)
none
6

1. 13.07.2013, 09:20

Čo si priatelia myslíte o tom že tréner futbalovej reprezentácie bude mať mesačnú mzdu 15.000 € ( 451.890 Sk ). Je to viac ako 44 násobok minimálnej mzdy v NH. Bez ohľadu na výsledok , bez ohľadu na to že doposiaľ pre reprezentáciu nič nepriniesol iba jeho víziu ako to chce robiť.

13.07.2013, 10:10
Ak mám byť úprimná, tak nič. Bude ich mať legálne, riadne ich zdaní a bude na očiach a pod tlakom takého množstva primitívov, že neviem, či mu to bude stačiť na udržiavanie jeho psychickej rovnováhy.
Mňa osobne štvú viac peniaze, ktorí ponieketorí vychcanci a vypatlanci skasírujú cez úplatky a provízie, či rôzne iné kšefty a potom sa tu tvária dôležito ako vred na zadku.
👍: Pegas
none
7

6. 13.07.2013, 10:10

Ak mám byť úprimná, tak nič. Bude ich mať legálne, riadne ich zdaní a bude na očiach a pod tlakom takého množstva primitívov, že neviem, či mu to bude stačiť na udržiavanie jeho psychickej rovnováhy.
Mňa osobne štvú viac peniaze, ktorí ponieketorí vychcanci a vypatlanci skasírujú cez úplatky a provízie, či rôzne iné kšefty a potom sa tu tvária dôležito ako vred na zadku.

13.07.2013, 10:13
6. alebo uradnici v statnej sprave,ktorych je ako nas*atych a uzitok ziadny,
tam utekaju statu take prachy,o akych sa nam hadam ani nesniva;
👍: Romanov
none
9

7. 13.07.2013, 10:13

6. alebo uradnici v statnej sprave,ktorych je ako nas*atych a uzitok ziadny,
tam utekaju statu take prachy,o akych sa nam hadam ani nesniva;

13.07.2013, 10:24
S tým môžem iba súhlasiť , v štátnej správe je naozaj veľa darmožráčov. S tým máme asi všetci veľa osobných skúseností.
none
11

7. 13.07.2013, 10:13

6. alebo uradnici v statnej sprave,ktorych je ako nas*atych a uzitok ziadny,
tam utekaju statu take prachy,o akych sa nam hadam ani nesniva;

13.07.2013, 10:28
Veď aj vo futbale sa točia a utekajú veľké prachy... Ak by sa bolo v minulosti investovalo viac do rozvoja futbalu a nie do "vlastných záujmov určitých skupín " tak by to s našim futbalom tak zlé nebolo... Už len ten fakt, že súčasný predseda SFZ nikdy nehrával aktívne futbal ani netrénoval (iba priznal, že kopal ako chlapec do lopty) hovorí o tom kde sa futbal na Slovensku uberá... A takých funkcionárov, čo rozumejú futbalu ako koza petržlenu je v SFZ isto požehnane...
none
13

11. Pegas 13.07.2013, 10:28

Veď aj vo futbale sa točia a utekajú veľké prachy... Ak by sa bolo v minulosti investovalo viac do rozvoja futbalu a nie do "vlastných záujmov určitých skupín " tak by to s našim futbalom tak zlé nebolo... Už len ten fakt, že súčasný predseda SFZ nikdy nehrával aktívne futbal ani netrénoval (iba priznal, že kopal ako chlapec do lopty) hovorí o tom kde sa futbal na Slovensku uberá... A takých funkcionárov, čo rozumejú futbalu ako koza petržlenu je v SFZ isto požehnane...

13.07.2013, 10:41
11. nenormalne prachy,tych 15 tisic je ozaj smiesna suma.
kolko funkcionarov,cestnych prezidentov atd.sa musi zaplatit,potom aj ti chlapci,
co behaju po travniku ako sliepky bez hlavy🙂,co je do kelu ich motivaciou?
zase len prachy.ked sa pozeras na futbal,stratila sa tam radost zo sportu,aj ista sutazivost,
lebo ci vyhraju,alebo nie,prachy sa posypu.
cudni sponzori,kupovanie a predavanie hracov do klubov,tam sa tocia bubaky a potom to tak aj vypada.
nejaky potetovany mamlas si obuje kopacky a v hladisku odpadne najmenej tucet silikonovych playmate🙂
a do konca mizerneho zapasu sa prebehne sanitka so styrmi infarktmi:o)
👍: Romanov , Pegas
none
18

13. 13.07.2013, 10:41

11. nenormalne prachy,tych 15 tisic je ozaj smiesna suma.
kolko funkcionarov,cestnych prezidentov atd.sa musi zaplatit,potom aj ti chlapci,
co behaju po travniku ako sliepky bez hlavy🙂,co je do kelu ich motivaciou?
zase len prachy.ked sa pozeras na futbal,stratila sa tam radost zo sportu,aj ista sutazivost,
lebo ci vyhraju,alebo nie,prachy sa posypu.
cudni sponzori,kupovanie a predavanie hracov do klubov,tam sa tocia bubaky a potom to tak aj vypada.
nejaky potetovany mam...

13.07.2013, 11:13
13. Vystihla si to úplne presne ;-)
none
22

7. 13.07.2013, 10:13

6. alebo uradnici v statnej sprave,ktorych je ako nas*atych a uzitok ziadny,
tam utekaju statu take prachy,o akych sa nam hadam ani nesniva;

13.07.2013, 11:50
Alice nesúhlasím. Bez štátnych úradadníkov nemožno realizovať politiku štátu smerom k občanom. Keď nebudú, alebo ich bude menej štát nemôže uskutočniť služby a nároky čo nám ako občanom vyplývajú. Je veľký omyl, že stačí menej štátnych úradníkov, a že usporíme. Kľudne, keby aj bolo 2 krát toľko čo je - aspoň by sa zvýšila zamestnanosť, lepšie realizovali služby občanom. Ale ber to ako môj názor. Ten názor mám od sociológa. Armáda a všetko okolo nej sú miliónové zbytočne vyhodené náklady.
none
24

22. 13.07.2013, 11:50

Alice nesúhlasím. Bez štátnych úradadníkov nemožno realizovať politiku štátu smerom k občanom. Keď nebudú, alebo ich bude menej štát nemôže uskutočniť služby a nároky čo nám ako občanom vyplývajú. Je veľký omyl, že stačí menej štátnych úradníkov, a že usporíme. Kľudne, keby aj bolo 2 krát toľko čo je - aspoň by sa zvýšila zamestnanosť, lepšie realizovali služby občanom. Ale ber to ako môj názor. Ten názor mám od sociológa. Armáda a všetko okolo nej sú miliónové zbytočne vyhodené náklady.

13.07.2013, 11:53
22. pisala som o pocte uradnikov v statnej sprave-je ich naozaj ako nas*atych
a netrufam si hodit%,kolko aj zbytocnych;
none
29

24. 13.07.2013, 11:53

22. pisala som o pocte uradnikov v statnej sprave-je ich naozaj ako nas*atych
a netrufam si hodit%,kolko aj zbytocnych;

13.07.2013, 12:02
rozumiem
none
28

1. 13.07.2013, 09:20

Čo si priatelia myslíte o tom že tréner futbalovej reprezentácie bude mať mesačnú mzdu 15.000 € ( 451.890 Sk ). Je to viac ako 44 násobok minimálnej mzdy v NH. Bez ohľadu na výsledok , bez ohľadu na to že doposiaľ pre reprezentáciu nič nepriniesol iba jeho víziu ako to chce robiť.

13.07.2013, 12:00
Futbal a celý ten čurbes okolo neho hráči, tréneri - to všetko je mrhanie peňazí. Nech si hrajú, športujú, trénujú ako ako záujmovú činnosť a nie za ťažké tisíce. A futbalisti sú väčšie celebrity, lebo behajú a kopú do lopty ako poctivo pracujúci občan.
none
2
13.07.2013, 09:37
Že keď sa ešte raz narodím, tak zaručene budem chcieť byť trénerom futbalovej reprezentácie
none
3
13.07.2013, 09:43
Ze to ma vdaka tomu, kolko hlupakov na ten fotbal cumi..
👍: Romanov
none
4
13.07.2013, 09:58
nepises vo svojej teme,kto tomu trenerovi vyplaca mesacne 15 tisic.
pokial viem,futbal na Slovensku nie je klub amaterov,co ho hraju/trenuju
nejaki chlapci po pracovnej dobe z pleziru;
none
8

4. 13.07.2013, 09:58

nepises vo svojej teme,kto tomu trenerovi vyplaca mesacne 15 tisic.
pokial viem,futbal na Slovensku nie je klub amaterov,co ho hraju/trenuju
nejaki chlapci po pracovnej dobe z pleziru;

13.07.2013, 10:22
Aby sme si rozumeli. Ja neriešim zdroje jeho príjmu , zaujímajú ma názory na primeranosť tohoto príjmu vzhľadom na jeho doterajšie výsledky v reprezentácii.
none
10

8. 13.07.2013, 10:22

Aby sme si rozumeli. Ja neriešim zdroje jeho príjmu , zaujímajú ma názory na primeranosť tohoto príjmu vzhľadom na jeho doterajšie výsledky v reprezentácii.

13.07.2013, 10:26
8. myslim si, ze ked si vysiel s touto temou,treba vediet zdroj prijmu,
lebo pokial ho neodmenuje stat,je teba,mna a zvysok sveta🙂 po tom...ved vies co:o)
my bezni ludia nemame ani dunctu,co obnasa funkcia trenera,tak tam je aj tazko spekulovat,
ci 15 tacov mesacne je vela,malo,alebo akurat;
none
12

10. 13.07.2013, 10:26

8. myslim si, ze ked si vysiel s touto temou,treba vediet zdroj prijmu,
lebo pokial ho neodmenuje stat,je teba,mna a zvysok sveta🙂 po tom...ved vies co:o)
my bezni ludia nemame ani dunctu,co obnasa funkcia trenera,tak tam je aj tazko spekulovat,
ci 15 tacov mesacne je vela,malo,alebo akurat;

13.07.2013, 10:32
Extremna diverzifikacia platov je spoluzodpovedna za krizy, ekonomicke kolapsy.
Nehladiac na to, ze fotbalovy trener by mal zarabat asi ako barman.. Ziadna zodpovednost, nic, na com by nejako zalezalo. Ak muzstvo vyhra, fanuskovia sa ozeru, ak prehra, tak sa ozeru..
Ale vidno, ako ludia zmyslaju aj na tvojom priklade. Ake su ich hodnoty a priority....
none
15

12. 13.07.2013, 10:32

Extremna diverzifikacia platov je spoluzodpovedna za krizy, ekonomicke kolapsy.
Nehladiac na to, ze fotbalovy trener by mal zarabat asi ako barman.. Ziadna zodpovednost, nic, na com by nejako zalezalo. Ak muzstvo vyhra, fanuskovia sa ozeru, ak prehra, tak sa ozeru..
Ale vidno, ako ludia zmyslaju aj na tvojom priklade. Ake su ich hodnoty a priority....

13.07.2013, 10:45
12. tak to si fakt dobry,ak so podla toho,co som na tuto temu napisala
zhodnotil moje zmyslanie a zistil,ake hodnoty a priority vyznavam;
none
27

15. 13.07.2013, 10:45

12. tak to si fakt dobry,ak so podla toho,co som na tuto temu napisala
zhodnotil moje zmyslanie a zistil,ake hodnoty a priority vyznavam;

13.07.2013, 11:59
Nase hodnoty a priority vypovedaju o charaktere.
none
21

12. 13.07.2013, 10:32

Extremna diverzifikacia platov je spoluzodpovedna za krizy, ekonomicke kolapsy.
Nehladiac na to, ze fotbalovy trener by mal zarabat asi ako barman.. Ziadna zodpovednost, nic, na com by nejako zalezalo. Ak muzstvo vyhra, fanuskovia sa ozeru, ak prehra, tak sa ozeru..
Ale vidno, ako ludia zmyslaju aj na tvojom priklade. Ake su ich hodnoty a priority....

13.07.2013, 11:47
12,
prečo by mal futbalový tréner zarábať ako barman? Trénertsvo (akékoľvek) sa študuje na VŠTVaŠ, teda hoc kto trénera robiť nemože. Čím lepší tréner, a dobré mužstvo, tým lepšie výsledky. Nezavádzaj, len preto že máš k futbalu iný postoj. Futbal je svetovo uznávaná legalizovaná hra v kategórii športu,presne ako tenis, či cyklistika, kanoistika a pod., založená na technike, eventuelne stratégii hry, hlavne sú to tvrdé tréningy. A kto môže za to, že mánia fanúšikov futbalu sa zvrhla, snáď nie samotní futbalisti .
none
26

21. 13.07.2013, 11:47

12,
prečo by mal futbalový tréner zarábať ako barman? Trénertsvo (akékoľvek) sa študuje na VŠTVaŠ, teda hoc kto trénera robiť nemože. Čím lepší tréner, a dobré mužstvo, tým lepšie výsledky. Nezavádzaj, len preto že máš k futbalu iný postoj. Futbal je svetovo uznávaná legalizovaná hra v kategórii športu,presne ako tenis, či cyklistika, kanoistika a pod., založená na technike, eventuelne stratégii hry, hlavne sú to tvrdé tréningy. A kto môže za to, že mánia fanúšikov futbalu sa zvrhla, sná...

13.07.2013, 11:59
Mna nezaujima, kam futbal vyniesla ludska blbost. Ja ho vidim tam, kde je. Ako hra, ktora nic neovplyvnuje, je len hrou a s peniazmi nema mat nic spolocne. To len chorost spolocnosti to dovoluje.
A k VŠ, cest vynimkam su vysokoskolaci banda vypatlanych ochlastov, poznam dokonca osobne aj jednu krasnu particku dorktorov, ktorym je povedat zvery len lychotka. Na mna diplom dojem neurobi, mudrost nema s oficialnym vzdelanim nic spolocne ostatne system je tomu dokaz.
none
14

10. 13.07.2013, 10:26

8. myslim si, ze ked si vysiel s touto temou,treba vediet zdroj prijmu,
lebo pokial ho neodmenuje stat,je teba,mna a zvysok sveta🙂 po tom...ved vies co:o)
my bezni ludia nemame ani dunctu,co obnasa funkcia trenera,tak tam je aj tazko spekulovat,
ci 15 tacov mesacne je vela,malo,alebo akurat;

13.07.2013, 10:45
Nuž dobre. z posledných informácií som pochopil , že štát sa bude na vybudovaní nového futbalového stánku podieľať 40%. Investícia vo výške 70.000.000 , teda predstavuje 28.000.000 ( 843.528.000 Sk ) miliónovú investíciu zo štátnych , teda aj mojich , alebo Tvojich peňazí !! Takže pri všetkej úcte k futbalu ako takému , nie je nás po tom ... :-) veď vieš čo. Podmienky na futbal v takom rozsahu ako je národná reprezentácia vo veľkej mire teda vytvára aj štát , minimálne formou finančnej podpory. Samozrejme môžeš si trochu popozerať štátny rozpočet a jeho kapitoly ako taký , a nepochybne sume ešte porastie. Myslím že vo svetle takýchto skutočností si môžeme položiť otázku o primeranosti jeho príjmu.
none
16

14. 13.07.2013, 10:45

Nuž dobre. z posledných informácií som pochopil , že štát sa bude na vybudovaní nového futbalového stánku podieľať 40%. Investícia vo výške 70.000.000 , teda predstavuje 28.000.000 ( 843.528.000 Sk ) miliónovú investíciu zo štátnych , teda aj mojich , alebo Tvojich peňazí !! Takže pri všetkej úcte k futbalu ako takému , nie je nás po tom ... :-) veď vieš čo. Podmienky na futbal v takom rozsahu ako je národná reprezentácia vo veľkej mire teda vytvára aj štát , minimálne formou finančnej podpory. ...

13.07.2013, 10:48
14. ano,to viem,ze stat dotuje vystavby stadionov,mne islo iba o to, ze ci stat plati funkcionarov,trenerov,ci samotnych futbalistov,
ked futbal uz davno u nas nie je amaterskym sportom(oficialne,lebo ani nikdy nebol)
none
17

16. 13.07.2013, 10:48

14. ano,to viem,ze stat dotuje vystavby stadionov,mne islo iba o to, ze ci stat plati funkcionarov,trenerov,ci samotnych futbalistov,
ked futbal uz davno u nas nie je amaterskym sportom(oficialne,lebo ani nikdy nebol)

13.07.2013, 11:09
Tu nejde o to či dostane Kozák výplatnú pásku z ministerstva kultúry a športu , alebo od sponzora miestneho klubu. Chcel som iba dať do pomeru jeho príjem a jeho prínos pre národnú reprezentáciu ( ktorý je zatiaľ ak sa nemýlim nulový ! ) Nič viac. Za normálnych okolností či v štátnej ( teoreticky ) alebo súkromnej firme existuje nejaký profesný a aj PLATOVÝ postup !!
none
19

17. 13.07.2013, 11:09

Tu nejde o to či dostane Kozák výplatnú pásku z ministerstva kultúry a športu , alebo od sponzora miestneho klubu. Chcel som iba dať do pomeru jeho príjem a jeho prínos pre národnú reprezentáciu ( ktorý je zatiaľ ak sa nemýlim nulový ! ) Nič viac. Za normálnych okolností či v štátnej ( teoreticky ) alebo súkromnej firme existuje nejaký profesný a aj PLATOVÝ postup !!

13.07.2013, 11:20
17.jasne,ze nie je adekvatny,ak porovnas prijmy ludi,ktori naozaj pracuju a zaroven su prinosom pre spolocnost;
ale podobne je to aj s hercami,spevakmi,muzikantami,typkami v mediach,showbusinesse, v roznych institutoch,politologmi,analytikmi a nakoniec aj samotnymi politikmi,to je vsetko banda darmozracov a pijavic....
none
20

17. 13.07.2013, 11:09

Tu nejde o to či dostane Kozák výplatnú pásku z ministerstva kultúry a športu , alebo od sponzora miestneho klubu. Chcel som iba dať do pomeru jeho príjem a jeho prínos pre národnú reprezentáciu ( ktorý je zatiaľ ak sa nemýlim nulový ! ) Nič viac. Za normálnych okolností či v štátnej ( teoreticky ) alebo súkromnej firme existuje nejaký profesný a aj PLATOVÝ postup !!

13.07.2013, 11:34
Ani v iných profesiách nevieš pri nástupe do pracovného pomeru odhadnúť, či ten zamestnanec stojí za mzdu, ktorú mu do zmluvy dávaš. To zistíš až po čase.
Ak sa vrátim k futbalu, tak ten je dnes predovšetkým ťažký biznis, ktorému sa podriaďuje aj výber trénera. Dobrých trénerov, ktorí dokážu pre tento biznis objaviť a motivovať hráčov nie je až tak veľa, ako sa mnohým z nás zdá, preto, ak sa sem tam nejaký objaví (ak vôbec), je logicky dobre motivovaný.
Kibicov do futbalu je ako maku, ale odborníkov poskromne. Už nech je ako chce, na začiatku i na konci celého merita tejto úvahy stoja peniaze. Tie peniaze, ktoré sú modla pre tento všivavý svet. A my s tým nič neurobíme, akokoľvek sa nám to páči, či nepáči
👍: Pegas
none
23

20. 13.07.2013, 11:34

Ani v iných profesiách nevieš pri nástupe do pracovného pomeru odhadnúť, či ten zamestnanec stojí za mzdu, ktorú mu do zmluvy dávaš. To zistíš až po čase.
Ak sa vrátim k futbalu, tak ten je dnes predovšetkým ťažký biznis, ktorému sa podriaďuje aj výber trénera. Dobrých trénerov, ktorí dokážu pre tento biznis objaviť a motivovať hráčov nie je až tak veľa, ako sa mnohým z nás zdá, preto, ak sa sem tam nejaký objaví (ak vôbec), je logicky dobre motivovaný.
Kibicov do futbalu je ako maku, ...

13.07.2013, 11:51
20. helou Jacobs;-)*
vies o tom,ze Chulio bol kedysi brankar?dame si frisko jednu, uz mam nalozene tacky:o)
*
odkaz
none
31

23. 13.07.2013, 11:51

20. helou Jacobs;-)*
vies o tom,ze Chulio bol kedysi brankar?dame si frisko jednu, uz mam nalozene tacky:o)
*
http://www.youtube.com/watch?v=3JMmBnWf3KM

13.07.2013, 12:05
Ja nerobím nič, leda ak sa robotu ráta mixovanie tvarohu s ananásom a vyhadzovanie téglikov a iných harabúrd z chladničky.
Potom sa trochu vyšľachtím a pôjdem šľapať chodník! Cestou sa zastavím na jeden koncert a potom si dám ešte nočné kino. Musím nejako rozchodiť ten včerajšok
none
32

31. 13.07.2013, 12:05

Ja nerobím nič, leda ak sa robotu ráta mixovanie tvarohu s ananásom a vyhadzovanie téglikov a iných harabúrd z chladničky.
Potom sa trochu vyšľachtím a pôjdem šľapať chodník! Cestou sa zastavím na jeden koncert a potom si dám ešte nočné kino. Musím nejako rozchodiť ten včerajšok

13.07.2013, 12:12
31. tam netreba nic rozchadzat,je to nad nebo jasnejsie:o)
klidek,este nebolo tak zle,aby nemohlo byt horsie;-)
none
25

14. 13.07.2013, 10:45

Nuž dobre. z posledných informácií som pochopil , že štát sa bude na vybudovaní nového futbalového stánku podieľať 40%. Investícia vo výške 70.000.000 , teda predstavuje 28.000.000 ( 843.528.000 Sk ) miliónovú investíciu zo štátnych , teda aj mojich , alebo Tvojich peňazí !! Takže pri všetkej úcte k futbalu ako takému , nie je nás po tom ... :-) veď vieš čo. Podmienky na futbal v takom rozsahu ako je národná reprezentácia vo veľkej mire teda vytvára aj štát , minimálne formou finančnej podpory. ...

13.07.2013, 11:53
14,
Kaki123,je to o rozpočte, ktorý futbalová reprezentácia dostala od štátu a ktorým môže disponovať. Trénerstvo je tiež drina aj zodpovednosť, myslím že do toho až tak nevidíme aby sme mohli súdiť. Osobne Fico je obrovským futbalovým fanúšikom, tak nie divu ak je tento šport takto dotovaný. Za taký nadštandartný plat by mal odviesť kus úspešnej práce, zlepšiť kvalitu a aby boli vidieť dobré výsledky. Takže uvidí sa.
none
30

25. 13.07.2013, 11:53

14,
Kaki123,je to o rozpočte, ktorý futbalová reprezentácia dostala od štátu a ktorým môže disponovať. Trénerstvo je tiež drina aj zodpovednosť, myslím že do toho až tak nevidíme aby sme mohli súdiť. Osobne Fico je obrovským futbalovým fanúšikom, tak nie divu ak je tento šport takto dotovaný. Za taký nadštandartný plat by mal odviesť kus úspešnej práce, zlepšiť kvalitu a aby boli vidieť dobré výsledky. Takže uvidí sa.

13.07.2013, 12:04
25.
Ja predsa nikoho nehodlám súdiť. Máš pravdu veď uvidíme :-) ( Ale mesiac nášho pozerania stojí takmer 500.000 Sk :-))))) ) Si prvá ktorá prišla s výstižným názvom "nadštandardný príjem". Už to je pokrok v diskusii. Moja téma nie je ofenzívna a rozhodne nechcem témou vyvolávať spory a vášne medzi diskutujúcimi.
none
33

30. 13.07.2013, 12:04

25.
Ja predsa nikoho nehodlám súdiť. Máš pravdu veď uvidíme :-) ( Ale mesiac nášho pozerania stojí takmer 500.000 Sk :-))))) ) Si prvá ktorá prišla s výstižným názvom "nadštandardný príjem". Už to je pokrok v diskusii. Moja téma nie je ofenzívna a rozhodne nechcem témou vyvolávať spory a vášne medzi diskutujúcimi.

13.07.2013, 12:51
30,
pokiaľ viem, na trénera futbalovej reprezentácie sa robí výberové konanie. Tiže viem, že ak splňa záujemca požiadavky, komisia zvažuje aj jeho plat.

Kvalifikačné predpoklady a podmienky pre uchádzačov výberového konania na obsadenie funkcie hlavného trénera reprezentácie SR 21

trénerska kvalifikácia - EURO PRO licencia
cudzí jazyk - anglický, nemecký, ruský (aspoň jeden z uvedených aktívne)
- práca s počítačom - MS Word, Power Point, Excel
- prax - minimálne 2 roky vo funkcii hlavného trénera niektorého reprezentačného družstva SR (prípadne v zahraničí), alebo 3 roky vo funkcii hlavného trénera v družstve vrcholového futbalu (najvyššia súťaž - aj zahraničie)
- vodičský preukaz
- predloženie projektu práce s reprezentačným družstvom v termíne stanovenom VV SFZ

takže neviem aký projekt predložil , koľko projekt bude stáť a či bol dobrý natoľko , že vybrali práve tohoto trénera. je možné, že na výberovom konaní mali iní účastníci ešte vyššie požiadavky ako schválený dotyčný.
none
34
13.07.2013, 22:46
Nech su v nemocniciach opadane aj obkladacky hlavna vec ze bude novy stadion! Dakujeme nezabudneme nech sa vam Boh na detoch odmeni!!!
none
36

34. 13.07.2013, 22:46

Nech su v nemocniciach opadane aj obkladacky hlavna vec ze bude novy stadion! Dakujeme nezabudneme nech sa vam Boh na detoch odmeni!!!

13.07.2013, 22:49
Ako si na tom v pomere s húpacím koníkom?
none
37

36. 13.07.2013, 22:49

Ako si na tom v pomere s húpacím koníkom?

13.07.2013, 22:51
36/Ako si natom v pomere s dojnou kravou???
none
38

37. 13.07.2013, 22:51

36/Ako si natom v pomere s dojnou kravou???

13.07.2013, 22:52
Potrebuješ podojiť?
none
39

38. 13.07.2013, 22:52

Potrebuješ podojiť?

13.07.2013, 22:57
38/ Od teba chcem len jedno...daj pokoj!
none
40

39. 13.07.2013, 22:57

38/ Od teba chcem len jedno...daj pokoj!

13.07.2013, 23:00
Pochopila, na húpacieho sa ešte nechytáš. Možno raz, chce to iba pokoj.
none
41

40. 13.07.2013, 23:00

Pochopila, na húpacieho sa ešte nechytáš. Možno raz, chce to iba pokoj.

13.07.2013, 23:02
Ak to este dnes stihnes prist do trnavy ten hupaci konik ti zatne vydly do hrbu! Dnes som pri chuti!
none
42

41. 13.07.2013, 23:02

Ak to este dnes stihnes prist do trnavy ten hupaci konik ti zatne vydly do hrbu! Dnes som pri chuti!

13.07.2013, 23:04
Vydly? A to je čo? Poznám iba vidly, nerváč-iqváč.
none
43

42. 13.07.2013, 23:04

Vydly? A to je čo? Poznám iba vidly, nerváč-iqváč.

13.07.2013, 23:06
Ale v hrbe si ich este nemala! Mozno to bude novy modny trend!
none
44

43. 13.07.2013, 23:06

Ale v hrbe si ich este nemala! Mozno to bude novy modny trend!

13.07.2013, 23:10
Ešte väčší, než tvoj súboj s húpacím? Tomu ani sám nemôžeš veriť, keď nemáš čím.
none
45

44. 13.07.2013, 23:10

Ešte väčší, než tvoj súboj s húpacím? Tomu ani sám nemôžeš veriť, keď nemáš čím.

13.07.2013, 23:13
Teba len ten hupaci konik zaujima,mas voci nemu komplexy kupim ti jedneho .
none
35
13.07.2013, 22:49
V mene fica i syna fica i ducha fica na veky amen.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 196 995 B vygenerované za : 0.127 s unikátne zobrazenia tém : 49 881 unikátne zobrazenia blogov : 881 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Ďakujem ti náš Stvoriteľ, chcem byť s Tebou večný priateľ, ty's život si nám podaroval, potom si sa kdesi schoval. Milujem Ťa milý Bože, nechcem s Tebou byť na nože. Moja vôľa snáď pom...

citát dňa :

Žena sa vydáva s nádejou, že manžela zmení. Ale on sa nemení.
Muž sa žení s nádejou, že sa žena nezmení. Ale ona sa mení.